Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Wczoraj rozmawiałam z SBD i wiem że kajko klejnoty zostawił w klinice :)
  2. Nugat podejrzewał jakiś " niecny plan" [IMG]http://images37.fotosik.pl/237/bc9a9d547c1406admed.jpg[/IMG] Nugat - harcerzem [IMG]http://images35.fotosik.pl/96/ea87771c775f8a8b.jpg[/IMG] Nugaś świąteczne [IMG]http://images48.fotosik.pl/241/3d7f74d572702e50.jpg[/IMG]
  3. Czyżby wilczek szedł do nowego domku ????
  4. [quote name='Ingrid44']Co slychac u Tuptusia ? Czy jest jakis odzwew z ogloszenia w " Moj Pies " ?[/QUOTE] Niestety , nikt o Tuptusia nie dzwoni . A Talib jeszcze do jutra zostaje w klinice , jutro przeglad " japy " i jak wszystko będzie oki to może juz w tym tygodniu wróci do Jamora .
  5. Właśnie dostałam fakturę za odłowienie Bastera 400 zł + vat=488zł . Nie umiem jej wkleić na dogo jakby co jest do wgladu na maila .
  6. [quote name='mgie']Znajdzie dom! na pewno znajdzie! Ważne,że zaczynają dzwonić ... Jak tam oczko?[/QUOTE] Dzis się rano nic nie działo , zobaczę po południu , jak będzie "ciekło " to jedziemy do weta .
  7. [quote name='Marzenuś']Pieniądze wysłane. Pogadam jeszcze z mamą jak wróci. Może i ona się skusi na pomoc :)[/QUOTE] :calus:Dziekuję w imieniu Bastera
  8. Własnie miałam telefon o Nugacika ...i Pani stwierdziła że to jest średni pies , mały to dal niej do 4 kg...... ręce opadają . Biedny Nugacik nie ma szcześcia do szukania domu , chyba ze jest skazany na mnie .
  9. Umowa poszła do Ciebie . Powodzenia i daj znac co z gwiazdą . Trzymam kciuki
  10. [quote name='agnest']Jadę o 17.00. Rozmawiałam z państwem nawet w święta:). To będzie najlepszy dom pod słońcem. Czekają na nią jak na nowego członka rodziny. Czy ktoś ma umowę boguszycką? Bo wymiotło mi ze skrzynki? Byłabym wdzięczna.[/QUOTE] Agnest daj maila to Ci wyslę szybciutko
  11. [quote name='agnest']Czy ktoś ma blankiety umowy adopcyjnej? Potrzebuję pilnie dla... Gwiazdy...żeby nie zapeszyć, a mi gdzieś wymotło.[/QUOTE] Daj maila to Ci wysle
  12. W 1 dzień Świąt zadzwoniła do mnie Nina że ten psiak podobny jest do Hovka [url]http://www.hovawarty.com.pl/oczekiwania.htm[/url] wkleiła go na forum Hovkowym i dziś na koncie jest dla Bastera 500 zł :) az mi sie cieplej na stercu zrobiło że psiak jest bezpieczny . Zaraz uzupełnię 1 post bo też od Marudy666 doszła 100 zł - ślicznie dziekuję w imieniu Bastera .
  13. [quote name='mgie']Biedny Nugacik co mogło być przyczyną? Daleko macie tego weta od siebie ?[/QUOTE] Weta mam blisko ale chcę go zabrać do Piaseczna tam gdzie jest Tuptuś tam mają super wetów a u mnie to takie podstawowe rzeczy robią , a nie chcę żeby coś schrzanili , może to nic groźnego ale wolę nie ryzykowac .
  14. Kurcze Nugat musi jechac do weta bo mu krew z oka leci i nie wiem co mu się dzieje . Myslałam na początku że od Kazika dostał ale wczoraj siedział koło mojego syna i zalało mu się oko krwią . A tu taka pogoda i jazda samochodem to coś strasznego :(
  15. Mgie bardzo dziekuję za ogłoszenia:)
  16. [quote name='mgie']... i pierwszy mail .... [B][B]z:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Telefon:[/B] 723653*** witam ze swiebodzic pani jest brandys z tej strony ten piesek jest do oddania :Help_2::wallbash: [/B][/QUOTE] osz kur****** nieźle . Chyba jakis kiepski towar chłopak wciąga:)
  17. [quote name='jamor']nie nie moja droga.mowiłas o wielkosci wyzła. a za bastera po 13 . ok ?[/QUOTE] Oki świetnie , dziś będę zabierała po 18 Karmelka to obejrze sobie Bastera . Cioteczki proszę o wpłate deklaracji konto podane w 1 poscie . Jak Baster będzie po "tuningu" to zaczniemy go ogłaszac :)
  18. [quote name='jamor']a wogóle umawialismy sie ?[/QUOTE] Nio na 450 zł , prosze tylko o potwierdzenie że to ta kwota żeby było na wątku wiadomo ile to kosztuje żeby nie było później jakiś niejasności . W pierwszym poscie wstawiłam dane do przelewu , prosze pisac nick i że na Bastera żebym nie zdefraudowała jakis złociszów:)
  19. [quote name='jamor']powiem tak : dajcie mi tydzien i sponsora na fryzjera. Mam znajomą ktora wydłubie futro kazdego psa. psiak nie jest wielki wiec moze uda mi sie utargowac z nia za bastra 60 zeta z kapielą z suszeniem. to chyba nie duzo, bo roboty przy nim bedzie sporo. wejdzie na galerie zdjec , tam są zdjecia orena i gacka. ona robiła im futra. a ja w klika dni zrobie mu taką psyche , ze bedzie robił kariere na ogłoszeniach. NIe bede na razie opiysywał go, powiem tylko , ze na pewno warto było go ratowac,[/QUOTE] Jamor bierz go do fryzjera , koniecznie sponsor napewno sie znajdzie . Napisz ile mam wpłacic za hotel co miesiac , tak jak sie umawialismy telefonicznie???
  20. Dostałam od Lilith PW ale z Dt niestety nie moge pomóc mam 2 suki duże , psa i dwa małe w domu , nie dam rady. Moge tylko podnieść . Małej potrzebny domowy DT .
  21. Jamor możesz napisać jak on się ogólnie zaachowuje??? czy to jest jakis dziki pies, czy daje do siebie podchodzić ??? Wiem że jest zimno ale może choć fryzjer na początku by go odwiedził ??
  22. Psiak kolacje wigilijną zje u Jamora ... został odłowiony w wigilię i dostarczony do hotelu. Faktura zostanie wypisana na mnie , bo hycel sie nie zgodził na gminę , ale kasy na odłowienie tylko tyle co z deklaracji jednorazowych + 100 zł daje Ala , to wciąz mało , jeśli nie będzie więcej deklaracji będe niestety musiał pokryć to ze swoich pieniędzy , a niesety mam ograniczone mozliwości ( nawet bardzo ) więc muszę zacząc dogożebry .... pomocy !!!!!!!!!!!!!! Po świętach w 1 poscie wkleję dane do przelewu .
  23. [SIZE=5] [/SIZE][CENTER][SIZE=5][B]Drogie cioteczki [/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=5] [/SIZE][CENTER][SIZE=5][IMG]http://images36.fotosik.pl/127/8e7b656d8d5071c1.jpg[/IMG][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=Red]Z okazji świąt Bożego Narodzenia [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]Chciałbym Wam złożyć serdeczne życzenia. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]I w te [COLOR=blue][U]święta [/U][/COLOR] i przez życie, [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]Niech Wam wiedzie się obficie. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]Niech nie braknie Wam niczego, [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]Jeszcze raz Wam życzę... [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]Najlepszego.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  24. [quote name='sleepingbyday']nie marudź - warto było.[/QUOTE] Tia .... żebyś mnie mogła tozem straszyć hihi
  25. [quote name='dorobella']Możliwe Marlenko, zresztą nikt im nic nie zrobił.... 3000 psów zlikwidowano... A wójt jak będzie chciał zadzwoni po myśliwych i ....będzie miał problem z głowy. Rada Gminy go ochroni, bo ręka rękę myje.... Walka z wiatrakami.... Możne jeszcze poprosić, żeby za odłowienie psa został wystawiony rachunek na gminę - bo to jest w jej gestii, a potem ją skarżyć o zwrot....[/QUOTE] to powiedza jak powiedzieli Psiemu Aniołowi ze jak zabralismy psa to teraz jest naszą własnością . Im tak napisali o psach z szydłowca .
×
×
  • Create New...