-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Mgie jakby zostało chętnych to jeszcze u Ali sa szczeniaki jeden mały sunia wygląda jak mini labek i 2 starsze i śliczna puszysta Bajka Więc jak coś trzymaj kontakty bedziemy działac
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Marlenko, czyżbyś organizowała już transport do Białegostoku? Mała z godziny na godzine ma się lepiej z czego bardzo się cieszę, bo byłam autentycznie zaniepokojona. Mała ma nici rozpuszczalne tak, że nie trzeba bedzie zdejmowac szwów. Gdyby miała jechac na dniach do Biał.to muszę na cito po książeczkę do Radomia.[/QUOTE] Spokojnie ksiązeczkę zawsze można dosłac , a Joanny83 Tz jak się bedzie wybieral do warszawy to da nam znac . Cioteczki mamy poważny problem , Brutal się rozchorował , dzis wizyta u weta , nie damy razem z AnnaA same rady opłacić weta - obie jestesmy zapsione swoimi psami . Pomóżcie prosze :) -
[quote name='mgie']Elmira się pochorowała i nie zrobi tej wizyty,tak więc szukamy nadal. Tylko muszę odgrzebać dokładny adres :hmmmm: Edit: Leni nam pomoże :multi:[/QUOTE] Czekamy na relacje z wizyty ,
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Mgie szelejesz kobieto :) Popek gdzie ten domek dla Ciebie ? -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Bardzo proszę, możesz dac mój nr konta swojemu sąsiadowi, nie ma sprawy. Bila już wstaje do siusiania, na śniadanko znów pojadła trochę ryżu z marchewką i zmięskim. Spi malutka i dobrze. Przeciąga sie a to tez dobry znak. Teraz tylko będzie intensywnie i dobrze karmiona i wróci do formy.[/QUOTE] No to kamień z serca , przecież czeka na nia domek , niech się nie wygłupia ... Dostałam namairy na rodziców tej Pani w Belsku ale nie wiem czy bede miała czas w tygodniu podjechac bo cały wekend z psami "walcze" ale jestesmy na dobrej drodze zeby i Brutal majówke spędził u siebie w domu :) -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
marlenka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Jutro jade do Toffika , beda foty :) -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Bila wypiła sporo wody i troszeczkę pojadła ryżu z marchewką. Idzie ku dobremu.[/QUOTE] Oj to dobrze bo sie martwiłam A tutaj Billa błaga Was o grosi na splatę sterylki Boli .....:( [IMG]http://images47.fotosik.pl/287/36832be8bf7f7e4fmed.jpg[/IMG] dajcie 5-taka na sterylke , [IMG]http://images38.fotosik.pl/283/d034eb1863ef2014med.jpg[/IMG] Jaka ja jestem biedna :( [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/14f2a5382d6182c6med.jpg[/IMG] -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']a skąd te blizny? psy go gryzą??[/QUOTE] Popek dorasta i chce rzadzic wszczyna awantury .. P. Józef panuje nad sytuacją ale same wiecie jak to jest jak sie kilka naraz psów zaczyna gryźc , czasami nie zdązy dolecieć i nowa rana . Zreszta spójrzcie dokładnie na zdjęcia cały jest w strupach . Na dzieci jakoś szczególnei nie reaguje , lubi byc głaskany , koniecznie chciał nam wleźć do samochodu . -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
O taki ładny jestesm [IMG]http://images46.fotosik.pl/286/6fe816a224dcdf62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/283/d44b6d74b0ec85edmed.jpg[/IMG] Daj Buziiiii..... [IMG]http://images40.fotosik.pl/283/fdcd2566efc409bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/287/825c3b221cd70135med.jpg[/IMG] Prosze .... ja chcę z Wami jechac .... [IMG]http://images37.fotosik.pl/282/ea1f91f3d02706aemed.jpg[/IMG] -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
I dalej ..... [IMG]http://images40.fotosik.pl/283/7afb77f4077cc01emed.jpg[/IMG] Ale ten dzieciak jest fajny , głaszcze mnie i mizia [IMG]http://images44.fotosik.pl/287/8810b6364f79323emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/174/a52cf1df11a78965med.jpg[/IMG] -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u Popka , nie wyglada dobrze .. choć jest pilnowany i na noc izolowany widac ze chłopak dostaje lanie ... sami zobaczcie , wszedzie blizny :( Taki piekny pies a tak wygląda [B][COLOR=Red]Ciotki koniecznie trzeba Popka zabrać z Boguszyc , gdziekolwiek na DT byle by był bezpieczny !!!!!!!!!!!!!! Chłopak dorasta , stawia się i dostaje solidne lanie !!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://images46.fotosik.pl/286/fc38f1f02c75e7f2med.jpg[/IMG] Test na dzieci - na moim synku :) [IMG]http://images40.fotosik.pl/283/a3dcec3321915057med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/287/5dbf54b951dc5a2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/283/1325c1a9aa206216med.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] -
I ostatnia z rodzeństwa Marta [IMG]http://images42.fotosik.pl/199/dfb29eb0148760d3med.jpg[/IMG] I jeszcze jedno [IMG]http://images43.fotosik.pl/287/1be1bc9631e2ece3.jpg[/IMG]
-
Teraz Marysia ulubienica mojego siostrzeńca : [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/d879a194e151d428.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/199/bee49ae1231297f4.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/287/c752f198e3f5ce1fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/287/0f7890074dee99a0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Andzike']Kasia jest cudna !!! Zresztą wszystkie są, aczkolwiek nie przepadam za nazywaniem psów ludzkimi imionami...:shake: :roll:[/QUOTE] Ja lubie nazwami aut sama mam Korse i Korolkę reszta to przypadek :) A teraz Zosia , czarna jak mój Barak :) [IMG]http://images37.fotosik.pl/282/5cf583f471b38a5cmed.jpg[/IMG] Mordeczka [IMG]http://images50.fotosik.pl/287/5aa18353a4e4ce13.jpg[/IMG] Tak sobie posiedze i pooglądam :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/287/dd79d13c8a9a09f2.jpg[/IMG] Dobra teraz czas na spacerek [IMG]http://images50.fotosik.pl/287/882cea3ef5427c43.jpg[/IMG] No nie tą trawę czas już skosić [IMG]http://images49.fotosik.pl/287/52beea98ff57e148med.jpg[/IMG]
-
Ciotki one imiona mają już , nazwane zostały w Boguszycach i Pani która je oddawala widac było że je bardzo polubiła bo minę miała taką jakby miała dzieci swoje oddac wiec nie chcąc jej robić przykrosci oto imiona : Biała- Kasia , Czarna - Zosia , i teraz dylemat bo pozostałe to marta ( chyba ta czarniejsza ) a ta brązowa Marysia - albo odwrotnie , tu mozecie sobie dobierac imiona . Dzis dzien pełen wrażeń , sporo fot , a jak przyjechałam do domu to sie okazało ze karty pamieci nie włożyłam , myślałm że sobie w łeb strzele ale przekopałam dom i znalazłam kabel . Wgrywam fotki i jeśli mi mój wspaniały net pozwoli to wrzuce na dogo . Cos sie udało : [B]Kasia Brutal zostaw mnie :) [IMG]http://images46.fotosik.pl/286/0abfcc04e3e13e81med.jpg[/IMG] Jak ja lubie na rączkach :) [IMG]http://images36.fotosik.pl/174/d8a2e9a65c922ac3.jpg[/IMG] A co to za błyski ?? [IMG]http://images45.fotosik.pl/287/180eb208ca0535d7med.jpg[/IMG] Olek weź mnie prosze na rączki [IMG]http://images49.fotosik.pl/287/a1ce361f682bd050.jpg[/IMG] [/B]
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
No więc tak Bila ma domek zaklepany , jest juz po sterylce bardzo jest osłabiona , ale mam nadzieje ze bedzie dobrze i juz niedługo pojedzie do domku do Bialegostoku ( zasługa Joanny83:)) A Brutal hm dzis była Pani go ogladać ale nie spodobał jej sie bo ona bardziej "owczarkowatego " chciała - decydowało dziecko . Ale jest jeszcze jeden domek do sprawdzenia ... -
[quote name='mgie']mhm No tak ona mówiła Agnieszce,że wyjeżdża na tydzień ale jutro (czyli dzisiaj) jest dostępna cały dzień. No nic... grunt,że się umówiłyście na maj. [B]a teraz UWAGA ! Kolejna Pani chce zaadoptować szczeniaczka. Warszawa ul. Drogomilska (Bemowo, Wola) brzmi miło przez telefon Kto pomoże? Edit: Elmira obiecała się umówić :loveu: [/B][/QUOTE] Mgie ...szalejesz kobieto i dobrze oby tak dalej ... Jutro szczyle przyjeżdzają do Dt do AnnyA . Im szybciej sie uda wyadoptowac tym lepiej a zawsze tu bliżej niż do Boguszyc .
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pirania15_15']Słuchajcie, popytałem się wśród znajomych i... Koleżanka ze studiów wraca pociągiem z Warszawy do Wrocławia dnia 3 maja (najpóźniej 4 maja). Trzeba tylko zorganizować jakiś transporter dla psiaków żeby jakoś mogły znieść te 6h w pociągu pod jej opieką :) Dałoby radę to załatwić? Transporter odeślę pocztą polską jak już psiaki będą na miejscu. Z tego co się orientuje za psiaki płaci się jak za bagaż - małe kwoty. (coś do 10zł). Może ktoś się orientuje jak wyglądają dokładne opłaty? Jeszcze jedno pytanie - nie przydałoby się wysterylizować suni żeby w przyszłości nie było niespodzianek? Może na to uda się zrzucić, hm? Ile z reguły kosztuje sterylizacja?[/QUOTE] Oj transporter pewnie da się załatwić a udzwignie maluchy w jednym ??? Ile by nie trzeba było zapłacić to sie zapłaci . Podaj koleżance numer do mnie ja się z nia dogadam , ktos dostarczy jej pieski do pociągu , chyba ze wczesniej się znajdzie transport . A co do sterylki to zależy gdzie ją sterylizujesz i jakie sa w lecznicach ceny . W warszawie kosztuje to duzo około 400 zl i więcej u mnie za 200 sterlizacje moge załatwic , jak masz znajomego weta podpytaj go i żebraj o upust :) -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Anna mam fajnego maila od Pani i ta Pani zadzwoniła do mnie , i jak wszystko pójdzie oki Brutal pojedzie za tydzień do domu :) Jutro wszystko Ci powiem . A Wy ciotki zaciskajcie kciuki :) -
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Za Królewicza i za OS :kciuki::siara::Cool!:[/QUOTE] Za nich :happy1::sweetCyb::bigcool::klacz::beerchug::drinka::drinking::pepsi::knajpa::drink1::chlup::cunao: -
[quote name='mikoada']Odnowiłam allegro Bruna [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1013442063[/url] tym razem może ktoś go zechce, trzymam mocno kciuki :)[/QUOTE] Dzieki za allegro , wogóle mam wrazenie że nikt nie wchodzi juz na wątki ... pusto i cicho , wchodzą tylko tam gdzie sa jakies kłótnie zauważyłas ???
-
Poszukiwany dom tymczasowy płatny do 28.4.sytuacja dramatyczna !!!!
marlenka replied to dorcia44's topic in Już w nowym domu
juz załatwione :) Dota&koka obiecała pomóc -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Masz dyszkę :* Tylko mi powiedz czemu tak wcześnie :eviltong:[/QUOTE] Hm ... dobre pytanie , no tak wcześnie zeby cieczki nie miała, wiesz to może byc róznie , u Ani jest solidne ogrodzenie ale niech nie daj boże ucieknie , jakis pies do niej przyjdzie , może byc problem , chcemy tego i Ani i suni zaoszczędzić . Są różne szkoły , ze przed cieczka nie można , a niektórzy mówia ze można . To tak jak ze sterylką aborcyjną ... i bardzo dizekuje za dyszke :) zaraz wyślę konto AnnyA