Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Zosiu nie czepiaj się :mad: Każdemu się może zdarzyć przekręcić literki :evil_lol:
  2. [quote name='Zuza Z.']bardzo śmieszne, Marlenka:razz: nawet swoją poduszkę jej oddałam:placz:[/quote] Zuza to się ciesz że tylko poduszkę . Ja całą noc muszę spać na jednym boku bo jestem z jednej strony psem przywalona , z drugiej też i w nogach też , a jeszcze czasami kot n mnie spi więc jak się juz zdecyduję przekręcic na bok to 3-4 sztuki lądują z hukiem na podłodze. I tak parę razy w ciągu nocy , a rano patrzą jakos dziwnie jakby były niewypsane , a ja udaję że nie wiem o co chodzi :evil_lol:
  3. [quote name='anetek100']to z boksiowatymi poki co sie wstrzymam jesli chodzi o allegro ale jak cos raz dwa i myknę:)...[/quote] Anetek zrób im allegro .:loveu::loveu::loveu: Bo nie mają ja to już się gubię co jest a co nie ma:oops:
  4. [quote name='sleepingbyday']to dlatego nie dzwoniłaś, jak zuza zwiała. a ja się zastanawiałam, dlaczego nie dałaś znac....[/quote] Ale miałaś spokój co :diabloti: No właśnie dlatego nie dzwoniłam , do Ali też dopiero z neta wziełam bo jestem gapa i z pośpiechu zapisuję numery w telefonie zamiast na karcie , a oddawałam też telefon mogłam skopiować , ale coż sierota zawsze będzie sierotą :razz:
  5. [quote name='anetek100']zrobilam dla psiakow allegro [URL="http://allegro.pl/item663171600_podrzucone_szczenieta_czekaja_na_domki.html"]Podrzucone szczenięta czekają na domki (663171600) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] dla boksiowatych zrobie jak wroce teraz uciekam do lekarza:roll: powodzenia psiunie[/quote] Anetek nie wiem czy Mgie nie zrobiła juz allegro , a boksie są zabrane prze fundację , to one już chyba będą pod ich opieką
  6. Dziweczyny a Wy umówcie się na jakiś basen i będzie kąpiel zbiorowa i po problemie:lol:
  7. [quote name='chita']dostalam dzis maila w sprawie innych porzuconych malcow ktore oglaszalam jakis miesiac temu:lol:odeslalam do tego watku bo malenstwa sliczne,mam nadzieje ze sie ktos odezwie:roll:[/quote] Dzięki Chita. Ja już nawet do łazienki chodze z telefonem. Tylko niech dzwoni i dzwoni.
  8. [quote name='donacja']Chodziło mi o domek od Lary, a bazarków nie umiem robić.[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon9.gif[/IMG] Ale może miałabym jakieś fanty na bazarek.[/quote] To dawaj zdjęcia to spróbuje coś zrobić . Tak wogóle to wyślij mi na PW swój numer telefonu bo cholera aparat mi sie zepsł i oddałam do naprawy i nie skopiowałam numerów. Sleep Twojego też nie mam
  9. O widze że tytuł zmieniony . Więc oficjalnie wiadomo że Zuza jest skazana na DZagę ( i chyba wzajemnie:evil_lol:):multi::multi::multi:
  10. nie mogę wklić fotek Baraka , bo są beee. Zresztą on nie nadaje się na modela bo przybiera takie same pozycje, albo się czai , albo stanie i uszy nastroszy albo kładzie się i świeci ja.....wiecie czym ( niestety jeszcze je ma) Oj z powodu braku czasu , nie chce mi się siedzieć przy kompie w domu . Wogóle mi się nie chce siedzieć przy kompie . Ale specjalnie dla Chandler coś zaraz poszukam fajnego:p
  11. Przyglądam się jak tak akcja z kąpiela się rozwinie ....:evil_lol: zaczynało być ciekawie ;)
  12. [quote name='Chandler'][SIZE=1]Chuck Norris[/SIZE] :evil_lol:.[/quote] Dobre:evil_lol:
  13. Sleep jak Ty nie dasz rady to kto da????:diabloti:
  14. :mad:prosze Cie nie denerwuj mnie , bo z moim netem to wiesz kiedy ten bazarek będzie zrobiony - najwcześniej w grudniu:angryy: Dobra spróbuje , niech będzie .
  15. Ja go raz widziałam i strasznie się spodobał Kajko mojemu Olkowi . Ja myślałam że on mnie lubi a on robił to co robił :lol:
  16. [quote name='donacja']Parę dni mnie nie było, a tu TAKIE akcje.... Całe szczęście, że się znalazła... I domek się szykuje-może będzie happy end?[/quote] Donacja Ty masz ten domek czy chodzi o domek od Lary ? Bo Lara podał do mnie telefon ale nikt narazie nie dzwoni . A co do sterylki to w środe może podeślę Ci Sleep zdjęcia to byś jakiś bazarek zrobiła co? Ale zdjęcia to dopiero w środe lub czwartek . A sterylkę spróbuje zrobić na "kredyt" Pomyślę
  17. [quote name='sleepingbyday']cały kajko! Pamiętam go takiego
  18. Zuzia nie jest ucieczkowiczką , ona sie wystraszyła chyba tego głaba(Tadka kolegi) teraz za to nie chce za cholerę wyjść z domu na siusiu to ją musze wyciągać za sierść. A do Tadka od razu przyszła, jak ją zawołał to przybiegła a on nie miał za bardzo nawet na czym ją uwiązać to leciała za nim i Korsą . A co do ciąży to ja też podejrzewam że tak jest. Ma ostatnio dziwne zachowania , cowa sie pod kuchnię , po jedzeniu ma gazy:angryy:. Wczoraj byłą poznać p. Marię i na spacerku w Zalesiu Górnym i w drodze powrotnej zasmrodziła mi cały samochód. Podgryzała Baraczka , biedny nie miał jak sie połozyć bo go skubała . A apetyt to ma wiekszy od Dudusia, choć ją stopuję to ona wszystko je oczami. U mnie w domu już nie szaleje za kotami , uspokoiła sie bardzo , ale na obce psy reaguje strasznie , rzuca się na każdego psa który koło niej przechodzi. Wczoraj niespodziewanie odwiedził mnie wujek " byłego właściciela" Zuzi i niestety ją poznał , więc mu powiedziałam że Zuzia się przyplątała do mnie że była chora ( trochę sciemy) i powiedziałam że jej nie oddam . Facet w sumie ok, strasznie lubi psy i poiwedział że tamtemu skopie d... że tak psa traktował . Mam nadzieję że nie przyłoże się do rodzinnej tragedii.
  19. Poker Ty to masz zacięcie fryzjerskie :evil_lol: Z takiego "rozczochrańca" zrobiłaś pięknego psa:multi: Jak miała tą sierśc długą to wydawała się sporym psem a teraz to taka kruszynka:loveu:
  20. Zuza pewnie jeszcze ona długo będzie Ci rozrabiać znam ten typ ...i to spojrzenie. Mój Baraczek też ma tekie "ślipka " i facet ma juz ponad rok i dalej jest strasznym łobuzem. Cierpliwości może kiedyś dorośnie:diabloti:
  21. [quote name='mtf zalesie']kurcze chyba najdluzsza lista ogloszen jaka widzialam na dogo-dziekujemy.marlenka mowila ze 4 juz zaklepane[/quote] Oj nie jeden jest zaklepany, pewnie sie nie zrozumiałyśmy. A szczeniaki po Boksi są zabane prze fundację , było ich 4 sztuki , a w lesie znalazła się jeszcze jedna sunia juz podobno była lekko dzika. Obława była na Mamę Boksię ale niestety się nie udało , A do psiaków z kartonu to są telefony , jednak ludzi przeraża wizyta przedadopcyjna , i po części rezygnują , mówią że się zastanowią :mad:
  22. Nie oderac nie chce , ale włazi do mnie jak jestem w pracy (przychodzi do mojego męza) i wypuszcza mi psy na podwórko. Takim sposobem uciekła Zuzia i boje się żeby jeszcze Kropki mi nie puścił . Mój mąz go goni ale idiota i tak przychodzi . Mimo ze moje suki nie raz go ugryzły......... Lara zdradź mi co to za domek upatrzony dla mojej małej. Mozesz na pw albo zadzwoń 503-121-021
  23. [quote name='__Lara']Jaka ulgaaaaaaaa............ ufffffffff marlenko, a ja możliwe, że mam chętną na domek dla małej :)[/quote] Oj Lara świetnie , bardzo bym się cieszyła jakby Zuziunia znalazła domek , ale daj mi się parę dni jeszcze nią pocieszyć :cool3: No kurcze strasznie się cieszę że Zuza jest u mnie , ale boję sie o moje psy bo mam walniętego sąsiada który wrócił po 8 miesiącach do domu i mi robi na złość. Dlatego pewnie wypuścił Zuzię . Muszę cos z nim zrobić , ale nie mam pomysłu byłam dziś nawet na policji , bo z debilem nie ma rozmowy:angryy:.
  24. Były 2 telefony o szczeniaczki , jedna Pani sie wycofała jak jej powiedziałam o umowie adopcyjnej , druga ma podać mi adres na wizytę przedadopcyjną sms , bo nie mogłam zapisac bo jechałam samochodem , czy ktoś w Wawie może się wieczorkiem któregos dnia pofatygować na " wywiad???"
×
×
  • Create New...