-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Czekamy. Oby na dobre wieści.[/QUOTE] Tylko dobre :) -
[quote name='Szarotka']Mysle, ze albo ktos ze znajomych wezmie, albo akurat pies komus trafi do serca. Tuptek to potrzebuje osoby co kocha psy, bo to oczko dla niektorych moze nie byc plusem, no i on do dzieci nie zabardzo. Dorosla osoba i Tuptus jako pies do towarzystwa. Maly jest to by mogl podrozowac :):)[/QUOTE] Samochodem lubi jezdzic . I na smyczy to on nie jest jakis dziki , on broni swojego terenu , kurcze potrzebny nam dom z podwórkiem , kojec super buda , człowiek co go czasami po głowie poczochra i da sie za nogawke pociagac i tyle , no czy my chcemy salonów i złotych klamek ???
-
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
I co tam u Królewicza ??? i u Cwaniaka ??? -
Śliczny Puszek z Boguszyc już w swoim domku w Holandi !!!
marlenka replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Ja też nie moge mgie podlinkowac mojego banerka a tu się jeszcze dogo zmieniło i juz za cholerę nie wiem co i jak :( -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']ale istnieje duże niebezpieczeństwo, ze wyjade na weekend majowy.[/QUOTE] Na wekend majowy wezmę od Ciebie go , ale wracasz i zabierasz :) Co Ty na to ??? -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']ani jedne psiak nie znalazł miejsca??[/QUOTE] Ani jeden , może Ty się skusisz???? Ma wolne miejsce na Dt przeciez :) -
[quote name='mikoada']o jak miło to czytać :) trochę czasu upłynęło od Twojej wizyty- to już 9 m-cy, długo się rozkręcałam ;)[/QUOTE] Widze że też jesteś dogomaniaczka zwerbowana :) Ja tez sie wkręciła po adopcji psa , SBD mnie przyciągnęła :) No tak banerek mi sie udało wlkeić ale jak go podlinkowac????
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
mgie dawaj info jak będziesz cos wiedziała . -
A gdzie ta Bambino sie ukrywa ???
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ciotki pomyślcie może znajdzie się jakieś miejsce dla szczyla ????? -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Mikoada dzieki za ogłoszenia , tekst skleciłam w ciagu minuty więc taki se ale lepszy taki niż wcale . maluchy musze znaleźc DT jutro zadzwonię do tej Pani i spytam jak maluchy , az sie boje odpowiedzi . Nikt nie może dac DT choć jednemu psiakowi . POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
marlenka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']I jak tam PKS sie miewa :):)[/QUOTE] Razem z Tuptusiem " kibluja " u Jamora -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
marlenka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj tak wczoraj widziałam Bronka jak płakał , basem zawodził :) -
Widziałm wczoraj Lando jak go Jamor przywiózł na zastrzyk , nie wyglądał źle ale to może był początek .... Mam nadzieję że lando dojdzie szybciutko do zdrowia .
-
[quote name='Ingrid44']Szkoda ze on taki glupol bo juz by domek byl. jasne ze trzeba wybrac odpowiedni domek zeby pozniej nie bylo ze wraca z adopcji.[/QUOTE] Dziwi mnie że mało ludzi dzwoni wogóle z tych ogłoszeń , ja nie wiem jak niektóre dziwuczyny to robią ze raz, dwa i pies ma dom . Chciałabym dla Tuptusia taki fajny domek żeby miał , ale coz po samych checiach .
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ciekawe gdzie te szczeniaki wylądowały :( bo nie chce mi sie wierzyc że Pan je będzie ogłaszał :( -
[quote name='irenaka']Przekaż Marlence;), że ja jestem zawału bliska i jak nic nie napisze, że zrobię wycieczkę do Warki i kijami obije:evil_lol:[/QUOTE] Kosci bedziesz obijac ???? Zobaczymy co Bambino napisze jak juz ochłonie :)
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
nikt do maluchów nie zaglada ??? Przykre to bo one chyba zaraz stracą Dt i co dalej z nimi będzie :( biedne maluchy .... -
[quote name='majqa']Potrafisz podkręcić atmosferę Marlenko!!! :-)[/QUOTE] Ale wiesz jak sie ciesze ze Grafit zostaje u Bambino , teraz znowu będe słyszała przez telefon " Grafitku uspokój sę bo ciocia marlenka dzwoni " - i Grafit jest grzeczny :) Mam nadzieję że Bambino nie będzie miała przez to żadnych nieprzyjemności ze strony sąsiadek albo da sobie rade . Kasiu trzymam za Ciebie kciukasy :) ups i sie wygadałam :oops::oops:
-
Tez takie gały zrobiłam :evil_lol: napisała żeby sie sąsiadki w p...ę pocałowały ze swoimi petycjami :multi: Ale odważna ta ciotka Bambino :razz:
-
Nie wiem co z tego wyjdzie ale dostałam od Bambino smsa wiec chyba szukanie czegos nie będzie potrzebne ale niech ona sama napisze :)