-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
[quote name='__Lara']Ludzie mają teraz mają manię na yorki to nie dzwonią :mad:[/quote] O tak yorki i labradory najlepiej szczeniaki i najlepiej za darmo:cool3: Powiem tak , dom napewno zadzwoni , nikogo przecież na siłę uszczęśliwiać nie można , tak czy siak ogłoszenia są super i napewno ktoś zadzwoni.:evil_lol:
-
[quote name='donacja']Do tej pory to już chyba ktoś zadzwonił????[/quote] No właśnie qurcze nie:angryy:. Właśnie nikt nie dzwonił . Czekam na telefony a tu nic , jak ja nie zadzwonię to nikt nie zadzwoni.:mad:
-
W takim razie jak nie podziękowania od Gamety to Kropka dziękuję (pewnie jakby miała troszke rozumu to by Ci była bardzo wdzięczna) będzie miała spokój już z ciążami do konca zycia ( kto wie ile musiała porodów przejśc)
-
U Zuzi cisza:placz: Dzwoń telefonie:angryy:
-
ok jutro Ci podam . Najwyżej jak nie będzie całej kwoty to przelejesz mu to co masz , a ja się z nim później rozliczę . Jak pomyślę że jeszcze Zuzia jest do cięcia to mi się płakać chce. Ja już nie mam siły :placz:nie mam sumienia patrzeć jak one usypiają i mają takie wywalone jęzory na wierzch :evil_lol: A później łażą jak pijane .
-
W tytule usługa weterynaryjna sterylka warka . Ale aj wieczorem do niego zadzwonię i zapytam dokładnie ile kasy weźmie i przed starelką mu się zapłaci to będzie happy. Kurczę tak sie boję później mycia jej rany czy wogóle do się dotknąć. Dopiero niedawno nabrała zaufania do mnie a teraz znowu ją będzie bolało biedactwo:placz:Kuku jej zrobi wstretna pani :angryy:
-
Kto dorzuci grosik????????????????:cool3::cool3:
-
Tak , pomózcie nam sfinansować sterylkę . Brakuje 50 zł ( jeszcze postaram się potargować z Wetem , może coś opuści - to by było na szczepienia) Prosimy, prosimy , prosimy:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: Sleep może podam Ci na PW konto do weta i od razu wpłacisz ??? Bo ja będę miała mały problem z przelewem bo mi karta kodów się skończyła a cholera jasna dowód gdzieś zgubiłam i nie mogę przelewów robić przez kompa:angryy: Co Ty na to?
-
A wyżej Pyza dokazuje z Baraczkiem :diabloti:
-
YouTube - IMGP6755
-
Ale jaka zadowolona wróciła z podwórka, mordka mało jej się nie rozdarła z uśmiechu. A ogonem wachlowała , wiatru narobiła co niemiara. A z tym śniadankiem to chyba na odwrót , wczoraj mi ściągnęła biszkopty z talerza. Jak jem to mi siada pod nogami i czeka " a może coś jej spadnie" :evil_lol: W porównaniu do tego co było a co jest to różnica jest ogromna, bardzo duża , to po prostu jest inny pies . Tylko obcych się strasznie boi :placz:
-
Jasne ze ją obejrzy pod narkozą to sie nie zes... A kaftanik to ja dla Korolki płaciłam 35 zł , nie wiem czy cena zależy od wielkości czy nie . A tak wogóle to dzis Kropka wyszła razem z Zuzią i barakiem na dwór BEZ SMYCZY. Skorzystała z tego że byłam zaspana i czmychnęła mi pod nogami . I wiecie co zrobiła ????? SAMA WRÓCIŁA DO DOMU . I to jako pierwsza . Koniec z oprowadzaniem psa po podwórku na smyczy, już się nie będą ludzie śmiac że w piżamie po własnym podwórku psa na smyczy prowadzam:multi:
-
oj powinny a nie biją :placz: Ale TEN domek musi być najlepszy:razz:
-
[quote name='donacja']Tyle ogłoszeń:crazyeye:- Marlenka, nie wypuszczaj telefonu z ręki![/quote] No nie wypuszczam:razz:. Nie to że bym chciała się Zuzi pozbyć , ale jakby miała jakiegoś "ludzia: tylko dla siebei to by miło było:lol:
-
No po tylu ogłoszeniach to telefon trzymam na ładowarce 24h. Musi dzwonić , po prostu musi.:diabloti: Zuzia musi znależć domek, domku odezwij się Zuzia czeka!!!!!!!!:cool3:
-
Dzięki Mgie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Madallena']Zdjęcia prześliczne :loveu:[/quote] Zuzia ładna to i zdjecia boskie:loveu:
-
[IMG]http://images37.fotosik.pl/132/b2934c89f0364de8.jpg[/IMG][IMG]http://images38.fotosik.pl/132/5705fe673a1e9553med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/137/28053c16e972d900med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/137/1e2abd5d8bc5cb01med.jpg[/IMG][IMG]http://images38.fotosik.pl/132/1f11a2430314d526med.jpg[/IMG]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Donacja dzień Ojca nadchodzi zawsze dzieci mogą dac tacie prezent w postaci czegoś włochatego i cieplutkiego :evil_lol: A co to 4 psy??? To dopiero dobry zaczątek. -
Zuzia sie przypomina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko Donacja nas odwiedza???:mad: A gdzie cała reszta sobie poszła???:mad: I domku tez ani widu ani słychu:mad: Jest niedobrze , bardzo niedobrze:angryy: A tak serio to Zuzanna ma sie dobrze , z psami juz się aż tak nie kłóci , ale jej przyszły domek nie moze mieć w posiadaniu kotów , to napewno odpada. Wysłałam ogłoszenie do anonsów ale cisza , nikt sie nie odzywa. A sunia sie przyzwyczaja a o sobie to ja juz nie wspomnę, łzy w oczach na sama myśl o jej oddaniu. I jaki ona ma apetyt :evil_lol: zjada wszystko co jej sie pod nos dostanie, ale wreszcie mam kompana do nocnych przekąsek:evil_lol: Jak jeszcze u mnie pomieszka dłużej to będzie wyglądała jak piłeczka. Będę miala ich dwie czarną i łaciatą , więc może ktoś uratuje Zuzię przed nadwagą co???:lol:
-
Kłóciła się bo już była zmęczona. na początku olewała wszystkie psy , a póxniej zmokła , pewnie i zgłodniała a Rudzia tak apetycznie wyglądała:evil_lol:. Po powrocie do domu to mało miski nie zjadła razem z karmą a później było nocne szaleństwo z piłką .
-
Dziś wziełam Kropkę na podwórko i smycz rzuciłam na ziemię żeby zobaczyć jej reakcję . I jak myślicie co zrobiła????????? NIC. Zupełnie nic łaziła za mną krok w krok. Jak się oddaliłam troszkę to biegiem była przy mnie. Ona się chyba boi żeby jej nie zostawić , nie porzucić . Jak podeszłam do drzwi to mało mnie nie zdeptała tak się pchała do domu. Ja nie wiem co z nią będzie , tak mi szkoda tego sierściucha strasznie. Ona musi znaleźc dom gdzie człowiek będzie miał cierpliwość i żeby ją jeszcze raz uczyć tego czego się nauczyła u mnie inaczej nic z tego nie będzie. A chcę jej zaoszczędzić tego stresu kolejne razy. ona nie może iść do domu gdzie będą wymagać od niej żeby była psem do zabawy , bo chyba nigdy tak nie będzie . ona się bedzie bała dotyku , smyczy, będzie zamknieta w sobie baaardzo długo. Najlepiej żeby był to dom z młodym psiakiem Kropa uwielbia psy. Cieszy się do kazdego , nawet do Zuzi od której parę razy dostała zębami po doopce. Ale narazie nie ma co jej szukać domu takiego na całe życie , zobaczymy jak będzie po sterylce czy wogóle da się dotknąc i przemyć sobie rany. Aż się boję wekendu ( w sobotę wieli dzień :evil_lol:-sterylka Kropki) a póxniej to zobaczymy jak się ułoży .
-
[quote name='Basia i Barni']faktyczne foksio , one jest u ciebie Marlena ?[/quote] Tak Basiu jest u mnie , w moim domu i w moim łóżku:diabloti: Ale już się az "tak" z psami nie gryzie , czasami Barakowi ogon uszczupli , ale nie ma tragedii. Sąsiedzi też nie reagują narazie , więc sobie grzeje doopke u mnie. Mam tylko nadzieję że za długo grzac nie będzie chociaż jest taka milusia i kochana , ale chrapie w nocy jak stary chłop:evil_lol:
-
-
Byłam dzis z wizytą u Pyzy(Ziuty) -ona zawsze będzie dla mnie Pyzą . Mała urosła mino tego co mówi Beata( jej nowa Pani) urosła i zmieniła się bardzo . Jest bardzo niegrzeczna , rozrabia, gryzie i kawał z niej cholery , mimo to jest uwielbiana przez domowników, Beata nosi ją na rękach jak dziecko , śpiewa jej piosenki a ona się gapi i słucha. No cyrki z nią wyprawiają . Nie mogłam dla niej wymarzyć lepszego domu. Ma w nim czułośc , miłość i opiekę . Państwo są cudownymi ludzmi bardzo życzliwymi i super się z nimi rozmawia i bardzo miło u nich spędziłam cały ( prawie) dzień. Pyza nas pamietała na początku zaczeła szczekać a później przybiegła szybciutko , oblizała mi "mordkę" później zaczęła swoje podgryzanie więc już jej darowałam całuski i uściski bo strasznie ją to denerwowało - jak zwylke. Baraka też pamiętała , ganiała go biedny tak isę wychasał że teraz śpi jak zabity . Acha i jeszcze dodam że Pyza dziś na Baraku straciła zęby :evil_lol:. Piotr (jej Pan) mówił dziś że jej się zęby ruszają a po zabawie z Barakiem juz ich nie miała :evil_lol: Oczywiście ząbki zostały "opite":razz::razz: