Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='markofix1']hi, hi, Marlenka, to my ci do tego drapania chętnie pozyczymy naszą Wiktorkę. Ona się budzi około 6:00 czasem dużo przed i dopóki nie wstaniemy, to delikatnie drapie i ściąga kołdrę :). Codzienne drapanie zapewnione :):):)[/QUOTE] Chetnię przyjme budzi bo codzinnie zasypiam do pracy , i to drapanie... Biore w ciemno :)
  2. A co tyu dziś tez nikogo nie ma?? Wszystkie ciotki śpą czy co ??? Billa potrzebuje kasy na sterylkę , dajcie choć po 5 zeta :modla::modla::modla::modla:
  3. Nikt nie zaglada ????? :( Ciotki potrzebne pieniądze na transport ...pomóżmy im dojechac do DT ... Wogóle juz cisz tu i nic sie nie dzieje :(
  4. [quote name='nincia']Dokladnie Marlenko...osobiscie to mi tez by sie psychika skrzywila jakby ktos mnie tak non stop glaskal i przytulal....pies nie wiem co to czlowiek....ehhhh[/QUOTE] E tam ja to lubię jak mnie ktoś drapie delikatnie po głowie .... tylko chętnych brak:mad:
  5. [quote name='Piromanka']O masz! Jest! Zaczepił się skubany o kant mojej szklanej kuli![/QUOTE] To prosze wyślij mi go bo nie mam jak bramy zamknac na kłódkę cholera ...:D
  6. [quote name='Asia & Ginger']Hahaha, wariatka! :lol: Marlenka, dzięki za wizytę, Rafcio już jest w nowym domku od niedzieli. Trochę warczy w niektórych sytuacjach, ale ludzie zdaje się wiedzą jak sobie radzić z takim rozpustnikiem. Trzymaj kciuki, żeby się udało, bo już kilka razy zmieniał miejsce zamieszkania... :roll: Jakby co to ja wiem gdzie mieszkają , moge podjechać i ....:mad:
  7. [quote name='hop!']Lando jest dzisiaj w gazecie Metro. ;)[/QUOTE] I co udało się , dzwonił ktoś z metra?
  8. Facet z Poznania szuka młodego amstaffa. Przy czym ma jeszcze swojego starego, którego zdecydował się oddać, ponieważ niszczy mu w domu. Zaczął mu szukać "dobrych ludzi" i już chce adoptować młodego. Tel: 6054350.. Znalazłam to na CK jakby co ... ku przetrodze , jakby panu się zachciało szukac w Boguszycach psa ...
  9. [quote name='mikoada']:( to przykre ale miejmy nadzieje, że już niedługo a tymczasem hopsaj do góry śliczny :)[/QUOTE] Bruno taki ładny a nikt go nie chce????
  10. [quote name='mgie']świetne to allegro :cool1:[/QUOTE] Super jest .... to teraz Mgie otwieraj pocztę i szykuj paluchy na odpisywanie na maile :)
  11. [quote name='mitheithel']Cwaniaka Marta odbierze osobiście w Warszawie, w najbliższą środę:) Czekam tylko na numer kontaktowy osoby bezpośrednio zajmującej się psem,żeby dziewczyny mogły się już między sobą kontaktować co do spotkania i miejsca odbioru Cwaniaczka:multi:[/QUOTE] Cudnie cwaniak bedzie miał super domek !!!!!!
  12. [quote name='Piromanka']Myślę, że Allegro uda mi się ciachnąć. Może nawet coś więcej. W każdym razie pamiętam i Maksio jest pierwszy na liście ;-)[/QUOTE] A co chcesz więcej mu ciachać ??? On juz chyba ma wyciachane to co trza :evil_lol:
  13. [quote name='Piromanka']Poczekaj, spojrzę w szklaną kulę....[/QUOTE] To jak patrzysz w szkalną kule to spójrz gdzie posiałam klucz do bramy :evil_lol:
  14. Billa miała 100 wejśc na gumtriie....
  15. [quote name='Smyku']Halo , halo , nie mam numeru konta[/QUOTE] Już pisze do AnnyA , zeby wysłała :)
  16. [quote name='mgie']Prawda? Wiadomo,że super niech inny znajdzie dom. Ale moim zdaniem inaczej powinna sprawę zakończyć. Osobiście zatelefonować i powiedzieć,że z Popka rezygnuje.[/QUOTE] oczywiście ze tak ...
  17. [quote name='mgie']Nie,Pani się nie nastawiała konkretnie na danego szczeniaka. Wszystkie są jeszcze wolne więc może wybierać. :p dota&koka dziękujemy[/QUOTE] W takim razie czekamy na wiesci o wizycie . Ja jutro zabieram pieski do AnnyA , więc może Pani sobie podjechac po sunię do Warki jesli chce ją już teraz ...będzie bliżej .
  18. [quote name='ewa36']W Dębogórze nie załatwiała się pod siebie z bólu tak jak w transporcie. Posłuchajcie - w żadnym wypadku nie moze być tak transportowana, jak to się odbywało na odcinku Dębogóra - Poznań - czyli na pace tylko na kocu, bez żadnego zabezpieczenia. Musi mieć ograniczoną powierzchnię (najlepiej dodatkowymi kocami) aby sią nie rzucało i aby się nie telepotała - stare kołdry chyba są jeszcze lepsze, bardziej miękkie. A najlepiej aby jechała na siedzeniu a nie na pace - wtedy nie będzie nią tak rzucać. Stasio o tym mówił P. Filipowi i ALfie ale nikt się nad tym nie zatrzymał - wszak my jesteśmy przestępcami. I dzwonił do mnie od razu po wyjeżdzie staruszki w kwestii sposobu jej transportu ale nic już nie mogłam zrobić. To, co się stało w drodze - czyli załatwianie pod siebie w transporcie i niemożność wstania - spowodowane było wyłącznie wściekłym bólem z powodu niewłaściwego sposobu transportu starego psa. Lekarz to potwierdził. Niech to jej będzie oszczędzone. Jeśli sunia dożyje na tyle długo to przekonacie się jeszcze o paru innych sprawach. Czytam ten wątek cały czas is taram sie nie odzywać , ale to co napisałas mnie po prostu ruszyło . Jak możesz takie głupoty wypisywac . Dałas starego psa do kojca w zime na -30 stopni mrozu i co mikropęknięcia w kosciach od transportu powstały ??? I jeszcze masz czelnośc obrażac P. Filipa i Alfe???? Miej troche honoru i okaż skruche że dałaś d***y na całej lini i tyle a nie odbijasz piłeczke . Sunia cierpi i napewno sie do tego przyczyniłas w dużej mierze a teraz próbujesz się oczyścić ?? Jak wogóle mozesz patrzec na siebie ??
  19. [quote name='ewatonieja']bedzie dobrze jest młody wesoły przyjazny znajdzie domek [url=http://www.dogomania.pl/threads/178641-Szczeniak-AMSTAFA-SZUKA-DOMU.][img]http://img51.imageshack.us/img51/2895/beznazwy1cf.jpg[/img][/url][/QUOTE] Mam nadzieję , ale tyle czasu juz czeka :)
  20. [quote name='Pies Wolny']Się okaże, wkrótce. Cały czas strzygę uszami w tej sprawie. Był jeden gościu, ale wylazł z niego ćwok, nic nie poradzę na głupotę. Talib jest OK ! , trzeba Mu do pary ludzia OK-owego. Jak weźmiesz moją Luśkę to ja wezmę na nr 7 Taliba. Luśka to dopiero Talib. Żre wszystko co nie zdąży uciec, a nawet jak ucieknie to pilnuje żeby dopaść potem :evil_lol: wredzina niespotykana. Ja się znam na Talibach - łapy w bliznach.[/QUOTE] Zartujesz ??? Mnie żaden pies ( prócz szczeniaków ) nie ugryzł i bardzo bym tego nie chciała . Ja ogólnie się boje obcych psów
  21. [quote name='dota&koka']melduję się :)[/QUOTE] Daj prosze znać jak się umówisz z Pania ... no i oczywiście po wizycie i bardzo dziękuję za pomoc , najgorzej jak czas nagli , wtedy trzeba szybko działac a nie zawsze się da .
  22. Dota&koka może jechac na wizyte podesłałąm jej wątek , zaraz napewno sie pojawi , Mgie Ty wiesz o którego szczeniaka chodzi ??? Zreszta wszystkie sunie to chyba bez różnicy .
  23. [quote name='Pies Wolny']Zjadacza włamywaczy - dodaj. :evil_lol: i właśnie po to.[/QUOTE] A u Ciebie nikt nie potrzebuje takiego secutity ???? Własciwie za darmo ...bez abonamentu :)
  24. [quote name='dota&koka']qrcze ja się do takich akcji nie nadaję bo nikomu nie ufam :( na dodatek do 15 jestem uwiązana dziećmi,potem do pracy i wolna jestem dopiero w okolicach 19. marlenka,jaka to jest ulica?może mam po drodze z pracy.chociaz,kto przy zdrowych zmysłach przyjmie gościa o tej godzinie.tylko ktoś komu naprawdę zalezy na psiaku,nie? :)[/QUOTE] Wysłsłam do Ciebie PW .
×
×
  • Create New...