-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
podlinkowany banerek :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178904"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/diablocin.jpg[/IMG][/URL] jak to na którymś wątku ktoś napisał ... to DIABLOCIN a nie DOBROCIN :(
-
Bernardyn Bernis,najukochanszy piesek w domku w Opolu-pokochali mnie:)
Malwi replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Instrukcja obsługi: mamy link do banerku w postaci [URL="http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/operabazarek.jpg"]http://img.photobucket.com/albums/v6...erabazarek.jpg[/URL] klikamy na tą ikonkę od wrzucania obrazków czyli to -> [IMG]http://www.dogomania.pl/images/editor/insertimage.png[/IMG] i wklejamy tam ten link co jest wyżej - ten do banerku. zaznaczamy całość od znacznika [img] do [/img] i klikamy to -> [IMG]http://www.dogomania.pl/images/editor/createlink.png[/IMG] i w to okienko co wyskoczy wklejamy link do wątku - najlepiej jak najkrótszy żeby nie było zbędnych znaków czyli np. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181855[/URL] -
Bernardyn Bernis,najukochanszy piesek w domku w Opolu-pokochali mnie:)
Malwi replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zaraz znajdę moją instrukcję podklejania banerków .... -
łiiii .... a wiadomo coś o domku ?
-
Bernardyn Bernis,najukochanszy piesek w domku w Opolu-pokochali mnie:)
Malwi replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
niby ok ... ale nie zamienia się na obrazki .... a spróbuj przepisać ? moze coś się zakodowało że ma być pokazywane jako tekst... -
no niestety tak jest z wszystkimi benkami od emira ...
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze nie ... wlasnie powoli się szukujemy do ogłoszeń :D -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaraz wyślę ;) tylko sklece :D -
nie nie , na bank Emir - gagata potwierdziła
-
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
no to czekamy z niecierpliwością :D w Jadzi zakochałam się od pierwszego wejrzenia więc może i podbije serce Pani ? .... czekam z niecierpliwością na informacje :D -
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
jak chce mikrosunie to może Jadźke ? ona malusieńka jest i baaardzo żywotna chociaż już starsza ... no i chodząca łagodność -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podaj maila bo nie mam twojego :D -
Bernardyn Bernis,najukochanszy piesek w domku w Opolu-pokochali mnie:)
Malwi replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
no to tak: Borysa: [PHP][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183717"][IMG]http://i43.tinypic.com/15p4rvs.jpg[/IMG][/URL][/PHP] mastifka banerka nie ma ... a co do benków ... hmmm .... Ciotki kogo bierzemy "pod nóż" ? to co w tej ramce wyżej kopiujesz do "edytuj sygnaturę" w "twoim profilu" :D -
POMOCY szukamy DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO dla suki MASTIFA. Ma dom.
Malwi replied to vega17's topic in Już w nowym domu
cioteczki czy maleńka ma banerek ? bo nie widzę ... -
temat się urwał ...
-
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
super :D dziękujemy bardzo :loveu: , tylko nie wiem czy Czita tak do końca nadaje się do dzieci, do starszych owszem, ale nie mam pojęcia jak do malutkich ... bo ona w pierwszym kontakcie zadziorna trochę jest i Pani może się przestraszyć... -
z uwagi ze sunia miała małe niedawno ten powrót do właściciela mnie nie cieszy .... dowiem się dokładniej co i jak jak tylko zawitam do schroniska ( a będę tam na dniach bo paczkę mam do przekazania :loveu: )
-
a ja nadal mam wątpliwości co do istnienia tego psiaka .... zdjęcie szczeniaka cockera w internecie można znaleźć bez problemu ... szczególnie ze link do zdjęcia zuzass już usunęła ...
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nic nie szkodzi :loveu: dziękuję raz jeszcze .... a pozostałam przypominam że koniec kwietnia a na koncie tylko 3 stałe jak do tej pory :( :diabloti: -
a wiadomo jak ten drugi benek do innych psiaków ?
-
Ciotki dowiedzcie mi się proszę wszystkiego o waszych Benkach .... szczególnie zależy mi o zachowaniu w stosunku do innych psiaków... :loveu: będę wdzięczna :loveu: