Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='starlet1']Kliknij tutaj to bazarek sie otworzy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-avon-na-polamana-ciapulke-do-10-05-a-136976/[/URL][/quote] Już widziałam , przegapiłam linka . Dzięki
  2. Zosiuuuuuuuuuuu czekamy na zdjęcia z kąpieli ..... oczywisćie Dżagi - nie twoje:evil_lol:
  3. Podajcie linka na bazarek bo chyba coś przegapiłam
  4. No tak ktoś kupił sobie fajnego pieska a jak przychodzi do wydania kasy na leczenie to lepiej uspić , ech czy kiedyś to się zmieni????? Kurczę sunia jest piękna , powinna szybko znaleźc dom. Trzymam kciuki
  5. [IMG]http://images48.fotosik.pl/118/09ebe961c2740e0fmed.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/119/b6322044c7e8c82e.jpg[/IMG]
  6. Już się obawiałam że Barack znalazł "coś pachnącego" ale to było tylko drapanie się w karczek [IMG]http://images41.fotosik.pl/114/16fa387ace73b8femed.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/118/bb309d16399193a7med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/118/11b479658fd43951med.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/114/8d378771fef7710cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images38.fotosik.pl/114/121d24974fa0a907med.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images39.fotosik.pl/115/9f1b8bfdc510ddf4med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/119/f0c5897993d19e2bmed.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/119/760f9aca72bc6d43med.jpg[/IMG]
  8. pewnie ustawiła ale Zosia nie chce jej oddać :eviltong:
  9. o coś tu się ruszyło:evil_lol:
  10. [quote name='sleepingbyday']oj dziewczyny, jaki on tam skupiony :evil_lol::evil_lol: a ja się nie daję fotografować, jak ryję w ziemi nosem :eviltong:[/quote] Może się kiedyś nadarzy okazja żeby Cię złapać w akcji:evil_lol:
  11. ona w obroży chodzi cały czas . Ale jak ją głaszcze i niechcący zaczepię o obrożę to już jest źle ona się boi nie wiem czego czy ktos ją szarpał czy na łańcuchu była nie wiem. Ale jak się zakłada jej smycz to się trzęsie. I tak jak pisałam jak juz jej się założy to szczęsliwa biegnie do drzwi. Widocznie była bita .
  12. Sleep a jakbyś Ty wyglądał jakbyś noskiem ryła 15 minut w ziemi i i tak zwierzątko by uciekło :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jeszcze ktoś Ci po oczach błyska:lol:
  13. Muczia a może masz szelki dla dużych psiaków lub obroże ?????????????
  14. Oj nie byłam . Jestem pracą zawalona i jeszcze zabieram ją do domu , a w domu te moje futrzaki potrzebują mnie troszkę chociaż . Ale obiecuję że jak tylko znajdę wolną chwilkę to podjadę .
  15. Dostałam linka i jezdem!!! Ale widze że fachowa robota z ogłoszeniami juz zrobiona;).
  16. cały miesiąc przed nami...
  17. A wiecie jaki mam plan , żeby 30 zabrac ja do wawy na ten zjazd czy co to ma być .:evil_lol:
  18. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chce sunie zabrać do weta ale za cholerę mała boi się wsiąśc do samochodu . Warto było by wiedzieć ile sunia ma lat żeby się zastanawiać nad ogłoszeniami w późniejszym czasie. I tak sobie myślę że co my później z nią zrobimy?????
  19. Sleep nie masz wrażenia że tu juz nikt nie zagląda?????????:-( Jak nie ma Pyzy to już nikt się Kropunią nie interesuje????
  20. wczoraj wieczorem bylismy na dłuższym spacerku i poszedł z nami Barack. Biedna Kropa nie wiedziała co się dzieje , boi się jadących szybko samochodów. Ale na smyczy idzie ładnie już , ona wogóle jest ładna....:loveu: zresztą psy podobno od "włascicieli" urodę przejmują :oops:
  21. bo on się czasmi tak zachowuje szczególnie jak ma dużo miejsca do biegania i kawałek kijka lub dołka. Taka jego uroda
  22. Słuchajcie potrzebuje Waszej rady . Czy któraś z Was wie co zrobić żeby sunia nie bała się zakładania smyczy. ona daje się głaskać , miziać za uszami , ale jak zobaczy smycz to jest tragedia. Zanim ją zdążę przepiąc to ona gubi "bobki" zdaża jej się nasiusiać ze strachu , już nie wspomne ile jest przy tym ucieczki łóżko-parapet-łóżko , juz naprawdę próbowałam wielu rzeczy , karmiłam ją smakołykami , głaskałam , czesałam ,ale jak doszło do zakładania smyczy to była katastrofa. Natomiast jak już się ja uda zapiąć na smyczy ona biegnie do drzwi cieszy się wiec ja juz zuepłnie nie kumam o co temu psu chodzi .
  23. Ja myśle że pazur to za mało , ja psu bym krzywdy NIGDY nie zrobiła , ale człowiekowi który krzywdzi zwierzęta... oko za oko.:angryy:
  24. Powiedzcie mi co to za człowiek musi być co wyrzucił to maleństwo???? Zosia dobrze że Mała trafiła na Ciebie. Ja aż się boję oglądać takich zdjęć(powalają mnie) a serce mam miękkie.
  25. [IMG]http://images43.fotosik.pl/117/20a97a56663d8014.jpg[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/113/9f8154b897704028.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/118/24c3374ee9fec2a2.jpg[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/113/7bd32d62ad3a5aeb.jpg[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/117/23b9e1d7046c352a.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...