Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [IMG]http://images45.fotosik.pl/126/0834a9cbb9e89ca6med.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images40.fotosik.pl/122/23bf00d71c7b44abmed.jpg[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23bf00d71c7b44ab.html[/IMG]
  3. [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23bf00d71c7b44ab.html[/IMG]
  4. [quote name='iwonkaxp']a te szczeniaczki nie nadaja sie jeszcze zeby wzias do domu zamałe sa prawda?[/quote] Pewnie tak , na zdjęciach są slepe jeszcze . proponowałam Dorocie zeby je uspić :oops: ale ona powiedizła że nie że postara się im pomóc . Oki w takim razie jestem z nią . Gdyby dla suni był DT to może by się znalazł DS -nie obiecuję ale jest wizja. Tylko problem z DT jest teraz.
  5. [quote name='ick']Sprawa pilna, bo maluchy umierają na betonie i bez wody.............:-([/quote] Dorota pisała mi na gg że dorosłe psy są dokarmiane(byle jak) przez małaą dziewczynkę ( siostrę tej koleżanki) i daje im wodę też co nie zmienia faktu że maluchy nie mogą tam zostać . Również ten "Pan" chce się pozbyć i szczeniaków i suni i jeszcze jednego psa który jest u niego . Bo jak mi pisała Dorota - ma już dosyć psów . szkoda że się wcześniej nad tym nie zstanowił. :angryy:
  6. przepraszam za offf ale musze to wkleić . Mam nadzieję że Kira znajdzie super domek , a tu następna bida i do tego 2 maluszki . [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-137464/[/url]
  7. [quote name='teapot']Dziki dzik? :crazyeye:[/quote] A może Izzie za dużo wypiła :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Moze to był kot??????????
  8. [LEFT]Możesz umieścić lepsze zdjecia suni????/ Dokładnie jekiej jest wielkości . Znajomy mojej teściowej szuka szczeniaka - pies , ale warunek jest że ma być mały (docelowo) Jeśli bym miała zdjęcie matki to bym panu pokazała . Od razu mówię że to nie będzie pies kanapowy. Będzie miał budę , i będzie biegał luzem . Pan lubi zwierzęta , ma duże podwórko solidnie ogrodzone . Telefon do siebie podam na PW. [/LEFT]
  9. Ściskajmy łapki żeby to był "TEN" domek i CI ludzie . opis Iwonki był taki optymistyczny żeby jeszcze było tak jak ta Pani pisała :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: Czekamy tylko na DOBRE informacje
  10. [quote name='donacja']dzwoniłam. Jestem wstępnie umówiona na poniedziałek.[/quote] Donacja jak chcesz mogę z tobą jechać . o ktorej się z nią umówiłaś??/ ja do 16 pracuje , A później mogę jechać . Tylko daj wcześniej znać żebym sobie nic nie planowała .
  11. I ta biedna jej dupka ........wygolona:-(
  12. :haha::haha:[quote name='Zofia.Sasza']No i co Ci za różnica, teraz też łazisz pokrzykując "zofia, zofia" tyle że w innej dzielnicy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quot No i co Ty na to Slepp
  13. Jak ona na Ciebie patrzy, z taką miłością ......:loveu:
  14. Iwonko ja bym ją wystrylizowała bo później to róznie bywa wiesz...
  15. Donacja dzwoniłas do tej dziewczyny ? Umówiłyście się ????? Daj znać kiedy jedziesz.
  16. Zosia Ty to powinnaś pisać książki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='DIF']A ja proponuję kilkakrotne przemyślenie tego co się pisze! Łatwo jest rzucić na kogoś oskarżenie i wypisywać głupoty, żeby zabłysnąć na dogo.... Jak ktoś chce pogadać na temat Kacpra-"naiwniaczka i kombinatora" proszę o kontakt na pw lub telefon 0-600-968-755 (po 19-tej). Szkoda tylko, że wskutek Waszych nieprzemyślanych słów się zdekonspirował:angryy:[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaniedbany-podhalan-juz-w-fundacji-emir-137571/index7.html?nojs=1#usercptoolsprzeczytajcie[/url] ostatnią stronę to wszystko będzie jasne .Sory ale dla mnie jest to kombinator i cwaniaczek ... a szkoda
  18. ciesze się że pies jest bezpieczny i cieszę się że Kacper -"cekinka " wreszcie została zdemaskowana.
  19. Donacja na PW pisze Ci numer telefonu . Umów się z Anią żeby ona była w domu ( tylko napewno) a nie jej mama czy brat. Anki nie ma do piątku w domu , ale jak zadzwonisz do niej to się z nią dogadaj .
  20. [quote name='sleepingbyday']niemozliwe. ja się sama dziwię, skąd to jej sie wzięło. ja jestem wybitnie skromną osobą. wy-bi-tnie! :eviltong:[/quote] Sleep przecież o tym właśnie mówię :diabloti:
  21. Albo Pani :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. lakierki tez zjedzone.......
  23. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:Mocno ściskamy paluchy niech telefon dzwoni
  24. Zosiu nareszcie dobre informacje:multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...