Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Dziewczyny czy szczyle mają ogłoszenia ??? Szczegołne bajbus i dzidzia ??? Bajbus jest śliczny ale dzidzia to taki mały wilczek , urocza pokrak a, słodzina , one mają jeszcze szanse na adopcje
  2. [quote name='markofix1']póki co jestem umówiona z Voxą DT na jutro na odbiór psiaka. Taka była wcześniejsza decyzja Brązowej, może jeszcze dziś Brązowa coś napisze....[/QUOTE] Ja myslę ze jeśli Ds jest z decydowany i jeszcze będzie miał pomoc ze strony dogomaniaczki , to nie warto psa przerzucac z miejsca na miejsce , to małły pies , nawet jak złapie za palca skończy się w najgorszym przypadku na kilku szwach , a nie na odgryzieniu ręki . Ten pies nie był nigdy wychowywany , był zabwką dla dzieci i on nie wie czy podczas kąpieli nie zrobicie mu krzywdy , Wasza decyzja , ale ja bym dała psa do adocji .
  3. [quote name='pirania15_15']TO SUPER! :) :) :) Baaardzo się cieszę z tego powodu! :D Mam nadzieję, że dasz jakąs relację z nowego domku! :) I razem jadą do jednego domku?? :)[/QUOTE] Mają jechac do jednego domku albo jeden do rodziców pana co ma je wziac . Domek znalała osoba która poprosiła o założenie wątku . Pirania mam nadzieję ze wexmiesz jakiegos pieska na Dt bo szkoda by było takiego dobrego domku :)
  4. [quote name='Madallena']One wygladaja identycznie normalnie![/QUOTE] Dokładnie .....
  5. [quote name='bebcik']a może dt u mnie, najlepiej od czerwca bo będę miała więcej czasu? Mam sunię astkę , jedynaczkę, ale może dogadałyby się?[/QUOTE] Super propozycja , szkoda ze dopiero od czerwca :( moze dasz rade prędzej ???:))
  6. [quote name='mgie']A teraz jak z transportem ?[/QUOTE] Wstepnie jesteśmy umówione na czwartek koł auchan w piasecznie ( jeszcze nie wiem kto pojedzie ) ale Pani zwróci koszt paliwa , w końcu to jej pies ... godzina dokładna do dogadania :)
  7. [quote name='Szarotka']Moze osoba prowadzaca watek zmienila by tytul na to, ze Toffis poszukuje pieniedzy na badania lub cos podobnego. Czy wiadmo ile pieniedzy potrzeba ??[/QUOTE] Same badania około 85 zł + koszt pobrania krwi ( nie wiem ile ) Wet ma podac mi kwote koło piątku . Prosze zmieńcie tytuł wątku , mam nadzieję że na badaniach sie skończy tzn. ze Toffinek dostanie lekarstwo i będzie po zabiegu . Jeśli ktos ma kaganiec pasujący na psiaka i moze go podarowac Toffino to bardzo prosze bo Pan Jurek jak chodzi z nim na spacery to ten chory koleś co mieszka niedaleko sie awanturuje ze pies bez kagańca chodzi , a ze ma nierówno pod sufitem to moze krzywdę zrobić nie tylko psu ale tez Panu Jurkowi ...
  8. Andzike bardzo Ci dziękuję za to ze poszłas na wizytę , polecemy się na przyszłośc . A powiedziałam pani że dostała prace :) Cieszyła się bardzo ..
  9. [quote name='li1']50 zl nareszcie wyslane do Anny. Zdrowka i super domow dla bobasow.[/QUOTE] Bardzo dziękuję . Byłam z Brutalem u weta , dostał podskórnie kroplówkę . Bardzo dużo pije ale nie chce jeść , jutro juz ma być podobno lepiej . Chyba jest poprawa bo warczy na moje psy żeby do jego "łożka" nie podchodziły . Mały a walczy o swoje ...
  10. dobra wiadomośc Kasia jedzie do domku , majówkę już spędzi z nową panią :) Pani mówiła że się czuła jak na rozmowie kwalifikacyjnej o prace :) Mgie dawaj następnych kandydatów - jeszcze 3 sunie zostały do adocji + 2 zabrane od pijaka z Kozienic co tez u AnnyA bedę na DT :)
  11. [quote name='zerduszko']Przepraszam za opóźneinbie - dyszka poszła niedawno ;)[/QUOTE] Bardzo dziekujemy , trzmajcie kciuki za szybki transport Bilii do domku i za wyzdrowienie Brutala . Leży małe dziecko teraz na łózku i stęka napił się wody i kałuże mi w kuchni zostawił , potop jak nic , ale niech sika żeby tylko mu przeszło , biedne dziecko :-(
  12. [quote name='Andzike']Dobra. Konkretna jest jak nie to będe wystawać pod jej oknem i krzyczeć jaki z niej zly człowiek ;) Numer jest niezly bo mieszka jakies ... 200m ode mnie, więc będę miała szczeniora pod kontrolą. Idę do niej... za 20min ;) Trzymajcie kciuki:) PS. I nie mówcie Madallenie, że idę sama:evil_lol: ale to w końcu sąsiadka ;)[/QUOTE] Nie powiemy :) Daj znać jak tam wizyta i koniecznie niech ta Pani się ze mną skotaktuje w sprawie odbioru Kasi ... No maleńka szykuj sie będziesz miała fajny domek :)
  13. [quote name='joanna83']Trzymam kciuki, żeby maluch wyzdrowiał. Marlena zapomniałam zapytać, czy Brutala ogłaszać nadal,czy ma już domek zaklepany?[/QUOTE] Narazie nie , domek zaklepany pani potwierdziła własnie teraz :) Maluch własnie wyszedł z klatki Baraka gdzie sobie zajał miejsce , nie chce jesc ale duzo pije za to . Siusiu robi więc jest dobrze . W sobote ma jechac do domku więc niech zdrowieje szybko bo musze go jeszcze podtuczyć
  14. Słuchajcie ..... zdażył się cud ..... Milka i Kakao jutro jadą do DS :) Pirania nie płacz znajdę Ci pieski na Dt , bardzo ale to bardzo Ci dziękuje za pomoc ... ale cieszę się ze maluchy maja DS .
  15. [quote name='mshume']popatrz tutaj,poznajesz [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Migotka-mini-sunia-W0QQAdIdZ201174135[/URL][/QUOTE] A wiadomo dlaczego wróciła ?? No bo tak to wyglada jak schronisko ja ogłasza . Owieczka napiszesz cos ?
  16. ja we wtorek przeleję jednorazowo stówke ..... jak obiecałam
  17. [quote name='mshume']Funia wrocila do schroniska. Oglaszacie ja.Czemu nikt nic nie napisal[/QUOTE] Jak to wróciła do schroniska ??? Dlaczego???
  18. [quote name='mgie']Kolejny dom odpadł. Pani z Bemowa powiedziała,że już nieaktualne.[/QUOTE] Kurcze dlaczego jakoś nie mają szczęscia maluchy ??? Jasny gwint ....dzis dziergam dla nich znowu ogłoszenia ...
  19. Brutal ma babeszję :( dostał zastrzyki i jeszcze dziś wieczorkiem wizyta u weta ponownie . Narazie został u mnie , mam bliżej do weta .
  20. Kurcze szkoda Popka , to jest naprwade bardzo ładny i miły do ludzi pies ... Dlaczego nikt go nie chce :(
  21. [quote name='tula']Marlenka a Ty nie znasz kogoś z Milanówka?[/QUOTE] Nie kojarze , ale milanówek jest koło grodziska mazowieckiego , spróbuj do anawy , ona chyb ajest z żabiej woli ewentualnie bardziej się orientuje kto jest z okolic :) Tula a znalazłaś dla Pani Aliny kogos z Sandomierza??? na wizytę dla tej Boksi ??
  22. [quote name='mgie']oooo :) czekam na telefon[/QUOTE] A ja trzymam kciuki ...
  23. [quote name='AnnaA']Domek poczeka, Brutal szybko dojdzie do siebie ale jest teraz bardzo wychudzony.[/QUOTE] AnnaA a odzywała sie Pani z Belska do Ciebie , bo podałam do Ciebie telefon .
  24. [quote name='Piromanka']OOO.... Niedobrze.... Być może domek by na niego czekał, a biedak się rozchrował.....[/QUOTE] Zobaczymy co powie wet na niego , mam nadzieję ze tylko się przytruł głupol mały czymś ...co złapał na podwórku . Psy teraz poluja na traszki i inne biegajace małe zwierzatka po trawie .
×
×
  • Create New...