Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. agus zagladnij: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178560-4-miesiAE-czne-szczeniaki-pita-Szczecin[/url]
  2. czyzbys pisala o cudnym bodziu?:loveu:
  3. oj nie wiesz co mowisz! myslisz ze dlaczego moj TZ pozwala jej spac z nami? ale przekonac sie nie daje...dzisaj bylam u veta i wydalam 20 zl na leki (12 tabsow)na ponad miesiac. vet radzi zrobic zabieg po podleczeniu (naprawe sie przejal mala) , na znieczuleniu dozylnym bo jest bezpieczniejsze i boi sie ze malej grozi ropomacicze ... dzisiaj mial z niej ubaw jak fisiowala u niego... ucieszyl sie ze mala teraz ma dobrze... ps.juz 25 min pisze ten post...wrrr...
  4. cd. szalenstw: http://img707.imageshack.us/img707/6802/baka078.jpg http://img521.imageshack.us/img521/4323/baka079.jpg http://img163.imageshack.us/img163/4268/baka080.jpg a teraz cos dla doroslych: 'ja ciebie' http://img502.imageshack.us/img502/777/baka070.jpg i 'ty mnie' http://img193.imageshack.us/img193/4203/baka073.jpg bylo tez 69:D i podobnehehe
  5. ona ma jutro planowana sterylke
  6. moj aparat nie nadaza za panienkami.hahaha http://img163.imageshack.us/img163/1885/baka064.jpg dodam ze mala nie potrafi bawic sie z ludziami...pewnie nikt sie z nia nigdy nie bawil...a dzisiejsze szalenstwo to 1 raz tak na maxa... http://img43.imageshack.us/img43/7030/baka065.jpg http://img193.imageshack.us/img193/2069/baka067.jpg http://img718.imageshack.us/img718/3763/baka068.jpg http://img707.imageshack.us/img707/9683/baka077.jpg http://img718.imageshack.us/img718/1610/baka069.jpg
  7. aga czy ludzie od tej labradorki schroniskowej odebrali ja ? wiesz cos? ja dzwoniam ty tez... a ona nadal w schronie ... moze to nie ten pies?
  8. mieli ja podobno odebrac wlasciciele?!
  9. dzisiaj znowu do weta. na razie wydalam 20na wscieklizne i 5zl na leki. http://img192.imageshack.us/img192/6664/baka053.jpg szczepienie http://img36.imageshack.us/img36/8929/baka055.jpg wpis w ksiazeczke http://img36.imageshack.us/img36/8929/baka055.jpg
  10. a za chwilke kilka starszych fotek. z przyjacielem rodziny: http://img211.imageshack.us/img211/9741/baka029.jpg http://img716.imageshack.us/img716/4104/baka025.jpg zdjecie z ostatniej chwili: http://img705.imageshack.us/img705/1958/baka052.jpg
  11. nowe wcielenie gwiazdy ,szkoda tylko, ze nie lubi sie fotografowac... i ja niedokladnie ja ogolilam bo ona taka delikatna. na zdjeciacht tego nie widac ale teraz to grzwka pelna geba;:) i zaraz mnie szlag trafi przez to pisanie 20min dwa zdania. przepraszam za pisownie... http://img200.imageshack.us/img200/993/baka050.jpg mam was gleboko w.....:diabloti:: http://img32.imageshack.us/img32/8286/baka051.jpg http://img24.imageshack.us/img24/1948/baka049.jpg http://img96.imageshack.us/img96/9199/baka048.jpg http://img188.imageshack.us/img188/1531/baka047.jpg http://img96.imageshack.us/img96/5811/baka046.jpg
  12. moja babcia zrobi malej ubranko na drutach :)
  13. ogole na pewno... laduje akumulatorki hehe
  14. [quote name='agnieszka32']http://img709.imageshack.us/img709/9616/baka045.jpg Jak słodko cała trójka sobie śpi :loveu: Nie widzę tylko, gdzie kończy się jedna sunia, a zaczyna druga ...:evil_lol:;) one spaly na mnie... tak to juz jest z grzywkami, a moje laski sie na krok nie odstepuja. wszedzie razem... i dlatego takie fotki...
  15. jutro wkleje wiecej fotek tylko chcialam dodac ze 1 tabletka dla malej kosztuje 1,6 i ja dziele na 3. podaje jej 2 razy dziennie.
  16. ja tez nie wiedzialam o kawiaturze fotki z zabawy http://img684.imageshack.us/img684/9585/baka038.jpg http://img19.imageshack.us/img19/728/baka033.jpg http://img98.imageshack.us/img98/8093/baka039.jpg http://img138.imageshack.us/img138/6148/baka042.jpg i po zabawie opoczynek http://img525.imageshack.us/img525/9616/baka045.jpg
  17. [quote name='tsu']nie odpowie, bo ją o podsufitkę (której w zasadzie nie ma też) wybiło, gdy zgięła się nad kupą.[/QUOTE] A ja myślę, że skrobaczka poszła w ruch a to trochę potrwa...;)
  18. gdzieś czytałam o zaginięciu podobnej suni, ale nie mogę znaleźć :(, u nas taką znaleziono:
  19. [quote name='Anastazja&Aleksander']To było kupowanie tak na chybił trafil, zalicytowalam myslac ze mnie przelicytuja a tu nic :( wiec bedzie podusia z pieseczkiem. Nigdy nie kupowalam gadzetów z psami, wystarczaja mi żywe ale jakoś tak dziwnie wyszlo, i jest.[/QUOTE] Co się przejmujesz będzie na bazarek bo śliczny jest :):):)Hahaha:diabloti:
  20. [quote name='Anastazja&Aleksander']Puki Evita nie przyjdzie pokaże wam mojego 4 pieska :P [URL]http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/875/88/52/875885285[/URL] ładny ? wczoraj kupiłam :)[/QUOTE] Ładny, tylko szkoda, że pluszowy :)
×
×
  • Create New...