Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [B]Chudzik [/B] płeć- sunia wiek- 2 latka sterylizowana- tak W stosunku do innych psów - przyjazna W stosunku do ludzi - podgryza lydki, ale to w ramach zachety do zabawy, super energiczna, [COLOR=Red][B]2 letnia, wysterylizowania, znaleziona w Rawie sunia. Bardzo przyjazna, energiczna, garnie się do ludzi, jak chce o sobie przypomnieć, to podgryza łydki :) [/B][/COLOR] Wątek - nie ma [IMG]http://images38.fotosik.pl/276/7a72af30951b47ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/276/24d6cf3c5c21d9ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/276/2ada6003ffb1e1da.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/167/dfef691ca042292e.jpg[/IMG]
  2. C.d. Bruna [IMG]http://images41.fotosik.pl/276/c392d01b77bfa20e.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/192/1325848365ca1723.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/276/b3186631b0cd3cfb.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/275/ad0ba02dc2c0128d.jpg[/IMG]
  3. [B]Bruno [/B] Płec : pies Wiek - 6 lat wykastrowany - nie W stosunku do innych psów - może zaczepiac W stosunku do ludzi - boi się , próbuje podchodzić ale się cofa [COLOR=Red][B]Ok. 6 letni, bardzo energiczny i niewybiegany pies. Jesy mocno wystraszony i nieufny, widać, że chciałby podejść i jendocześnie boi się, spragniony kontaktu z człowiekiem, ale wciąż niewierzący, że cżłowiek go nie skrzywdzi. Umie otwierać drzwi. Szuka wirtualnego opiekuna oraz domu stałego, który poświęci mu dużo uwagi i cierpliwości [/B][/COLOR][B][COLOR=Blue]Kontakt do ogłoszeń : Agnieszka z OS telefon: 513 430 207 mail:[email protected] [/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black]Wątek na dogo -http://www.dogomania.pl/threads/183211-BRUNO-ONek-z-Boguszyc-pilnie-szuka-domu?p=14437308#post14437308[/COLOR] [/COLOR][COLOR=Red] [IMG]http://images36.fotosik.pl/167/471b3cfb88508aef.jpghttp://images36.fotosik.pl/167/471b3cfb88508aef.jpg[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/280/ea3050b68abb536e.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/167/471b3cfb88508aef.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/167/f1b88f0dd295fb4e.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/280/d48c7323f420e152.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/276/9f320fed926a0155.jpg[/IMG] [/COLOR]
  4. [B]Biało - czarny [/B]płeć : pies wiek - 10 lat wykastrowany: ? W stosunku do innych psow- gryzie sie z psami W stosunku do ludzi : nieagresywny , nieśmiały [COLOR=Red][B]10 letni, zdrowy i wesoly psiaczek, na poczatku niesmialy do nowych ludzi, po chwili przelamuje sie i zaczyna przytulac. Nie zaczepia innych psow, zyje sobie cichutko w schronisku i czeka na nowego Pana, ktory bedzie go kochal.[/B][/COLOR] Wątek na dogo - nie ma [IMG]http://images49.fotosik.pl/280/55e6d55d46c91df5.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/280/9e07729f080d0889.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/167/ac04038b67e29a62.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/276/f90dc877d883a097.jpg[/IMG]
  5. Wątek adopcyjny psiaków z Boguszyc. Narazie jest to wersja robocza jeszcze mam duzo zjęc więc bede uzupełniac w miarę możliwości , dane też . prsze nie pisac na tym wątku , wszystkie propozycje zmiany prosze na PW . [url]http://www.dogomania.pl/threads/183134-Boguszyce-WAE-tek-adopcyjny-prosze-nie-zamiszczaAE-wpisA-w?p=14427700#post14427700[/url]
  6. [B][SIZE=5]6)[/SIZE][/B] Dzwoneczek płeć: Sunia wiek:4 lata wysterylizowana:tak W stosunku do innych psów: łagodna W stosunku do ludzi : bardzo przytulaśna , łagodna . [COLOR=Red][B]4 letnia, wysterylizowana, łagodnia sunia. Była zmieszana ilością osób, które zaczęły poświęcać jej uwagę i powarkiwałą groźnie, ale kiedy jednao osoba do niej podeszła - dałą się pogłaskać i sprawiało jej to przyjemność. Na codzień - łagodna pieszczocha, we włąsnym domu na pewno rozkwitnie.[/B][/COLOR] Wątek na dogo - nie ma [IMG]http://images35.fotosik.pl/134/39dfe8531d4f6616.jpg[/IMG]
  7. [B][SIZE=5]5)[/SIZE][/B] Ząbek płeć : Suka Wiek: 4 lata wysterylizowana:tak W stosunku do innych psów : łagodna W stosunku do ludzi : nieufna, bojaźliwa , bardzo nieśmiała [B][COLOR=Red]Ok. 4 letnia, zestresowana, cichutka dziewczynka. Szuka kontaktu z człowiekiem, kiedy ktoś okaże jej zainteresowanie, bardzo się przytula. Nie zaczepia innych psów, ale najlepiej czułaby się,gdyby była sama w domu.[/COLOR][/B] Wątek na dogo - nie ma [IMG]http://images41.fotosik.pl/275/b6228698833a9628.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/280/cea2d9e61b688a34.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/192/2cdea7bd9adb93d4.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/280/c8714408aeb9ba86.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/280/a66ec591a54f818f.jpg[/IMG]
  8. [B][SIZE=4][SIZE=5]4)[/SIZE][/SIZE][/B] Żwirek Płeć-pies Wiek-6-7 lat Kastrowany-? W stosunku do innych psów-spokojny W stosunku do ludzi- grzeczny , zrównoważony [COLOR=Red]Pies zaczyna miec powazne problemy z lapami, podejrzewam, ze siadaja mu stawy.[/COLOR] Wątek na dogo :[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182875-A-wirek-w-typie-rodezjana-nie-moze-zostac-w-Boguszycach-czy-ma-szanse[/URL] [IMG]http://images43.fotosik.pl/280/532d545b19faeace.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/276/18ed950d0c83fb49.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/280/d8312ec71e38ccc4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/192/f53b9b35bc56cc71.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/280/e83dce897c185452.jpg[/IMG]
  9. [B][SIZE=5]2)[/SIZE][/B] Rocky Płeć: pies Wiek: 5 lat Kastrowany: tak W stosunku do innych psów-spokojny W stosunku do ludzi - nieufny Rocky ma problemy skórne , prawdopodobnie na tle nerwowym :-( Rocky dodany został an wąrek [url]http://www.dogomania.pl/threads/115146-Rottki-w-potrzebie/page16[/url] Wątek na dogo - nie ma [IMG]http://images49.fotosik.pl/280/cc9a468b91198cc6.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/280/6b57e82227af8fb1.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/280/bbb73c9c452e4fb0.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/280/115ec9c199b4e2b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/276/3d61c3964e8a0c22.jpg[/IMG]
  10. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Watek ten będzie zawierał zdjęcia i opisy psów które znajdują się w schronisku w Boguszycach pod opieką fundacji " Ostatnia szansa". psów w schronisku jest około 500 , potrzebne są DT i DS oraz ogłoszenia. [COLOR=Blue]Wszystkie uwagi i pytania prosze umieszczać na wątku ogólnym OS [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciAE-A-potrzebna?p=14428182#post14428182[/URL] [COLOR=Black]Kontakt do ogłoszeń : Anna33-0- 603-592-070 ;) mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 10.04.2010- Niusia pojechała do DS :multi: Tinka , Węgierka , Sara - pojechały do Szwajcarii Cwaniak - juz w DS:cool3: Królewicz równiez w DS 16.05.2010- Popek opuścił Boguszyce i pojechał do DS :multi: Dupelek -w DS [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
  11. [quote name='ostatniaszansa']To niestety nie jest plaskonosy piesek. To Klusia, ktora teraz wyglada zupelnie inaczej, bo zostala fachowo ostrzyzona. Jak dokopie sie do zdjec, to je wkleje, bo na razie mam bajzel nieziemski/Agnieszka[/QUOTE] Aga czekam na foty dzisiaj , jak najwięcej :) i wysłaąłm maila do Ciebie
  12. [quote name='Osa']Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu tego psiaczka -ten mały czarny od lewej patrząc na monitor Zaznaczyłam ramką Jeśli to płaskonos weżmiemy go do siebie - bardzo proszę o jakieś info. [IMG]http://images42.fotosik.pl/188/0d28a127c899ae15.jpg[/IMG] O tego małego czarnego mi chodzi... [IMG]http://images49.fotosik.pl/277/b9598a37e7c222e3.jpg[/IMG][/QUOTE] Ostatniaszanso sprawdziłyście co z tym pieskiem o którego pytała Osa?
  13. [quote name='toyota']Jest osoba zainteresowana adopcją w Warszawie . Przez telefon Pani bardzo mi się podoba - potrzebna jest wizyta przedadopcyjna . Wydrukuję umowę zrzeczenia się psa i jadę go wyciągnąć .[/QUOTE] Toyota a co to za Pani ??? Gdzie dokładnie mieszka ??
  14. Żeby się ktos znalazł na wizytę , trzymam kciuki .
  15. Mgie musimy szukać tez same osoby chetnej do zrobienia wizyty bo po tytule to raczej mało kto wchodzi :( Cioteczki z okazji zbilżających się Świąt chcę Wam złożyć serdeczne życzenia za pośrednictwem Morgana Przystojniaka [url]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/url]
  16. [quote name='mmd']No to jakieś światełko w tunelu jest. Jeżeli ta adopcja nie wypali, to trzeba dalej uparcie ogłaszać. Mój TZ nadal ma taką minę::-? , ale w razie czego będę pracować nad tą sprawą dalej.[/QUOTE] Ciotka użyj jakis wdzięków osobistych żeby miał taka minę:eviltong: będzie wtedy łatwiej :evil_lol:
×
×
  • Create New...