-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Coś mi sie do nosa przykleiło :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/242/fb497efb604d5431med.jpg[/IMG] -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Co to za biała kołdra ??? I się jej nie da podnieśc :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/242/d5bfbca3da28c570med.jpg[/IMG] Wojna z Korsą [IMG]http://images45.fotosik.pl/242/3a29087648090a79med.jpg[/IMG] Wojny ciąg dalszy [IMG]http://images39.fotosik.pl/238/dfb284fae80f8666med.jpg[/IMG] "Zakopałam Baraka hihi" [IMG]http://images46.fotosik.pl/241/b249cd7e3d0bf556med.jpg[/IMG] "Zakopane....ale ja odkopie " [IMG]http://images39.fotosik.pl/238/7fbaf57f0bd88c53med.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie tą "talie " Nugacika:evil_lol: [IMG]http://images46.fotosik.pl/241/9b7c940de66e591dmed.jpg[/IMG] Zdjęcie z profilu [IMG]http://images37.fotosik.pl/237/01d37b350b881efdmed.jpg[/IMG] Barak Ty mi tu nie fikaj :evil_lol: [IMG]http://images43.fotosik.pl/242/5324f8a02a39132emed.jpg[/IMG] No i teraz najlepsze , przepraszam za ten widok , ale Nugat już robi "TO" na zewnątrz ( czasami mu się tylko zdarza w domu , ale już sporadycznie) [IMG]http://images41.fotosik.pl/238/ebcb92e1a9402b62med.jpg[/IMG] -
[quote name='kaczadupka']ja wpłaciłam te swoje marne 15 PLN. mam nadzieje, ze bedzie z czego utrzymać bastera ;/[/QUOTE] Narazie tragedii nie ma , bardzo pomaga nam forum Hovkowe - dzis jamor spojrzy czy Baster nie ma tatuaża.
-
Pilnie potrzbny ratunek dla 3 głodujących szczeniaczków ! :(
marlenka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jakie biedactwo , wyglada jak siostra mojego Baraka . -
[quote name='mamanabank']Chyba tak, ale Karmel znalazł dom, nim zdążył wykorzystać pieniądze, tak samo jak nasz Wilk i ta kasa tak przechodzi z psa na psa, ale jeszcze się upewnię.[/QUOTE] Karmel wykorzystał te pieniądze bo ja dopłaciłam Jamorowi róznice tylko na ten czas kiedy Karmel był u niego . Napisałam już do Anawy , żeby nie było że Karmel "wisi" Jamorowi kasę . Niech Anawa wyjaśni sprawę bo w tej chwili dzielimy skóre na niedzwiedziu :oops:
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']A może patrzyła na Ciebie jak na potencjalny posiłek ;)[/QUOTE] To by się nie najadła , ja wypasiona jestem jak szczur w żelaznym sklepie . -
[quote name='mamanabank']anawa przekazała 130zł po Kojocie dla Wilka z mojego podpisu :loveu: Wilk w niedzielę pojechał do domu, a 130zł zostało u Jamora. Dzielimy kwotę na pół, po 65zł dostaje Baster i Nora. [url]http://www.dogomania.pl/threads/175637-NORA-piAE-kna-ON-ka?p=13774183#post13774183[/url] Zatem Baster ma dodatkowo u Jamora 65zł po Kojocie Anawa dziękujemy![/QUOTE] Wiesz co żeby nie było , bo Anawa przekazała jakies 130 zł na Karmelka po Kojocie czy to nie są oby te same pieniądze??Kurcze zeby nie narobic bałaganu .
-
[quote name='kaczadupka']wplace 15, na jakie konto? to samo co na karmelka?[/QUOTE] Kaczadupko tak to samo konto , jest podane w 1 poście . Dziekuje w imieniu Bastera .
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Marlenko, nie martw się Demi pożreć Was nie powinna (choć nie wiadomo czego to ją Jamor nauczył przez te parę dni ;) ) Widziałam wczoraj Demi to groźnie nie wyglądała , śmiesznie sie tylko gapiła przekręcając głowkę . Zaraz zadzwonię o Jamora żeby ja naszykował na podróż, zatankuję auto i po 16 jedziemy . -
[quote name='sonikowa']Poszedł ode mnie przelew - 20 zł deklarowane + 30 zł fryzjer ;-)[/QUOTE] Bardzo dziekuję i dam znać jak dojdą pieniążki .
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ponieważ Karmel odziedziczył po szczeniakach 65 zł , a jemu juz sie nie przydadza , wiec pozwolę sobie przeżucić na Bastera tutaj jest jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Baster-u-Jamora-wciAE-A-potrzebne-pieniAE-dze-na-hotel-i-spA-atAE-dA-ugi-za-odA-owienie[/url]. Pieniądze te podarowane przez Dode z bazarku na szczeniaki które były u mnie . -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich . Demi dzis pojedzie do kliniki - mam nadzieję że mi głowy nie odgryzie i nie zje mi syna podczas transportu . -
KRAKÓW- maleństwo bez łapki i oka. ZNALAZŁ DOM!!!!!
marlenka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Cioteczki szukamy kogos z okolic chrzanowa od wizyty przedadopcyjnej . Pomożecie ???? Może znacie kogoś z tej miejscowości ?? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaczadupka']ja też czekam na wieści![/QUOTE] Cioteczko , Karmelek juz wczoraj pojechał do domku , jego Pan jest zalogowwany na dogo to mam nadzieję że wrzuci tu jakies niusy . Jak wczoraj pojechaliśmy po mikruska to wcale nie chciał z nami "gadać " był przerażony , nie wiedział co sie dzieje ale później wtulił sie w swoją Panią . Ja sie bardzo cieszę że małemu sie tak udało , będzie szczęsliwy . -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Jak się cieszę :multi::multi::multi::multi: Gwiazdko powodzenia maleńka . -
Doszły następne pieniądze - wszystko wpisuję w 1 poście - prosze sprawdzać i błagam wpisujcie nicki. Dziś wpłaty Asia_Olek_i _Fred -100 zł ( forum Hovków), Kahoona-100 zł Ania M-50 zł , Marzenuś - 20 zł , mam nadzieję ze nikogo nie pominęłam .
-
Pan Euzebiusz Strzelczyk Wójt Gminy Grabów nad Pilicą ul. Kazimierza Pułaskiego 51 26-902 Grabów nad Pilicą, fax (+48 4[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG] 662-70-52 Szanowny Panie Wójcie, Otrzymaliśmy niepokojące informację dotyczące sytuacji bezdomnych zwierząt w Pańskiej gminie. Szczególnie niepokoi nas los bezdomnego psa błąkającego się w lesie w okolicy............... . Według posiadanej przez nas wiedzy o sytuacji tego psa byli wielokrotnie urzędnicy Urzędu Gminy, którzy nie wykazali woli zajęcia się tą sprawą. Pragniemy przypomnieć, że art. 7 ust. 2 [I]Ustawy o samorządzie gminnym[/I] nakłada na gminy obowiązek realizacji zadań własnych wynikający z ustaw. Ustawa o ochronie zwierząt w art. 11 ust 1 jednoznacznie definiuje jedno z nich: [I]„[/I][I][FONT=TimesNewRomanPSMT]Zapewnianie opieki bezdomnym zwierzętom oraz ich wyłapywanie należy do zadań własnych gmin.”[/FONT][/I] [FONT=TimesNewRomanPSMT]Oznacza to, że uchylanie się od obowiązku złapania i zapewnienia opieki bezdomnemu zwierzęciu jest uchyleniem się od wykonania zadania własnego gminy wynikającego z ww. Ustawy.[/FONT] W związku z powyższym apelujemy do władz Gminy Grabów o postępowanie zgodne z obowiązującym w Rzeczpospolitej prawem – odłowienie i zapewnienie schronienia bezdomnemu psu, najlepiej we współpracy z organizacjami pozarządowymi mogącymi służyć doświadczeniem i wiedzą w takich działaniach i mieszkańcami gminy zaangażowanymi w zapewnienie bezdomnym zwierzętom godziwych warunków do życia. Realizacja tego zadania ma wymiar nie tylko humanitarny podczas śnieżnej i mroźnej zimy, ale również oznacza poprawę bezpieczeństwa mieszkańców i gości Gminy. Na koniec uwaga o mniej formalnym charakterze. Za kilka dni będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. W tradycji chrześcijańskiej Zbawiciel przyszedł na świat wśród zwierząt, gdy ludzie odmówili Jego rodzinie schronienia. To zwierzęta były świadkami Jego narodzin, to zwierzęta użyczyły Mu ciepła i dachu nad głową, którego nie chcieli dać ludzie. Jest to jeden z najważniejszych symboli naszej kultury. Zasiadając do wigilijnej wieczerzy w cieple domowego ogniska, proszę więc pamiętać o tym bezdomnym, głodnym i zmarzniętym zwierzaku błąkającym się w lasach Pańskiej gminy, któremu jedną decyzją może Pan odmienić los. Z poważaniem Do wiadomości: Przewodniczący Rady Gminy Grabów nad Pilicą To jest to pismo , a ja wczoraj odwoedziłam Bastera i jest taki milusi , podchodził do krat i nadstawiał się do miziania . Jamor dzis ma go zabrać do spa bo strasznie skołtuniony jest , zrobi się dziś Barter na bóstwo to będzie super pies .
-
[quote name='kahoona']psy z tej rewelacyjnej gminy Grabów jeździły prosto do tego potwora Biedrzyckiej, a ona to w zeszyciku zapisywała, dla gminy była wygodna - szybka i tania utylizacja wiem to na pewno - widziałam dokumenty, dotyczy to 2008 roku możemy trochę sponiewierać gminę - mam taki swietny gotowiec z trudnymi pytaniami, ale przyślijcie mi na PW tekst tego co już wysłałyście żądanie odpowiedzi się opłaca - po pół roku walki z moją gminą Żabia Wola nagle mają podpisane wszystkie umowy i podstronę adopcyjną na portalu gminy gnębiłyśmy ich z Arką cierpliwie i pisałysmy skargi, mogę zrobić taką akcję do tej gminy, z Wieteską (powiatowy wet) jesteśmy w dobrych stosunkach po Krężelu więc też pomoże dajcie znać czy się zgadzacie to Wam jeszcze dziś to pismo wstawię[/QUOTE] Oczywiście ze się zgadzam , trzeba z tym zrobić porządek .
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Czy Karmelek juz w nowym domku ?[/QUOTE] Tak Karmel wczoraj ze swoimi ludźmi pojechał do domu :) Jamor zrobił zdjęcie pamiątkowe ale pewnie nie zdązył go wrzucić . -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Jak oni sie kochają :) [IMG]http://images36.fotosik.pl/128/1f3a2d60bbff7649med.jpg[/IMG]