-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki wielkie cioteczki :loveu: ja zaraz zobaczę czy jakieś wpłaty przyszły :D -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Malwi replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
136. Łatka - niestety za TM ['] 138. Misiek - wrócił z adopcji ;| -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Malwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
rotek - lady Swallow ma akurat bazarek z tekstami.. -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Malwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
czerdo - ale ten psiak to Parówka a nie ONek .... -
i to ma być agresor ? ahahahahaha ... ale widać szczeście na jeg mordce :D
-
Ciotki - podsyłam wątek tej pary benkowo cockerkowej - [url]http://www.dogomania.pl/threads/185044-Cudna-para-Bernardyn-i-Cocerka-w-schronisku!-POZNAŃSKIE-CIOTKI-POMÓŻCIE[/url]! lada moment bedzie więcej info
-
ale która ? bo były dwie ....
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
Malwi replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
dzięki śliczne :loveu: -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
Malwi replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Asiu - mogłabyś przy okazji strzelić kilka fotek Operze ? jak by się dało to portretówki :loveu: -
no to trzymamy kciuki ...:thumbs:
-
benek WEZYR już w nowym domu, cocker PORTOS - również w nowym domu
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
ale cudeńka ... no nie mogę się napatrzeć :loveu: prosiłam o info ms_arwi , ale ciotczka będzie w schronie dopiero za tydzień , więc na razie podstawowe informacje trzeba uzyskać od kogoś innego , kto będzie w schronisku wcześniej .... -
benek WEZYR już w nowym domu, cocker PORTOS - również w nowym domu
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
jak się da to wszystko :D właśnie taka osoba jak Ty jest nam tutaj baaaardzo potrzebna :D Dziękuję :loveu: jeśli można dowiedz się wszystkiego o tej ślicznej parce - chyba przekształcę wątek na wspólny dla obu psiaków :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Malwi replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
no i jak ? sunia w końcu zostaje na DT ? i co z tym domkiem ? wziął jakąś inną suńkę ? -
to ja wkleję fotki co by je było widać od razu :D [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun3.jpg[/IMG] [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun4.jpg[/IMG] [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun1.jpg[/IMG] [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun2.jpg[/IMG] z takimi fotkami to on lada sekunda dom znajdzie :D tylko kto by zasponsorował pakiecik ogłoszeń dla Faflunika ? u Pauliny - niech wśród benków zostanie :D jedyne 20 zł za 58 ogłoszeń ... ależ on jest przecudny :loveu:
-
benek WEZYR już w nowym domu, cocker PORTOS - również w nowym domu
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
spanielek już wstawiony na wątek spanieli więc Asia na pewno go dojrzy ;) -
elcia - u mnie było to samo - badania moczu nic nie wykryły - idźcie na USG do dobrego weta.