Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='fibi:)']hotelik? jeśli byłoby gdzieś miejsce to warto spróbować...[/QUOTE] A kasa na hotelik ??? Bo miejsce moze by sie znalzło ale wiesz jak jest teraz z deklaracjami . Cięzko wyskrobac cokolwiek , zima i mnie już dopija z opłatami za opał :(
  2. [quote name='gazzy']On teraz wygląda trochę jak mieszanka sznaucera :)[/QUOTE] :angryy:Mieszanka ??????? Mieszanka to może byc wedlowska :mad:
  3. Nikt do wiwisia nie zaglada??? ( wiwis = Elvis , tek se zdrabniam) Zrobiłam Elviskowi nowe foteczki ale wkleje je jutro z pracy . Jest słodziutki i tak bardzo chce na spacery chodzić , a ni emoże tylko siusiu i do domu . Mocz już jest bez krwi , czysciutki . Mały ma apetyt dobry , dużo spi , zresztą jak reszta sierściuchów . Chyba próbują przespac zime :)
  4. Bardzo dizekuje za bazarki :) w imieniu Tadeuszka.
  5. Jestem ale z Dt pomóc nie moge :( mam 6 piesów . Fibi a moze jekich hotelik co???
  6. [quote name='auraa']cioteczki, przepraszam ale to maleństwo podobne do Tadzika potrzebuje pomocy![URL="http://www.dogomania.pl/179021-PILNIE-DT-dla-szczeniaka-mamy-czas-do-wtorku-potem-trafi-na-ulice-mazowieckie"]http://www.dogomania.pl/threads/179021-PILNIE-DT-dla-szczeniaka-mamy-czas-do-wtorku-potem-trafi-na-ulice-mazowieckie[/URL][/QUOTE] Aura nie otwiera sie link
  7. [quote name='majqa']Położyłam się, bo wypadało... Wytrzymałam niedługo. Psy mnie chciały zadeptać, kręgosłup popękać, a nerwy miałam jak postronki więc... pchnęłam te ogłoszenia. O, ja Cię przepraszam Isadoruś, od 8.00 - 9.30.[/QUOTE] Maiqa tekst piękny , za ogłoszenie baaaaaaarrrrdzo dziekuję , a jak możesz to podaj receptę na spanie po 1,5 godzniny :) Ja niesety 6 godzin musze spać bo inaczej chodze jak ćpunek :) Tadziu po takich ogłoszeniach doek powinien byc juz !!!
  8. Majqa telefon 0-503-121-021 mail [email][email protected][/email] Dzieki za pomoc w ogłoeszeniach
  9. Uffff dobre wieści . Wymiziaj Tadzika ode mnie .
  10. [quote name='Gremlin']19/20 jadę w tamte okolice, więc nie ma problemu (tak jak już zresztą pisałem)[/QUOTE] A czy ktos ten dom sprawdzał ???
  11. A czy ludzie ze Świebdzina są w stanie przyjechać po psy ??? To jest 500 km w jedną stronę .
  12. [quote name='joanna83']Marlena podmienili psy!!! Ślicznotek z niego ;) A jak on się czuje po operacji? I jak Wam nocka minęła?[/QUOTE] Elvis spał w łózku żebym miała go pod ręką jakby co ... chciał koniecznie w nocy iśc na dwór , musiałam go przetrzymać bo strasznie zimno było w nocy , a on chodził i chodził zdązyłam z Ketunią sie nagadac jak walnął koopę i poszedł spać . Po 7 rano , jeszcze na śpiąco ręka go chciałam dotknąc a go nie było obok mnie , zlękłam sie bo pomyślałam ze zeskoczył z łóka i sobie cos mógł zrobić , poderwałam sie jak głupia a on leżał na kołdrze z pyskiem opartym na mojej nodze . A tak to jest dobrze , bardzo dużo sika . Siki sa raz bardzo jasne prawie białe a raz róźowe , jak do poniedziałku mu to nie przejdzie to zrobie mu badania moczu i krwi .
  13. narazie zapisuję :)
  14. Tadzio ma w lecznicy leczenie , czipownie + kastracja gratisssssssss
  15. Malawaszka w "talii " w najgrubszym miejscu ma około 42 cm ....
  16. [quote name='malawaszka']masz czas do jutra wieczora na zmierzenie ;) to bym w poniedziałek wysłała[/QUOTE] Postaram się :) Operacja dokładnie kosztowała 742 zł , a ponieważ pomogłyśmy im z Tadzikiem to oni nam wykastrują i zaczipują Elviska za darmo jak już mu sie wszystko zagoi . Za 2 tygodnie ściągnięcie szwów i wtedy rehabilitacja :)
  17. Malawaszka , podeszłąm malucha zmierzyć to mało mnie wzrokiem nie zabił , bo spi przykryty kocem że mu tylko czubek nosa widac . Długośc mi wyszło 41 cm , ale moze być 2 cm w jedną lub w druga strone pomyłki , co do "klaty " to później go zmierze niech śpi dziecko kochane . Co do zdjęc to robiłam je wczoraj wieczorem po 3 dniach prawie nieobecności w domu więc z góry przepraszam za ta upaćkaną podłogę :oops: Fotów ciag dalszy i narazie ostatni [IMG]http://images46.fotosik.pl/256/9e83d2fc6397fb33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/257/501c1b3d8c52ff8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/257/86d5a2e13eb29558.jpg[/IMG]
  18. Czy to ten sam pies ??? Czy go w lecznicy podmienieli :mad: [IMG]http://images37.fotosik.pl/252/8cb2b6044bb2e335med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/144/0fae9a90dd5cb5fa.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/257/2977624e2765dbcfmed.jpg[/IMG]
  19. Mam nadzieję ze ten post się wklei , bojak nie to sie chyba pochlastam . Spróbuje zaraz wkleic zdjęcia jak mi szanowne dogo pozwoli
  20. [quote name='Lucyna']Zapisuję wątek, wpłacę ci Marlenko 50 PLN[/QUOTE] Czy to ta wpłata doszła ???? Lucyna Ty jesteś Ewa S???
  21. [quote name='sleepingbyday']niespodzxianka jest do filmów, nie do magnesów, lebiego...[/QUOTE] Dziewczyny i chłopaki SBD do filmów daje gratis telewizor!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale dziś mam poczucie humoru , chyba mnie głupawka dopadła :) Doszła wpłata od Ewy S. ciekawe kto się przyzna -50 zł dziękujemy :) Wszystkie wpłaty sa uwzgledniane w 1 poscie
  22. [quote name='sleepingbyday']mgie, no dobra, wygrałaś, hehe ;-) fifa była dzis zaszczepiona, obmacana. wage ma ok, wszytsko, oprócz lekkiego zapalenia ucha ok. doszczepienie, wścieklica i odrobaczanie - w dalszym ciagu sie odbędzie,. jechała samochodem gzrecznie, ale widac, ze było jej niedobrze - jakaś taka zielona na paszczy się zrobiła ;-)[/QUOTE] No cos Ty ze mną jeździła na tylnej półce ze jej znalexc nie mogłam póxniej :)
  23. [quote name='sleepingbyday']ihha, głoopia, nie jak jem, bo se monitor zaplułam![/QUOTE] Smacznego :) Ale nie sadzisz ze to dobry pomysł , ktoś kupuje magnesy czeka na pocztyliona a ty przychodzi paczka 5 kg - no miała byc niespodzianka nikt sie nie spodziewał ze taka duża , zagląda do pudełka a tam poje...ek siedzi
  24. [quote name='sleepingbyday']mam, o cudzie, aparat i lodówkę ;-). moje magnesy sie ewentualnie posuną na chwilkę....[/QUOTE] SBD Kajka przypnij na lodówke tymi magnesami i to bedzie ta niespodzianka hihihihi
×
×
  • Create New...