Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Oj Bambino .... ściągnęła mnie tu wiedząc że mój tymczas dzis wyjezdza ... ale niesety , ja nie pomoge choc mi tych psiaków tak szkoda:(
  2. Mru nie mam pomysłu zupełnie . Jedynie co to Jeziórko .... ale to chyba lepsze niż Słomczyn bo one na bank nie pójda i zostaną zostawione przy szosie ...biedne maluchy ...
  3. [quote name='Bambino']A czym będziesz się upijać? Co byś nie wymiotowała?[/QUOTE] Oj Bambino aż tyle alkocholu w domu nie mam zeby się upić do wymiotów . Niestety mam mocna głowę .
  4. [quote name='Bambino'][QUOTE=sleepingbyday;14140982 jak marlenka zejdzie, kto mi będzie przeszkadzał (czytaj - umilał czas :-) )podczas kapieli? t[B]o jest jej cholera jakies hobby! co wleze do wanny, to marlenka łapie za telefon i do mnie dzwoni.....[/Q[/B]UOTE] [B]SBD[/B], to chociaż siedziałaś - a ja niestety : dzwoni kiedyś marlena, słowotokiem leje, słyszę że co chwilę jest w innym miejscu ( kuchnia, łazienka, pokój ) a ja stoję w przedpokoju jak ta flinta, bo mi Puśka zeżarła telefon bezprzewodowy. Ale w końcu skończyła [B]( mimo wszystko szkoda, choć nie była po alkoholu ), [/B]bo gdzieś musiała jechać.[/QUOTE] Poczekaj po 24 .02 zadzwonie jak mi sie darmowe zaczną upiję się i wtedy będziesz musiała krzesełko pod doopsko podstawić
  5. Mru podałas stary watek , ten ogólny .
  6. [quote name='mru']o matko, ale super :) ps: nie chce ktoś szczeniakow? [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-4-SZCZENIAKI-mamy-czas-do-jutra-info-post-1-i-612?p=13689985[/url][/QUOTE] Nie moge pomóc obiecałam sobie ze narazie zadnych na DT :( musze odpocząc
  7. [quote name='dorobella']Ja też :D opatrzonej fotorelacją[/QUOTE] Dorobella ja to sie ni emoge doczekać ...( wiesz czego) . Po miesiacu na Nk zmienie zdjecia hihihi
  8. [quote name='feliksik']o której mały jedzie?[/QUOTE] o 18 Pan ma przyjechac
  9. Jestem i ja - i widze że się dym zaczyna . dziewczyny nie wazne jest kto prowadzi wątek , wazne jest kto chce pomóc !!! Ni epotrzebne sa kłótnie - potrzebna jest pomoc dla Psa
  10. Renatko , Antoś odszedł w spokoju i otoczony miłością . Juz go nic nie boli Twój syn ma rację Tam wszystko widzi i Tam może biegać , wiem że CI ciezko ale jemu już jest dobrze. Trzymaj się kochana :)
  11. [quote name='ketunia']Zapłąciłąm za hotelik Tuptusia. Zostało mu na koncie 98,20 zł Czy zgadzacie się aby pieniążki Tuptusiowe poszły na wyróżnienie allegro i innych ogłoszeń?[/QUOTE] Ketunia ja myslę ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko temu byle by maluch znalazł domek
  12. [quote name='Piromanka']Mogę zrobić wizytę. Tylko nie wiem co z tym kotem...[/QUOTE] Ania masz PW
  13. Baster jest dzis w metrze .... dzwoniła Pani z ulicy Grochowskiej Piromanka czy mozesz zrobic wizytę u tej Pani ??? Kobieta ma kota cięzko powiedziec czy baster do kotów się nadaje .
  14. [quote name='Awit']Jak te stresowe kupki....?[/QUOTE] Spróbuję dziś zadzwonić do Pani Tadzia i zapytam się co u nich slychac .
  15. [quote name='Kostek']jasne przeciez ja je zjadalam od samego poczatku tak samo jak i karme dla nich[/QUOTE] Kostek zaprosiła mnie nawet na obiad :)
  16. Jeden mniej :) Moze uda sie Ale odciazyć tymi szczeniakami , niedługo bedzie trzeba oglasac te 2 nastepne bo przecież rosna .
  17. Ketunia zaczynamy błagać o ogłoszenia .
  18. [quote name='Lucyna']Marlenko, tak dużo dla niego zrobiłaś ,,, głowa do góry dzielna kobieto ...:Rose:[/QUOTE] Wiem wiem ale 2 psy w jeden wekend ...ciezko będzie . Ale za to jak się Barak ucieszy ....jego zona będzie z nim w domu . I tesciowa pewnie tez . Chłopak bedzie mial znowu swoje dziewczyny dla siebie .
  19. [quote name='Ingrid44']Ogromnie sie ciesze ze Wiwisiek bedzie mial taki fajny domek. :)[/QUOTE] Dzis ostatnia noc Wiwisia w moim domu , rano się tak przytulał jakby się zegnał . Zryczałam się , ale musze się do tego przyzwyczajać .
  20. [quote name='Ingrid44']marlenka, jak juz Nugat i Wiwis pojada do domu i zrobi Ci sie nudno i smutno to zawsze mozesz wziac Tuptusia-oczywiscie na platny DT. Wiadomo ze za darmo nic nie ma . Moze nie zezre Baraka i reszty? !:evil_lol:[/QUOTE] Ingrid Tuptuś się do domu chyba nie nadaje , narazie musze odpocząc ale bede miał czas żeby do niego jeździć i go spacerować :)
  21. Majqa super jak zawsze , teraz musze kogoś o ogloszenia błagac :)
  22. Gameta Nugat też jedzie w niedzile :)
  23. [quote name='mgie']Serdelku długo czekałeś na ten swój domek,ale w końcu się doczekałeś. :):):)[/QUOTE] Tak tak na koniec jeszcze go nawyzywajcie od serdelków ..... Nugat w niedzile wieczorem wyjeżdza do Bialegostoku . Czuję sie tak jakbym nastepne dziecko wydawała za mąz lub zeniła , oj mój Olek chyba kawalerem zostanie bo odstrasze wszysskie baby , chyba ze ktos inny zrobi wizyte przedadopcyjną :)
  24. Renatko tak mi przykro , Antos teraz juz nie cierpi ..... odkąd go u Ciebei poznałam nie mogłam o nim zapomniec . Biegaj kochaniutki po laczkach , już Cie nic nie będzie bolało ...
×
×
  • Create New...