mi powiedziano, ze sa tymczasy ale tylko u wolontariuszy!
pies jest w dziale do adopcji, wiec jest "na wydaniu" ,a na stronie jest: ''zwierzęta wymagające specjalnej opieki,
zwierzęta przekazywane do Domów Dziecka, DPS-ów itp bezpłatnie''
poza tym mozna napisac oswiadczenie ze leczenie nie bedzie przerwane tylko okontynuowane!