Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Zapraszam na wątek psa który nie przezyje mrozów [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Deklaracje-albo-smierAE-ONek-umiera-na-mrozie[/url]
  2. Zapraszam na wątek psa który nie ma szans przezyć mrozy [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Deklaracje-albo-smierAE-ONek-umiera-na-mrozie[/url]
  3. [quote name='Piromanka']Finansowo nie dam rady. Proponuję pomoc w ogłaszaniu. Potrzebne będą zdjęcia. Jak to onek, to powinien bez większego problemu znaleźć dom.[/QUOTE] Tak ale on jest dziki - może sie uda go zsocjalizowac .
  4. Czy któras z ciotek może poratowac grosikiem ??? Ja przekaże jednorazowo -65 zł na pierwsze dni , ale to ciagle mało .... trzeba szybko działać żeby jeszcze zawołac hycla żeby go złapał ( na to kase mamy 500 zł - rachunek będzie wiec udowodnimy wójtowi że to pies z jego gminy ) kto dołozy miesiecznie chociaz 10 zł ....
  5. [quote name='sonikowa']Marlenko, może na miejsce Karmelka go upchnąć? Choc to 45 zl, które po maluchu zostanie to pewnie na 3 dni starczy w hotelu...[/QUOTE] Moge ale co dalej ???
  6. [quote name='Kociabanda2']Deklarować się na kasę to ja nie mogę, bo na razie jeszcze tonę w długach :shake: ale mogę porozsyłać jeszcze trochę pw. Może ktoś jeszcze się zjawi...[/QUOTE] Ja tez wysyłam PW , moze ktos cos pomoże , zalezy mi na tym żeby ten gnój wojt sie troche zainteresował sprawa . No i zeby psiak nie zamarzł z soboty na niedzielę maja byc najgorsze mrozy , az strach pomyślec co z nim sie stanie . Oby nie było za poźno .
  7. [quote name='Kociabanda2']hehe :D No wiesz, dla mnie tak, bo ja guzik wiem o tych wszystkich przepisach gminnych i nie tylko. Jakieś to dla mnie wszystko bez ładu i składu :/ No a tym bardziej trudno by mi było wojować z kimś na te prawne zapisy... :crazyeye: Zdecydowanie łatwiej takiemu - dajmy na to Waszemu wójtowi - dać w pysk :angryy: Tylko co to pomoże?... :( No chyba tylko samopoczucie poprawi :evil_lol:[/QUOTE] Kupuj kominiarkę ja też i możemy go lac , żeby nas nie poznał , może ktoś sie do nas dołączy??
  8. Dt płatne może być u Jamora ale deklaracji brak . Myślę ze koszt byłby ze 400 - 450 zł za takiego psa . A bezpłatnych nie ma . A nawet jak zabierzemy psa to póx niej wójt będzie miał to gdzieś , bo powie ( jak mi kiedys ) po co zabieralismy psa , teraz to on nie wie czy pies z jego gminy. Potrafią sie wykpic ze wszystiego .
  9. [quote name='Kociabanda2']marlenka, wpadła do Ciebie moja idolka od wojen :D:multi: Dawaj wszystko czego co masz! Kahoona na pewno wie co można zrobić w sprawie wójta :)[/QUOTE] Oj ja nie wiedziałam ze kahoona to taka "wojownicza ksiazniczka":) Juz napisałam co wiem , acha pies jest bodajże we wsi strzyżyna się nazywa , ale fakt że wójt ma gdzies wszystkie bezdomne psy bo wie że jak nie on to Ala sie nimi zajmie . Najwyższa pora żeby cos z tym zrobic , wiem ze się zbliza koniec roku i z tych pieniędzy na pomoc bezdonym zwierzętom moga sobie dac premie ale to kurcze nie na tym rzecz poleg prawda ??
  10. Gmina grabów nad Pilica , Telefon do Ali 0-48-662-73-45 trzeba dzwonic długo bo Ala teraz całe dnie spędza na dworzu z psami wiec moze odebrac koło 23 dopiero ja od dwóch dni sie usiłuję do niej dodzwonić. W,ójt jest bardzo oporny , Ala jak może to bierze bezdomniaki do siebie i utrzymyje za własne pieniądze , czyli wójt ma spokoj - psów nie ma , kasy nie wydaje. Ona ma ponad 50 psów i zero pomocy ani finansowej , ani pomocy przy pracy z tymi psami . Wszystko sama. Ostatnio przez ponad pół roku zmagała się z wójtem zeby dał kasę na sunie dziką to od łaski cos dał ale i tak w Ali "obowiazku " zostało złapanie bokserki - udało sie . Boksia ze swoimi szczeniakami pojechała do hoteliku ( zajeła się nią fundacja) . Ludzie ze wsi nie chca zgłaszac psów do wójta bo po co . A Ale traktuje jak zło konieczne , upierdliwca co na psy kasę chce( oczywiście na odłowienie i schronisko -a nie dla siebie) a on ma inne wydatki . Już nie pisze o tym ze do Ali coraz cześciej zostaja podrzucone psy w nocy , zdarza się że Ala nie zdazy dobiec do bramy i jej psy podrzutka zagryzają :) Ala jest zdana sama na siebie , teraz ma w domu 4 szczeniaki z sunia i potrzebny jej jakiś kojec żeby pieski nie chodziły po całym domu , jest snieg, zima , mróz ona z 50 psami i naprawdę nie ma nawet jak ( ma tylko rower) dojechac do tego biednego psiny .
  11. [quote name='sonikowa']No to czadowo!! A z Karmelkiem finansowo dasz radę do końca?[/QUOTE] Tak nawet zostanie u mnie 65 zł to przeznacze na innego psa w potrzebie . Zajrzyjcie jeszcze do tego psa [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Deklaracje-albo-smierAE-ONek-umiera-na-mrozie[/url]
  12. [quote name='Kociabanda2']dobra :) Masz na myśli link i na pw, tak? Już się robi :)[/QUOTE] Dziekuje ja tez ywsyłam . Szkoda psiaka . Nic więcej się nie uda zrobić .
  13. [quote name='Kociabanda2']no ja też tylko mogę podnieść :( bardzo mi przykro, ale chyba nic tu nie mogę pomóc :([/QUOTE] Wazne że chciaz jesteś dziękuję . prosze równiez o pomoc w rozsyłaniu wątku . Może sie uda uzbierac deklaracje na hotel ???
  14. Zapewniała że do domu bo mały to na podwórku zmarznie .
  15. [quote name='sonikowa']Marlenko, a gdzie ten minirottek teraz jest? Co za koszmar..[/QUOTE] W swoim nowym domku :) Akcja eksprsowo sie powiodła coprawda nie tak powinno byc . Na stacje gazu podjechała jakas Pani ja wyszłam na fajka , pani bardzo się pies \spodobał myślała że to mój i zaczełyśmy rozmowę . Pani powiedziała że mieszka sama na wsi koło warki i chciałaby takiego psa do domu . Niestety sie pojawił mój zarząd i nie zdażyłam wziąc od Pani telefonu nawet ale piesek pojechał do domku . Mam nadzieję że będzie miał dobrze.
  16. [quote name='AlinaS']Awaryjnie jestem zawsze gotowa pomóc w przechowaniu[/QUOTE] Dziekuję ale niestety mnie nie stac na jego utrzymanie w hoteliku sama mam zwierzyniec :( On zamarznie na dowrzu , może ktos poratuje grosikiem na hotelik ??? Potrzebne ewentualnie stałe deklaracje .
  17. Ten pies umrze [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Tragedia-onek-skazany-na-A-mierAE?p=13715669#post13715669[/url]
  18. Przepraszam za offa ale Idusiek i beka będa wiedziały o którego psa chodzi [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Tragedia-onek-skazany-na-A-mierAE?p=13715669#post13715669[/url]
  19. [quote name='obraczus87']Marlenka a możesz Go gdzieś przechować??[/QUOTE] Nie mam , mam w domu sunię z pseudocieczką mojego psa w domu i psa na dt , nie wspomnę o 2 duzych psach na dworzu . I maleńkie mieszkanie +4 koty . Nie dam rady :(
  20. Karmel znalazł domek ale na jego miejsce pojawiła się nastepna bida . Dziś byłam świadkiem wyrzucenia psa z samochodu , widziałam to z okna mojej pracy , Niestety tablica rejestracyjna była zasypana śniegiem nie znam numerów . Pies śliczny , zadbany , wielkością do kolana około 10 -12 kg . Czarny podpalany . Wyglada jak mini rottek z szorstką sierścią . Sople lodu wiszą mu koło pyszczka . Ja mam dosyc tych bestialskich ludzi . Nie wiem co zrobić . Mógłby isc na miejsce Karmela ale do tego sa potrzebne stałe deklaracje , a teraz świeta wieć wszystcy bez kasy . I jeszcze tu zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Tragedia-onek-skazany-na-A-mierAE?p=13715669#post13715669[/url]
  21. Coiteczki czytam od jakiegoś czasu wątek Dzokusia , ciesze się że znalazł domek , ale dzis u mnie pod praca wyrzucono z samochodu psa , na moich oczach , podjechał samochód i fiu psa na przystanek wyrzucili , niesety tablice rejestracyjne były zasypane śniegiem więc nie widziałam numerów , zadzwoniłam na policję i mnie olali . Pies jest śliczny ( nie mam aparatu żeby mu zrobić zdjęcie) Dobrze utrzymany , ma obroze oczywiście bez adresówki . Ja nie mam pojęcia co robić . Sople z lodu wisza mu z mordki - ma morkę podobną do Dzokusia. Wielkoscią do kolana około 10 kg wagi . Co robic ???
  22. Tu jest wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Tragedia-onek-skazany-na-A-mierAE?p=13715669#post13715669[/url] pomózcie porozsyłac dlaej
  23. [SIZE=4]Wątek zakładam na prośbę Ali która ma prywatne przytulisko pod Warką , Ala ratuje wszystkie psy na terenie swojej gminy , robi to za własne środki finansowe , wiele psów dzieki niej ma wspaniałe domy reszta jest na jej utrzymaniu . Niestety jej dobre serce wykorzystuje wójt który w żaden sposób nie chce pomagać w ratowaniu psów . Ala od dłuzszego czasu dokarmia psa w jest dziki spi w lesie , teraz jak nadeszły duze mrozy Ala nie może 2 razy dziennie jeździć do psa . On umiera z głodu i zimna . Wójt nie chce dac pieniędzy na odłowienie psa. [COLOR=Red][SIZE=6] Baster odłowiony przebywa w hoteliku u Jamora potrzebne pilnie ogłoszenia !!!! [IMG]http://images46.fotosik.pl/241/202d7d27bd7106fbmed.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][IMG]http://images46.fotosik.pl/241/202d7d27bd7106fbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/242/a592482bc7ec5643med.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=6] [SIZE=5][COLOR=Blue]Jednorazowe deklaracje : -po Karmelku 65 zł -sonikowa 20 zł -Malibo 57 - za 1 miesiąc za hotelik -MTF- 200 zł na odłowienie lub hotelik Deklaracje stałe : -Maruda 666 -30 zł -Marzenus -20 zł -Randa-20 zl [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE] Wpłaty które doszły : -Julia i Fred - 100 zł -Maruda666-100 zł -Luk -100 zł -Hania C. 200 zł -Agnieszka S-( prosze się przyznać kto wpłacił ) -30 zł -Alfred i Magda-100 zł -Marzenuś -20 zł - Ania M-50 zł -Asia_Olek_i_Fred-100 zł -Kahoona-100 zł - Kolejny spadek po Kojocie 65 zł ( na koncie u Jamora ) - spadek po Karmelku -65 zł - Sonikowa-50 zł - Elżebieta W.-( forum hovkowe)-300 zł -Malibo57-400 zł -Weronika K. ( kaczadupka chyba znowu zapomniała sie podpisac :evil_lol:) 15 zł -Butterfly ( forum hockowe) -200 zł -Randa -20 zł Razem: 2015 Wydatki : -Odłowienie 488 zł -hotel 507 zł ( od 24.12.2009-31.01.2009) -szczepienia +odrobaczenia 50 zł - fryzjer 60 zł - Ogłoszenia 25 zł [COLOR=Red][SIZE=5]Na dzień 4.12.2010 Baster ma 885 zł .:multi:[/SIZE][/COLOR] -Sati 150 zł -Jola i Ganda-60 zł -Mtf-200 zł [COLOR=Red]Stan konta Bastera na dzień 11.01.2010 1295 zł [COLOR=Black]-Anonim 500 zł -Maruda666-30 zł [COLOR=Red]Stan konta Bastera na dzień 20.01.2010-1825 zł [COLOR=Black]Wydatki : - Ogłoszenie w echo dnia 15,85 - ogłoszenie w "Nad wisłą"-32 zł -wpłata do Jamora za luty 364 zł [COLOR=Red][SIZE=5]STAN KONTA NA DZIEŃ 1 .02.2010-1413,15 ZŁ [SIZE=3][COLOR=Black]-Wydatki: Transport 200 zł Po Basterze pozostaje 1213,15 zł . Pieniądze które zostały zostaną podzielone na inne psiaki potrzebujące pomocy , oczywiście rozliczenie będzie w tym poście . [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [/COLOR] [SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=6][SIZE=5][COLOR=Blue] [COLOR=Green]Bazarek dla psieska zrobiła Dorobella - serdecznie zapraszamy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175885-Zamarznie-albo-umrze-z-gA-odu-i-chA-odu-Portret-dla-niego-do-20-12-do-20-00[/URL] [SIZE=4]Ogłoszenia Bastera zrobione przez Piromankę - ślicznie dziękujemy :loveu: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rewelacyjny-urzekajacy-piekny-Krotko-mowiac-BASTER-W0QQAdIdZ186893076"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ186893076[/URL] [URL]http://www.e-mercato.pl/?id_announcement=2969[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?woj=mazowieckie&miasto=&wiek=-dowolny-&plec=-dowolna-&gatunek=Psy&imie=&rasa="]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...sy&imie=&rasa=[/URL] [URL="http://warszawa.top-ogloszenia.com/ogloszenia/1/posts/18/119/152094.html"]http://warszawa.top-ogloszenia.com/o...19/152094.html[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rewelacyjny-urzekajacy-piekny-Krotko-mowiac-BASTER%21,9614"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...c-BASTER!,9614[/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Rewelacyjny_urzekajacy_piekny._BASTER,108044"]http://owi.pl/ogloszenie/Rewelacyjny..._BASTER,108044[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3897413_rewelacyjny_urzekajacy_piekny_krotko.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3897...ny_krotko.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/68263[/URL] [URL]http://www.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly.php?nr=808493683[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/9599/[/URL] [URL]http://www.ojoj.pl/oddam,7,0.html[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/7477[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/15327/podglad/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/87716.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6/10/28364.html[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/psy_do_adopcji-7-391-0-2-Warszawa.html"]http://www.adopcje.org/psy_do_adopcj...-Warszawa.html[/URL] [URL="http://warszawa.szerlok.pl/oferta/rewelacyjny-urzekajacy-piekny-krotko-mowiac-baster-IDQ76.html"]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/re...ter-IDQ76.html[/URL] [URL="http://aukcjezwierzat.pl/index.php?page=auction_view&id=7110"]http://aukcjezwierzat.pl/index.php?p...n_view&id=7110[/URL] [URL="http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/rewelacyjny-urzekajacy-piekny-krotko,idd5a9c3bia418.html"]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...9c3bia418.html[/URL] [URL="http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=1809&title=Rewelacyjny,-urzekajacy,-piekny.BASTER"]http://www.psiamania.pl/advertisemen...-piekny.BASTER[/URL]! [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-136692.html[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/405058-rewelacyjny_urzekaj_cy_pi.html"]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-...kaj_cy_pi.html[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23869195,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100...cja,4-192.html[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=75063297&g=6[/URL] [URL]http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=104151[/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1502258-rewelacyjny-urzekajacy-piekny-krotko-mowiac-baster/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1502...mowiac-baster/[/URL] [URL="http://www.gablota.com/czytaj.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&ido=1412"]http://www.gablota.com/czytaj.php/?k...alu=1&ido=1412[/URL] [URL="http://www.portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=126&id=33559"]http://www.portalogloszen.pl/oglosze...t=126&id=33559[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=54005[/URL] [URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,rewelacyjny_urzekajacy_piekny_kr,17468.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k..._kr,17468.html[/URL] [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,60168.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...nie,60168.html[/URL] [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=5233[/URL] [URL="http://www.warszawacity.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/warszawa-rewelacyjny-urzekajacy-piekny-krotko-mowiac---baster.htm"]http://www.warszawacity.pl/flora-i-f...c---baster.htm[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,12045,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...2045,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/rewelacyjny_urzekajacy_piekny_baster_170283.html"]http://www.eoferty.com.pl/rewelacyjn...er_170283.html[/URL] [URL]http://www.ofertownia.pl/oferta/1229818/baster.html[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/rewelacyjny-urzekajacy-piekny-krotko-mowiac-baster_4145.html"]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/...ster_4145.html[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=72521[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/rewelacyjny-urzekajacy-piekny-krotko-mowiac-baster/12404"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...c-baster/12404[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/5830.html[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/4157/rewelacyjny_urzekajacy_piekny_krotko_mowiac__baster.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...ac__baster.php[/URL] [URL="http://www.bazarek.biz/index.php?p=ogloszenia3&id_kategoria0=6&id_kategoria1=47&id_ogloszenie=14633&id_pokoj=0http://zx.pl/index.php?m=1"]http://www.bazarek.biz/index.php?p=o.../index.php?m=1[/URL] [URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta,6,0.html#[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl/oferta29368_rewelacyjny_urzekajacy_piekny_krotko_mowiac_b.html"]http://www.oglosze.pl/oferta29368_re..._mowiac_b.html[/URL] [URL="http://www.sogl.pl/index.php?action=details&id=6204&method=adverts"]http://www.sogl.pl/index.php?action=...method=adverts[/URL] [SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=6] [/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  24. A co sam wątek pomoże , cholera jasna z tym wojtem by wzieła , on jest jakiś szurnięty . Co z tego że go Golański złapie jak i tak dokąd go zabierzemy , Dt płatnych nawet nie ma w tej chwili , chyba że Hotel ale kurcze za hotel 15 zł doba dla takiego psa minimum. Szlag by to ..... ja dzwonię do Ali od dwóch dni komórka wyłączona domowego nie odbiera ...
  25. [quote name='anawa']No Marlenka, ........... tak z radości to może i coś łyknęłaś.............. ;)[/QUOTE] Łykne sobie jak pojedzie :) zapraszam żabia wola niedaleko to wpadaj kupie skrzynkę wiecej
×
×
  • Create New...