Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Pies Wolny'][B]TALIB TUPTUŚ ZAGRYZŁ WŁAMYWACZA. [/B] Jak podaje PAP (Psia Agencja Prasowa) na jednej z posesji opodal Warki, u emerytowanego gen. broni Jamora doszło do spektakularnej akcji obronnej, w której śmierć przez rozszarpanie za sprawą chwytów paszczą niejakiego mjr Tuptusia poniósł włamywacz. Otóż jak donoszą biegli oceniający plac bitwy włamywacz oznaczał się niebywałą wręcz bezczelnością w swoich poczynaniach czym najprawdopodobniej tak rozjuszył mjr Tuptusia, że ten nie zważając na miłosierdzie nad każdą żywą istotą z zimną krwią ...wyrwał chwasta. Jak donosi PAP dochodzenie prokuratorskie zakończono, a proces sądowy jest niemożliwy do przeprowadzenia z uwagi na brak .... dowodu rzeczowego w sprawie. Istnieją poważne przypuszczenia, iż wkurzony mjr Tuptuś po prostu ....skonsumował włamywacza, a inni kolesie w służbie wylizali wszelkie ślady. Widziano nawet kota sąsiada, który w pośpiechu oddalał się z czarnym workiem, prawdopodobnie sprzętem włamywacza. Kolejnego meldunku nie będzie - Wasz przerażony polny donosiciel PAP.[/QUOTE] Pies wolny co Ty teraz robisz z naszego misiaka krwiozerczego mordercę i zjadacza ludzi .
  2. [quote name='beka']no niestety adopcje stoją :( sory za offa: Marlenka widziałam wczoraj "twojego" sznaucerka , chodzi wciąz na rehabilitacje, ale juz jest lepiej :) bardzo ładnie wyglada.[/QUOTE] Ciesze się bardzo że Wiwiś ślicznie wygląda :) i że trafili mu się tacy odpowiedzialni ludzie . Dzieki Beka za " donosy ":evil_lol:
  3. [quote name='szuwar']Normalnie Wam nie zazdroszczę. Trzeba mu szybko znaleźć dom, bo Wam rozbije super stado. Psiak jest młody i jeszcze dużo się może nauczyć. A póki co ja osobiście doradzam klatkę - nie może być tak, że Wasze dziewczyny muszą się chować po kątach, mają w końcu swoje prawa. A jak się do tematu podejdzie odpowiednio i pozytywnie to psiak pokocha klatkę jako oazę spokoju i bezpieczną bazę.[/QUOTE] Super rozwiązanie ... sama korzystam z tego dla mojego psa -demolki
  4. [quote name='Piromanka']Czas opuścić schronisko i przeniść się do domu.[/QUOTE] Oj Piromanka najwyższy tylko gdzie ten dom ????????????????
  5. [quote name='agaga21']ciekawe która fundacja was tak pięknie ubiegła...[/QUOTE] Ważne jest że jakiś pies znalazł dom , ale naszego Poka trzeba zabrać z Boguszyc tylko nie ma gdzie???
  6. Jest taki pies ... mały , kudłaty ...ile takich sów napotykamy na podwórkach u sąsiadów , ile takich psów spotykamy na spacerach ze swoimi ludźmi ...Ten pies nie ma swojego podwróka , ani swojego człowieka, ten pies nigdy nie chodził na spacery i nie poczuł co to DOM. Ten pies mimo tego ze ma dopiero 4 lata przeszedł bardzo wiele . Początku jego historii nie znam ... Tuptus został znaleziony w lesie , był głodny i brudny.. znalazł sie ktos kto go przygarnał i podarował psu wspaniałe życie - buda składająca się z 2 desek i krowi łańcuch ... 3 razy cięzszy od samego psa . Ale na szczęscie dla pieska znalazła się osoba ktora zauważyła jego niedolę i zabrała psiaka do hotelu dla psów , i postanowiła znaleźc mu kochających mu ludzi . Obiecała...ale minał juz rok jak Tuptus szuka domu . Może dlatego że nie ma jednego oczka - które wybil mu bc moze jego były "Pan" byc może dlatego że niejest nauczony czystosci , bo nigdy nie mieszkał w domu .... A jemu tak niewiele trzeba , jemu potrzebna jest ocieplona buda , własny kojec i człowiek który go nakarmi , pogłaszcze , pokaże że nie wszyscy ludzie są źli . Tuptus nie potrzebuje pałacu ze złotymi klamkami , potrzebuje tylko swojego człowieka który bedzie go kochał . Takiego domu dla pieska szukamy . Jeśli masz kawałek miesjca na podwórku i w swoim sercu , jesli chcesz napisac dalsza cześc historii życia Tuptusia i dac mu szanse na szczesliwe życie zadzwoń lub napisz . Dobra się napociłam przy tym tekście , jesli sa jakies uwagi to poprawie . A co do pomysłow w gazecie to mysle ze do metra mozna go wrzucić ale to jest losowo wybierane .
  7. Ciotki pilnie potrzebuje kogoś do zrobienia wizyty przedadopcyjnej dla szczeniaka w centrum warszawy , najlepiej dzisiaj jeszcze . Pomożecie ??
  8. [quote name='Szarotka']Przyszlam moge sie udzielac wirtualnie i niestety juz mam bardzo duzo deklaracji.[/QUOTE] Szarotka , dobrze ze jestes :)
  9. [quote name='Szarotka']Zrob zdjecia, bo mozna by sie skontaktowac z fundacja od Bernardynow, Anawa ma z nimi kontakt przez Borysa (chyba ) .[/QUOTE] Będę miała ze sobą 2 aparaty jakby w jednym padła bateria to drugi bo sobota i niedziela to dni gdzie bede kursowała między Boguszycami -Warką - kozienicami - radomiem i wszystko dal psów :)
  10. Patrze na zdjęcia i chyba mały waży wiecej jak 2 kg , kurcze zachowaniem przypomina mi Tuptusia , tu potrzebny jest dom spokojny i cierpliwi ludzie dla niego którzy się nie zlekną jego warczenia i pokaza mu " kto tu rzadzi " i jak ma się zachowac .
  11. [quote name='mitheithel']Marta jest niezastapiona:lol: Na tą wiesc napisala: "Tylko mnie kochaj... : ) ) ) Ufffff" zaraz dogadam się z nia co z transportem, acha i pytała ,czy są jakieś koszty, które trzeba wniesc za pieska? Bo pomyslalam, ze jesli nie, to moze warto podrzucic im konto jakiegos schroniska czy fundacji na dobrowolna wplate ( w koncu na biednych nie trafilo):eviltong:[/QUOTE] No wreszci ejakies dobre wieści . Cwaniak pakuj się chłopie :)
  12. [quote name='mgie']Mhm... To mogła to od razu powiedzieć Annie zaoszczędzilibyśmy mojego i Twojego czasu :shake:[/QUOTE] Jasna cholera czy ten pies naprawdę ma takiego wielkiego pecha że nikt go nie chce???
  13. [quote name='ostatniaszansa']W Boguszycach - duzo pracy :) watki adopcyjne ida pelna para, mamy 4 szczeniaczki podrzucone pod schronisko do wydania, dostajemy mile prezenty od zaprzyjaznionych Fundacji, pracownicy sprzataja w schronisku, psiaki przeciagaja sie przez pozowaniem do zdjec... zapraszamy do odwiedzin! /Agnieszka[/QUOTE] Odwiedze Boguszyce w sobotę , uprzedź prosze P. Józefa ze będe i że zabieram 4 smarki ....
  14. [quote name='anhata']marlenka pomiziaj, ucałuj psiaka[/QUOTE] Jasne że pomiziam , a z tym całowaniem nie wiem jak będzie ,zeby mi nosa nie odgryzł hihihi. Widziałam Toffino kilka razy u Jamora i wiem ze to spokojny pies. Musze ta karmę schowac bo mi sie Barak do niej dobiera łakomczuch jeden .
  15. [quote name='mgie']To jeszcze popraw literówkę i będzie elegancko :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ja to specjalnie zrobiłam czy się przyczepisz czy nie . Masz coś ciotka wspólnego z SBD :)
  16. [quote name='mgie']Hmmm ... To nie mam pomysłu,to czekam w takim razie do poniedziałku. ;)[/QUOTE] A ja chyba wiem :)
  17. Jak jest jedna sunia w domu i ma cieczkę to mały problem , ale przy większej ilości to problem straszny tym bardziej że moga sie schodzić okoliczne psy do niej .
  18. Dziś dotarła do mnie karma , przychodze z pracy a tu stoi worek z karmą pod drzwiami . Umówiłam się z Pania co odebrała telefon Pana Jurka ze podjade do nich w niedziele . Mam zrobić zdjęcia tej suni co ja przygarnęli czy coś jeszcze mi ciotki zlecaja do wykonania :)
  19. [quote name='zerduszko']Teraz tak ;)[/QUOTE] Tak wiec zapraszam do watków w moim podpisie:)
  20. [quote name='zerduszko']A czemu oba zdjęcia masz podlinkowane jednym tematem??[/QUOTE] A czemu mnie wkręcasz???? Jest dobrze ...
  21. Wiecie co ...udało mi się :multi::multi: No i co Mgie teraz?? :diabloti:
  22. [quote name='zerduszko']Marlenka, nie poddawaj się! Walcz z banerkami :)[/QUOTE] Ja ciemna jestem teraz chciałam wstawić i nie wiem cos porabałam . Napiszcie mi jak wstawić krok po kroku .
  23. [quote name='mgie']haha a sprawdziłam ;) i ci ten banerek z brutalem i billą linkuje do wątku boguszyckich szczeniaków :eviltong:[/QUOTE] no widzisz co ta Ketunia mi porobiła:mad:
  24. [quote name='nincia']pozwle sobie wtracic jedno zdanie bo tak czytalam pierwszy watek i poprostu przeraza mnie niewiedza ludzi odnosnie szczeniakow- wynika na to ze ten malutki psiak jest zawodowym psim morderca!!!! Kurcze mlode psiaki zazwyczaj nie lubia dzieci jak wiadomo dzieciaki sa dokuczliwe wiec nic dodac nic ujac.....a ludzie poprostu sa nieodpowiedzialni traktujac zwierze w ten sposob bo to ze psiak nie lubi dzieci nie czyni go psem do uspienia bo jak piszecie psiak do innych ludzi nie jest agresywny.... Marlenka masz racje.. psiak musi wyciszyc sie psychicznie.....[/QUOTE] Ja to widze tak że psiak został kupiony DLA DZIECI - jako zabawka , był gnebiony i poniewierany przez te małe okrutne "potworki" ( prosze sie nie obrażac ale tak nazywam dzieciaczki czasami :)) Więc piesek rósł ze świadomością że jedyna obroną jest atak - sama prywatnie też z takiego ząłożenia wychodze :) no i tak mu zostało . Nie wie co go spotka ze strony ludzi . Chyba najpierw powinien trafić gdzieś gdzie nie będzie "maskotka " domu , misiem do wiecznego przytulania i głaskania , tylko będzie miał swój bezpieczny kat i wtedy zobaczy że ludzie nie sa źli . Takie jest moje zdanie . Chętnie bym się podjęła tego zadania ale przygarnełam 14 letnia sunię yorka ( miała byc uspiona ) a mam w domu jeszcze psa więc nie wiem czy między Panami by nie dochodziło do jatki .
  25. [quote name='ostatniaszansa']U mnie tez o szczeniaczki nikt nie pyta :( Mgie, ja teraz mieszkanie sprzedaje - chyba sie udam do Ciebie na nauki hurtowego wstawiania ogloszen do netu :):):):) /Agnieszka[/QUOTE] Kupujesz ta wille w konstancinie wreszcie ???:evil_lol: I jeszcze klika ogłoszeń : [URL="http://www.eoferty.com.pl/182079"][SIZE=4][B]http://www.eoferty.com.pl/182079[/B][/SIZE][/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4147828&cid=47[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57538[/URL] [url]http://ogloszenia.adverts.pl/sa/adm.htm?ak=mogl[/url]
×
×
  • Create New...