Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Madallena']A co z tą babką z Augustowa? Dzwoniłaś, jest jakis sygnał?[/quote] Dzwoniłam , ale nie było jej w pracy . Rozmawiałam z jej kolezanką i ona mi poiedziała że ta Pani chce malutkiego pieska żeby go na rękach nosic . Ale miała tej Pani przekazać do mnie numer telefonu i ...cisza . W sumie i tak musze odczekać koło 14 dni żeby Zuzia doszła do siebie , bo jest bardzo słaba , popiskuje , nie chce chodzić , tylko z boku na bok się przekeca. Wcześniej moje sunie miały sterylki i zupełnie inne były reakcje chociaż jedna z nich też była w ciązy . Po wybudzeniu były jak torpedy , a biedna Zuzia gorzej to przeszła . Bardzo się martwie o nią bo jest taka spokojna , nawet ogonkiem nie chce za bardzo merdac , wody tez nie bardzo a podobno powinna dużo teraz pić . Jedzonko ma juz ugotowane -ryż na masełku z warzywami bo wet kurczaka odradzał narazie mam nadzieję że jutro troszeczke zje (taki zapach był że mój mąz chciał to zjeść:evil_lol:) Zobaczę jak rano będzie się czuła bo teraz musi strasznie cierpieć :-( A co do kasy na sterylkę to nie uzbierała się , wet narazie na "kredyt" zrobił .
  2. W dniu dzisiejszym na moim sumieniu wylądowała psi aborcja. Za 1,5 tygodnia byłabym "szczęśliwą ":diabloti: posiadaczką 3 szczeniaków. Zuzia była dziś na operacji ,jest bardzo słaba -w odróżnieniu do moich suń po zabiegu - jest słaba , leży , nie chce chodzić . Picie pod sam nos jest podtykam. Biedactwo jest bardzo słabe , często oddaje mocz (w małych ilościach) Często popiskuje chyba z bólu. Taka biedna , obolała . Aż przykro patrzeć .
  3. Do Sleep dzwonila dziewczyna z Krakowa która chciała wziąc na tymczas sunię ze szczeniakiem niestety kwota jaką mi poweidziała Sleep powaliła mnie 300 zł sunia, 200 zł szczeniak. Ale sie nie zgodziłą - zbyt drogi tymczas. Również na wywiezienie Suni i jej dziecka do niemiec Ala tez protestuje-co zrobić w takiej sytuacji????????
  4. Aż wstyd mi to pisać , ale Kropka nawiała. Mimo że była u mnie tak długo , niesety na ulicy nie udaje mi się jej złapać . Cały czas próbuje i próbować będę niezależnie ile to będzie trwało. Wchodzi mi na podwórką dziurą którą specjalnie odkryliśmy żeby miała jak wejść, i jak ktos wychodzi na podwórko dyluje:-(:-(. Przepraszam że tak późno pisze ale myślałam że mi się uda ją szybko złapać i nie będę musiała psuć Wam humoru:oops:. Mam na powórku klatkę - łapke , ale narazie nici złapał się tylko Barak. Nawet miałam pomoc rakarza , który obiecał mi pomóc w jej schwytaniu , jeśli by nie dało rady miał ją "ustrzelić ". Niesety sunia nie pojawiła się , nie było jej nigdzie. Ona jest mała i ciężko mi w związku z tym ją czasami namierzyć . Ale nie dam za wygrana ...ona musi sie u mnie pojawić , są szansę że przyjdzie bo przychodziła i uciekała kilka razy w ciągu dnia. Nawet mój mąż pół nocy spał w samochodzie że jak wejdzie to dziurę zakryje , niestety nie przyszła -jakby coś wyczuwała .
  5. Powiem tylko tyle ....to było z góry ukartowane:mad::mad:
  6. [size=5][color=red]gŁosujcie na daisy!!!!!!!!!!!!!![/color][/size]
  7. Sleep żeby nie ten brązowy kolor na głowce to tak "mini" Zosia co??? Ale śliczny bobas
  8. [quote name='sleepingbyday']jak one maja 4 tygodnie, to ten piesek chyba będzie duży? i jeszcze nie powinno się oddawać tego jednego,za wczesnie na odstawienie od cyca... alre poza tym - zgroza. wakacje idą, wesoło nie będzie. siąść i płakać...[/quote] Rycz mała , rycz .....:diabloti: I tak Ci to nic nie da
  9. Zapomniałam dodać że maluchy mają 4 tygodnie(psiak zabrany od matki podobno czuje sie dobrze i jest wszystko ok mimo ze tak wcześnie został wziety) Ten ze zdjęcia ma juz taaaaaaaaaakie ostre zęby że może robić za maszynkę do przekłuwania uszu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Słuchajcie w Warce na osiedlu oszczeniła się sunia , jedna dziewczyna ( dorosła) zaopiekowała się psiakmi jeden juz znalazł dom - oczywiście wzieła sobie go Pani ot tak po prostu . Sunia z maluchem została zabrana przez rakarza - ale dzis po interwencji opiekunki psów - zostanie przywieziona do Warki . Ania zabiera sunię i 2 maluchy do siebie . Była u mnie z pieskiem (po wizycie u weta- jest po 1 odrobaczeniu) i zrobiłam mu zdjęcie. Jeszcze czekamy na powrót suni z córką . Mama maluchów jeśli nikt jej nie adoptuje prawdopodobnie zostanie u Ani (oczywiście ją wysterylizują ) Nie zakładałam osobnego wątku na te szczeniaki bo juz się i tak gubię . Możemy jeszcze tego malucha dołączyć do ogłoszeń:cool3: Mgie - możemy plisssssssssssssssssssssssss [COLOR=Red]Maksik wczoraj poszedł do domku :)))))[/COLOR] Zaraz dam zdjęcia chłopca - mama z dziewczynką w innym terminie. Chłopczyk wygląda że będzie średnim psem , ale mama podobno jest do kolan. Dobra a teraz zdjęcie.[IMG]http://images37.fotosik.pl/142/13c1c716fe13f284.jpg[/IMG] i jeszcze jedno [IMG]http://images45.fotosik.pl/147/9e2e976750a80f69med.jpg[/IMG] A tu siusiamy u Marlenki w pracy na podłogę [IMG]http://images48.fotosik.pl/146/ee4194deb6eaab59med.jpg[/IMG] i ostatnie [IMG]http://images37.fotosik.pl/142/914d5afdd53ce1c3.jpg[/IMG]
  11. A czy wogóle ktoś z ogłoszeń dzwoni w sprawie psiaczka??
  12. [quote name='donacja']Marlenka, zdjęcia doszły?[/quote] Tak doszły musze jeszcze swoje zgrać parę zdjęć i zrobię bazarek
  13. A nikt nie zauważył czadowej fryzury mojego dziecka????:angryy:
  14. [quote name='Chandler']Taaaaak, 15 minut... Przyznaj się, że biedaki pozowały do fotek ze trzy godziny i Twój biedny syn padł z wycieńczenia.... i z nudów :lol:. A tak swoją drogą to w oryginalny sposób wstawiasz fotki do wątku :evil_lol:, jak to moderator zobaczy to będzie się działo, oj będzie :diabloti:. A co z wstawianiem fotek moich jest nie tak??? Ja się cieszę że wogóle to umiem robić . Napisz mi co robię nie tak??
  15. [quote name='Chandler']No... to się odobrażam łaskawie :eviltong:. Baraczek :loveu:. A długo te trzy biedaki siedziały na kanapie zanim im zdjęcie zrobiłaś ? Bo miny mają takie jakby korzenie tam zapuszczały :evil_lol: Widok Twojego znudzonego syna powalił mnie :-D.[/quote] Ja nie wiem ile te psiaki siedziały na łózku ale one często tak sie usadzają jak któreś z nas próbuje się położyć na łóżku. A moje biedne dziecko usiadło i czekało że może któreś go puści , widać że Barack legnął na poduszcze, a reszta siedziała . Ale tak sobie myślę że jak Olek zdążył usnąć na Korolce to musiało minąć około 15 minut.:evil_lol:
  16. [IMG]http://images49.fotosik.pl/146/1be967d6b5b4e872med.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/146/30ddded81fa03f01med.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/146/1e188f1fe7909508med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images44.fotosik.pl/146/43216cb3e49a2090med.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Zofia.Sasza']Najprędzej to mnie spotka :shake: Powiem do niej "Ciaputko" i zobaczę co będzie...[/quote] Oj Zofia żeby Cię spojrzeniem nie zabiła :evil_lol:
  19. [quote name='Zofia.Sasza']Oj, żebyś się nie zdziwiła :eviltong:[/quote] Znowu się zaczyna
  20. Zosiu juz jedna ciapulka jest na dogo :roll: Nie bądź taka daj szansę Daisy
  21. [quote name='mgie'][SIZE=1]Jak powiedziałam wczoraj do Ozziego Ciaputek.. to spuścił głowę i poszedł obrażony.:megagrin::megagrin: Także dla dobrego samopoczucia psa ..odradzam.[/SIZE][/quote] Popieram!!!!!:lol:
  22. [quote name='sleepingbyday']no, ale wiecie, nie dziwię się .... jakby żaden zakochany fan sie nie objawił, to zrobimy nowe foty, jka bachory będa do adocpji i wrzucimy jeszcze raz ogłoszniea. tylko jednego nie rozumiem - dlaczego one nie są do adopcji? przeciez mają regulaminowe 8 tygodni....[/quote] Bo Ala jeszcze im nie daje za bardzo nic poza mlekiem i kaszkami , mi sie wydaję że można już je oddawać i karmić czymś innym , ale wiesz......
  23. [quote name='Zofia.Sasza']Kto powiedział, że mnie nie będzie? :eviltong: [B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA[/B][B] CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA [/B][B]CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA, CIAPUTKA :evil::evil::evil::evil::evil: [/B][SIZE=2]NIE!!!!!:diabloti:[/SIZE]
×
×
  • Create New...