Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Niestety mój wyjazd nie wypalił :( przykro mi musicie szukać transportu .
  2. Przepraszam za off ale dwa czteromiesięczne szczenieta traca Dt , nie wiedza co to dwór , załatwiaja sie w domu , nie znają smyczy , sytuacja beznadziejna . Czy im tez sie uda ??? Zajrzyjcie prosze i pomyslcie kto jest w stanie pomóc , bez naszej pomocy czeka je schronisko [url]http://www.dogomania.pl/threads/183374-WAWA-Potrzebne-DT-DS-na-cito-dla-2-szczeniakA-w[/url]
  3. [quote name='Piromanka']Śliczny czekoladowy batoniku ;-) Od ciotki Piormanki będziesz miał wszystko: ogłoszenia, Allegro i co tylko sobie wymarzysz ;-)[/QUOTE] Jemu sie domek marzy :)
  4. Ciotka Piromanka dała słowo i jej nie ma???? JA CHCĘ ZOBACZYC "WSZYSTKO"
  5. Ingrid , dzwonią ale chcą go do dzieci . On na zdjęciach wygląda na takiego misia do przytulania a wcale taki nie jest . Ludzie nie rozumieją że małe psy się czasami nie nadaja ani do domu ani do dzieci . Wiesz ja nie chcę ryzykowac ze Tuptus ugryzie jakies dziecko i w najlepszym przypadku wróci z adopcji w najgorszym - nawet nie chce mi sie mysleć . Zreszta wczoraj widziałam Jamora i mu mówiłam i upewniałam się czy napewno nie ma szns zeby Tuptuś poszedł do domu z dziećmi - pokrecił głową ze nie ...
  6. [quote name='bebcik']taki łobuz z niego?[/QUOTE] Chłopak męznieje , staje się dorosły i będzie próbował się stawiać i rzadzić stadem i może się to pewnego dnia źle skończyć , a chłopak jest uroczy , jest śliczny i dziwię się ze nikt go nie chce adoptować . To nie jest taki typowy amstaf , on ma ładniejszy ryjek , jak wyglądał zza rogu to wygladał na takiego łobuziaka :)
  7. Mru , to nie jest takie proste , ja mieszkam w domu i sasiadce naprzeciwko przeszkadza jak moje psy w nocy szczekaja , bo sa na podworku i jak ktos w nocy lezie ulicą i drze jape to i szczekają , ale Pani sasiadce to przeszkadza i powiedziała mi dosadnie że mam "zlikwidowac " psy bo jak nie to ona je otruje więc ja bardzo grzecznie odpowiedziałam Pani ze jak się mojemu psu coś stanie to osobiscie jej łeb ukręce . Z sasiadką się nie odzywamy "dzień dobry " tez już sobie nie mówimy . Ale tez sie obawaiłam że bedzie policję wzywać , tylko Pani ma na "pieńku " z naszymi funkcjonariuszami wiec raczej by ją "olali" . W przypadku Bambino to sie obawiam że jak Graffit wyjedzie to Pani z sezonowymi tipsami i tak sie będzie czepiac teraz znalazła sobie "osiołka" na którym może jeździć i może teraz jej przeszkadzac że Bambino za głośno tupie , ze coś pusciła , ale rozmumiem Cię Bambino .
  8. Mgie ja sobie go wyobrażam po liftingu , wiesz jak on sliznie będzie wygladał ,żeby go wykąpac i obciąć to telefony by sie urywały :)
  9. Puszek jest sliczny .... niech ma już ten domek :)
  10. Narazie zaznaczam wątek
  11. Piromanka ja czekam na to Twoje "wszystko " co obiecałaś .
  12. Ja nawet nie wiedziałam że nie mam watku Ksiecia w sybskrybcjach , wstyd jak cholera . Mgie kiedy Ty tyle ogłoszeń robisz , normalnie szok!!
  13. Renatka , ja mogłabym Ci Psinkę podrzucić po wekendzie , szkoda by było żeby ktos później musiał jechać specjalnie , jak tylko troche nadrobię km -ów to i koszty nizsze .
  14. Ciotki przypomnam że moge przywieźc Grafita w okolice Warszawy ....
  15. [quote name='ketunia']Podoba Ci się Leoś ?? :)[/QUOTE] Jest za******ty .
  16. A ja wczoraj widziałam Popka , wygląda jak moja Korolka w ciemnym "ubarwieniu" . Pilnie potrzebny dom dla Popka bo z tego co mówił Pan Józef pies próbuje rządzić stadem i dochodzi do sytuacji konfliktowych miedzy psami .
  17. Psy wyciagniete ze schronu , od razu pieknieja:)
  18. [quote name='mysza 1'][B]mmd[/B] bardzo Ci współczuję[/QUOTE] Dołączam sie :(
  19. Ja wiedziałam .... a jak pytałam czy nie możesz go wziąc to co mi babo powiedziałaś ,:mad: widac nie mam daru przekonywania :evil_lol:
  20. Zaglądam do Bruna ale widze ze puściutko . może trzeba wątek rozleklamować
  21. [quote name='ostatniaszansa']PS. W Boguszycach podwórka posprzątane, od razu milej, zwłaszcza psom. Część domu gdzie są psy Starachowicko-Boguszyckie ( MK)pomalowana na zewnątrz. Od środy zaczynamy odrobaczanie towarzystwa. Znaczna część koszmarnych starych, gnijących bud wywalona , spalona, wymieniona na nowe.Psy ochoczo z nich korzystają. Hipcio uraczył Agnieszkę podstawionym łebkiem do głaskania na 5 sekund z zegarkiem w ręku :) Dupelek odtańczył taniec radości , wywalił się kołami do góry i biegal od Agnieszki do Elizy ( może schudnie ? ) :) E[/QUOTE] Potwierdzam - wysprzątane aż miło :) nowe budy - psy jakoś niesłychanie spokojne .
  22. Psiaki na cito potrzebują zmiany domu czy to będzie Dt cz DS , nie iwadomo co się stanie z nimi jak dotychczasowa opiekunka wyjedzie . Fakt ze psy maja 4-5 miesięcy nie sa nauczone czystości , wogóle nie wychodzą na dwór , nie potrafią zapewne chodzic na smyczy bardzo utrudnia adopcje . Trzeba maluchy ogłaszac wszedzie . Pomożecie z ogłoszeniami ???
  23. 0-48-662-73-45 tylko dzwoń nawet po 22 .00
×
×
  • Create New...