Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. E Sonikowa spokojnie , nic na siłę . Ja i tak " nieznajomym" przed świętami bym go nie oddała . Ja nawet zapomniałam o tej Twojej znajomej . Tylko pisze że jak ide z maluchem na spacer musze go przyzwyczic do gwaru ulicznego to każdy mówie" jaki śliczny mikołaj , - o jaki fajny piesek ,- zobacz jakiego ślicznego psa mają i jak fajnie ubrany " albo zaczepiaja gdzie takie ubranko znalazłam , to mówię " u Ketuni " udają ze wiedzą o co chodzi a ja mam polewkę bo ludzie myślą ze to jakiś sklep ale jak mówię ze psiak szuka domu to " o ja na 3 piętrze , a ja mam małe dzieci , ja do bloku to nie chcę i takie tam .... "
  2. [quote name='anciaahk']To co w tej sytuacji? Kto to p. Gitty?[/QUOTE] Ja też chcę wiedzieć kto to jest p. Gitty???? Gdzie pojechała Omi ??? I co u niej słychac .
  3. Co w końcu z OMi ???? Znalazł się ktoś na wizytę przedadopcyjną czy nie ???
  4. [quote name='sonikowa']Blejd czadowy! Biedny Nugacik też - widze, że się pogodził z losem mikołaja...[/QUOTE] Portek mu nie wkładam ale jak widzi że w ręku czerwone ubranko to wie ze idzie na spacerek . Kaftanik jest teraz jego kurteczką i wbudza powszechne zainteresowanie , ale nie aż takie żeby ktoś chciał go adoptować . Trudno będziemy czekać i szukać dalej .
  5. Dziewczyny i jak wygladam :) [IMG]http://images48.fotosik.pl/236/9cb23706fa37f9b9med.jpg[/IMG] A Blejd ???? [IMG]http://images39.fotosik.pl/233/097c2dcbff76b418med.jpg[/IMG]
  6. Oj chyba narozrabiał skoro Ketunia nic nie pisze
  7. [quote name='Anna_33']Matko jedyna Nugacik....mam przyjechac Cie odbic??? :crazyeye:biedna psina, zebra stercza, ryjek sie wydluzyl , jeszcze uszy oklapna i bedzie jamnik...przebrali jak na wystepy w kabarecie.no kurna...TOZ to za malo:diabloti:[/QUOTE] Następna mnie Tozem straszy :( Nugat jest baaardzo zadowolony , musisz mi na słowo uwierzyć . Zresztą SDB widziała go niedawno i może potwierdzić ( chociaz z nią to róznie :)) Nugat ma świetny apetyt , a chudnie bo biega dużo , poza tym rzadzi Barakiem i czuje się jak Pan domu . Urządza sobie polowanie na koty - teraz to ma spida chłopach jak mu sadło nie wisi .
  8. Ja jestem przeciw :mad: niech siedzi puki mu się ryjek nie wygoi . Ja nie chce już go tam wozić bo on mnie za to znienawidzi . Powiedzcie kiedy będzie "odbitka" to pojadę bronić kliniki :evil_lol:
  9. [quote name='jamor']wczoraj odrobaczanie a dzis przeszedł pranie[/QUOTE] Tak zimno , a Ty mu sie kąpać każesz :)
  10. [quote name='sleepingbyday']jak to co? odmowa miziania...[/QUOTE] Gdzie są zdjęcia Nugacika z Agą ?????????????????????????? SBD zrobiła fajne zdjęcia i sknerus sie nie chce z nami podzielić .
  11. [quote name='Doda_']marlenko - czekam na pw z numerem konta :) dane tez, i jaki tytul.[/QUOTE] Oki juz wysyłam .
  12. [quote name='sleepingbyday']on by zamiział każdego bezkosztowo :-)[/QUOTE] Żebyś wiedziała , jest czasami aż namolny , jak go próbuje wygonić to się kładzie na podłodze i kuli uszy i to mnie rozbraja wtedy się zastanawiam co go złego musiało spotkać że tak reaguje właściwie nawet nie na krzyk tylko na podniesiony głos.
  13. [quote name='ewatonieja']hola!żeby kajakiem w Kajka? oooo żesz :P a ten pies z photoshopa na 2 fotce to niby ten sam co na 1?[/QUOTE] Oj ciotka się nie czepiaj , dogo mi sie wysypuje to szybko pisze i nogło się zdarzyc że z Kajka - kajaka zrobiłam . A mój Nugacik bardzo się zmienił od czasu przyjazdu do mnie , przeszedł kurację odchudzającą , naukę siusiania na dworzu ( jak to mówi SBD - swojej szanownej kupki byle gdzie nie zostawia- tylko w domu :() Ale nie jest uroczą pokraką , uroczy jak najbardziej ale pokraka - NIE. Na spacerkach chodzi z podniesionymi uszami więc pięknie wygląda.
  14. Moni ja nie twierdzę że Ty jesteś niodpowiedzialna , ale uwierz mi teraz jest mnóstwo ogłoszeń ze ludzie oddają psy stare , nawet rasowe ale stare , szkoda ze jesteś tak daleko chętnie bym Ci pomogła z tymi spacerami ( choć sama nie wiem czasami w co ręce włożyć ) Naprawdę , szkoda mi tych psów które większośc życia spędzają z ludźmi i są kochane a na starość są oddawane do innych domów ( choćby były najlepsze , pies będzie cierpiał) Trzymam kciuki za Ciebie żebyś dała radę , a jak dzieciątko podrośnie będzie Ci lżej ,
  15. Doda Karmelek ślicznie dziekuję .
  16. Dzika Figa baaardzo Ci dziekuję , a Nugacik by Cie zamiział za taki sliczny plakat
  17. [quote name='sleepingbyday']piękny jest? tak! pokraka? tak! ale co ja będe język strzępić, prosze, niech nugat sam mówi za siebie :-) To stare zdjęcie :( Och Ty - zaczynamy bitwę na fotki . Zobaczcie jeki on sliczny , SBD dawaj zdjęcie Kajak w podobnej pozycji
  18. Dzwoniłam do Fifi i jest duża poprawa . Oprocz tego że zabrała się za drzwi łazienki to jest wszystko w porządku . Ponieważ juz ochłonęłam po tym wszystkim chciałam Wam drogie cioteczki podziękować za pomoc . Za to że nie zostawiłyście mnie samej i razem dałyśmy maluszkom szanse na lepsze jutro . Dziękuję za pomoc finansową na szczepienia i karmę , za DT ( Joasiu Tobie szczególnie) za wsparcie za ogłoszenia i wogóle . Serdecznie wszystkim dziękuję :)
  19. [quote name='ketunia']Biedny Tuptuś. Siedzi już w tej klatce 1,5 miesiąca:([/QUOTE] Ale przynajmniej nic nie zje co mu jeszcze nie wolno , jest dogladany , wypieszczony , więc myslę ze nie jest mu aż tak źle .
  20. [quote name='sleepingbyday']tuptek, kiedy ty wyłazisz? bo tutaj już w piętke gonią ;-). wpadać mi na bazarek, kiecki oglądać i kupować! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175150-Sylwester-i-karnawal-bAE-dA-gotowa-Do-14-12-godz-21-00?p=13647353#post13647353"][IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=2849&d=1260198174[/IMG][/URL][/QUOTE] Tuptuś jeszcze do końca tygodnia musi zostać w szpitalu , cholender strasznie długo .
  21. [quote name='sleepingbyday']no pewnie, ż eurocza pokraka. jak nugat.[/QUOTE] Od Nugacika prosze sie odczepić :mad:. On NIE JEST POKRAKĄ :shake:
  22. [quote name='dana']No, ale do Tytanka nie zajrzy.... :shake:[/QUOTE] Myslę ze zagląda tylko nie pisze ....
  23. [quote name='terra']Co tam nowego u Luckiego? Jak się miewa nasz kawaler?[/QUOTE] No co to za Matka co nie zagląda na wątek swojego pupila :) Ketunia szybko gadaj co u psiaka .
  24. [quote name='monika083']cudny jest ..i te oczka takie sliczne..miodowe..mozna zaczac go oglaszac ?[/QUOTE] Chyba pora go ogłaszac , jaki on sliczny .
  25. [quote name='sleepingbyday']zobaczymy. kto mnie pytał o płatny tymczas domowy, marlenka, czy sonikowa? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172308-Domowy-tymczas?p=13649678#post13649678[/URL] [B]koniecznie zajrzyjcie na bazarek sylwestrowo0karnawałowy w moim podpisie. na boguszyckie kaukazy.[/B][/QUOTE] Ja wiem, ale teraz narazie nie może , jest tam na tymczasie Ketuni pies - Lucky . Warunki świetne ludzie podobno boscy .
×
×
  • Create New...