-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Wpłynęły na moje konto pieniążki , niestety bez adnotacji dla kogo i bez nicka. Zapisuję na tym wątku. Data 28.kwietnia od Anny R. 45 zł; Kamili B. 10 zł; i od Lidii E. 50 zł. Dziekujemy bardzo, jeżeli ustalę, że to dla innych piesków to zaraz poprawię wpis.[/QUOTE] Jak dla mnie to wygląda tak: AnnaR. - Piromanka -45 zł Lidiia E.-Li1- 50 zł Kamil B. -Zerduszko -10 zł :) -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Brutal niestety czuje sie nie za dobrze... Nie chce jeśc ,ale bardzo duzo pije . Wczoraj dostał kroplówe dożylnia , mało nie padłam jak wet mu wenflon zakładał , ale mały jest bardzo grzeczny , nie szarpał sie żadnego z nim problemu nie było . W nocy zrobił mi to śmierdzące "cos " ale już dużo mniej . Jeszcze dziś wizyta u weta , zobaczymy co powie . Ja jestem dobrej myśli bo Brutal dzis rano pochodził po podwórku , jak wstałam to merdał ogonkiem , wiec moze juz mu siły wróća . Najwazniejsze żeby zaczał jesc i nabrał sił . Na nic się nie chce skusic . Jest bardzo grzeczny ale słaby ..:( -
[quote name='Wunia']jestem ...[/QUOTE] Ja za Toba :) Obejrzałam zdjęcia ... to śmietnisko to hotelik ??? Wygląda jak wysypisko na śmieci .... :-(
-
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Koniecznie daj znac !!!!! -
Widziałam Ingid Twoje ogłoszenia :)
-
[quote name='Anna_33']Dzieci tez ozdabiaja samochody i jakos rodzice, to wytrzymuja ;-) opisy sie przydadza i dobrze, ze nie sa ciapowate i niesmiale.[/QUOTE] Mi własnie siostra chciała ozdobic samochód po tym jak ja ozdobiły szczeniaki , bo Magda to taka wrażliwa jest . Ale jakoś się udało dojechac do domu bez większych problemów .
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']nie wiem, pokażę. ale krótkowłosy, szkoda go do budy. zreszta, czy ala da psa do budy? a jak on z innymi psami/. mam kolege bajbusa :-). [U]ma być szczekaczem. ciapciaka już mają.[/U][/QUOTE] On ma 5 miesiecy , więc zacznie szczekac wczesniej czy później . A czy Ala odda go do budy .... tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :) -
[quote name='mgie']No to jak będą ludzie dzwonić to opowiesz o nich ładnie :siara: Ogłaszam dalej ...[/QUOTE] No co prawdę im powiem , że puszczaja pawie w aucie , to się ludzie przygotują a nie tak jak ja musiałam szukać sklepu żeby ręczniki papierowe kupić bo mi siostre zafajdały obie z Kasią :) Jak narazie Pani od Kasi się nie przestraszyła więc chyba ludzie lubią takie "pikantne " rzeczy:evil_lol:
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images39.fotosik.pl/283/85c9a3a5c1272886.jpg[/IMG] To jest bajbus [IMG]http://images43.fotosik.pl/287/41da47981cc056b0med.jpg[/IMG] Jak myślisz może być ???? -
dobra to zacznę jak cos to AnnaA mnie poprawi :) Czarna : ( Zosia) - spokojna , raczej taka ułozona ( jesli tak można powiedzieć o szczeniaku ) w samochodzie jechała spokojnie. Spokojna . Brazowa :Marysia - największa , najwiekszy urwis , jak ona jje to inne nie moga podejść do miski , żywiołowa , łobuziak . Ciemniejsza - brązowa Marta , taka spokojna sunia , obzyganiec mały ( w aucie zwymiotowała na moją siostrę :) ) Radosna jak to szczeniak . W każdym razie - sunie nie sa nieśmiałe .....
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']Marlenko Monday zrobi dzisiaj bazarek na psiaki :)[/QUOTE] Bardzo dziekuję :) Mam nadzieję ze psiaki szybko wyzdrowieją , bo Brutal jedzie w sobote do domku ...a i Bilunia czeka na transport ... Joanna83 , nie wiesz czy się wybieracie do wawy??? A moze znacie kogoś kto jedzie do Białegostoku ??? -
[quote name='Anna_33']Mialam wczoraj dosc sensowny telefon o bialego szczeniaka, ale widze, ze klepniety. Zobacze, moze spodoba sie inny. Dzis po poludniu bede wiedziala.[/QUOTE] Aniu ta czarna jest tez super , ta najwieksza to zołza , już w schronisku mi mówili ze ona się najje i dopiero reszta może podejść :) Mgie wiesz co jakos klikłam se na Twoje ogłoszenie i one nie są już nieśmiałe do człowieka , one się pchają do miziania , właża pod nogi , biegają za nogami :)
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dota&koka']melduję się.marlenko,w tym mies już nie mam z czego pomóc.na początku maja coś wyskrobię.przepraszam :([/QUOTE] Ważne ze jestes :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Myśle że Bajbus byłby ok, chociaz Reks z tego co mówiła p.Ala tez jest bardzo łagodny, ale chyba większy. Marlenka Ty znasz psiaki osobiście to najlepiej polecisz który byłby akurat:)[/QUOTE] Ja bym proponowała Bajbusa , dzidzia jest malutka , ale Państwo chca psa . -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Billa też ? :placz::placz::placz: ja nie mogę[/QUOTE] Oba psy miały kleszcze jak były znalezione .... AnnaA wozi psy aż do radomia . Ja Brutala mam u siebie narazie wiec wet pod nosem . Wiec koszty Anny na paliwo tez należałoby pokryć . Kto dysponuje fantami na bazarek ??? -
Poszukiwany dom tymczasowy płatny do 28.4.sytuacja dramatyczna !!!!
marlenka replied to dorcia44's topic in Już w nowym domu
Ciotki potrzebujemy pomocy : było tak . Do mni eprzyplątał sie piesek duzy , młody szczeniak . AnnaA zgodziła się dac mu DT i w drodze do Anny znalazłyśmy sunie 8-9 miesięczną . Sunia została wysterylizowana , poszły ogłoszenia , domiki czaekają na psy a wczoraj psy zachorowały na babeszję ...oba . Potrzebujemy wsparcia finansowego , nie damy rady we dwie opłacić leczenia psików same tym bardziej ze jesteśmy zapsione po same uszy , AnnaA ma dużo szczeniat na Dt i utrzymanie tej całej rgromady kosztuje fortune , samo Dt jest bezpłatne . Prosze brakuje nam niewiele , sterylka prawie jest opłacona , tylko na lecznei tych dwóch piesków + koszty transportu do wet dla AnnyA , bo ma kawałek drogi , ja swoich nie licze . prosze o pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184044-Nieszcze%C5%9Bcia-chodza-parami-Billa-i-Brutal-potrzebuj%C4%85-og%C5%82osze%C5%84-[/url]!!! -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'][B]szukamy: [/B]młodego psiaka (kilka miesiecy), docelowo małego średniaka, na podwórko, takiego z charakterem. jest tam już onkowaty, ale ciapa totalna i ludzie chcieliby, zeby cos szczekało. jest 2 letnie dziecko, więc ma dziecka nie zjeść. żadnych łańcuchów. dom do sprawdzenia, bodaj pod rawa mazowiecką, ale brzmi ok.[/QUOTE] Rex jest u Ali taki młody ale wiekszy ..... a moze Bajbus ..szczeniak . Dziewczyny co o tym myślicie , Bajbus jest młody więc do dzieci się przyzwyczai , nie jest duży on już większy nie urośnie . Moze się nada co ??? -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Przelane. Mam nadzieję, że to choć trochę ratuje.[/QUOTE] Bardzo poratuje , dziekuję CI bardzo . Zaczeło się tak dobrze , Dt był super , ogłoszenia , później zgłosiły się domki , bila miała sterylkę i na spłatę prawie było , a teraz ta babeszja . Kto poratuje jeszcze grosikiem ...:( -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Podaj mi numer konta - mogę wpłacić 45 zł.[/QUOTE] Zaraz Ci wyślę Konto AnnyA .. -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Nieszczęścia chodzą parami..... Trafny tytuł.... :-([/QUOTE] Dokładnie tak , wczoraj Brutal zachorował , dzis u billi wykryto babeszję ... Czy moze ktoś by miał fanty na bazarek ???? To by podratowało troszkę sytuację :) -
Ogłoszenia dla Tuptusia od cioci Marlenki : [url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/431572-tuptu_ma_y_pies_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?id=75548[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Tuptus-maly-pies-wielkie-serce-do-adopcji-W0QQAdIdZ201531892[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/tuptus-maly-pies-do-adopcji/14968[/url] [url]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_5_,oddam_psa,II0KAA9R.html[/url] Póxniej dorobię jeszcze trochę , teraz biorę się za pracę :)
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nastepna zła wiadomość , Bila ma też babeszję :( Ciotki nie damy rady z Anna pokryc wszystkich kosztów same . POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ale mi dziś brutal zrobił pobudke:evil_lol: W nocy poczułam straszny smrodek , az się obudziłam , a to Brutal się zfajdał na rzadko . Myslałam że żołądek mi wyrwie przy sprzątaniu :evil_lol: Ale rano wyszedł ze mną na dwór , posikał , popił wody , trochę jaby się jedzeniem interesował ale jeszcze nie tknął . Póxniej podjadę do domu i zobaczę czy ma ochotę na sniadanko . Ale chyba juz jest lepiej bo i główke podniósł jak sie obudziłam i na dworzu pochodził chwilę , jestem dobrej myśli . Dziś jeszcze wizyta u weta i pewnie kroplówa . Wet obiecał że dzis brutal odzyska siły zobaczymy ;) -
Świetne allegro .
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Maj to dla mnie trudny czas. Jestem mało czasowa ale czerwiec to już po maturach więc mogłabym zająć się socjalizacją domową w odpowiedni sposób. A i żeby nikt nie pomyslał że to ja zdaję maturę, jestem nauczycielka :)[/QUOTE] Ha ha ha własnie czytając 1 zdanie tak pomyślałam :) No to nie bądx za ostra dla uczniów , niech dzieciaki mają ta maturę :)