Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Dziewczyny zajrzyjcie na wątek Elvisa [URL="http://www.dogomania.pl/179106-DziA-operacja-Zostanie-dA-ug-w-lecznicy-1000-zA"]http://www.dogomania.pl/threads/1791...cznicy-1000-zA[/URL]
  2. Jezdze do łazów do kliniki i nie widziałam jednego plakatu . Łazy sa niedaleko Bobrowca , od Piaseczna do Magdalenki nie widziałam ani jednego plakatu . Ja nie sadzą zeby Anioł poszedł sobie daleko .... moze trzeba okleic bardziej okolice gdzie jest klinika . Czy ktoś może podrzucić do Magdalenki plakaty to powiesze w tej klinice w łazach , do niech przywożą psy z interwencji może ktoś go widział , może został gdzies złapany ??? W Magdalence będe około 18-19 -dokładnie w Łazach .
  3. Dziewczyny znowu muszę żebrać u Was o pomoc . Pies dzis ma operację koszt to 1000 zł , sama nie dam rady [url]http://www.dogomania.pl/threads/179106-DziA-operacja-Zostanie-dA-ug-w-lecznicy-1000-zA?p=14017485#post14017485[/url]
  4. [quote name='joanna83']Marlena będzie dobrze, uzbieramy :) Tylko czy ci weterynarze mają doświadczenie w takich operacjach? To dobra klinika?[/QUOTE] Tak mają dobrego ortopedę .
  5. Cioteczki , pies którego 2 dni wcześniej przytachałam do domu będzie miał jutro opeację - koszt 1000 zł . Pomożecie?????[url]http://www.dogomania.pl/threads/179106-Elvis-zwichniAE-te-biordo-potrzeba-1000-zA-na-operacje[/url]
  6. Szukaj w 1 poście :)
  7. Cioteczki cała operacja od A do Z będzie kosztować 1000 zł . Operacja planowana na jutro .
  8. Dzwoniłam do kliniki . I tak - Elvis ma zwichnięcie biodra , i kosc udowa wypadła mu z panewki trzeba ją na śrubę jakoś skręcić . To jednak jest stare schorzenie bo nawet zaczał pomału nastepowac zanik mięsni . Zaraz mają zadzwonić podać cenę zabiegu .
  9. [quote name='majqa']Miałam na myśli wyłącznie sympatyczny śmiech - z racji fajowskich opisów jakie wrzucasz. :lol:[/QUOTE] CIotki mają "faze " dobrego humoru :)
  10. Dzis mają do mnie zadzwonic wieczorem co z Elvisem , ma miec dzis prześwetlnie . Trzymam kciuki zeby to nie było bardzo poważne i żeby maluch z tego wyszedł :)
  11. Lucky Ty musisz byc zdrowy , Ty nie choruj psinko - nie rób tego Ketuni . Kasiaprzystał - jestes wspaniała , widać ze postawiłaś Luckiego na nogi.
  12. [quote name='AnnaA']Marlenko, jestem pełna uznania za akcję i za jej efekty. Bardzo Cię podziwiam za wolę walki. Ja chyba jednak się zestarzałam i brak mi już pewnosci siebie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc przy adopcji Mireczki i obiecuję, że postaram się pomagac w miarę możliwości.[/QUOTE] Witam na watku :) To nie jest moja zasługa ale wszystkich obecnych na wątku , tych co pomagają rozsyłac i zapraszac następne osoby . Ja tylko otrzymałam cynk i podałam dalej , Ważne ze Tadeusz będzie miał opiekę , dom ( czasowy ale zawsze dom) najważniejsze ze ma szanse na dalsze życie , ze go tego nie pozbawiliśmy . Za to Wam dziekuję , jesteście wspaniałe .
  13. Dzwoniłam do kliniki . Tadeuszek jutro będzie miał robione badanie wzroku :) na ich koszt , poprosiłam o wszystkie badania , i jesli sie okaże że jutro go nie będe mogła wziąc to się zobowiazaliże sami go zawiozą do Renaty :) żebym nie musiała codziennie urządzać sobie wycieczek :)
  14. Komu "coś " do kochania na walentynki :) Basterku zaniedbałam Cię troszkę przepraszam:( Dziś wezme się do robienia ogłoszen znowu , Basterku znajdziemy Ci dom .
  15. [quote name='Bjuta']Po trzecim ponoć się poprawia ):[/QUOTE] Krazenie napewno :)
  16. Zapomniałam napisac , jakby się dogo znowu wywaliło do góry łapkami to jestem po dtelefonem 503-121-021. Renata zadzwonię po południu do Ciebie :)
  17. Jak dogo nie zawiedzie to po południu napisze co i jak , aż się boje tam dzwonić co mi powiedzą . Mam nadzieję ze będzie można mu uratować ta łapkę .
  18. [quote name='Renata5']Joasiu to tylko 3 psiaki,bez problemu można je razem wyprowadzać na 3 smyczach.Przynajmniej u mnie tak jest.3 psiaki na 3 smyczach,a czwarty Edek pod pachą,czasami wychodzimy na 2 tury,generalnie dajemy radę,Bambino na pewno też;) Jesuuu,na mnie:placz: :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] yhy :):) - dasz radę.
  19. Ingrid jak wczoraj słuchałam jego krzyku ... nie słyszałam zeby tak pies krzyczał z bólu , to nie był pisk , to był krzyk :( dobrze ze go zabrałam z ulicy ale on sam przyszedł do mnie . Po południu zadzwonię do wetki i spytam jak mój Yoorek się czuje :)
  20. Bambino dzieki że sie pojawiłas .... jutro zawiozę Tadzika do Renaty zobaczymy jak on się dogaduje z psami , spróbujemy mu zrobić jakies badania oczu i wtedy się zastanowimy co dalek oki??? Sprawdzimy na Renacie5 jego "agresję " , zachowanie i sie bedziemy zastanawiac co dalej .... może znajdzie DS - oj tak mi sie marzy :)
  21. [quote name='joanna83']Marlena, malibo57 ma rację. Ja myślę dokładnie tak samo. Nawet gdyby psy Renaty go nie przyjęły, to mamy 2 tygodnie na szukanie innego tymczasu. Przez ten czas można będzie już psa poznać, dowiedzieć się czegoś o nim. Powiedzcie mi jak wstawić ten banerek,bo nerwicy dostanę:angryy: Nie działa opcja kopiuj jak klikam na banerek prawym przyciskiem myszki.[/QUOTE] Asia nie męcz myszy , wieczorem zadzwonię do Renaty i sie z nią dogadam co i jak . Dobrze ze jesteście dziękuję Wam za to . :)
  22. [quote name='malibo57']Masz rację, że nie wiadomo, jak psy Renaty przyjmą Tadzika, ale, po pierwsze Renata mieszka w Sochaczewie, nie jest to wielka odległość od Piaseczna, po drugie, przez 2 tygodnie ma możliwość odizolowania Tadzika u syna. Logicznie rzecz biorąc, dużo mniejsze zamieszanie, jak się nie uda, niż u Bambino. Poza tym, jest szansa, że Tadzik zostanie przyjęty dobrze, Renata ma olbrzymie doświadczenie z psami niewidzącymi, no i jest dr Garncarz pod ręką. Lub doktor Łobaczewska. Większe możliwości zorganizowania transportu na wizyty. Trzeba też wziąć pod uwagę, że Tadzik mógłby jechać do niej dziś nawet. Gdyby Tadzik mógł zostać u Renaty , nawet w płatnym DT, byłoby to dla niego jedno z najlepszych rozwiązań. Renata ma dobre referencje, a rozumiem, że DT u Bambino musiałoby jeszcze zostać sprawdzone?[/QUOTE] Ja rozmawiałam z Renata i mówiła mi przez telefon ze to awaryjny DT. A ja moge go jutro zawiezc ewentualnie :)
  23. [quote name='tripti']Edycja postu i awaria:( marlenka, w której lecznicy w Piasecznie jest ten piesek?[/QUOTE] Ten psiak jest w łazach koło Magdalenki . Tutaj jest strona kliniki [url]http://redwet.pl/zwierzaki/[/url]
  24. Dzewczyny rozmawiałam z Renata i u niej jest taki awaryjny DT więc moze trzeba poczekać na Bambino jak sie odezwie . I tez nie wiadomo jak psy Renaty zareagują na Tadzika . Czekamy na Bambino :)
  25. U mnie to sie psy nawzajem napier***lają czasami koty się wtrąca to już jest zadyma na całego .
×
×
  • Create New...