-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']SBD Bella za 3 godziny wyrusza w podróż do swojego nowego domku w Szwajcarii , z poobgryzanymi pzaurami czekamy na info, jak tylko będziemy mieć wiadomości natychmiast napiszemy[/QUOTE] O matko do szwajcarii???? Ale czad:) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']bierz :evil_lol:[/QUOTE] ......co chcesz... -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bambino']Marlenko, jak siądę do netu w weekend to prześlę jakiś grosz na operację malucha Elviska.[/QUOTE] Dziękuję Bambino :) i powodzenia z KAUKAZEM -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']nugat chciał na kolana, to oczywiste. zdrajca ;-)[/QUOTE] Albo chciał wyjśc z klatki bo go uwiezili . Moje maleńkie dziecko . Dzwoniłam do wetki i niestey koszt bedzie trochę większy bo mu zeby przyrosły do okostnej i była to długa operacja , bardzo sie nameczyli zeby mu to usunąc. Ja już mu kupię od siebie jakies lepsze puchy , na te kilka dni , tylko on biedny swoich kabanosików nie bedzie mógł zjeść i cały frolik dla baraka zostanie . :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']O matulu jakie biedne jest to maleństwo[/QUOTE] Już nie takie biedne . Zuzka zobaczysz jak zrobię mu foty w nowej fryzurze . -
1. Imię Tadzik 2.wiek około 5 lat 3. niekastrowany , odrobacony 4. Nie widzi , badania są dobre , jakies małe problemy z wątrobą dzis bede miała badania w łapie to wrzuce Wam dokładnie co i jak 5.tak jak napisałaś 6. narazie jest do psów ok myślę ze kotu nie zrobi krzywdy bo go nie zobaczy i nie da rady złapac nawet jakby chciał 7. tak jak napisałaś 8. Na smyczy oki chociaz sie boi wogóle chodzic jest niepewny 9. w samchcodzie drapał w siedzenie( ścielił sobie ) i całą droge spał Napewno narazie ma problem z chodzeniem po schodach , ja myślę ze on niewidzi od niedawna . Reszte zostawiam reni
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a to tego koleżkę pamiętam :)[/QUOTE] Tego tego , SBD sie pozbyła Baraczka , a teraz on sie biedny ze mna męczy . Barak to była chyba najlepsza decyzja w zeszłym roku jaką podjęłam , wiecie jak on szuał Nugata w nocy ??? Głupi nie dał mi spac bo w kuchni na parapecie siedział i piszczał , na początku myslałam ze do frolika tak wzdycha , ale torebke schowałam a on latał do okna pod drzwi od łazienki ( myslał że tam jest ) pod kołdra wędrował tak ze mnie kości aż bolą . Szkoda mi sie go zrobiło , nawet sie nie przytulał w nocy chociaz miał mnie tylko dla siebie . Taki z niego dobry kolega jest .Ciekawe czy się dziś ucieszy ze Nugat wróci , i to bez kłów to już go nie bedzie podgryzał a nawet jakby chciał to nie ma czym za bardzo . -
Bambino - uwielbiam Cię :) W kwietniu będe jechała przez Twoje miasto to usciskam Cie babo osobiście . A tymczasem zapraszam na bazarek dla Elwiska na spłatę długu w klinice po operacji bioderka , fajne filmy za jedyne 3 zetahttp://www.dogomania.pl/threads/179331-Super-Mega-Giga-NIESPODZIANKA-dla-KAA-DEGO-KUPUJAE-CEGO-do-10-lutego-20-00
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
4 koty , reszta psów , nie licze 3 rybek w akwarium i ludziów no i kurczaka w lodówce :) 3 duże psiaki na podwórku z stałym dostępem do domu, reszta w domu ze stałym dostępem do podwórka , koty tylko w domu , rybki tylko w akwarium kurczak -różnie :evil_lol: -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Marlena napisz dziewczynom jaki masz dobytek czworonożny :lol:[/QUOTE] Mam 40 łap wiec sobie obliczcie . Moich prywatnych łap jest 32 , reszta się "przyplatała " . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Zapisuję wątek, wpłacę ci Marlenko 50 PLN[/QUOTE] Bardzo dziękuję . jesteście kochane ze nie zostawiłyście mnie samej :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata od malawaszka 65 zł- serdecznie dziękuje . Dzwoniłam do wetów wiec sprawa wygląda następująco - koszt operacji + rentgen + antybiotyki które dostanie + konsultacja z ortopedą + srodki przeciwbólowe to 800 zł . Moze jeszcze do tego dojść jakiś suplement do odbudowy kości tak jak Malawaszka wspomniała. Ogólnie jest pewnośc ze mały będzie chodził na ta łapkę , nie ma opuchlizny zadnej , wszystko w porządku . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Napewno spytam . Wróce z zapisanym zeszytem wskazówek -
[quote name='Renata5']Nogi już nie podnosi,jest bardzo grzeczny,powiedz tej Pani,że Tadzio jest super psem,na bank nie załatwi się w domu,nie chce juz nic znaczyc,jest cichutki,w nocy pięknie spał,no po prostu chłopak jak marzenie:loveu:Zachwalaj Tadzika,niech kobitka go bierze,bo nie pożałuje[/QUOTE] Zobaczymy czy jutro zadzwoni ,
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']jestem marlenko z twojego linka na PW, zobaczę co mogę zrobić dla was[/QUOTE] Witaj, a ja wczoraj czesc misji wykonałam , plaaty wisza w klinice i obok , teraz tylko trzeba trzymać kciuki :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zrobimy osobną zrzutkę ;)[/QUOTE] Ja tak łatwo się nie dam :) Kasa potrzebna na psy :) -
Nie mikro to on napewno nie jest :) Renata jak przebiegła noc ??? Tadzio dalej nóżke w górę podnosi ??? Dzwoniła Pani z Grudziądza co Wam mówiłam niektórym i ma porozmawiac z męzem , bo moze da dom Tadziowi ma onka krórego wziąła z węgrowa lub wegorzewa 5 lat temu i dom z ogrodem Jak mąż się zgodzi to Tadzio by miał domek .
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']i ja czekam na zdjątka odmienionego skarbeczka - choć trochę się obawiam :evil_lol: on pewnie będzie potrzebował jakichś wspomagaczy na stawy czy coś takiego, żeby mu się tam odbudowało wszystko co?[/QUOTE] Dziś się wszystkiego dowiem dokładnie , napewno będzie potrzebował duuużżżo opieki więc wspomagaczy będe potrzebowała ja :) hihihi. -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Nugatek miał wyrywane kły , i usunięty kamień , było cieżko bo kły były przyrośnięte do kości ale już jest po wszystkim . Rano jak dzwoniłam to się wetka nie mogła nachwalić że taki grzeczny że macha ogonkiem na jej widok . Musze Nugacikowi kupić jakieś puszki bo narazie będzie musiał jesć miekkie. Oczywiście koszt zabiegu ponosi fundacja więc jakby ktoś mógł wspomóc finansowo OS to byśmy były bardzo wdzięczne -
Renatko nie tylko na ubraniu wywiozłam , w tej reklamówce w końcu tez zabrałam :) Danka sie śmiała ze na pamiątkę . Widze że Tadeuszek sobie znalazł przyjaciela Antosia . Dzieczyny nie wiem czy wieta ale u Renaty jest pies Edzio który jest zaje****ty . oczy ma jak falkonetti , ale jest rozrabiak śmieszny , jakby miał oczy bez zacmy i na "miejscu" nikt by nie powiedział że on nie widzi . Jest przecudny , bawi sie zabawkami , robi to co robia psy widzące . Renatko ja to Cie podziwiam za Twoje serducho .... A teraz kwestia kasy , jeśli okaże się że Tadzio będzie mógł zostac u Ciebie dłuzej , jakie to by były koszta ????
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny bardzo Wam dziekuję za pomoc . Wczoraj nie pisałam bo musiałam z Nugatem jechac do kliniki , odebrałam Tadzia , zawiozłam do Sochaczewa i w domu około 24 byłam . W tej lecznicy wczoraj mieli taki "młyn " że im współczuje , miałam odebrac moich dwóch kawalerów ,ale ponieważ Nugata zaczeli " robic " koło 21 to obaj panowei spędzili noc w "kiciu":) ja przynajmniej sie wyspałam . Drogie cioteczki Elvisek czuje sie dobrze , przez 2 tygodnie musi mu się goić wszystko więc spacery odpadają zupełnie tylko siusiu i do domu . Później będe mu musiała robic hydromasaże dzis zostanę przeszkolona w tym celu , więc mam nadzije że jakoś sobie poradzę :) Koszty dokładne mi podadzą dziś bo wczoraj nie miałam jak na spokojnie pogadać z wetką bo im non stop przynosili coś na cito z lejącą się krwią wiec niesety poczekamy dzisiaj na info . Malawaszka - wetka powiedziała że bedzie taniej z racji tego ze musieli zmienić plany - ile taniej - nie mam pojęcia . Napewno dam znac jak tylko sie dowiem . Wszystkim dziękuję za pomoc i finansową dla Elviska .Mały czuje się dobrze , dziś wróci do domu . Acha i jeszcze jedno - weci mu zrobili fryzurke :) został ostrzyżony wiec pewnie waży tyle co Amorek Abrakadabry :) Jak dam rade po powrocie do domu zrobić jakies zdjęcia i wrzucić to zobaczycie jeki on jest śliczny pyszczek . Cioteczki doszły wpłaty od Was na Elviska: -kundelkowa skarpeta-100 zł :loveu: - siostra Joanny 83 -100 zł ( domysliłam sie po nazwisku ) Asiu ucałuj siostre ode mnie :loveu: - Anawa 20 zł Mamy już 220 zł na pycholka :multi: -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']:lol: mam nadzieję, że nikt nikogo jednak nie zje coś wiadomo już jak operacja? kurcze nie znam nikogo z emira żeby zapytać czy by pomogli, zresztą oni mają i tak masę psów na utrzymaniu :( wszędzie tyle kasy trzeba to jakiś koszmar :([/QUOTE] To sie chyba nigdy nie skończy . Elwis jest po operacji , ma usunięta gówkę i szyjke kości udowej. Niesety panewka była w takim stanie że nie dało sie tego w inny sposób naprawic . Mały czuje się dobrze moge go dziś ewentualnie zabrać do domu . oczywiscie jutro będzie miał pod moją nieobecność opiekę , nie zostawie go samego w domu żeby miał stały nadzór . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']amor nie da rady, on może kilogram wazy. ale abrakadabra może go i zje....[/QUOTE] Nie zje , bo on śruby będzie miał w srodku . Jak zobacze u Abrakadabry ubytki jak u Nugata ( to już dzis ) to będzie znaczyło że Elviska zjadła .