Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [IMG]http://images38.fotosik.pl/131/c35bfcedb073f60fmed.jpg[/IMG]
  2. [quote name='xxxx52']marlenka-nie zapomnij ,ze nie tylko suczka ma sie podobac przyszlym nowym opiekunowm ,ale musi byc vize-versa;)[/quote] I Zuzia wróciłą z nami do domu:diabloti:. Pogoda była do d... padał deszcz, mało ludzi a zainteresowanych psami zupełnie mało. Ale parę (bodajże 3 pieski ) znalazły domy:multi:. Na śliczną Zuzię też przyjdzie czas i pora. Dziś sunia strasznie się zmęczyła , pod koniec eventu rzucała się juz na wszystkie psy które znalazły sie w zasięgu jej wzroku, wigor odzyskała po powrocie do domu. Z ogłoszeń narazie cisza, ale myślę że to kwestia czasu , bo Zuzia ogólnie się ludziom podoba, :oops: Mimo ze nie jest szczeniaczkiem uwielbia sie bawić szczególnie piłką .
  3. Dziś kropka była u weta. Ze wstępnych ogledzin wynika że sunia ma około 4 lat, po jednej koopie została dziś zaszczepiona na wściekliznę ze względu na częste robienie koopy u weta szczepiona była na dworzu. W domu jest psem już otwartym ale niestety dzisiejsza wizyta pokazała jak sunia reaguje na obcych ludzi- boi się ich do tego stopnia że ze strachu robi pod siebie. Ustaliłam że sterylka zostanie zrobiona w sobotę , tylko kto ja przytrzyma żeby dac jej zastrzyk??????? :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
  4. Dziś Zuzia została zaszczepiona na wszystko na co można zaszczepić psa.Więc książeczkę ma uzupełnioną do końca. Ten Wet stwierdził że sunia ma około 4 lat( co jeden to mówi inaczej) Jutro ważny dzień -dziewczyna będzie "wyrywać" ludzi . Już jest wykąpana , wyczesana, tylko co z tego jak będzie padać deszcz:placz:. Trzymajcie mocno kciuki żeby ktoś ja wypatrzył i ....pokochał , czy to tak dużo????????????:oops:
  5. :crazyeye:Pypeć ma dom:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Powodzenia kurduplu:loveu:
  6. [quote name='sleepingbyday']według pogodynki ma padac, niestety. ja myślę, że i tak przed 13.00 się nie wyrobimy, bo mamy trening najpierw i musimy z niego wrócić, przepakować psy....[/quote] Ale Ty umiesz pocieszyć człowieka :angryy: Ja tu pełna optymizmu że będzie słoneczko , piękna pogoda a Ty mi tu z pogodynką wyjeżdząsz :diabloti:
  7. Szerokiej drogi Kajtusiu i powodzenia w nowym domku krasnalu:loveu::loveu::loveu:
  8. Powodzenia w nowym domku maleńka :loveu:
  9. Dzwoniłam do Madalleny i to że masz na tą godzinę nie znaczy ze nie wpuszczą Cię wcześniej :evil_lol: Musimy się zgadać o której godzinie będziesz żebym nie czekała długo. A kaloszy nie mam tylko parasolka nic więcej :diabloti: Ale może nie będzie padać co????? Zamówiłam słońce na jutro , więc będzie fajnie :evil_lol: Jedziemy dzis wieczorem do weta koło 21-22 dopiero więc ją zaraz kapie i czesze , wiesz panna musi wyglądac super
  10. [quote name='izzie1983']Kurcze, pierwszy raz słyszę, żeby pies wolał suche od gotowanego :lol: Zawsze czytałam o odwrotnych zachowaniach. Moja Inka suche zjada dopiero późnym wieczorem, a potem w nocy pobudka "Pani wstawaj, ja chcę koopę!". No i co pani ma robić? Wstaje i wychodzi :placz:[/quote] Ja też sie martwiłam że ona nie ma apetytu nawet rosołu z makaronem nie wcinała jak trzeba tylko narozwalała naokoło miski i tyle było z jedzenia. Ale jak dałam jej suche to tylko chrupała i chrupała aż w misce dno było widać. A później w nocy powietrze psuje :diabloti:. Ale wybaczam jej w koncu były takie dni i tygodnie że jadła tylko to co jej podrzucili litujący się nas nią ludzie:-(. Z pozoru nie widac żeby była chuda , bo ma sierśc taka " poczochraną" ale jak ją głaszcze to prze ogonku ma wystające kostki , żeberka też jej jeszcze wystają , czasami jak je to mam wrażenie ze próbuje się najeść na zapas i dlatego później puszcza bączki. :evil_lol: Zuzia strasznie domaga się czułości , nie da rady jej nie lubić . Może godzinami siedzieć jak się ją mizia kładzie się wtedy na podłodze łapkami do góry i leży i pręży się jak kociak jakby próbował pokazać w którym miejscu lubi jak się ją głaszcze najbardziej. :loveu::loveu: Jutro wizyta u weta , kąpiel i szykowanie się do podbicia serca. Ciekawe jak ona zareaguje na kąpiel , kto będzie bardziej morky ona czy ja.:evil_lol:
  11. Narazie się nic nie zmieniło prócz tego że sunia juz nie gania moich zwierzaków. Nie jest już zamykana w łazience nawet wtedy jak ja wychodzę z domu , ma apetyt , za gotowanym nie przepada za to suche wcina aż jej się uszaki trzęsą. Ale z ogłoszeń narazie nikt nie dzowni całkowita cisza:-(
  12. [quote name='sleepingbyday']wypchaj się swoimi samcami ze stacji :eviltong:, my z zosią na razie potrzebujemy odpocząć.[/quote] A moze sie skusicie na chłopa co ??? :cool3:
  13. [quote name='sleepingbyday']e tam, marlenka, bierz, mówię ci, 160ty pies to juz żadna różnica :diabloti:[/quote] Pewnie że tak, ale niestety już mam czasami po dziurki w nosie tego obowiązku:evil_lol:. Ja współczuję ludziom w bloku jak mają po 3 psy i muszą łazić na smyczy z nimi na spacer. Ja pierwsza rzecz jaką robię rano to papieros w buzie smycz 2 szt. upoluje na nie i na podwórko . Daje im jeść później kici jeść a ja koło 13 1 posiłek tak to ja sie nie bawię . Ale Sleep u Ciebie przecież się zwalnia miejscówka a u mnie samców bezdobnych mnóstwo coś Ci mogę upolowac na stacji ( niedługo tam na etacie chycla chyba będę hihi)
  14. nie dam spokoju nowym człowiekom kajka, mówię wam :evil_lol:[/quote] O Baraczku tez tak mówiłaś :diabloti: i kto komu teraz nie daje spokoju:evil_lol:
  15. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Mili pokaz się Tigerku w nowym domku. A tak na marginesie wiedziałam że się uda;)
  16. Ale słodkie maleństwa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Sunia w sobotę jedzie na event do warszawy może tam poderwie czyjeś serducho;). Bo narazie nikt się nie odzywa z ogłoszeń :angryy: Musimy próbowac wszystkiego. Zuzia zaczeła mnie terroryzować , zgania mnie z krzesła tam gdzie usiądę ona się wciska. Jak idę do łazienki leci za mna . Coraz bardziej się do niej przyzwyczajam a ona do mnie .
  18. No super to wymyśliłaś :evil_lol: Dołączam się do wierszyka. Domku gdzie Ty się ukrywasz:mad:
  19. [quote name='Basia i Barni']zostawiłam komórkę u mamy kurcze :oops: ale wejdz na gg 7737435[/quote] No i Cię nie ma:-( na gg
  20. [quote name='Basia i Barni']musze pomysleć :oops: bo on tez tam byłby na podwórku ?[/quote] Tak ale luzem , cały ogród tylko dal niego i swojego człoweika by miał i codziennie pełną miskę papu i miłośc pana . Basia podaj mi na PW swój numer telefonu to zadzwonie.
  21. [quote name='majqa']Z wpisu wynika, że wyłącznie o szczeniaka.[/quote] Tak chodzi tu tylko o szczeniaka.
  22. Basiu mam pytanie czy ten piesek potrzebuje ds? Jeśli tak to znajomy mojej teściowej prosił mnie o znalezienie mu pieska docelowo niedużego i koniecznie musi to być szczeniak. Facet mieszka sam taki bardzo spokojny pan, ma domek z ogródkiem i chce żeby mu zwierzak po nim biegał a ja nie mogę mu znaleźc malucha a ten byłby idealny. Nieduży i ładny i szczeniak i piesek. I jeszcze w takich złych warunkach. Jeśli jest możliwość wzięcia pieska to prosze szybko o odpowiedź .
  23. [quote name='ciapuś']Dzisiaj pierwszy raz postawiłam Ciapulkę na dworze na trawce i przeżyłam szok.Mała z przerażeniem w oczkach biegał na czterech łapkach :crazyeye: co prawda kicała jak króliczek ale opierała się na tylnych ,a w domu nigdy tego nie robi.Jednym słowem ona jest ogromnym leniwcem który przyzwyczaił się do chodzenia tylko na przednich i ciągnięcia za sobą tylnych.[/quote] No Ciapulka tak do króliczka podobna tylko że ładniejsza:evil_lol: Kicaj maleńka a później czas na bieganie
  24. Sunia rzeczywiście jest bardzo ładna. I bardzo szybko sie przyzwyczaiła do mojego domu , narazie biega po całym domu nie zamykam jej bo do końca tygodnia nie idę do pracy:multi: Już wiem gdzie jej najwygodniej spać , teraz walnęła się na moim łóżku a reszta sierściuchów poszła na pościelona (zdrajcy:angryy:) a ona biedna leży i czeka kiedy kołderkę wyciągnę :lol: maleńka ślicznota.
×
×
  • Create New...