Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='ostatniaszansa']SBD Bella za 3 godziny wyrusza w podróż do swojego nowego domku w Szwajcarii , z poobgryzanymi pzaurami czekamy na info, jak tylko będziemy mieć wiadomości natychmiast napiszemy[/QUOTE] O matko do szwajcarii???? Ale czad:)
  2. [quote name='malawaszka']bierz :evil_lol:[/QUOTE] ......co chcesz...
  3. [quote name='Bambino']Marlenko, jak siądę do netu w weekend to prześlę jakiś grosz na operację malucha Elviska.[/QUOTE] Dziękuję Bambino :) i powodzenia z KAUKAZEM
  4. [quote name='sleepingbyday']nugat chciał na kolana, to oczywiste. zdrajca ;-)[/QUOTE] Albo chciał wyjśc z klatki bo go uwiezili . Moje maleńkie dziecko . Dzwoniłam do wetki i niestey koszt bedzie trochę większy bo mu zeby przyrosły do okostnej i była to długa operacja , bardzo sie nameczyli zeby mu to usunąc. Ja już mu kupię od siebie jakies lepsze puchy , na te kilka dni , tylko on biedny swoich kabanosików nie bedzie mógł zjeść i cały frolik dla baraka zostanie . :)
  5. [quote name='zuzka']O matulu jakie biedne jest to maleństwo[/QUOTE] Już nie takie biedne . Zuzka zobaczysz jak zrobię mu foty w nowej fryzurze .
  6. 1. Imię Tadzik 2.wiek około 5 lat 3. niekastrowany , odrobacony 4. Nie widzi , badania są dobre , jakies małe problemy z wątrobą dzis bede miała badania w łapie to wrzuce Wam dokładnie co i jak 5.tak jak napisałaś 6. narazie jest do psów ok myślę ze kotu nie zrobi krzywdy bo go nie zobaczy i nie da rady złapac nawet jakby chciał 7. tak jak napisałaś 8. Na smyczy oki chociaz sie boi wogóle chodzic jest niepewny 9. w samchcodzie drapał w siedzenie( ścielił sobie ) i całą droge spał Napewno narazie ma problem z chodzeniem po schodach , ja myślę ze on niewidzi od niedawna . Reszte zostawiam reni
  7. Dziewczyny któras z Was oferowała się z ogłoszeniami tylko nie mam czasu przekopywac watku . Mozecie pomóc robić ogłoszenia???? Zdjęcia są w miare ewentualnie się podmieni poźniej.
  8. [quote name='malawaszka']a to tego koleżkę pamiętam :)[/QUOTE] Tego tego , SBD sie pozbyła Baraczka , a teraz on sie biedny ze mna męczy . Barak to była chyba najlepsza decyzja w zeszłym roku jaką podjęłam , wiecie jak on szuał Nugata w nocy ??? Głupi nie dał mi spac bo w kuchni na parapecie siedział i piszczał , na początku myslałam ze do frolika tak wzdycha , ale torebke schowałam a on latał do okna pod drzwi od łazienki ( myslał że tam jest ) pod kołdra wędrował tak ze mnie kości aż bolą . Szkoda mi sie go zrobiło , nawet sie nie przytulał w nocy chociaz miał mnie tylko dla siebie . Taki z niego dobry kolega jest .Ciekawe czy się dziś ucieszy ze Nugat wróci , i to bez kłów to już go nie bedzie podgryzał a nawet jakby chciał to nie ma czym za bardzo .
  9. Bambino - uwielbiam Cię :) W kwietniu będe jechała przez Twoje miasto to usciskam Cie babo osobiście . A tymczasem zapraszam na bazarek dla Elwiska na spłatę długu w klinice po operacji bioderka , fajne filmy za jedyne 3 zetahttp://www.dogomania.pl/threads/179331-Super-Mega-Giga-NIESPODZIANKA-dla-KAA-DEGO-KUPUJAE-CEGO-do-10-lutego-20-00
  10. 4 koty , reszta psów , nie licze 3 rybek w akwarium i ludziów no i kurczaka w lodówce :) 3 duże psiaki na podwórku z stałym dostępem do domu, reszta w domu ze stałym dostępem do podwórka , koty tylko w domu , rybki tylko w akwarium kurczak -różnie :evil_lol:
  11. [quote name='joanna83']Marlena napisz dziewczynom jaki masz dobytek czworonożny :lol:[/QUOTE] Mam 40 łap wiec sobie obliczcie . Moich prywatnych łap jest 32 , reszta się "przyplatała " .
  12. [quote name='Lucyna']Zapisuję wątek, wpłacę ci Marlenko 50 PLN[/QUOTE] Bardzo dziękuję . jesteście kochane ze nie zostawiłyście mnie samej :)
  13. Doszła wpłata od malawaszka 65 zł- serdecznie dziękuje . Dzwoniłam do wetów wiec sprawa wygląda następująco - koszt operacji + rentgen + antybiotyki które dostanie + konsultacja z ortopedą + srodki przeciwbólowe to 800 zł . Moze jeszcze do tego dojść jakiś suplement do odbudowy kości tak jak Malawaszka wspomniała. Ogólnie jest pewnośc ze mały będzie chodził na ta łapkę , nie ma opuchlizny zadnej , wszystko w porządku .
  14. Napewno spytam . Wróce z zapisanym zeszytem wskazówek
  15. [quote name='Renata5']Nogi już nie podnosi,jest bardzo grzeczny,powiedz tej Pani,że Tadzio jest super psem,na bank nie załatwi się w domu,nie chce juz nic znaczyc,jest cichutki,w nocy pięknie spał,no po prostu chłopak jak marzenie:loveu:Zachwalaj Tadzika,niech kobitka go bierze,bo nie pożałuje[/QUOTE] Zobaczymy czy jutro zadzwoni ,
  16. [quote name='feliksik']jestem marlenko z twojego linka na PW, zobaczę co mogę zrobić dla was[/QUOTE] Witaj, a ja wczoraj czesc misji wykonałam , plaaty wisza w klinice i obok , teraz tylko trzeba trzymać kciuki :)
  17. [quote name='malawaszka']zrobimy osobną zrzutkę ;)[/QUOTE] Ja tak łatwo się nie dam :) Kasa potrzebna na psy :)
  18. Nie mikro to on napewno nie jest :) Renata jak przebiegła noc ??? Tadzio dalej nóżke w górę podnosi ??? Dzwoniła Pani z Grudziądza co Wam mówiłam niektórym i ma porozmawiac z męzem , bo moze da dom Tadziowi ma onka krórego wziąła z węgrowa lub wegorzewa 5 lat temu i dom z ogrodem Jak mąż się zgodzi to Tadzio by miał domek .
  19. [quote name='malawaszka']i ja czekam na zdjątka odmienionego skarbeczka - choć trochę się obawiam :evil_lol: on pewnie będzie potrzebował jakichś wspomagaczy na stawy czy coś takiego, żeby mu się tam odbudowało wszystko co?[/QUOTE] Dziś się wszystkiego dowiem dokładnie , napewno będzie potrzebował duuużżżo opieki więc wspomagaczy będe potrzebowała ja :) hihihi.
  20. Wczoraj Nugatek miał wyrywane kły , i usunięty kamień , było cieżko bo kły były przyrośnięte do kości ale już jest po wszystkim . Rano jak dzwoniłam to się wetka nie mogła nachwalić że taki grzeczny że macha ogonkiem na jej widok . Musze Nugacikowi kupić jakieś puszki bo narazie będzie musiał jesć miekkie. Oczywiście koszt zabiegu ponosi fundacja więc jakby ktoś mógł wspomóc finansowo OS to byśmy były bardzo wdzięczne
  21. Renatko nie tylko na ubraniu wywiozłam , w tej reklamówce w końcu tez zabrałam :) Danka sie śmiała ze na pamiątkę . Widze że Tadeuszek sobie znalazł przyjaciela Antosia . Dzieczyny nie wiem czy wieta ale u Renaty jest pies Edzio który jest zaje****ty . oczy ma jak falkonetti , ale jest rozrabiak śmieszny , jakby miał oczy bez zacmy i na "miejscu" nikt by nie powiedział że on nie widzi . Jest przecudny , bawi sie zabawkami , robi to co robia psy widzące . Renatko ja to Cie podziwiam za Twoje serducho .... A teraz kwestia kasy , jeśli okaże się że Tadzio będzie mógł zostac u Ciebie dłuzej , jakie to by były koszta ????
  22. Dziewczyny bardzo Wam dziekuję za pomoc . Wczoraj nie pisałam bo musiałam z Nugatem jechac do kliniki , odebrałam Tadzia , zawiozłam do Sochaczewa i w domu około 24 byłam . W tej lecznicy wczoraj mieli taki "młyn " że im współczuje , miałam odebrac moich dwóch kawalerów ,ale ponieważ Nugata zaczeli " robic " koło 21 to obaj panowei spędzili noc w "kiciu":) ja przynajmniej sie wyspałam . Drogie cioteczki Elvisek czuje sie dobrze , przez 2 tygodnie musi mu się goić wszystko więc spacery odpadają zupełnie tylko siusiu i do domu . Później będe mu musiała robic hydromasaże dzis zostanę przeszkolona w tym celu , więc mam nadzije że jakoś sobie poradzę :) Koszty dokładne mi podadzą dziś bo wczoraj nie miałam jak na spokojnie pogadać z wetką bo im non stop przynosili coś na cito z lejącą się krwią wiec niesety poczekamy dzisiaj na info . Malawaszka - wetka powiedziała że bedzie taniej z racji tego ze musieli zmienić plany - ile taniej - nie mam pojęcia . Napewno dam znac jak tylko sie dowiem . Wszystkim dziękuję za pomoc i finansową dla Elviska .Mały czuje się dobrze , dziś wróci do domu . Acha i jeszcze jedno - weci mu zrobili fryzurke :) został ostrzyżony wiec pewnie waży tyle co Amorek Abrakadabry :) Jak dam rade po powrocie do domu zrobić jakies zdjęcia i wrzucić to zobaczycie jeki on jest śliczny pyszczek . Cioteczki doszły wpłaty od Was na Elviska: -kundelkowa skarpeta-100 zł :loveu: - siostra Joanny 83 -100 zł ( domysliłam sie po nazwisku ) Asiu ucałuj siostre ode mnie :loveu: - Anawa 20 zł Mamy już 220 zł na pycholka :multi:
  23. [quote name='malawaszka']:lol: mam nadzieję, że nikt nikogo jednak nie zje coś wiadomo już jak operacja? kurcze nie znam nikogo z emira żeby zapytać czy by pomogli, zresztą oni mają i tak masę psów na utrzymaniu :( wszędzie tyle kasy trzeba to jakiś koszmar :([/QUOTE] To sie chyba nigdy nie skończy . Elwis jest po operacji , ma usunięta gówkę i szyjke kości udowej. Niesety panewka była w takim stanie że nie dało sie tego w inny sposób naprawic . Mały czuje się dobrze moge go dziś ewentualnie zabrać do domu . oczywiscie jutro będzie miał pod moją nieobecność opiekę , nie zostawie go samego w domu żeby miał stały nadzór .
  24. [quote name='sleepingbyday']amor nie da rady, on może kilogram wazy. ale abrakadabra może go i zje....[/QUOTE] Nie zje , bo on śruby będzie miał w srodku . Jak zobacze u Abrakadabry ubytki jak u Nugata ( to już dzis ) to będzie znaczyło że Elviska zjadła .
  25. Jak będe kiedys miała sunie rotkę to ją Ola nazwę :)
×
×
  • Create New...