Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Mama zapytanie z gumtree o BIlle mail takiej treści: Witam, czy aktualne jest jeszcze ogłoszenie dot. oddania pieska Billi? jest śliczna i zastanawiam się nad ewentualną adopcją. Tylko jeden problem jest, a mianowicie mam psa i kota - mieszkam w domu z ogródkiem. Jak Pani myśli, piesek zaprzyjaźniłby się? Pozdrawiam, Marta Juz odpisałam ze i z psemi kotem się dogada , dobrze ze młodziutka jest to do ułozenia , no i czekam na odpowiedź .
  2. Słuchajcie ktoś proponował DT dla malucha , moze przetrzymać psa troche poznać go , pokazac maluchowi ze nie wszyscy sa źli, prze kilka miesięcy dostał pewnoe nieźle w kość od dzieci że taki jest agresywny .
  3. [quote name='Smyku']Marlenka , proszę o numer konta , niestety tylko tyle mogę zrobić .[/QUOTE] Konto wysle AnnaA , psiaki u niej są na dt . Bardzo dziekuję za pomoc to dla nas duzo , a dla billi chyba nadzieja na lepsze jutro :) I zostań z anmi na watku , Twoja obecnośc też jest bardzo wazna:)
  4. [quote name='marlenka']Czy popek jedzie ????[/QUOTE] Ponawiam pytanie , czy wiadomo czy Popek jedzie do tego domku ??? ostatniaszanso , Anna33 - odezwijcie się :)
  5. O rany Ciaputka bez smyczy ???? No to teraz tylko domek jej znaleźć .
  6. [quote name='Dogo07']Jeszcze tylko wizyta przedadopcyjna i wszystko będzie wiadomo :).[/QUOTE] Widze ze atmosfera jest bardzo dobra , to pozwole sobie zaprosić cioteczki do piesków z banerka w moim podpisie :loveu:
  7. [quote name='ostatniaszansa']Sierota, wrrrr ja Ci dam sierote! No dobra, moze tak - jak bede miala CHWILKE wolnego, to sie naucze :):):) /Agnieszka[/QUOTE] Ja sie banerków nie nauczyłam ale mam dobra ciotkę co mi pomaga :)
  8. [quote name='mgie']Właśnie marlenka co z banerkami... Masz jeden i to w dodatku niepodlinkowany :roll::megagrin:[/QUOTE] Sprawdź teraz :mad:
  9. Ale ten Cwaniak jest rozrywany , czyli można powiedziec że Cwaniak ma domek bo jak ten w krakowie to ten w Poznaniu .
  10. [quote name='mgie']Zaleta posiadania buldożka. :p W sprawie maluchów cisza?[/QUOTE] U mnie cisza , wczoraj próbowałam zrobić cafeanimals i cos mi nie wchodziło .
  11. [quote name='Piromanka']Trzymam kciuki za dobrą decyzję Pani z Wałbrzycha.[/QUOTE] Dziekuję za kciuki ....
  12. [quote name='mgie']:turn-l: No taak ... u nas to raczej ja ich ściągam z łóżka ... Chyba,że trzymam smycz to same pędzą pod drzwi :loveu:[/QUOTE] Hm Ty wychowałas psy , a psy wychowały sobie mnie . I prosze sie ze mnie nie śmiac :mad:
  13. [quote name='AnnaA']Billa bardzo ładnie się otwiera na człowieka. Brutal natomiast robi sie coraz przystojniejszy, poprawia mu się sierś;, podejrzewam, ze to odpada brud. Jak zrobi się troszeczkę cieplej to go wykąpię.[/QUOTE] Ja mówiłam że on jest ładny , żeby znalazł swojego ludzia on i Billa . Jakby się Pani zdecydowała to mam jeszcze te dwa psiaki z wawy do wrocka podrzucić to by było za jednym zamachem . Tylko niech sie zdecyduje :razz:
  14. Mgie jesteś szczęsciara moje psy potrafią mnie obudzić o 4 w nocy ( Barak szczególenie ) a mój potwór jak wstanie przez mna to mi nasika , ale coz ona ma sój wiek i jej musze wybaczyć .
  15. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze marlenka pomoze w kontakcie z Panem Jurkiem.[/QUOTE] Oczywiście ze pomogę , czy ja kiedykolwiek odmówiłam komus pomocy ???:) A korzystając z okazji że jest tu tyle fajnych ciotek zapraszam na watek szczeniorów [url]http://www.dogomania.pl/threads/184044-Nieszcze%C5%9Bcia-chodza-parami-Billa-i-Brutal-potrzebuj%C4%85-og%C5%82osze%C5%84-[/url]!!! zajrzyjcie prosze
  16. [quote name='donacja']jak to, nikt? Ja już jestem :)[/QUOTE] Donacja ja wiem ze zawsze mogę na Ciebie liczyć :)
  17. A zapomniałam napisać że Brutalem zainteresowana jest Pani z Wałbrzycha. Narazie prowadzimy korespondencję mailową zobaczymy co z tego wyjdzie . Trzymajcie kciuki . .......I zagladajcie do maluchów :mad:
  18. [quote name='ketunia']podlinkowany banerek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184044-M%C5%82ode-szczeniaki-Brutal-i-Billa-porzucone-na-Dt-AnnyA-b%C5%82agaja-o-og%C5%82oszenia-!!!!!?p=14522716#post14522716"][IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx337/donacja/eb27ef234225e4fdmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ketunia dziekuję bardzo , tylko żebym jeszcze umiała go wstawić :( Nikt nie zajrzał do maluchów???
  19. [quote name='pirania15_15']Przyszły DT zaakceptowany :D Teraz trzeba zacząć myśleć nad transportem.[/QUOTE] No to super , mam propozycję transportu za 360 zł , z wawy do wrocławia trzeba tylko pieniądze uzbierać . Zaraz się za to zabiore :)
  20. Dziewczyny co ze szczylami się dzieje u Ali ?? które zostały ???
  21. [quote name='mikoada']to już niedługo psiaki będą w Boguszycach :) a ze zdjęciami pomożemy ;)[/QUOTE] Albo niech się sierota nauczy :)
  22. [quote name='Szarotka']Cos trzeba zrobic, zeby przyciagnac uwage. Zdjecia byly piekne, wiec to juz jest. Moze napisac historie Tuptusia, skad sie wzial i te pierepalki z operacja itp. Wydamy ksiazeczke przygody Tuptusia, skoro byl Misiu Puchatek to moze byc Tuptus Wlochatek :):)[/QUOTE] Szarotka jak mi sie uda dziś wieczorkiem to napisze coś bo ostatnio mam wene twórcza chyba , ja nie wiem co sie stało ale hm..... no nic spróbuje coś o Tuptusiu napisac fajnego . A tymczasem ciotki zapraszam na watek psiaków nieboraków zbieramy na sterylkę i transport [url]http://www.dogomania.pl/threads/184044-Nieszcze%C5%9Bcia-chodza-parami-Billa-i-Brutal-potrzebuj%C4%85-og%C5%82osze%C5%84-[/url] potrzebna kwota to 150 zł ( sterylka ) + transport ( nie iwem ile)
  23. W piątek AnnaA będzie umawiała Bille na sterylkę , potrzebne nam 150 zł , ja moge w maju 50 zł dorzucić . Zostaje koszt conajmniej 100 zł ( nie mowię już o transporcie ) możecie poratować choćby po 5 zeta ..... Billa jest w takim wieku ze może dostac w każdej chwili cieczki ...
  24. No to sie psina zakaszle na całego :)
×
×
  • Create New...