Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Ketunia mi telefonicznie zdała relację , a Ty Reniu nawet smsa nie wysłałaś :mad: ale wybaczam Ci bo to w końcu walentynki :loveu: Renia wyslij mi na PW adres dokladny Pani to wyślę jej ksiązeczkę Tadzika. Powodzenia w nowym domku serduszko kochane . Ale sie chłopakowi udalo :multi: Majqa to tez w większości Twoja zasługa , ten tekst Panią ujął , dziekuję wszystkim za pomoc w uratowaniu Tadeuszka .
  2. Jasne ze pasuja on maleńki jest . Jak zrobię foty to wrzuce . Narazie grzechocze na mojego Baraka. Się kłóca strasznie
  3. [quote name='malawaszka']haha no ja chciałam zapytać, ale dyskusji Wam nie chciałam przerywać :lol:[/QUOTE] Ciotka doszły ubranka za które ja dziekuje a Elvis jest wkurzony że mu cos znowu ubieram . Ale chodzi dumnie w sweterku po domu .
  4. Piromanka dziekuje CI . Mam nadzieje ze Baster znajdzie domek :)
  5. Nugacik walnie focha że nikt go nie odwiedza:(
  6. Nikt nie pyta o Wiwisia??? Jesteście ciotki beeee, już Was nie lubimy :)
  7. [quote name='sleepingbyday']zerduszko, nie czytałas, że ja do marlenki toz wysyłam? a ty chcesz jej psa wyadoptować na piekne oczy??? a na serio - wiadomo, że wrażenia, to jedyne, na czym możemy sie opierac, ale tu bylo tak: mówi baba o leczeniu chorego psa, a jednocześnie o tych ciążach i wecie, który cały czas zalecał hormony 9mimo, ze pzreciez nie działały). no to, ja nie wiem, czy to ściema, czy nie. budy wyglądają, jka wyglądaja, a baba mówi, ze ociepla, a psy to rozwalają. ale jka gada o psach, to pokazuje foty, gada dużo... my zawsze patrzymy na pewne objawy i po nich oceniamy. a jednak super objawy dają czasem kiepskie wyniki, no nie. po prostu jest tak, że zcasem podejrzane rzeczy sa niewinne, tylko my mamy pewne schematy i zapalaja się nam światełka (zielone lub czerwone). innej metody nie ma, jassne. nie postuluje rezygnacji z wizyt, tylko opisuje, jak to było. sporo przemyśleń wtedy miałam.[/QUOTE] Przyjedz do mnie zobacz jak te głupole słome wypier......ły z bud . Ręce opadają , człowiek upycha , drapie się , ma słome dosłowanie wszedzie , wychodzisz rano i Twoją pracę szlag trafił . Pieknie powiesilam w otworze budy dywaniki żeby im nie nie wialo do srodka i gdzie są dywaniki ???? Zeżarte . Ja wiem jak to wyglada wiecie od zewnątrz jak mówiłam SBD ze suka zaciazała a wet dalej hormony ( sie puszczała z psami przez siatkę ) to co ja się mialam ze specjalistą kłócić - ale powiedz SBD plus ze zanim wziełam Barak Korsa już była po sterylce co ??? A blejd chyba tez juz jąder nie miał ( czy miał ) Ja sama się z siebie śmieje teraz ze taka ciemna byłam , ale nikt sie mądry nie rodzi tak ????
  8. [quote name='zerduszko']Marlenka - ja zaraz do Ciebie jadę, napisz tylko jakiego psa chcesz :P[/QUOTE] hmmmm takiego który jje , siusia , szczeka , łazi tylko wtedy jak mam czas ( czyi nigdy ) nie śpi w łózku ( nie mam juz miejsca ) nie drapie mnie ( jak Barak ) nie rzuca się na koty ( jak Elvis) nie kradnie jedzenia ( jak Nugat ) nie sra pod wanne ( jak blejd) nie tlucze ogonem ( jak korolka) to chyba tyle . Masz takiego psa ??? To CI juz podaje adres:)
  9. Ja zaglądam cały czas i robię temu Talibowi ogłoszenia . Jutro zamierzam go odwiedzić - zobaczymy co z tego wyjdzie :)
  10. [quote name='Renata5']Jestem,jestem,wczoraj mnie wywalało z dogo:mad: U Tadzika same dobre rzeczy.Tulinek jest z niego niesamowity,reaguje na swoje imię,podaje łapkę,zaczepia do głasków,jest cały czas grzeczniutki i cichutki.Jest delikatny,nawet jak bierze z ręki coś smakowitego,to też delikatnie dwoma ząbkami. Pani ma zadzwonić w sobotę i potwierdzić przyjazd w niedzielę.Ale powiedziała,że jak będzie paraliż na drogach,to nie przyjedzie.No cóż,pożyjemy,zobaczymy[/QUOTE] Renata Ty pamiętasz jak zamówiłas pogode jak ja jechałam do Ciebie ??? Zamów taką na wekend. Plissssssssssss
  11. [quote name='zerduszko']To teraz madra kobieto powiedz mi jak to zrobic, zeby dobrze wydac psa, nie oceniać na podstawie pozorów ;)[/QUOTE] Oddać psa do adopcji do Marlenki hahahaha ( ale ja dzis mam dobry humor)
  12. [quote name='sleepingbyday']to cie nie powinno zaskoczyc. zapowiadam inspekcje od kilku miesięcy...[/QUOTE] Tobie nie wierze hihii
  13. [quote name='sleepingbyday']chyba opróżniona.... :-)[/QUOTE] Tyż , ( kurcze nie można wprowadzic takiej krótkiej odpowiedzi)
  14. [quote name='elmira']Ale ja wcale nie twierdzę, że jesteś próżna;)[/QUOTE] Elmira , nie podlizuj się .... ja się odważę napisać SBD JESTES PRÓŻNA :)
  15. Dostałam plakaty i ulotki , wiec zabiorę sie w wekend do dzieła .
  16. [quote name='tripti']zaglądamy, ale też czekamy w napięciu na relacje z soboty:)[/QUOTE] Z niedzieli ...... ja tez czekam az mam motylki w brzuchu , moze dlatego ze to walentynki i Pani sie zakocha w Tadziu jak ...
  17. Ale świetne wieść , mocno trzymam kciuki bo demi jest śliczna i taka przylepa .
  18. [quote name='sleepingbyday']nawet nie musze, kajko ma mosznę, wszystko wygląda ok. i będzie jak w filmie: "to dziecko ma kaca :-)"[/QUOTE] Nie ogladałam :)
  19. Zaraz będę miała TOZ na głowie :angryy: :evil_lol:
  20. [quote name='sleepingbyday']nie wiem, co będzie z lala. zadzwoniła do mnie dzis babka, że ona chce pieska, który wyrośnie na małego. jak spytałam, jaki wagowo, to ona na to - no, małego. ja jej na to wie pani,z nam psy wysokie i leciutkie, oraz niskie i cięzkie. ona - no nie wiem, małego. spytałam, czy do kolan, ona - oj nie, mniejszy. jesli lala ma wyrosnąc na baraka lub nieco więcje, to za duża. ale wymyslłam tak - pojedziemy z NiJaSe i się zorientujemy, jka to dom. jka ok, to zobaczymy, czy lala jej podpasi (wydrukuje fotę z matka lali, widac jej wielkość). jak nie ok, to powiem, ze piesek będzie większy i prolem z głowy.[/QUOTE] Daj jej kajka i powiedz ze to szczeniak i bez jajców się urodził :)
  21. [quote name='sleepingbyday']a ja tam wiem? ostatnio mi mówiłas, ze na łańcuchu 1 m przy budzie stoi....[/QUOTE] Kurde musisz pisac to na forum ???? Przynajmniej do towarzystwa ma Nugata i Elvisa na jednym łańcuchu sa hihi
  22. [quote name='sleepingbyday']no widzicie, jak to jest. zalinkowalam do tych pierwszych wrażeń o marlence, zeby pokazac, na jakich podstawach oceniamy ludzi. jak pewne rzeczy wyglądaja (matko, te nbudy u marlenki!!!), a dopiero wgryzienie sie w historię i poznanie człowieka pozwala go spraweidliwie ocenic. niby to wiadomo od podstawówki, ale jednak psiarze w adopcjach tak mają i cześć. czesto panikujemy, podejrzewamy to i tamto (jasne, ze ta paranoja ze złych doświadczeń)... ja często wspominam ta historię, bo daje prztyczka w nos - mniej paranoi! ale też obśmiewam się, jak ryczałam dziewczynom (była NiJaSe, Abrakadabra i Erazm ze mną) w samochodzie, spazmy normalnie, ze czy oni tam barak zrozumieją, czy będa się bawić i w ogóle... normlany syndrom rozstania z tymczasem... a jak mi abrakadabra przypomniała, ze jej samochód mi się taki czysty wydawał, to się bardzo zdziwiłam - TEN samochód kiedys mi sie wydawał czysty!??! a teraz mamy z marlenka nową świecka tradycje opierniczania się wzajemnie przez telefon.[/QUOTE] A widzisz , Baraczek żyje , nie uciekl nikt go nie ukradl , jest kochany mimo tego że szkodanik jak cholera , ale jest bosski. Donacja ma przyjechac w sobotę i mamy jej świetasnym aparatem zdjecia robic wszystkiemu co się rusza ( mam nadzieje się załapac hihihi) wiec będa foty pewnie wszystkich sierściuchów . Malawaszka doszły ubranka dla Elviska , bardzo dziekuje .
  23. [quote name='Piromanka']Dług się na razie nie zmniejsza?[/QUOTE] Zmniejsza , rozliczenie jest w 1 poście , zamoniałam tytułu zmienic .
  24. [quote name='sleepingbyday']nie czytałam. nie jestem próżna. stwierdzam fakt ;-)[/QUOTE] <hahahahahahahahaha>
  25. [quote name='Piromanka']Pomogę ogłaszać Basterka. Jak mi się uda, to nawet dzisiaj.[/QUOTE] dziekuję Ci dobra kobieto :)
×
×
  • Create New...