-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Kładź się spać kobieto! :sleep2:[/QUOTE] Zgodnie z Twoim poleceniem już wyspana jestem , ciekawe co będe w nocy robiła :) nugacik dziś rozdrażniony jakis , warczy na wszystko gania Baraka , wszsytko mu przeszkadza. Chyba tez się moje maleństwo nie wyspało w nocy i jest wkurzony na cały świat nawet sie tulic dzis nie za bardzo chce . Focha strzelił ze po nocy sie gdzies włócze zamiast grzać mu łózeczko . -
Fifi niestety jest za duża do tego domku uczulonego na koty . W niedzielę Pani ma ją przywieźć do mnie , ale ja sobie tego nie wyobrażam . Korolka musi być w domu bo jest na antybiotykach i dojdzie w końcu do jakiegoś nieszcześcia . Aura zadzwoń do mnie bo gdzies posiałam do Ciebie numer telefonu , obojętnie która to będzie godzina.
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
A ja wiem że jest w Moim psie - tylko cholera numer telefonu nie prawidłowy . I w lutym ma tez być . Nugat może mieć jakis uraz poschroniskowy , ale na szczęscie wczoraj już było oki zreszta widac na zdjęciach to było przed północa jak zaczeli dokazywac obaj . A jak mi się udało już ich uprosić zeby spali to z Korolką musiałam do weta jechac bo jej cały pysk spuchł wyglądała jak sher pei . Oczu widac nie było i żaden wet w okolicy nie raczył odebrac telefonu , musiałam po 1 w nocy jechac do magdalenki a droga była straszna więc położyłam sie o 5 żeby Baraczek o 6.30 mnie zerwał z łóżka bo mu sie kupkę chciało , a dzis padam na pysk . -
[quote name='joanna83']W końcu działa mój komputer! Marlena potrzebuje zdjęć. Jutro mogę napisać do naszej gazety, to moze w sobote ją wydrukują. Miałam sporo telefonów za każdym razem jak dawałam tam psy. strasznie fajna pani prowadzi ten dział :) Tak jak Ci mówiłam zrobię ogłoszenia w moim mieście, ale fotki, fotki, fotki!!![/QUOTE] Asiu fotek nie mam , mam na telefonie chyba dwie i to takie nie wyraźne. Nie nadają sie do ogłoszenia
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Asiu wysyłaj bardzo Ci dziekuje . -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Nie oddam Misia [IMG]http://images42.fotosik.pl/157/12a2e3450d3c74f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/132/33354380c4c0c9c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/157/b5b5cad7e5ea7c00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/3916fafc7abcd016med.jpg[/IMG] -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Godzina 23.00 mi się oczy zamykają a tu Barak znosi mi wszystkie zabawki i mówi " baw się ze mna " Fotorelacja [IMG]http://images37.fotosik.pl/240/6ab407ed37f7a9d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/240/291777c860ba43b0med.jpg[/IMG] Cos warczy pod kołdrą ... [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/8b5150e1e7fe700fmed.jpg[/IMG] UWAGA TE ZDJĘCIA BĘDĄ DRASTYCZNE - ZABÓJSTWO MISIA [IMG]http://images36.fotosik.pl/132/9e9668c272733a66med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/241/e15a7c9cd7b48546med.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
O północy zmienia sie w wampirka [IMG]http://images50.fotosik.pl/245/01751cbc0b0b0068med.jpg[/IMG] Uwaga Barak na horyzoncie [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/e52f08d4a3cfcdf4med.jpg[/IMG] Wamipires!!!! [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/791cf07e32994898med.jpg[/IMG] Usmiech na dzień dobry ! [IMG]http://images44.fotosik.pl/245/517be7f85c6cfd1bmed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Co mi tu znowu po oczach pstrykasz? [IMG]http://images35.fotosik.pl/99/7776b0be2ce7e695med.jpg[/IMG] Piateczka cioteczki [IMG]http://images38.fotosik.pl/241/4266fd01b4bd244cmed.jpg[/IMG] Próbuje byc groźny [IMG]http://images40.fotosik.pl/241/7e332cbadb2dfcacmed.jpg[/IMG] Wymuszony uśmiech [IMG]http://images38.fotosik.pl/241/7cf72a632436a549med.jpg[/IMG] Uśmiech pełna " gębą" [IMG]http://images46.fotosik.pl/244/32db867d88415a66med.jpg[/IMG] -
Syberian Husky z RODOWODEM, wykastrowany, 2-letni szuka pilnie domu
marlenka replied to tazbuch's topic in Już w nowym domu
[quote name='tazbuch']Pies juz jest od 1.01 w nowym domku... nowa rodzina super, znają się na rzeczy, oby wiecej takich adopcji... dziekuję tym, którzy pomogli w jakikolwiek sposob.[/QUOTE] Gratuluję szybkiej akcji .... oby więcej takich wiadomości :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Ja myślę, a właściwie z doświadczenia i słyszenia wiem, że dorosłe pieski, nawet nie nauczone wcześniej czystosci, gdy tylko znajdą się w domu, niezwykle szybko łapią gdzie jest kibelek. Gdyby tylko dostały szansę.......[/QUOTE] Oj to nie dotyczy chyba Nugacika . Długo mu zajeło zakumac gdzie sie TO robi . Ale już jest coraz lepiej , czasami jeszcze znajduję " bobki " po powrocie do domu . Ale początek był tragiczny . -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Jak będziesz potrzebowała koła ratunkowego, to daj znać;)[/QUOTE] Ale zrobiłyście ze mnie potffora:diabloti: -
Dzwoniłam teraz do Pani i może Fifi będzie miała inny domek , ae decyzja zapadnie jutro oczywiście dostanę adres zeby zrobić wizyte przedadopcyjną chyba znowu będę musiała się do Agnieszki uśmiechnąc ale to u niej na osiedlu więc będzie miała blisko . Ale to dopiero będe wiedziała jutro . Jesli będą zwlekać do ostatniej chwili to im sie oberwie oj oberwie . Jak mi pani zadzwoni jutro że w sobotę przywozi do mnie psa to ja juz ją przywitam odpowiednio " ciepło ". Koniec litosci , ja myslę ze powodem nie jest piszczący ani szczekający pies , zreszta Fifi u mnie była troszkę i wiem ze jej piszczenie to kwestia 5 minut po wyjściu i jak usłyszała jak się drzwi otwierają . Ja mysle ze ona za duża urosła , bo jak rozmawiałam z Panią i powiedziałam o Fifi" mała " to Pani sie dziwnie zasmiała i powiedziała że " ona wcale nie jest mała " . Wkurza mnie to ze ktoś sie pobawi psem i póxniej oddaje . Oj zatańcze z Pani jak przywiezie mi psa. Najpierw zaprosze na kawe , puszcze moje " potwory " i będzie musiała sama wyjśc hihihi- ale ja snuje plany . Chyba z bezradności mi takie myśli chodzą po głowie , nie iwem czy mam się śmiac czy płakac . POMOCY!!!!!!!!
-
[quote name='Piromanka']Ale Baster jest do mojego Misia podobny!!! :crazyeye:[/QUOTE] Widzisz Aniu to jakiś znak , Baster jest mniejszy od Misia . A jak Twój pisunio ??? Wszystko w porzadku ?
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
marlenka replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Obraczus jestem . Zapisuję narazie , -
Dziś mam dostac zdjęcia Fifi . Umówiłam się z panią że Fifi zostanie u niej do czasu znalezienia jej domku - chyba ze właściciel mieszkania podstanowi inaczej . Jesli będzie trzeba ją zabierać natychmiast , to chyba się porycze i takjuz dziś się spłakałam po tym telefonie , Fifi wyjątkowo nie ma szczęścia . Co jeszcze ją spotka w zyciu ??? Dziewczyny pomóżcie .
-
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']taa, a wieczorem dostane ochrzan aż się utopię ;-)[/QUOTE] Nie dostaniesz mam większy problem . Fifi wraca z adopcji :( nie mam gdzie jej zabrac, -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Energy nieststy nie notuję sobie dat gdzie i kiedy jeżdze , przejżyj sobie watek tamjest napisane . Nawet nie pamiętałam kiedy sunie swoją sterylizowałam ale tu się dowiedziałam i już zapisałam . Nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać . Byłam raz sama jak Korolkę sterylizowałam , póxniej z Donacją , i później sama - trzy razy conajmniej , może wiecej nie pamiętam . Po prostu. To czy będziesz mnie teraz tu rozliczac czy nie niczego nie zmieni że dziweczyna nie zyczy sobie odwiedzin , co mam zrobić ???? Moze rzuc jakiś pomysł ?? -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
marlenka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
No mimo całej sympatii do mojej kolezanki nie dałabym jej zadnego psa . Choc dobry człowiek ale niesety warunków minus 1 dla trzymania zwierząt. -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Błoto jest oczywiście wszędzie jak jest odwilż, tylko nie wiem czy w takiej brei należy zamykać psy, do tego małe szczeniaki. Nikt kto w jakimś stopniu szanuje zwierzęta, zdaje sobie sprawę, że to czujące istoty, tak nie zrobi. [SIZE=4]Marlenka tak szczerze, kiedy tam byłaś?[/SIZE][/QUOTE] A co to jest nie czepianie???? -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']A co mam sugerować:crazyeye:, no pytam kiedy byłaś? Bo mam wrażenie, że z Donacją i już, a od maja są wpisy, że pojedziesz tylko...[/QUOTE] Wiesz co Energy - przeczytaj watek cały napewno znajdziesz tam wpisy kiedy byłam . Ja nie mam zamiaru sie tłumaczyć . Dlaczego nie zapytasz dlaczego nikt z fundacji nie był tam od dłuższego czasu . O co się czepiasz ? od samego początku się do mnie przyczepiłaś od czasu tej nieszczęsnej adopcji . Dokładnie powiedziałam dziewczynom jakie będą warunki dla psów , niczego nie ukrywałam . Zdecydowały że psy zostają . Taka była ich decyzja nie moja . przepraszam ale już więcej nie zamierzam sie tłumaczyc . -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Błoto jest oczywiście wszędzie jak jest odwilż, tylko nie wiem czy w takiej brei należy zamykać psy, do tego małe szczeniaki. Nikt kto w jakimś stopniu szanuje zwierzęta, zdaje sobie sprawę, że to czujące istoty, tak nie zrobi. Marlenka tak szczerze, kiedy tam byłaś?[/QUOTE] Energy co Ty sugerujesz?? -
[quote name='auraa']No to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tragedia! Nie wiem co robić! Trzeba zmienić tytuł.[/QUOTE] Napisałam już do Mgie . Ja tez nie wiem co robić ja jej nie moge wziąć do siebie znowu . Są mrozy musze wpuszczac suki do domu na noc ..... płakać mi się chce , jestem bezradna , nie wiem co będzie z ta psiną ....
-
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ja się nie unoszę Marlenka, tylko martwię o psy. Nie wiem kiedy byłaś i czy byłaś, bo zdjęć nie było oprócz tych, których chyba nikt na dogo oglądać by nie chciał. Dlatego tak na prawdę nie wiemy czy coś się zmieniło. A jeśli znajoma, nie pisałam przyjaciólka, nie życzy sobie Twojej wizyty, to chyba się nie dziwisz, że mnie to nie uspokoiło. Wg mnie gdyby wszystko było ok, to nikt nie widziałby problemu w wizycie, zwłaszcza, że się znacie, a pisanie żeby najwyżej zabrać psy też nie uspakaja...[/QUOTE] To jest dziewczyna z którą pracowałam 3 lata w jednej firmie , mieszka niedaleko , ale nie jest to osoba z którą się odwiedzamy , powiem szczerze , ja się jej troszkę nie dziwie , tez by mnie denerwowało gdyby co ileś czasu ktos mi pisał dzwonił czy mże przyjśc zobaczyć psa . No może ja jestem inna i bym to jakoś przeżyła . A co do zdjęc to byłyśmy tam z Donacją która wstawiła zdjęcia . Co do błota to na pierwszysch zdjeciach - zapraszam do mnie na podwórko jak pada lub jest odwilż .