-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nugat chyb a u mnie poczuł sie za luźno , nigdy nie startował do ludzi a dzis walnał zebami dziecko mojej siosrty , mały podnosił zabawke z podłogi a nugat walnał go zebami w czoło . Dziecku nic sie ni stało , na strachu się skończyło ale się zastanawiam co w Nugata wstąpiło bo on akurat Igora lubił bo był przez niego dokarmiany . Kurcze nie mam pojęcia co z nim juz robić :( -
Babcia Pusia odeszla na druga strone TM:(
marlenka replied to ewach's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuje wątek . Śliczna sunia , szkoda mi jej bardzo ale z Dt nie pomoge niestety :( -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']W glowie sie nie miesci, ze ta boguszycka, spasiona ( kiedys ) bida stala sie dominantem)) W Boguszycach byl biedny, spokojny i cichy. Czarno na bialym tu widac jak sie psiaki zmieniaja, gdy poczuja, ze sa u siebie, ze maja wreszcie swojego pana, swoje zabawki, poslanie, miche.. Jak powiedzialam Ewie z Zarzadu OS, ze maly startuje do wiekszych psow i ze je gryzie, to mi nie uwierzyla)))[/QUOTE] Anna nawet w pierwszych postach chyba przez Zofię jejst napisane ze bywa zazdrosny o inne psiaki , on nie patrzy czy to duże czy małe skacze i tyle . Dobrze że moje psy sa jakie są ale musze ich pilnować bo się między sobą durnie potrafią się pożreć . Nugat ma odchyłki , jak ostatnio zrobiłam sobie dłuższą kapeil to słszłam jak Bakar ze swoim " śmierdziuchem latał po pokoju a Nugat z łózka go odszczekiwał :) Najfajniejsze jest że jak ida spać albo siedza w samochodzie to nie ma zadnych awantur wogóle sa przyjaciółmi ale miska albo podusia to juz jest powód do kłótni . Barak sie go boi i dlatego nie dochodzi między nimi do jakiś poważniejszych konfliktów . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Anettek wyślij aparat do mnie to go zawiozę do Ali i pokaże jak obsługiwać . łatwiej podrzucić przez kogoś aparat na chwilę do zgrania zdjęc niż jeździć i focić psiaki . Może to będzie wyjście choćby do lata . Ja mam naprawdę kiepskie opony i wszędzie gdzie podjadę muszą mnie wypychać wieć boję się jeździć gdzieś dalej . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Marlenka, juz mialam wysylac Ci PW z zapytaniem jaki jest odzew z "Moj Pies" a tu przez przypadek znalazlam watek.:) Grandus znalazl domek z MP -jedzie w przyszlym tygodniu bo mial problemy z zabkami. Trzymam kciuki za Nugacika-taki malizna powinna znalesc domek ![/QUOTE] Moje tymczasy jakoś długo u mnie siedzą ale za to później mają takie domki ze sama bym sie tam oddała do adopcji :) A z drugiej strony to Nugat jest fajny tylko taki agresorek do zwierzaków , niby nie gryzie ale próbuje rządzić a nie każdy pies to lubi . U mnie on lubi najstarszą sunię , kładzie się koło niej i spią , tą srednią traktuje jako obiekt pozadania mimo ze nie ma jajców i jeszcze się durny na nia rzuca czasmi z zębami . Baraka sterroryzował na maxa , młody sie go boi . Ale poza tym że obaj niszczą jak mne nie ma w domu to wszystko jest w marę dobrze. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']gdyby były zdjęcia oczywiście nadal allegro u mnie aktualne będe robiła non stop..póki co wciąż mają te pieski, które wcześniej wymieniłam...duże zainteresowanie sunią w typie papillona..aha mam na zbyciu jeden mały aparat cyfrowy,niestety w czasie remintu zapodziałam gzdies kabel usb więc mam tylko aparat ładowarkę mogę dorzucić plus akumulatorki,ale też bez karty pamięci wiec jednorazowo ok.chyba 20 zdjęć można cyknąć...nie wiem czy sie przyda:(na razie tyle mogę pomóc:(:([/QUOTE] Anettek jak możesz to wyślij mi aparat ja go dodeślę Ale napewno sie przyda jeśli ma kartę pamięci to spoko ja zdjęcia zrzucę . Od Ale przyjeżdza codziennie facet do mnie do pracy więc jakoś może sobie poradzimy . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']pewnie ze kochac sie nie musza ale ze slow pani ali zrozumilam ze arka jej nie pmoze[/QUOTE] Ale to nie ma pomóc Ali tylko wyegzekwować od wójta wyłapywanie psow ( to skończą się psdrzutki i to co Ala przygarnęła z litości ) Nie oszukujmy się ale gdyby psy były odławiane to Ala by ich tez tyle nie maiła bo i skąd . A adopcje trzeba u niej robić bo za dużo tego jak na jedna osobę . -
Cos sie tutaj cichutko zrobiło :( Komu Bastera ???
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Dostałam właśnie przed chwilą ulotki :) Część juz rozdysponowana.[/QUOTE] Pewnie Pan Krzysio co roznosi u mnie listy zabalował dziś :) To napewno w poniedziałek dotrą . -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Do mnie podobno juz jadą . Ale nasza poczta Polska sie ociaga.... Asia do Białegostoku to dojdą za rok .. przez Chiny hihihi -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Anna nie mam jeszcze ulotek :( -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']podobno cos zle dzieje sie u pani ali-pisala mi tula czy ktos cos wie[/QUOTE] Ala ma znowu nowe psy , nie ma kto podjechac zrobić dobrych fotek do ogłoszeń . Żadne psy nie ida do adopcji bo bez dobrych zdjęc to jak?? -
NiJsSe jak przetrzepie domek to będzie pewny hihi prawda??? U mnie też rok temu była na wizycie :) Ten szczeniak o którym wspomniałam został podrzucony w Michalczewie pod bramę i babcia mojej koleżanki chce go zatrzymać , ja go jeszcze nie widziałam ale podobno haksko-podobny . Jednak babcia chce go zatrzymać -to nie jest dobry pomysł bo jak urośnie będzie wtedy problem Babcia sie nie nadaje do młodego pieska , ale sie durna uparła .
-
Ktoś może udzielić mi tej informacji ??? Gdzie pies przebywa i czy byłaby możliwośc transportu jego do Waszawy gdyby dom się zdecydował .
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Dzewczyny przemyślałam dziś cała sytuację i myślę ze za każdego psa powinno sie pobierać opłatę . Rozmawiałam ze szwagrem który mysli nad psem i sytałam go co bys zrobił jakby ktoś Ci "kazał " zapłacić 100 zł za psa którego sobie upatrzyłeś i którego chciałbys miec " a on mi powiedział że jeśli by miał wziąc psa to by ta stówe dał , więc wyskoczyłam z nastepnym pytaniem " a jakby Ci ktos kazał zapłacic +150 za transport tgo psa" to usłyszałam że jak jechał kupic samochód musiał zapłacić koledze za benzynę i jeszcze wódke postawić więc dlaczego nie miałby zapłacić za dowóz pupila . Wiadomo nie każdego stac na to prawda ?? Ale ja jestem za wprowadzeniem wpłat a 40 zł to nie sa wielkie pieniądz u niektórych wetów podstawowe szcepienia kosztują wiecej . trudno jeśli kogos nie stac na 40 zł to nie będzie miał kasy na 1 szczepienie nawet jak kupi psa na giełdzie . Anna 33 - masz rację !!!!!! Tylko też jestem za żeby wykropkowac miejsce na kwotę , może ktoś wpłaci 20 zł a ktos inny 100 zł napewno będą tacy co nie wpłaca i z tym się musimy liczyć . Pan który kiedys adoptował psa na którym mu bardzo zależało nie dał kasy ale kupił wielkie worki dobrej karmy do opiekunki psa , do tej pory sam wysyła zdjęcia , maile, pośredniczyłam w tej adopcji uwierzcie mi to było tk że Pan zadzwonił , tego smego dnia była wizyta i sam pryjechał zSiedlec po psa , w święta dostaje od niego sms-a z życzeniami , dzis wysłałąm mu maila z danymi OS z prosbą o 1 proc. i dostałam takiego maila Witam! Dziękuję za informację o koncie. Odpowiedziała mi Pani na pytanie zanim je Pani otrzymała, bo własnie o taką informację chciałem Panią prosić.Oczywiście 1 procent naszych podatków z co najmniej 3-ch PIT zawsze przelejmy na podane przez Panią konto.Dziękujemy bardzo Pani i Pani Alicji za naszego Baksiunia, który właśnie teraz pomaga mi pisać na komputerze..Na zawsze pozostajemy wdzięcznymi dłużnikami Pań. Ze zdjęciami Baksia przesyłam serdeczne pozdrowienia. po takich mailach to aż się chce dalej pomagac tym psiakom , naprawdę daje to takiego powera że siły starcza do nstępnych maili :) -
Wiecie co ludzie to ogólnie nie wiedzą o co ze sterylką chodzi . Suki jeszcze oki ale jeśli chodzi o psa to ja słyszałam że po co psa kaleczyc on sie " wybzyka" a do domu nie przyniesie . tylko ciekawa jestem czy synów też tak wolno puszczają na ' bzykanie"