Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Fifi ( bialo-czarna sunia wróciła z adopcji jest na DT u przyjaciółki SBD) , Klusek vel Skubi - jest w DS który go chce oddać i tam czeka na nowy domek . I tak sie porobiło .
  2. [quote name='Marzenuś']Tak, p. Ala mówiła, że ten kudłaty jest nieadopcyjny. Nie da koło siebie nic zrobić, jest staruszek i chyba nie widzi albo nie dowidzi.[/QUOTE] Dokładnie oststnio Ala go obcinała po podaniu sedalinu . Bo kudły miał takie ze ledwo łaził , ma bielmo na oczach nie nadaje się do adopcji .
  3. [quote name='mtf zalesie']ten kudlacz z postu nr.6 jest dzikawy .pani ali nie za bardzo udaje sie go wyczesac i z wypowiedzi pani ali zrozumialam ze on raczej nieadopcyjny.jesli piszesz tel.pani ali w ogloszeniach to koniecznie napisz aby dlugo dzwonic bo musi przedrzec sie przez psy.z pania alina rozmawialam i nie odnioslam wrazenia aby regularnie czytala watek.pani ala prosila aby pisac imiona psow wtedy wie o ktorego chodzi.z pilnych adopcji to jest onkowaty mlody niedawno wrzucony,bez imienia na watku .kiepskie ma zdjecie.pilny z uwagi ze nie ma go gdzie umiescic u pani ali.[/QUOTE] Ten onkowaty ma na imię Rex.
  4. [quote name='Monday']Albo jak trzeba będzie coś z radomia do p. Ali zawieźć...też jak tylko będę mogła pojadę.[/QUOTE] Monday jesli chcesz to dzwoń do Ali , telefon jest w 1 poscie najlepiwj dzwonić koło 21-22 , ona Ci powie wszystko o danym psie i ona wie najlepiej jak on sie zachowuje .
  5. [quote name='Monday']Współczuję p. Ali...podjąć taką decyzję :( Ale konieczna...jakby nie patrzeć.[/QUOTE] Dokładnie ....
  6. [quote name='joanna83']Nie wraca do mnie, szukam mu domu. Nie ciesz się. Niuni nie oddam!!! Watek Skubiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/178321-Skub-ma-4-miesiAE-ce-juA-go-nie-chcAE?p=13948342#post13948342[/url][/QUOTE] Asia oddawaj Niunie bo Dt stracimy :)
  7. Dzwoniła do mnie Ala - dzis rano sunia sie oszczeniła . Ala obiecała ze uśpi pieski , zostawi jednego na odessanie resztę uśpi . Bardzo płakała szkoda jej maluchów , ale mam nadzije ze się nie złamie i zrobi to co jest niestety konieczne . Ma przyjechać wet dzisiaj do niej .
  8. Baster bedzie w metrze i regionalnych gazetach , Nina dziękuję za pomoc w ogłoszeniach :)
  9. [quote name='monia3a']Powiem szczerze, że ja również cały czas o niej myślę. Być może na wiosnę przeprowadzimy się do większego mieszkania i wtedy będę mogła sobie pozwolić na 3 psa :) Ciekawe tylko czy pozytywnie bym przeszła wizytę przed adopcyjną :evil_lol:[/QUOTE] Wiesz jak Joanna robi wizyty przedadopcyjne???? MASAKRA!!!!!!!! Ona meczy ludzi , dręczy , naciska , wypytuje, każe pisac maile , wałkuje ..............ale wybiera tylko najlepsze domki :)
  10. AnnaA jak chcesz moge z Tobą jechac jutro na ta wizytę , i tak chyba jedziesz przez Warke ?? Jak cos daj znac .
  11. [quote name='AnnaA']Z Grójca jest Piromanka[/QUOTE] Piromanka jest z warszawy , kiedys mieszkała koło Grójca
  12. Podczytuje wątek , jaka to miejscowośc koło grójca???? Jesli będzie z "mojej " strony to podjadę . Jakby mni enie było na dogo to mój numer 0-503-121-021
  13. [quote name='tula']Tylko że p. Ali jest cięzko usypiać szczeniaki i ja ją w sumie rozumiem bo nie wiem czy potrafiłabym to zrobić, ale trzeba ją jakoś przekonać, bo inaczej sytuacja moze stac sie naprawdę beznadziejna.[/QUOTE] Tula ja tez bym nie umiała , tez kiedys usypiałam swoje , wychodziłam z domu wet przyjechał dał zastzyk mąż pochował ale ból był . A co z tymi psami wszystkimi zrobić ??? juz jest u niej ponad 50 psów dochodzi do 60 szt . ile może Ala sama udźwignąc ??? Kto będzie jej pomagał , ja jestem jeszcze młoda i przyznaje ze nie miałabym siły tyle co ona ma . Naprawde ją podziwiam i będe dziś ją namaiwac na uśpienie maluchów .
  14. Poprosze Jamora żeby coś nam o nim napisał i fajne foty zrobił
  15. [quote name='Marzenuś']Jak nie urok to przemarsz wojsk.... Dobra, ja zagadam jutro w znajomym sklepie. Może uda się postawić puszeczkę na drobniaki i coś się uzbiera....[/QUOTE] Wczoraj nie rozmawiałam z Alą i nie wiem czy ta sunia juz ma szczeniaki ??? Jesli tak to czy Ala je uśpi , mam nadzieję ze tak .
  16. [quote name='mtf zalesie']to niech pani ala tek kojec wreszczie wybierze- telefon do hurtowni dalam przez pania aline-jak wybierze to zaplace i przwywioza-ile kto moz esie dolozy.domyslam sie ze nie ma czasu bo jest nowa znaleziona suka u sasiadow i druga przygarnieta ktorej nie zdazyla sterylki aborcyjnej zrobic wetka juz urodzila.[/QUOTE] Ta sunia już urodziła ???? Czy Ala uśpiła szczeniaki ???
  17. Baster potrzebuje duuuuuuużżżżżżooooooo ogłoszeń , zero telefonów z tego co ma :(
  18. [quote name='joanna83']Wiesz może przemyślą swoje zachowanie i się zreflektują ;)[/QUOTE] Zobaczymy co dziś będzie , kosz na smieci schowany z brudną bielizną tez . Wszystkie kable kabelki co mogą dorawąc w zęby pochowane , żarcie w miskach zostało , jeszcze dzis lecę po kości wołowe może będą miały zajęcie debilki dwa . Jak wieczorem wstawię zdjęcia przwiązanych ich za łapki do zyrandola to pomysł Joanny :) i spokojnie mozecie przyjeżdzac z Tozem .....
  19. [quote name='joanna83']Jakie słodziaki:loveu: Marlena oni mi nie wyglądają na takich co takie rzeczy robią! Coś chyba ściemniasz nam troszkę.;)[/QUOTE] No i tu mnie masz ..... z nudów złapałam zebami za łózko , porwałam je a jak mi wrócił rozum to zwaliłam to na pypciów . Dzis wychodziłam z domu , i powiedziałam im że jak dzis zastanę w takim stanie pokój to jade do Jamora i Tuptusia adoptuje , on z nimi porządek zrobi , popatrzyli się jak na głupia jakby chcieli powiedzieć " mało Ci nas jeszcze ???" Popatrzyłam im w gały i mówie " jak mnie kochacie to dzis będziecie grzeczni " a oni co ??? Odwrócili sie na "pietach " i poszli do misek . Mają mnie głęboko pod ogonkami .
  20. Jamor Ty go weź na szkolenie jak on tak lubi "fajerwerki " to moze się nada do wykrywania ich ?? Jest mały , zwinny , ale werwe chłopak ma :)
  21. Dziewczyny jesli chodzi o karmę to Ala zamawia u hodowcy tak jak ja i przywoża raz na 2 tygodnie z karmą źle nei jest ale pomoc by sie przydała , jednak najpilniejsze sa tak jak pisze MTF sterylki dla suń to jest na "wczoraj " dzis zadzwonie do Ali i spytam co jej najbardziej potrzebne . Koce i miski sa w dużych ilościach wiec to możemy odpuścić . Najważniejsze jest wysterylizowanie suk i ten kojec dla maluchów .
  22. To Nugat z Barakiem zrobili razem nie ma co zwalać na jednego , łóżko to jest pikuś przy tym co zastałam ale chcaiąłm zaoszczędzić Wam widoku obsr... i obsikanego pokoju - to juz sprawka chomika . Juz mało brkowało zebym ich obu wsaziła do samochodu i ich odwiozła , ale mi szybko przeszło :) A tak chłopaki "wala " skruchę [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/6c031f08ddda1ba3med.jpg[/IMG]
  23. Zobaczcie , co zastałam po powrocie z pracy [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/50fc327bf0b0678cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/251/e1c3f2b0bf613accmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/250/41a06278665d7f2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/246/cf8f794ff55bd4fbmed.jpg[/IMG]
  24. Ja nie rozumiem po co ta awantura ... jeśli jest duzo domków dla malutkich psów to mam też małego psa na Dt który szuka domu , Joanna83 ma szczeniaka sunię która tez pilnie poszukuje domu , jest mnóstwo psów więc jest w komu dac jakąs " chatę " .
  25. [quote name='monia3a']Sprawdzę jutro czy są i jeśli będą to kupię. Zmierz tylko długość psa od łapek do pupy ? albo długość między łapkami. Kurcze nie wiem jak się mierzy psa do kubraczka :oops:[/QUOTE] Zmierze spoko , i jutro wstawię wymiary :)
×
×
  • Create New...