-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Marlenka, czy ktos pytal o Tuptusia z ogloszenia w "Moj Pies " ?[/QUOTE] Niestety nikt o Talibka nie pyta :( -
[quote name='mtf zalesie']marlena gdzies pytalas kto pisze ladne teksty -zalazlam omar ktora pisze i to nawet wierszem,jest z warszawy[/QUOTE] Zaraz do niej napisze , mam kilka takich " próśb" . Jamor poproszę o nowe zdjęcia.
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']W Gnijacej Pannie Mlodej byl taki pies..ale ja to juz boje sie cos mowic...uszy kregi i ogon :-) Marlenka, nie bij)) wiesz, ze ja Ciebie za prawie swieta uwazam))[/QUOT Anna chyba zartujesz sobie ja i świeta .... nawet tak nie mów bo jeszcze do nieba mnie wezmą , a ja już umówiona ze znajomymi w piekle jestem :) Codzinnie rano jest wyścig z Nugatem , czy ja szybciej pościelę łózko czy on zdazy obsikac :) narazie jest 2:0 dla mnie . Chomiś się przekonał do śniegu , zostawia tam swoją szanowną kupkę , rzadziej robi to w domu , jak jest mróz to wtedy na bank się załatwi w pokoju . Nie lubi jak mu doopa marznie . Kradnie ze stołu wszystko co ja tam zostawię - ciastka , paluszki , wciąga jak odkurzacz . Za frolika to zrobi wszystko nawet da buziaka Barakowi ........ i na odwrót . Nie ma jakiś rzeczy drastycznych , narazie pod moją nieobecność , Nugat siedzi w łazience , a Barak w klatce w pokoju (, zaraz na mnie skoczą że z tozem przyjadą a tak naprawdę boją się przyjechac żebym im psów nie oddała ) dosyc mam sprzątania po powrocie z pracy po psach więc sobie wymyśliłam taki układzik . Teraz jak wracam z pracy to wreszcie mam więcej czasu i dla siebie i dla psów :) i myslę ze tez się z tego powodu głupole cieszą . Anna powiedz mi co zrobić zeby mój kot sam sobie drzwi nie otwierał ??? Chyba się lekko spasł , skacze na klamkę i wyprowadza mi towarzystwo na spacer , muszę się w domu zamykac ( jak nigdy ) bo chwila nieuwagi i juz Blejd idzie na spacer :) -
Wiecie co ręce mi opadają . Własnie miałam telefon od znajomej mojej teściowe co wzieła ta rudą sunię . Pani mówie ze pies jest okropnie niedobry , nie może sobie z nią poradzic . Rządzi nimi ...nie chce na spacer wychodzić na smyczy , bez smyczy tez ni groma .... Opierdzieliłam ja że hoho , ona narazie nie chce oddac jej ale prosi o pomoc czy ktos może pomóc poradami . Czy wogóle są ludzie którzy się nadają do adopcji , ku..... ja już z dnia na dzień coraz bardziej sie podłamuję . Jak jeszcze ta wróci z adopcji to ja nie wiem co zrobię :( Jeszcze wet z Piaseczna ( dowiem się który to nogi z doopy powyrywam ) powiedział tej pani ze ten pies się dla niej nie nadaje ...ciekawe skąd takie wnioski wyciągnąl . My odwalamy robotę a on se wydaje opinię , jak dojdzie do zwrotu to pojadę do niego i poprosze żeby znalazł osobę dla której się ten pies nadaje .
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']A możesz podać mi stronę wątku na których się te psy pojawiły...albo ich ogłoszenia, to będę je powielać. Ciężko przekopać się przez wątek :( I co z tym drugim numerem kontaktowym w ogłoszeniach? Można do kogoś jeszcze podawać?[/QUOTE] Mozesz do mnie 503-121-021 ale do Ali podawaj stacjonarny koniecznie . Komórka czesto jest poza zasięgiem . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']coraz mniej,coraz mniej .... ;)[/QUOTE] Tak i ogonek coraz dłuzszy się robi ..... -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']sto pięćdziesiąt kilo ;-)[/QUOTE] razem jak z ciotką SBD wejdzie na wagę :) odejmiemy 7 kg Nugata i wszyscy wiemy ile SBD waży . A teraz mi sie od niej dostanie :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ala ma za dużo na głowie , śpi po kilka godzin dziennie , przenosi maluchy z miejsca na miejsce , może teraz jak jest kojec to będzie miala troszkę spokoju ,ale samo gotowanie maluchom karmienie ich 4 razy dziennie i reszta psów też trzeba się zająć a jedna osoba nie podoła wszystkiemu . Ja już nie mam pomysłu a Ala się załamuje . -
[quote name='kahoona']ręczę głową za tę osobę - to mądra wielbicielka zwierząt, współpracuje z naszą miejscową Strażą Zwierząt Powiatu Grodziskiego, poważana osoba z wielkim sercem Kostek jesli to czytasz zadzwoń do niej jak najszybciej bo cały zapas nerwosolu wykupi w okolicy[/QUOTE] Nerwosol jak nerwosol byleby nie zrezygnowała z maluchów .
-
[quote name='kahoona']Rozmawiałam z Panią przed chwilą - bardzo się niecierpliwi i koniecznie chce szczeniory wziąć dziś, żeby nie musiały siedzieć u babsztyla.[/QUOTE] Kurcze ..czy Kostek sie odzywała ? Moze by do niej zadzwnić , co ??? Jak myslisz ?? A Dom juz jest sprawdzony ???
-
[quote name='ms_arwi']Kostek wie o tych domkach, wczoraj do niej dzwonilam i mowila, ze zadzwoni tam dzis.[/QUOTE] No to trzymam kciuki . Zeby maluchom sie udało .
-
A czy ktoś dzwonił do Kostek???
-
Asiu co to za wstydliwa masz pannice :) Niunia śliczna jest , tylko kochac aż dziwne ze nie masz telefonów o nią .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nugacik ma się dobrze , dzwonią ludzie z mojego psa , ale wiecie jak to jest . Jedna Pani myślała że on 4 kg waży , no czekam na TEN właściwy domek . Moze się pojawi wkrótce. Ale Nugat chyba nie wie co dla niego szykuje bo wciąz żeby zaznaczyć swoja obecność obszczywa mi pościel , rano jest wyscig albo ja schowam albo on obsika , dziś wygrał gałgan jeden i ... kołdra do prania . -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Anna 33 myslę ze wczęsniej ta bramę sforsuje:) Ale jak sie naprawde ciepło zrobi . Są juz ulotki z 1 proc. ? Te które dostałam cały czas podrzucam gdzie się tylko da . -
[quote name='Soema']Ile i które szczenięta zostały 'tam'? Może ktoś to uporządkować? Łatwiej będzie szukać i ogłaszać.[/QUOTE] Soema , tam jest duzo szczeniaków , z tego co tu jest napisane sa psiaki Kostek ale moze więcej się uda wyciągnąc jakby były domki ( mam nadzieję )
-
Gibon, ofiara Szydłowca - odszedł za Tęczowy Most...
marlenka replied to koosiek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='omar']To tylko pies, tak mówisz... Tylko pies A ja Ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza.. Gibon Omar ... poryczałam się .... piękny ten wiersz:(