Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Tak to były "TE" oczy. Wiedziałam że będzie z niego kawał łobuza , ale że aż tak to nigdy bym nie pomyślała. To że żre łóżko to jedno a to że żre kocie g... i jeszcze przychodzi mi sie chwalić to już przegięcie. Wstrętny obleśny:evil_lol: pies , ma szczęście że go uwielbiam ,
  2. Ile trzeba by było na ten hotel kasy? Asiorek i kiedy maluchy mogłyby jechac do hotelu???
  3. Donacja chyba działa ze zdjęciami :evil_lol: Czekamy kochana na zdjęcia nietoperków:lol:
  4. Donacja co się ociągasz ????? Byłyśmy wczoraj z wizytą u szczeniorków, ale Donacja napisze wszystko .
  5. Ale ją przyłapałaś :evil_lol::evil_lol: Zosia łabuziak.
  6. Nikt tu nie ma do nikogo prestensji. Kaffka jest bardzo młodą osobą i wiecei jak to jest , chce dobrze ale nie moze sobie poradzić z takim obowiązkiem . Ja mieszkam zbyt daleko żeby pojechać tam a jej trzeba pomóc fizycznie , Asior prosze skontaktuj się z kaffką bo one dziś te maluchy o 17 mają zabrać.:-(
  7. [quote name='Brysio']maleńka cudna Hienka:loveu:[/quote] Jaka Hienka?:mad: Brysio no co Ty to jest prawdziwy Tigerek:lol:
  8. dzień dobry dla szczeniaczka:loveu:
  9. Kaffka ma rację podawała na którymś z wątków telefon do siebie i numer gg. Można sie było do niej odezwać (jeszcze nie jest za późno) Dziewczyna pomaga psom przeżyć , chocby w taki sposób że znalazła chętne do wykarmienia ich. Jesli macie inne propozycje a jesteście z okolic Krakowa skontaktujcie sie z nią i pomóżcie jej.
  10. Iwonka nie płakaj , jak Kira będzie miała super domek to Ty będziesz mogła znowu jakiegoś biedaka uratować , pomóc. A jak będzie nie daleko to "wpadniesz " do niej czasami na kawę :evil_lol:. Ja też oddałam sunię , ale maleńkiego szczeniaczka , w drodze do domu ryczałam jak bóbr mój mąż 3 raz chciał mnie wysadzać z samochodu , a teraz bardzo sie cieszę że ma taki fajny dom i ludzi którzy ją naprawdę kochają . :loveu:
  11. Jeśli jest miejsce w hotelu dla szczeniąt i matki zadzwońcie do KAffki i jej powiedzcie. Trzeba jechać z nią po te piekski zanim Pan się ich pozbędzie. Nie czekajcie bo ona mi napisała że dzis jedzie zabrać maluchy od matki do dziewczyn. To są jakieś podobno 2 studentki , Przecież te psiaki jeszcze nie widzą na oczy , i BARDZO potrzebują opieki i pokarmu matki , co innego dokarmiać maluchy a co innego karmić ich mlekiem krowim. Dziewczyny zadzwońcie koniecznie do Kaffki , umówcie się z nią . Później może być za późno(dla szczęniąt):-(
  12. Ja prawie dostałam jak zadzownił i mówi "wiesz sunia mi nawiała...." a ja od razu ognia że będzie jej szukał że mu nogi z d.. powyrywam jak się jej coś stanie , a on spokojnie , " ale co sie drzesz - daj mi skończyc" i powiedział całą resztę . No myslałam że go przez ten telefon uduszę :mad:
  13. [quote name='Bjuta']Czekam niecierpliwie na wieści!!![/quote] Wszyscy czekamy:mad:
  14. :multi:więc czekamy
  15. Donacja mam nadzieję że dzis wpadniesz na kawę do Kropki
  16. Właśnie miałam telefon od męża . Kropka mu wyskoczyła na podwórko , wlazła Dudkowi do budy , oblizała Korsie pyska i latała jak walnięta. Tadek ją ganiał po całym podwórku jak wariat i niestety nic z tego nie wyszło . Zrezygnowany wlazł do domu i zostawił otwarte drzwi .... a Kropka ???? przyszła do domu i zmęczona walnęła sie na łóżko:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Byłaby lepsza fotka gdyby Barak nie zobaczył cholera wie czego w krzakach . We dwoje stali obok siebie jak koniki i ogonki w górze . Chciałam im z tyłu pstryknąc zdjęcie , ale niestety "agresor" rzucił sie w krzaki
  18. [quote name='sleepingbyday']jeja, jaki to jest przystojniak :loveu: troche mi się za nim ckni, trzeba bedzie kiedys się znów spotkac. tylko cholera kiedy, całe weekendy pozajmowane, ech...[/quote] Wpisz mnie w kalendarz w końcu... :angryy:
  19. [quote name='ick']a tam jeszcze jedna biedulka na łańcuchu i bez budy i wody.... psiak jest łagodny.......może też do zabrania :-( [URL="http://img15.imageshack.us/img15/4823/sa401673.jpg"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4823/sa401673.jpg[/IMG][/URL][/quote] tak ten psiak też jest do zabrania. Facet sobie nabrał piesków jednego kaffka juz zabrała , a on chce sie "pozbyć" resztę bo mu się znudziły :angryy:
  20. Chomikowanie smaczków[IMG]http://images37.fotosik.pl/122/c7e406d10e77e9ddmed.jpg[/IMG] Znalazłem "kijek" [IMG]http://images46.fotosik.pl/126/33fdf99db9dc6ba3med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/126/7d3929b6a3a6dbf7med.jpg[/IMG] a tu odpoczywamy z Kropką [IMG]http://images49.fotosik.pl/126/3cebf83f14b03ba6med.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images41.fotosik.pl/122/c3061c9abeac2920med.jpg[/IMG]
  22. Co u maleńkiej???????:loveu::loveu::loveu:
  23. To dziś miała być wizyta???????? Kurcze Iwona napisz że wszystko oki . Ze Kira będzie miała wspaniały dom ...... czekamy
  24. Ile może kosztowac taki hotel dla całej trójki ???????????????????????
×
×
  • Create New...