Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='sonikowa']Widziałam :-( Nie pierwszy to taki przypadek na dogo niestety... I dlatego jak coś nie gra, nie ma co psa w to pakować. Takie podejrzenia trudno nieraz ując w dowody czy słowa nawet, ale to się zdarza, niesttey.[/QUOTE] Kur.... co się wogóle dzieje .
  2. Widziałyście to [url]http://www.dogomania.pl/threads/175809-GWAA-CONA-sunia-odebrana-ZBOCZEA-COWI-pilnie-potrz-DT-HOTELIK[/url]
  3. Nugat wcozraj był na dłuzszym spacerze i więcej go nie zbiorę w takie zimno na spacer . Trudno , 10 minut na podwórku i do domu . W jedną strone biegł z Barakiem fajnie po 5 minutach biegli na 3 łapach tylko je zmieniali a z powrotem Nugat na rekach a ja z Barakiem biegiem do samochodu bo im łapy przymarzały do ziemi . Ech ta zima niech sie kończy - ZIMO MAM CIE DOSYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Co strzeliło do łba temu facetowi .... oj żeby tak jemu ktos "dobrze" zrobił .
  5. [quote name='Piromanka']?? :-o Ktoś tu ma chyba niezłą jazdę... ;)[/QUOTE] Co wchodze na watek to mi ise jakas reklama wlącza allegro i siedzi ta "baba" na bujanym fotelu przy kominku i czyta cos i mnie juz tak wkurza . I nic oprócz LM nie paliłam prosze mnie tu nie posadzac , nie piłam bo jestem w pracy ....... Piromanka co Ty kobieto mi tu sugerujesz?
  6. [quote name='sonikowa']Jesteśmy, jesteśmy ;-) poprostu napięcie trochę opadło. A co Karmelek na to, że będzie miał domek?[/QUOTE] Jeszcze o tym nic nie wie:) Wexmiemy go z zaskoczenia i tyle . Jamor nic mu nie mów bedzie miał noworoczna niespodziankę . Wiecie jak sie cieszkę że ten glut będzie miał dom . Chyba bardziej sie ucieszyłm z domu dla Karmela niz miałby iśc Nugat do adopcji . P.s. czy Wam przy zmianie strony na dogo tez ta matka daltonów sie buja na fotelu ??? Ech nerwicy dostanę :)
  7. U nas tez zastoj , aczkolwiek pochwale sie że maleńki rudy Karmelek po świetach jedzie do domu ) więc cos albo drgneło albo mały ma wyjątkowego farta. Zobacz jak duzo jest wątków że ktoś chce oddać psa i wymyslają różne historie życiowe zeby się go pozbyc , ile szczeniaków przybywa zamarzną na mrozie , DT nie ma kasy na hoteliki tez , do doopy z tym wszystkim .Dobrze ze choć kilka bid będzie miało domy.
  8. No tak jak dom to juz wszystkie ciotki uciekły ??? Nie uciekajcie zostańcie z Karmelkiem do czasu jak pójdzie do domu a najlepiej cały czas . Mam cicha nadzieję ze Piotr nam bedzie czasmi wrzucał zdjęcia pupila .
  9. [quote name='mtf zalesie']niestety duzo szczeniakow tez czeka na domy-prawda brutalna jest taka i nawet przed swietami napisze-zostawic jednego a reszte uspic to jedynie rozasdne wyjscie[/QUOTE] Ale jak one juz widza na oczy to jak uspic ???
  10. [quote name='ppw']Tak Tak, to ja:). Od 28 grudnia będę się karmelkował, choć pewnie skrócimy mu lekko imię do Karmek albo Karmi. Pozdrawiam wszystkich, Piotrek[/QUOTE] Witamy serdecznie na dogomani , mam nadzieję ze zostaniesz z nami i będziesz czasami " podrzucał " nam inforacje o Kamelku ( imie możesz zmienić bo nawet nie wiem czy on na nie reaguje :)
  11. [quote name='Ania W']No właśnie z tym niewidzeniem nie jest takie pewne...:/ Tzn. z opisu wynika że część chyba zaczyna widzieć...Jakbym wiedziała że to szczeniaki z "poprzedniej nocy" to w ogóle byłby problem tylko suki. Ja to moge napisać otwarcie , nawet przed świętami. A tak sprawa się komplikuje :/[/QUOTE] Ja wiem że lepiej uśpic slepe mioty , ale pisac o tym a to zrobic to zupełnie co innego . Kurcze a niedałoby rady im tej budy chociaz jakoś sklecić i słomy napchac , zasłonić jakimś materiałem wejście do budy żeby nie padało no nie wiem lepsze to niż nic .Narazie tyle pomysłu , strasznie szkoda tych psiaków . Moze napisz do Halbiny jej szczeniaki z Dt mają chyba domki .
  12. O matko jakie biedactwo :(
  13. Przepraszam że to napisze ale skoro one jeszcze nie widzą może .....nie moge przed świętami tego nie napiszę . Niestety nie moge dać im Dt , ale może szukać im hoteliku , lepsza cieła buda i nadzór człowieka niż pozostawione same sobie szczenięta i ich mama.
  14. [quote name='mtf zalesie']jesli ktos bedzie wczesniej rozmawial z pania ala prosba o powtorzenie mam lozko dziciece ktore moze byc przerobione na kojec dla szczeniakow bo szukala takiego[/QUOTE] Wczoraj nie mogłam się do Ali dodzwonic , nie wiem czy ma uszkodzony telefon czy była na podwórku .
  15. [quote name='sonikowa']Cudownie!!! Udało się !![/QUOTE] Rozmawiałam wczoraj z Panem Piotrem i w poniedziałek po świetach przyjedzie po Karmelka.
  16. Była wizyta ....i.....jest .....wszystko w PORZĄDKU!!!!!! Karmel po świętach jedziesz do domu - pakuj sie maleńki .
  17. Dlatego pytam czy wiecie co mozna podac psom , ro w rok boje się o te sierściuchy .
  18. [quote name='Piromanka']I tego się trzymajmy. Przed Świętami czy po Świętach - nieważne. Ważne żeby w ogóle.[/QUOTE] I o to chodzi :) Słuchajcie a teraz z innej beczki - jak myslicie czy moge dac moim duzym psom w sylwestra sedalin żeby mi na zawał nie zeszły ??? Może chociaz połowe dawki żeby je walneło na kilka godzin , no nie wiem . A może jest jakiś środek żeby między 22 a 5 rano były lekko "ścięte".
  19. Napewno dam znać jak tylko cos bede wiedziała . Zofia Sasza ma iśc koło 17.15 to myslę że o 18 juz będzie wszystko wiadomo . Ćzuję że się uda .....
  20. [quote name='Piromanka']Ano kciuki zaciśnięte. Obyś spędził już Święta ze swoim Panem.[/QUOTE] Chyba nie pojedzie wczesniej niz po świętach , ale narazie kciuki.
  21. Karmelku dziś sie wszystko wyjasni. Jeszcze troszkę maluszku i będziesz miał domek , czuje to .
  22. [quote name='sleepingbyday']juz się zasadzałam na dzwonienie do tozu ;-)[/QUOTE] Nie strasz , nie strasz ...... Masz swojego Kajka :)
  23. [quote name='Szarotka']To kiedy on w koncu wraca ????[/QUOTE] Może pod koniec tygodnia go wypuszczą
  24. [quote name='anawa']Marlenka, zapytaj, proszę, pana gdzie przeczytał o Karmelku. To ważne - warto wiedzieć, gdzie dawać ogłoszenia...[/QUOTE] Pytałam z guumtri lub allegratki nie pamiętał .
  25. [quote name='MyrkurDagur']Może taka propozycja pojawiła się już wcześniej, ale nie czytałam całego wątku, więc nie wiem... [B]Czy zastanawialiście się nad tym, aby zainteresować tą sprawą media?[/B] Głównie przychodzi mi na myśl tvn24 - mają taki program 'Prosto z Polski' i często poruszają tam tematy związane ze zwierzętami - Może warto byłoby powiadomić ich o tej sprawie? Zwłaszcza, że miasto się wypięło... typowo polskie...[/QUOTE] Dobry pomysł .
×
×
  • Create New...