Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='sleepingbyday']ja mogę też bazarek uskutecznić. marlenka, nie płać klinice, dopóki nie dostaniesz kasy od nas. tzn to, co dostaniesz wpłacaj im, ratami. tak sie umów. 1000 zł zazwyczaj ratami ludzie płacą,z aoperacje, nie ma przebacz. a poza tym to kiedy to ja prosiłam o link do tego watku? teraz przypadkiem znalazłam. ślepego dziadka tez dopero teraz. baba jedna! elwisa przekaż na tymczas do abrakadabry, wygląda mi na taką, co by go chciała ;-)[/QUOTE] Głupiałas do reszty ????? Elvisa do Abrakadabry ??? Żeby go Amorek zjadł . Nigdy w zyciu . Jak ona mi opowiada o swoich potforach to mi "sierść " na ręcach staje , a co dopiero biednego Elviska jej oddać . :diabloti:
  2. [quote name='tula']Ja potrzebuje zdjęcia suni o imieniu Fruzia, bo p.Alina miała zapytanie o małe suczki z ogłoszenia i mam przesłac tej osobie zdjęcia Mili i Fruzi, a nie wiem kto to Fruzia:)[/QUOTE] No co Ty Fruzi nie znasz???:) To chyba to ratlerkowata sunia ..... a moze nie . Ala mi mówiła o Fruzi ale nie dam rady ogarnąc wszystkich imion
  3. [quote name='Renata5']Kochana ja nawet jak posprzątam to przy 8 psiakach,mężu i 2 dzieci chałupa nie wygląda na posprzątaną.Także spoko,będziesz się czuła jak u siebie:cool3:[/QUOTE] Wiesz co tylko ja Ci powiem w sekrecie ( nie mów nikomu) ze ja się boję psów , więc nie puszczaj wszystkich naraz na mnie bo jestem w stresie bede zmeczona to moge na zawła pasć .
  4. Mru normalnie rece opadają . Taka sama sytuacja , tylko gdymbym do dziś nie dała znać to jutro Tadzio by był poddany eutanazji :( a jednak sie udało . Dziewczyny równiez psiak [url]http://www.dogomania.pl/threads/179106-DziA-operacja-Zostanie-dA-ug-w-lecznicy-1000-zA/page6[/url] potrzebuje pomocy ten bardziej finansowej . Dziś ma operację - a ja zostaję z 1000 zł długiem :(
  5. [quote name='mru']u nas w lecznicy, rzut beretem od tej w Piasecznie jest taki sam stary ślepy kochany misiek :( Grafit. podobnie jak Waszemu psiakowi, [B]naszemu też grożą morbitalem [/B]:( Grafit jest w depresji, jest nieadopcyjny, taki tylko do uśpienia... psow jest sporo, ciągle przybywa... a Grafit zajmuje miejsce :( [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179267-Nie-mA-wcie-mu-A-e-nie-jest-kaukazem-stary-A-lepy-Grafit-do-uA-pienia?p=14033881"][SIZE=5][B]Nie mówcie mu, że nie jest kaukazem... stary ślepy Grafit [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] do uśpienia... [/B][/SIZE][/URL] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Grafit/20012010550.jpg[/IMG] [/CENTER] proszę, zajrzyjcie szukamy nawet DT dla niego - wspomożemy![/QUOTE] Mru w kótrej lecznicy on jest ??
  6. [quote name='Renata5']Tylko postaraj się osobiście mi przywieźć Tadzika,zobaczysz całą moją geriatrię kochaną:loveu: Lecę teraz sprzątać:roll::diabloti:[/QUOTE] Co Ty Renata nie sprzątaj .... bo ja nie przyzwyczajona do porzadków :) Bęle sie głupio czuła jak wejdę do posprzątanego mieszkania a u mnie takie bur***llo bum bum - oczywiście nie po mnie:)
  7. [quote name='Renata5']Kurcze jak On taki agresor,to muszę kupić też łańcuch coby go do kaloryfera przywiązywać...matko ale my głupoty gadamy:splat:.Jak ktoś przeczyta tylko tą stronę,to naśle na nas TOZ:diabloti: Tadziku,okruszku nie bój nic,ciotki głupoty klepią:mad: Marlenko,poproś tam kogoś,żeby podciął Tadzika,jakby w razie nie mogli,to ja to zrobię w domu.Ale jakby mogli,to plisss,niech mu skrócą te futro[/QUOTE] Zaraz będe dzwonić o Elviska to poproszę żeby go przystrzygli jak nie to wezme jakiś sekator i we dwie damy radę :)
  8. [quote name='malawaszka']marlenka - w której klinice on jest? może jednak któraś Fundacja z nimi współpracuje i mogliby pomóc? to chyba nie tajemnica?[/QUOTE] Elvisek jest w tej klinice [url]http://redwet.pl/o-nas/[/url] wiem że Emir wozi do nich psy na leczenie nawet na stronie lecznicy jest w "przyjaznych linkach " . Zaraz będe dzwonić do nich czy juz po czy jeszcze go operują .
  9. [quote name='Renata5']Kurna muszę lecieć i kupić bo nie mam takich rzeczy w domu:roll::p[/QUOTE] Dobra ja kolczatkę skołuje ale kaganiec koniecznie musisz mieć i to taki blaszany :-) Ale zamówiłaś świetną pogodę , teraz wiem gdzie dzwonic :)
  10. Zdaje sobie sprawę ze psów w pilnej potrzebie nie brakuje. Teraz juz nie ma co szukać , bo już Elvis jest operowany , wczoraj o 22 musiałam podjąc decyzje . od poniedziałku jest w klinice mniejszy skład wetów( zaległe urlopy) więc trzeba by było czekac bardzo długo , czas działa na jego niekorzyśc . Mam nadziję ze nie zostanę z ta opłata sama :(
  11. Renata dzis przyjezdza do Ciebie Tadzik :) masz juz kaganiec i kolczatke naszykowana???:)
  12. Nikt nie zaglada do mikrusa??
  13. [quote name='MyrkurDagur'][B]Plakat wysłałam - daj marlenko znać, czy dotarł.[/B][/QUOTE] Juz nawet wydrkowałam włozyłam w koszuki i włózyłam do teczki zeby nie zapomniec wziąc :)
  14. [quote name='MyrkurDagur'][B]Marlenko[/B], jak rozumiem dziś tam jedziesz? Dlatego może wydrukuj czarno-białe i powieś skoro masz okazję, a kolejną partię plakatów przekażemy Ci przy najbliższej okazji. Ostatni plakat Anioła trzeba zmienić, ja mam przez siebie przygotowany w wordzie, to zmienię go i podeślę Ci. Podaj mi proszę swojego maila.[/QUOTE] [email][email protected][/email] wyślij mi prosze szybciutko
  15. Moge wydrukowac ale tylko czarno białe . A nikt z Paiseczna nie ma kolorowych ???? Z piseczna do magdalenki nie jest daleko ja niesety nie bede mogła po nie podjechac bo mam na styk umówiona zabieg psiaka i nie mogę się spóźnić .
  16. SBD Fifi na allegro , allegratkę , gumtri od mnie i jeszcze zrobię dziś znowu cafe . Nie wiem czy mgie cos robiła ( chyba tak ) Linki Ci wrzucę później mogę ???
  17. [quote name='anawa']Marlenka, wpłacam Ci na konto 20 zł. To niedużo ale gdyby każdy zdołał tyle wysupłać to sprawa operacji byłaby załatwiona. To tylko 2 paczki fajek..........[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) w imieniu Elvisa . Psiak miał juz zanik mięśni jeszcze troche a nóżka byłaby nie do uratowania .
  18. Cioteczki zajrzyjcie do tego psiaczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/179106-DziA-operacja-Zostanie-dA-ug-w-lecznicy-1000-zA[/url]
  19. [quote name='malawaszka']cholera :( jakiej ten psiak jest wielkości? bardzo przypomina sznaucerka mini - bardzo :( nie lepiej jednak skonsultować go gdzieś indziej jeszcze? bo 1000 zł za operację to bardzo drogo... jak za bernardyna kurcze... jaka to lecznica? nic taniej dla psa bezdomnego nie mogą? albo może jakaś Fundacja by pomogła i wzięła psa pod swoje skrzydła żeby było taniej?[/QUOTE] ja nie wiem czy to drogo , oni i tak nie liczą już ani leków ani pobytu w szpitaliku . To jest całkowity koszt wszystkiego . Ostatnio P. Jola na ksiązęcej miała psa i taką samą operację to mówiła ze ten ortopeda to bierze od 1500 zł , ona zapłaciła 600 . za samą operację . Wetka powiedziała ze operacja 1200 zł kosztuje a oni policzą 1000 zł za wszystko .
  20. [quote name='nincia']bedziemy zbierac na koszty operacji psiak jest uroczy ja ze swojej strony tez przeleje jakies zotowki tylko bardzo bym prosila numer konta[/QUOTE] Bardzo dziekuję :) Juz wklejam konto w 1 post . Prosze piszcie ze dla Elviska i nick , bo jeszcze na moje konto sa wpływy na Bastera ( zeby mi się nie pomyliło )
  21. [quote name='leni356']Banerek zamówiony: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176906-Bannerkowo-Dla-KudA-aczy-w-potrzebie-Do-31-I/page6[/url][/QUOTE] Bardzo dziekuję :)
  22. [quote name='leni356']Pojawiam się na zaproszenie, trzeba porozsyłać jeszcze wątek. Wkleję na kudłacze Jest już banerek?[/QUOTE] Witam CIe . Banerka nie ma , bo ja nie potrafię zrobić , az wstyd ale taka jest prawda . Dziękuję ze jestes
  23. Cioteczki przepraszam za off ale Elvis potrzebuje Waszej / Naszej pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/../179106-DziA-operacja-Zostanie-dA-ug-w-lecznicy-1000-zA"]http://www.dogomania.pl/threads/1791...cznicy-1000-zA[/URL]
  24. Przepraszam za off , ale Tyle tu chętnych do pomocy , a na watku Elviska pomoc potrzebna http://www.dogomania.pl/threads/1791...cznicy-1000-zA
  25. Cioteczki i wujkowie zapraszam na wątek Elvisa- psa ze zwichniętą łapką , śliczny mały kudłacz czy będzie miał tyle szczęscia co Kurczak ????http://www.dogomania.pl/threads/1791...cznicy-1000-zA
×
×
  • Create New...