-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
O matko taki mały piesek i w kolczatce:( . Czy on jest kastrowny ?? Żeby nie trafił do pseudo . Napisze do narzeczonego siostry , on chciał beagla , ale się zastanawia nad psem . Ile on ma lat????
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Wyslala w czwartek :-)[/QUOTE] Bo jak nie to nie oddam Nugata :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Anna czy Agnieszka wysłała do mnie te ulotki ??? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
O czym Wy tu piszecie ? Ja zupełnie chyba nie jestem w temacie . -
[quote name='mgie']Ludzie nawet umowy mają w d.....[/QUOTE] Oj Mgie szkoda gadać . Nawet na wizycie baba robiła dobre wrażenie w świeta było wszystko w porządku po świętach też a teraz się okazało że gryzie wszystko , szelki sobie zjadła , a co zabawki tez zjadłą ??? Jak mozna tak postąpić . Głupia baba jakas . prosiłam zeby karmę kupiła , żeby smycz dała , jakiś kocyk , ksiązeczkę dobrze zapisane gdzies kiedy były szczeniory szczepione ( fifi trochę miała inny termin bo miała robale ale tez gdzies mam zapisane ) to moze wet odtworzy mi ta ksiązeczkę .
-
Dziewczyny potrzebna karma dla Fifi , szeleczki , smycz ... Pani oddała ją zupełnie bez niczego . Nawet jednej zabawki jej nie dała . Jelsi ktoś ma zbędne rzeczy prosze o pomoc nie mozemy zostawić dziewczyn z całym problemem . Pani zupełnie sie okazała nieodpowiedzialna , piesek nie miał zrobionych szczepień zaszczepiła drugi raz dopiero w sobotę przed oddaniem psa . oddała ją bez ksiązeczki . SBD ja poproszę weta zeby wyrobił Fifi ksiązeczkę nową to doślę dziewczynom i kasę na następne szczepienie tez im wyślę .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem , jakiś czas temu poszłam tylko z nugatem do mojej siostry to wskoczył na łóżko i obsikał poduszkę . Siostra moja nie ma zadnych zwierzat . Wszystkich lojalnie o tym uprzedzam że on tak robi nie chcę mu fundować tułaczki .Własnie dostałam maila od jakiejś Pani i jej opisałam zachowanie Nugata , zobaczymy czy odpisze. -
[quote name='auraa']Ciekawe jak wygląda Fifi. Czy już jest grzeczniejsza? Dziewczyny ratunku! On nie ma juz czasu! [URL="http://www.dogomania.pl/../177074-MaA-y-rudy-psiak-uratujmy-zanim-zabije-go-samochA-d-DT-potrzebny-na-cito"]http://www.dogomania.pl/threads/177074-MaA-y-rudy-psiak-uratujmy-zanim-zabije-go-samochA-d-DT-potrzebny-na-cito[/URL][/QUOTE] Aura link sę nie otwiera.
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Tyle chętnych :) nic nie mówiłaś. Bardzo się ciesze i trzymam kciuki.[/QUOTE] Zobaczymy co z tego wyjdzie ja juz nie podchodze do tego radośnie , raczej próbuje baaardzo zniechęcić ludzi , bo Nugacik jest pieszczochem ale jeśli chodzi o siuisanie w domu to tragedia , dziś w nocy obsikał mi upraną posciel na suszarce takiej stojacej . Juz nie mówię o tym ze notorycznie sika na pościel . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Jak można zamówić ogłoszenie adopcyjne w Moim Psie?[/QUOTE] Wyslij do nich maila , ale to jest drogie ... sporo ludzi dzwoni o Nugata ale trzeba wybrac mu najlepszy domek , bo Nugat jeszcze niesety potrafi się załatwić w domu i nie chcę mu serwować kilkakrotnych zmian domu . Joanna83 będzie mu sprawdzała dom w Białymstoku , odezwał się Pan z okolic Sulejówka ( ale mundurowy co go prawie już wyklucza ) i jeszcze jedna Pani ale ona an wstępnie odpadła . Robimy selekcje albo dom na 100 proc pewny albo narazie zostaje u mnie . Nie moge mieć nawet 1 proc. wątpliwosci Nugat musi mieć pewny dom . A tymczasem rozrabia z Barakiem , rozwalają co się da , zjadają wszystko co się da i mam dzięki nim duuużo sprzątania . Tych dwóch nie pozwala mi się nudzić i o dziwo Nugat polubił snieg , wczoraj zapadł mi sie nawet uszu nie było widać tylko smycz mi w ręku została ale tak mu się podobało że do domu nie chciał wracac . Dalej gania za kotami i się szczerzy na Baraka , ale ten juz go ma w d... chyba się przyzwyczaił . -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
marlenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'][CENTER][B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALARM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=darkred]jest ANIOŁ[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=darkred]ZALESIE DOLNE [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B]PRZY KOSCIELE[/B][/CENTER] [CENTER][B]UL. ZAGŁOBY[/B][/CENTER] [CENTER][B]PILNE[/B][/CENTER] [CENTER][B]:evil_lol:DZIS JEST....DOKARMIA GO JAKIS MEżCZYZNA:evil_lol:[/B][/CENTER] [CENTER][B]TEL. 796 326 797 /to tel do Pana co GO dokarmia/[/B][/CENTER] [CENTER][B]KONIECZNIE KTOS MUSI PODJECHAC....WYLAPAC...SPRAWNIE..BO PIES CWANY...[/B][/CENTER][/QUOTE] Kiedy jest akcja złapania Anioła ??? I o której godzinie . Napiszcie coś więcej czy pies da się Panu pogłaskać , jak na niego reaguje i o której zbiórka w łapaniu . Rozumiem ze łapanka w sobotę ??? -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
marlenka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Widziałam u Jamora Toffino i rzeczywiście leń z niego straszny . Jamor go wołał i wołała to ten wyszedł przeciagnął się ziiewnął ..... i poszedł spać znowu . -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']ketunia, ja z grudnia mam notatke o wpłacie na tuptka. ale to pewnie był bazarek. dobra, słowo sie rzekło, więc zapisze się na deklaracje tuptusiowe, jesli jest chłopak na minusie. jeśli nie jest, to komuś innemu sie zdeklaruje.[/QUOTE] Narazie jest w lecznicy więc nie wiemy ile to będzie kosztowac więc nikomu narazie nei dawaj tej deklaracji kazde 5 zeta się przyda :) -
[quote name='sleepingbyday']dobra, marlenka, zaraz na pw wyśle ci telefon do przyjaciółki, która weźmie fifi. pani może przywieźć fifke w niedziele pod sulejówek, jak najwczesniej, 10.00 byłoby super. niech się dogadają co do tego, jak tam dojechac. miejscowość nazywa sie pustelnik. fifka może byc do 10 lutego i to jest deadline nieprzekraczalny, jedna z nich wyjeżdża 13go na dłużje i sprawa musi byc załatwiona do tej pory. powiedziałam, ze ma przejąć książeczke zdrowia, umowę (może podrzec na oczach babki), legowisko, smycz i obrożę, zabawki, jedzenie. skontaktuj te babkę z moją przyjaciółką.[/QUOTE] Oki zadzwonię do niej i jakoś je skontaktuje ze soba .
-
Nikt do Bastera od dwóch dni nie zajrzał ???? Z ogłoszeń też nikt nie dzwoni :) .