Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. ania ja mam kalendarz. napisz do mnie pw gdyby cos
  2. ojej.....cudnie....malenka.....
  3. hmmmm....nie pamietam wieku mani.... jak z kotami? jest jakis opis niuni?
  4. eeee tam juz wyslalam niunie... a co myslicie o dt - karma i vet , reszta freee..... i czy mozecie sprawdzic stosunek do kotow bo jest potencjalny dom z kotem przyzwyczajonym do psa! wiem ze to trudne... ale bez tego nici......z domkiem.... aha i transport gdyby cos....
  5. basiu najwyzszy czas zaczac.nie ma sie czego bac:)
  6. holera pewnie nie wiadomo jaki ma stosunek do kotow i ile lat?
  7. mi powiedziano, ze sa tymczasy ale tylko u wolontariuszy! pies jest w dziale do adopcji, wiec jest "na wydaniu" ,a na stronie jest: ''zwierzęta wymagające specjalnej opieki, zwierzęta przekazywane do Domów Dziecka, DPS-ów itp bezpłatnie'' poza tym mozna napisac oswiadczenie ze leczenie nie bedzie przerwane tylko okontynuowane!
  8. pies/suka w typie goldena ma szanse na dom. warunek o mlody wiek i milosc do kotow;)
  9. [quote name='leni356']kacperka już nie ma :( :([/quote] :(:( :(:( :(:(
  10. czy jest jakies cudo podobne do goldena ? i lubiace koty..... i w miare mlode...
  11. greven napisz mi info o weronku. krotko i na temat ;) wiek, stosunek do kotow to priorytet . wysle go zainteresowanym . :)
  12. ja mam zepsuta klawiature i ograniczony dostep do netu...:( ale zielony jest ladny ;):p
  13. no comment do twoich postow. mial trafic do mnie i bylo z nim wszystko ok. mozna bylo pisac na biezaco...ale po co???? przeciez nie musisz sie tlumaczyc!!! zgubilas watek i odnalazlas.... byl czas pisalas ok tygodnia, ale po co zawracac sobie glowe????????/:shake:
  14. ja tez pisalam i wklejalam zdjecia.... poza tym napisalam ze dzis zrobie rozliczenie....dokladne:) otrzymane: otrzymane z Dejzi - 250 zl moj znajomy - 10 zl anusia&ailu - 35 zl gameta z bazarku - 135 zl fafenkufen - 60 zl razem -490 zl wydane: szczepienie wscieklizna - 20 zl leki 1 wizyta - 5 zl szt. 3 leki 2 wizyta - 20 zl szt 12 karma dla alergikow - 25 zl (ok 1,5 kg) ozonella - 31 zl razem wydano: 101 zl zostalo 389 zl zaraz napisze do maupy zeby wkleila :)
  15. Dejzi tez bierze leki na serducho. nie wyzdrowieje, ale wspomoga organizm, do tego tluszczak, rak i kamien, kochany lenek.....:(
  16. [quote name='Ulaa']Krytykuję i dziwię się, że osoby które doskonale wiedzą jak wygląda sytuacja i ilośc bezdomnych psów w kraju, decyduje się na tak nieodpowiedzialny i egoistyczny krok. Bardzo się temu dziwię. A może nie... Wszak to Polska, moherowa ciemnota. Życzę dobrych domów dla mamy i szczeniąt oraz rozumu na przyszłość...[/QUOTE] moze kazdego szczeniaka poddac sterylce/kastracji?????/ OOOo taaaakkkk! !!!!!!1[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_6.gif[/IMG][/URL] ...szkoda, ze yumanji nie miala ostrych nozyc to by mogla glowy poodcinac... szczeniakom i matce, a co... same problemmy przez nia...!!![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_111v.gif[/IMG][/URL]
  17. moze ten watek wam pomoze : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141742-PrzeraA-ona-dzika-sunia-o-imieniu-Lena-MA-DOM[/URL] tez byly podobne problemy....z dzika sunia...
  18. zawiedziona jestem... skoro cie pogryzl to dlaczego dopiero teraz o tym piszesz???
  19. HAHAHA!:D wlaczylam filmik o tysonie i w moje "amstaffy" wszedl diabel...takich szczekow to dawno nie bylo i sie uspokoic inie moga... .haha:D jaja jak berety [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_19.gif[/IMG][/URL]
  20. ja tez:D::D:D:D
  21. [quote name='Kana']Kochana doszla doszla dziękuje ;) A co wydałaś te kilka stówek już Dejzi ?? :bigcool: P.S Pamiętaj o dokładnym rozliczeniu dla mnie o wydatkach dejzi z jej puli.[/QUOTE] nie no kilka groszy zostalo :D jak bede miala wolne to zrobie rozliczenie, bo sama nie wiem ile wydalam;) tosa jej pieniadze i ma ich jeszcze troche;0
×
×
  • Create New...