Jump to content
Dogomania

Malwi

Members
  • Posts

    6417
  • Joined

Everything posted by Malwi

  1. ciotki pamiętajcie o badaniach! krew przede wszystkim!
  2. dzięki wielkie cioteczki :loveu: ja zaraz zobaczę czy jakieś wpłaty przyszły :D
  3. 136. Łatka - niestety za TM ['] 138. Misiek - wrócił z adopcji ;|
  4. uhuu... ja nawet nie widzę gdzie się zakłada ankietę ..:| może poproś moda ?
  5. rotek - lady Swallow ma akurat bazarek z tekstami..
  6. czerdo - ale ten psiak to Parówka a nie ONek ....
  7. i to ma być agresor ? ahahahahaha ... ale widać szczeście na jeg mordce :D
  8. Ciotki - podsyłam wątek tej pary benkowo cockerkowej - [url]http://www.dogomania.pl/threads/185044-Cudna-para-Bernardyn-i-Cocerka-w-schronisku!-POZNAŃSKIE-CIOTKI-POMÓŻCIE[/url]! lada moment bedzie więcej info
  9. ale która ? bo były dwie ....
  10. Asiu - mogłabyś przy okazji strzelić kilka fotek Operze ? jak by się dało to portretówki :loveu:
  11. no to trzymamy kciuki ...:thumbs:
  12. ale cudeńka ... no nie mogę się napatrzeć :loveu: prosiłam o info ms_arwi , ale ciotczka będzie w schronie dopiero za tydzień , więc na razie podstawowe informacje trzeba uzyskać od kogoś innego , kto będzie w schronisku wcześniej ....
  13. Ciotki a co powiecie na serek twarogowy wymieszany z jajkiem zamiast gerbera ? po co tyle kasy wydawac skoro lepszy efekt możecie osiągnąć za mniejsze pieniądze ? EDIT: aha , no i dziewczyny - może warto by małej zrobić badania krwi ? bo jej chudość niekoniecznie może wychodzić z braku posiłków...
  14. zuzliku .. ja sie tak zastanawiam skąd ten Leoś ? bo chyba go jeszcze nie widziałam ...
  15. uhuuuu widzę że jak śpię to reszta zasuwa pełną parą :D dzięki wielkie dziewczyny :loveu: zaraz przekleję wiadomości na forum benkowe :D a co :D
  16. ależ się tu nocą ciotek zleciało ;) ja niestety ciotki już muszę opuścić .. wczoraj siedziałam do świtu ... dzisiaj muszę się wyspać bo inaczej padnę z przemęczenia.... tak więc spokojej nocki życzę ;)
  17. benek i cockerka mają własny wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185044-Cudna-para-Bernardyn-i-Cocerka-w-schronisku!-POZNAŃSKIE-CIOTKI-POMÓŻCIE!?p=14625265#post14625265[/url] zapraszamy cioteczki :loveu:
  18. jak się da to wszystko :D właśnie taka osoba jak Ty jest nam tutaj baaaardzo potrzebna :D Dziękuję :loveu: jeśli można dowiedz się wszystkiego o tej ślicznej parce - chyba przekształcę wątek na wspólny dla obu psiaków :)
  19. ms arwi - widzę że jesteś z poznania a i chyba masz "układy" z tamtejszym schroniskiem ... mogłabyś wpaść na wątek Benka który tam ostatnio trafił ? podobno ze spanielką ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/185044[/url]
  20. no i jak ? sunia w końcu zostaje na DT ? i co z tym domkiem ? wziął jakąś inną suńkę ?
  21. to ja wkleję fotki co by je było widać od razu :D [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun3.jpg[/IMG] [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun4.jpg[/IMG] [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun1.jpg[/IMG] [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/Gallery/faflun2.jpg[/IMG] z takimi fotkami to on lada sekunda dom znajdzie :D tylko kto by zasponsorował pakiecik ogłoszeń dla Faflunika ? u Pauliny - niech wśród benków zostanie :D jedyne 20 zł za 58 ogłoszeń ... ależ on jest przecudny :loveu:
  22. spanielek już wstawiony na wątek spanieli więc Asia na pewno go dojrzy ;)
  23. elcia - u mnie było to samo - badania moczu nic nie wykryły - idźcie na USG do dobrego weta.
×
×
  • Create New...