-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Gibon, ofiara Szydłowca - odszedł za Tęczowy Most...
marlenka replied to koosiek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='omar']To tylko pies, tak mówisz... Tylko pies A ja Ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza.. Gibon Omar ... poryczałam się .... piękny ten wiersz:( -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
O matko ten pies wygląda jak moja Korolka tylko jest ciemny :( Biedny skad on się wziął w Boguszycach ??? -
[quote name='sleepingbyday']fifi ma chore uszko i zaordynowany encorton (encorton dziewczyny mają, więc bezkosztowy będzie). nie daje spać jadze, skacze jej po głowie (dosłownie). pewnie przez swędzące ucho... a czas leci...[/QUOTE] Mam nadzieję że zdązymy znaleźć jej domek , bo jesli nie to wolę nie myślęc .
-
[quote name='sleepingbyday']fifi ma chore uszko i zaordynowany encorton (encorton dziewczyny mają, więc bezkosztowy będzie). nie daje spać jadze, skacze jej po głowie (dosłownie). pewnie przez swędzące ucho... a czas leci...[/QUOTE] Mam nadzieję że zdązymy znaleźć jej domek , bo jesli nie to wolę nie myślęc .
-
[quote name='Maruda666']Baster, gdzie ten twój domek? Szukaj piesku ! Jemu dobrze u Jamora, to co się ma martwić :)[/QUOTE] Nikt konkretny się po Bastera nie zgłasza ..... jedynie co jakies głupie smsy mam od rana . "czy ten pies jeszcze jest koło Katowic czy gdzie " jak napisałam ze jest i proszę o telefon to dostałam takiego smsa " nie mam nic na karcie a czekm na wypłate , bo nie mam za co kupić karty ( pytanie za co kupi jedzenie dla psa ) jestem dorosłą kobieta męrzatka ( przez "rz" masakra jakas ) mamy dwoje dzieci a pies mi się podoba ale nie wiem kiedy dostanę pieniądze mamy emeryturę i pieniadze" . tak to wszystko wygląda . Czekamy na cud ..... Baster sliczny ale niesety nie ma dobrego domu dla niego
-
[quote name='auraa']Kto pomoże? Co będzie z rozrabiara Fifi?[/QUOTE] Mgie jesli chodzi o link to codziennie będę robić kilka ogłoszeń na tym samym portalu wiec kasuję stare i daje nowe . Jesli mozesz pomóc to bardzo dziękuje ... zmień tytuł ze 17 dni czeka ją ....??? Mamy czas tylko do 10 lutego i co dalej będzie ??? Nie mam pojęcia ??
-
Gibon, ofiara Szydłowca - odszedł za Tęczowy Most...
marlenka replied to koosiek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podpisuje sie pod tym -
Gibon, ofiara Szydłowca - odszedł za Tęczowy Most...
marlenka replied to koosiek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiem że podjęcie decyzji jest trudne ale jesli cierpi trzeba skrócić mu cierpienia . Nie pozwólcie mu umrzeć w bólu za duzo juz przeszdła :( -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
marlenka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
super by było mozesz do mnie podawac numer telefonu 503-121-021 spokojnie niech dzwonią ,żeby tylko maluchy miały dobre domki . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenuś trzymam kciuki daj znać jak poszło . -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
marlenka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jakby ostatnie szczenię znalazło dom i były by jakies telefony bardzo prosze pamiętajcie ze u Ali jest 4 trzymiesieczne szczeniaki , i 2 maluszki ja mam tez 4 miesięczną sunie do adocji . prosze podawajcie namiary na domki może i nasze biedy znajda domy bo Ala ma już 60 psów jest sama jedna i non stop jej podrzucają jakies psy . Potrzebna pilna pomoc w ogłoszeniach których nigdy za wiele . Link do watku przytuliska [url]http://www.dogomania.pl/threads/131629-Psiaki-z-przytuliska-w-Augustowie-za-WarkAE-Potrzebna-kasa-na-kojec-dla-szczeniakA-w[/url] zajrzyjcie prosze moze uda nam sie wspólnie coś wymyślec -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Ja tez robie cafeaanimal na bieżąco i gumtree a pewnie wchodzi w grę tylko Warszawa, więc może podzielimy sie Marlenka szczeniaczkami i porobimy im na tych dwóch portalach indywidualne ogłoszenia jak już dobre fotki bedą?[/QUOTE] Myśle ze najlepiej warszawa bo bedzie później problem z transportem . oki jak będą nowe foty to ruszamy z kopyta z ogłoszeniami . -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
marlenka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Tak domek jest w porządku :cool3: pan jeszcze jednego bierze psa z dogo Fortke chyba z tego co zapamiętałam . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Tula ja też pomogę w ogłoszeniach , mam kilka psów ale allegro cafaeanimals , allegratkę i gumtri moge robić na bieżąco . Marzenuś przede wszystkim szczeniaki , dobre zdjęcia szczyli , rexa , tej podrzuconej suki i może jeszcze kilka niech Ala wybierze najbardziej adopcyjne , te które moga iśc od razu do domów. Marzenus bardzo prosze zrób opisy tych psiaków - zresztą wiesz co robisz :) A te łózeczka to nie łózeczka tylko takie kojce dal dzieci z materiału . One się za bardzo nie nadają . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Wspaniale ze cos sie zaczelo, Lutowe wydanie dopiero pokazalo sie w kioskach. Powinno byc wiecej telefonow bo Nugat to przecidez malenki i ladny piesio. Dla mnie on jest sliczny a najbardziej podobaja mi sie jego uszy.[/QUOTE] I ciągle do adopcji :) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
marlenka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Już wróciłam , Anna A jeszcze w drodze , jak wróci to napewno napisze co i ja :) -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Przy kolacji sie nie pozjadały . Piramida Głupków :) [IMG]http://images46.fotosik.pl/250/0c01656f446d0204med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/105/78b83c650c7f957bmed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ingrid był pierwszy telefon z "mojego psa" Pani fajna , warunki wydaje się super ale rodzice wracają za tydzień z zagranicy ( mama jej prosiła żeby zadzwoniła - oczywiscie Pani dorosła) i wtedy podejmą decyzje . W domu jest sunia około 6-7 lat niesterylizowana ze względu na uszkodzenie miednicy ,wiec Pani bardzo zależało żeby pies był zdrowy do kastracji ( bardzo zadowolona ze juz nie ma jajek ) i 2 koty - jeden po kastracji drugi przed . Ale koty sa podwórkowo-domowe. Jak rodzice wróca to mają przemyślec sprawę , oczywiście wszystkie przeciw powiedziałam - mają pomyślec na spokojnie i wetdy dadzą znak . Ale fajnie że przynajmniej ktoś dzwoni to wiem ze Nugat nie jest aż taki brzydki ( dla mnie jest ładny szczególnie jak śpi mój dzidzius )