Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Urosła sporo, chyba będzie dużym psiakiem ,:lol:
  2. Co tam u malucha??? Może jakieś nowe fotki są ?
  3. [quote name='li1']Kacper jest uczciwym czlowiekiem, a psow niestety jak mrowkow. A przed nami wakacje....... To dopiero bedzie horror.[/quote] Śmiem wątpić . 4 wątki w ciągu 10 dni i ten który powinien być doprowadzony do końca to nie jest sami poczytajcie jego wątki . dziewczyna zaoferowała DT dla szczniaków prosimy się o zdjęcia mamy piesków , a Kacper nas olewa i nawet nie odpisze na pytanie gdzie sa szczeniory . Zero odzewu - to nie jest uczciwość. Zakładać wątki może każdy zarejestrowany na dogo umieszczać psy i zbierać na hotele ale jak się zaczyna coś to wypadałoby to dokończyć a Kacper tego nie robi więc nie piszcie że jest uczciwy i wogóle super dobry bo zakłada wątki i chyba się na tym skończy ..........................
  4. [quote name='zuzka']Kacper to już 4 wątek w ciągu 10 dni skąd ty wynajdujesz te wszystkie psy[/quote] Zuzka wynajdywać każdy może tylko widzisz jak Kacper załatwia sprawę zaczyna a nie kończy. Jak się okaże że znajdzie sie bezpłatne DT to zniknie i ani wdu ani słychu . Jak tak można robić??????????????:angryy::angryy:
  5. Zosia jak słodziutko wygląda . Uśmiech od ucha do ucha :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  6. Jakie słodkie zdjecie . Bardzo fajna focia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. A mi się nie podoba:angryy: i tyle .. :evil_lol:
  8. o matko co to za dzikus . ona już nie jest taka , przynajmniej juz nie w takim stopniu . No tu wyszła jak całe nieszczęscie , a w zasadzie to jest fajny pies jakby nie patrzył tylko ciut speszony . Koniecznie trzeba jej zrobić inny banerek i z ładniejszego zdjęcia . :razz:
  9. Niestety nie było bo psina za cholere nie chce do auta wejść. Ale dziś spróbuje ja jakoś ulokować (może mnie nie zje) Oan sie dziwnie zachowuje. W tygodniu jest taka dziksza , nie chce dać się głaskać i wogóle ale w wekend jak jestem w domu to się robi bardziej "milsza". jak zawsze była gonitwa jak na smycz miałam ją wziąc to dzis rano było bez problemu , zresztą raz jest fajnie a za chwile się boi . Napewno była bita bo się strasznie boi jak się do niej podchodzi z czymś w ręku. Obojętnie czy to smycz czy telefon czy szczperka do czesania , Ale myślę że to kwestia dłuższego czasu , ale trzeba zaczac myslec o sterylce , bo ona zostaje w domu z Barakiem więc "coś " moga zbroić :diabloti:. Baraczek coprawda nie widziałam żeby robił tego typu podchody , ale to jest facet i różne myśli moga mu wpaść do głowy .:mad:
  10. [quote name='sleepingbyday']różowe perły nie pasują mikrobullowi! proponuję to: [IMG]http://www.rockmetalshop.pl/data/gfx/pictures/medium/0/5/26950_1.jpg[/IMG] doda tez ma takie w arsenale, więc się zgadza :cool3:[/quote] To jest za "agresywne" dla malutkiej:cool3:
  11. Dziecko potrzebuje zabawy :loveu::loveu:
  12. Może się na niego zapatrzył :diabloti:
  13. Sleep to zdjęcie Zosi z tyłu jest boskie . NAWIGACJA kajaka :evil_lol:
  14. [quote name='donacja']Cudeńko różowe. Tylko ciekawe jak długo Dżagunia by to na sobie miała?[/quote] To by dopiero darła się jakby Zofia jej to zakładała:painting:
  15. Wesoło to miałam jak sie zerwałam 8.15 z łózka a na 8 miałam w pracy być.Chociaż ja jakoś nie budziłabym się specjalnie gdyby Tedi sie nie darł że spać znowu przez koty nie może ( psy są święte):diabloti:
  16. [IMG]http://images44.fotosik.pl/120/112adbc17f5cd3d6med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images43.fotosik.pl/119/9b1ee9bae4d94462med.jpg[/IMG]
  18. Jakby im głupi nie "nagrywał " jedzenia to by go mieli w nosie. ja już Ci mówiłam jak wyciąga coś do jedzenia zrzuca na podłoge a psy maja radochę. Wczoraj ugotowałam kici nerki a ten idiota jeszcze ciepłe zrzucił z szafki i psy opitoliły. A moje niedne kici głodne musiały być do czasu kiedy następne nerki wystygły. A później psy tak się odwdzięczą że w nocy łomot dastaje . W sumie to ja nie wiem czy on ich nie zaczepia bo jak się kładłam spać to sierściuchy spały w nogach a Blade spał koło mnie.
  19. Trzymamy kciuki bardzo mocno:happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:
  20. Wczoraj rozmawiałam z Państwem którzy wziełii Pyzę . No i sytuacja wygląda następująco . Mała zdominowała wszystkich , apetyt ma ogromny zjada najpierw swoją miskę , a później Moni ( to ich druga sunia) przeciąga dywaniki po całym mieszkaniu , załatwia sie na podwórku ( a u mnie to nie chciała:angryy:) i tyle . państwo są bardzo zadowaoleni z małej , bardzo ją kochają :multi: a ja osobiście cieszę się z tego jak głupia:oops: A co do Kropki to jeśli uda mi się ją dziś uwiązać samej na smycz i wtaszczeć do auta to jedziemy do Weta a jesli nie to dopiero w weekend . A dziś w nocy dała mi popalić razem z Barakiem uwzięłisie na kota i o 2 w nocy miałam pobudkę bo kot zwiał im na szafę a ta dwójka darła mordy ile wlezie ze złości :angryy:
  21. [quote name='izzie1983']Nie wiem co się dzieje. Nie chcą mi się zdjęcia ładować. Ktoś też tak ma?:-([/quote] Mi sie ładują wolno , ale się ładują
  22. [quote name='Brysio'][SIZE=1]Ciotki kochane nie wiem czy wiecie ale na aukcjach allegro mozna miec gora 3 tys zł ze sprzedazy potem juz trzeba podatek odprowadzac itp sorki, ze tak pisze ale wole uprzedzic niz potem mają klopoty byc;)[/SIZE][/quote] brysio żeby tylko było te 3 tys . Byłoby super :multi:
  23. Biedactwo!!!! jak można tak się nad psem znęcać :crazyeye:. Zosia nie masz litości ?:evil_lol:
×
×
  • Create New...