Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Cantadorra']Musialo wygladac naprawde zabawnie :)[/QUOTE] On wogóle pocieszny jest (czasami) .
  2. [quote name='Piromanka']No i Miś ma siwą brodę. U Misia wszystko w jak najlepszym porządku. Dupka ładnie zarasta, kość i staw się odbudowują. Jeszcze utyka, ale juz prawie biega. Dzisiaj rano, na ten przykład, musiałam go wyciągać z zaspy, ponieważ Miś umyślił sobie, że przeskoczy zaspę. I tak wrociłam do mieszkania mokra po pas. A Miś zadowolony :-)[/QUOTE] To wyobraż sobie jak Nugat zrobił hooop i .............zniknął pod śniegiem .
  3. [quote name='Piromanka']Opss.... Cóż za przejęzyczenie.... Chciałam oczywiście napisać zgrabnego, mądrego, grzecznego pieska o imieniu Nugat.[/QUOTE] No czy on taki grzeczny to tez bym nie powiedziała wczoraj co on z Barakiem zrobił to :angryy:. Jak weszłam do domu to małomi serce nie staneło , chłopakom sie nudzi chyba . No Joanna83 chyba juz wyruszyła na wizytę , a mnie żołądek boli tak sie denerwuję .
  4. [quote name='Piromanka']No to okropnie mocno trzymam kciuki i kibicuję, żeby dom spełnił wysokie oczekiwania Marleny i nadawał się dla Parówy.[/QUOTE] PARÓWY????????????????????:angryy:
  5. [quote name='joanna83']Jasne, wiem wszystko i wszystko jej powiem. Mam nadzieje,ze mnie nie zagada na smierc ;)[/QUOTE] Może nie bo wtedy Nugata jej nie dam :)
  6. [quote name='Anna_33']A na dwa weekendy moge? najlepiej dwa i pol....[/QUOTE] Dawaj do końca zimy ... lecę dziś po druga łopatę .
  7. [quote name='joanna83']No Marlena nie przginaj! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]Wiesz,ze ja tez caly czas zagladam, tylko rzadko sie odzywam... Dobra wybieram sie na wizyte. Pozniej zdam relacje.[/QUOTE] Asia magluj Panią jak nie bezie się nadawała to ją tak magluj żeby dała sobie sama spokój :) A tk powaznie to koniecznie powiedz jej o tym siusianiu i kupkaniu . Koniecznie ona musi to wiedzieć i to że jak mu choć jeden włosek z ogonka spadnie to wpadnę do niej z moją ferajną i sąsiadka będzie się cieszyć z jej nieszczęscia
  8. [quote name='Anna_33']Sobie wypraszam, pilnie sledze los anorektyka :-)[/QUOTE] Oj Anna powiedz ze zazdrościsz Nugatowi takiej lini dlatego się czepiasz jego wyglądu . Możesz na wekend przyjechac do mnie i 10 kg zgubisz jak nic .
  9. Dobrze Mgie ze chociaz Ty tu czasami zaglądasz . Dzięki .
  10. Ja nie chce jej wcale bo mi psów do domu naznosi :)
  11. Dziś wizyta przedadopcyjna dla Nugata w Bałymstoku . Trzmajcie paluchy zaciśniete .
  12. [quote name='Lucyna']Dziękujemy Marlenko za opis psiaka, to dla nas duża pomoc ... ja myślałam, że ona jest odważna.[/QUOTE] :grin: Tchórz straszny .
  13. Na szczescie Baster jest finansowo zabezpieczony na jakis czas :) Ale mam nadzieje ze znajdzie domek szybciej
  14. [quote name='Cantadorra']Basterek, dzwoni ktos czasem czy nikt?[/QUOTE] Nikt narazie :(
  15. [quote name='sleepingbyday']chyba nie zdam rozmowy pzredadopcyjnej, jak mnie marlenka zakapowała....[/QUOTE] Ja Cię nie zakapowałam :) ja prawde mówię :)
  16. [quote name='agnest']Marlenka to żałuj że nie słyszysz jak z siostrą "ROZMAWIAMY":crazyeye::mad::diabloti:[/QUOTE] Na pewno nie tak jak SBD z Kajkiem :) Ale ona go lubi tylko udaje taką twardą :)
  17. [quote name='natalijo']Marlenko, Ty i tak już nam dużo pomogłaś. A Demi rzeczywiście ślicznotka :)[/QUOTE] Pomagam jak moge chociaż tyle . A co do charakteru to ja za bardzo nie wiem to Jamor musi sie wypowiedzieć . Ja wiem tylko tyle ze jak wiozłam Demi to w aucie anioł ale na cpn jak wychodziłam to koniecznie chcaiła ze mną iśc - została z moją znajomą to podobno piszczała jak widziała ze znikam za drzwiami . Na smyczy nie potrafi chodzić to na bank szarpie , ciągnie trzeba by było z nią na szelkach spróbować . Bojąca to ona jest bardzo , w lecznicy zapierała się łapami jak osiołek ale jak już ruszyła to jak torpeda . Myślę ze jej potrzeny domek raczej bez maleńkich dzieci zeby nie było wrzasków i krzyków , spokojni i baaardzo cierpliiw ludzie i będzie dobrze tylko gdzie takiego domu szukac ????
  18. Demi jest śliczna . Mam nadzieję że znajdą sie pieniądze na opłacenie hotelu , ja niesety finansowo nie pomogę .
  19. [quote name='Szarotka']Baster - Alabaster :):) nie macie tu jakiejs Ali bo jakos tak mi pasuje do Ali ???[/QUOTE] Ala jest osobą która go znalazła :)
  20. Kurcze ktos wysyłał pismo do wójta tylko nie moge skojarzyc kto ??? czt już jest jakaś odpowiedź ??? Bo ja nic nie dostałam
  21. Kurczakowa jest śliczna , jakby ja poddać fiftingowi to śliczny pies . Anna a jak jeszcze raz napiszesz ze u Nugata tylko uszy zostały to ja za siebie nie recze.
  22. Jak ktoś dobrze strzela z palmera i zastrzyk sie wbije to jest kwestia kilku dosłownie minut jak pies pada( jak nie padnie na miejscu ) zresztą jak by się zebrało kilka osób to wtedy mozna go śledzić . Odgłos strzału to nie jest huk tylko pstryknięcie jak z wiatrówki - napewno nic strasznego . Mi sie wydaje że to najlepsze wyjście .
  23. I wiem że Emir ma taką broń chyba jakiś Tomek ale nie mam żadnego namiaru .
  24. [quote name='MyrkurDagur']Cena zwala z nóg :( Ale może to jedyna szansa dla Anioła? Ryzykowne jest jednak umawianie się z kimś takim, skoro nawet nie wiemy, czy uda się odnaleźć Anioła w tym Zalesiu w dany dzień... Ale pamiętać warto![/QUOTE] Tak trzeba namierzyc Anioła i najlepiej jakby ktoś był na miejscu żeby nie odstrzelił innego psa . Ale facet radzi sobie świetnie - już odławiał kilka "trudnych " psów .
×
×
  • Create New...