-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Donacja - jesteś usprawiedliwiona .:evil_lol:
-
Jutro zrobię zdjęcia fantów na bazarek i w czwartek spróbuje zrobić bazarek. Donacja Ty obiecałaś jakieś fanty a zdjęcia gdzie???:mad: Obiecałaś........
-
Żabusia dziękuję :loveu::loveu::loveu: Trzymaj kasiorkę na sterylkę , później podam numer konta na PW.
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Już rozmawiałam z tą Panią . Dzwnoiła do mnie. Następna sie bedze zastanawiać :angryy: Chyba ze to jakas inna , ale mówiła ze wysłała maila więc sądzę że to ta. -
[quote name='sleepingbyday']a zawsze ważył niecałe 9 :angryy: :eviltong: z tozem w niedzielę cię nawiedzimy!!![/quote] Kochana ja też kiedyś ważyłam 55 kg:evil_lol: Facet mężnieje, taka dobra ciocia z Ciebie że nawet go nie odwiedziłaś ani razu , chłopak juz zapomniał jak wygladasz . A w niedzielę przykro mi ale będę miała 2 sunie po operacji i nikomu nie dam zakłócić ich spokoju.:diabloti:
-
[quote name='Freya73']Kazdy ma jednak rozne skojarzenia ... suczka w ogole ale to w ogole nie kojarzy mi sie z ciapowatym psem ani na tyle pospolitym by nazwac go Ciaputka i temu podobne Ciapcia, Ciapetka, Ciapciarapcia takze ja na pewno nie zaglosuje na Ciaputke:diabloti:.[/quote] [SIZE=5][B]ja też zdecydowanie NIE!!!!![/B][/SIZE]
-
Sleep Baraczek coś koło 10 kg waży. A nie wygląda.
-
Sleep czy mi sie wydaje czy zapasłas Zosię ??
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedno - co ja mam mówić jak dzwoni facet z łodzi np??? Że mu możemy dowieźdz szczeniaczka czy będzie musiał zapłacić za dowiezienie, czy co czy jak? -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie dziś mam goracą linię z telefonami jeśli chodzi o pieski od Ali :multi: Ogłoszenia działają:crazyeye: ..... ale jest jeden problem .... ludzie nie za bardzo chca czekać na te psiaki długo :shake:, a w sumie to nie wiadomo kiedy one będą mogły iść do domków. W niedzielę Ala mówiła ze około 2 tygodni a najlepiej 3 tygodni. I powodzeniem cieszy się tylko jeden szczeniak ( zgadnijcie który) Ja wiem ze jak ludzie będa chcieli to poczekają , ale tak przykro słyszec " acha za około 2 tygodnie- no to ja zobacze jak nie znajdę szczeniaczka to zadzwonię" i tak jest prawie za każdym razem jak dzwoni mi telefon. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Już wszystko sobie zapisałam . Twoje "polecenia" :evil_lol: Po południu zadzwonię i zapytam . -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Szczeniory są zabrane przez fundację , ale ogłaszać trzeba . Z tych maluchów jest zaklepany narazie tylko czarny piesek. Reszta jest do adopcji-kto chętny?? A co do boksi to ludzie z fundacji próbowali ją w tym lesie odnaleźć ale nie ma szans:-( Ona jest dzika ma jakiś sznurek na szyi , no nie wiadomo co z nią będzie :shake::shake: Pani Maria próbuje załatwić duza klatkę łapkę . W taką napewno by się złapała. Może wiecie kto ma wielką klatkę tak żeby Boksia mogła do niej wejść bez problemu . Bo ta klatka od psiego Anioła jest zdecydowanie za mała , Boski się na pupie zamyka i ona tyłem wyłazi. Poza ciążą to sunia może mieć jeszcze inny problem. Na szyi ma jakiś sznurek który jej się zacisnął i moze jej sie wrastać.:placz: Popytajcie może gdzieś jest taka duża klatka żeby złapać tą bidę -
Coś będę myśleć . Kupować nie ma sensu.
-
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Zrobię mu dzis sesję zdjęciową i jutro będziesz miała foty . Obiecuję :loveu: -
Zuza no nie mów że jeszcze mąż się u Ciebie w łóżku mieści ??????:crazyeye: To masz baaaaaardzo duze łóżko;)
-
Przed w czwartek jedziemy 2 sztuki naraz robimy :evil_lol:
-
Wszystko sie może zdarzyć :evil_lol:
-
Już uprzedziłam weta że może być ciężarna ( zadowolony nie był ) ale powiedział że zrobi sterylkę . To teraz czekam do czwartku może nic mu nie wypadnie:mad:
-
[quote name='__Lara']dogo-żebry, ale nazwa :evil_lol: to Zuzia jest w ciąży? :-o Szkoda, że ten domek się nie odzywa :-([/quote] Zuzia na 80 % jest w ciąży. Dziwnie się ostatnio zachowuje . Chowa się po kątach , najchętniej by pół dnia spała, no nie wiem tak mi sie wydaje. Umówiłam się na czwartek na sterylkę kropki i zuzi . Narazie będzie zapłacone za 1 sunię , jak uda mi się z dogo-żebrami to fajnie jak nie trudno-chleb z masłem przez miesiąc. Ja wolę ciagnąć ją niż usypiać małe . Serducho mi pęknie jak będę musiała uśpić szczeniory, ja juz za stara jestem na takie rzeczy. Zawsze chorowałam jak przyjeżdzął do mnie wet w tej sprawie. Tylko mam nadzieję że nic wetowi nie wypadnie w czwartek bo go zamienię na inny model. Już nie możemy dłuzej czekać , zresztą ja się strasznie stresuje takimi rzeczami jakby to o mnie chodziło:diabloti: Chce już mieć to wszystko za sobą i miec spokój. Przynajmniej z dziewczymani typu psy , a gdzie reszta do ciachania:shake: