-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spoko damy rade:) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Anusia zaraz wysle i przeszlo 60 l od Fafenkufen:D Bardzo dziekujemy:) Kana doszla umowa? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='*anusia&ajlu*']ja piernicze co za babsko, co za chodzaca istota moze tak płytko myslec!!! to ta sunia powinna byc wysterylizowana, bo znowu przy kolejnej cieczce przyjdzie z maluchami, beszczelna!!!! magdola co to za tabletki bo nie doczytalam? jak dostane wyplate to przeleje na malutka kilka zł;)[/QUOTE] Na serduszko;) -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Ja tez mialam Yorka na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/threads/175030-Baka-juA-w-KochajAE-cym-Domku-Jest-juA-szczAE-sliwa[/url] a york z niej ze hej :D ale york. poza tym jutro dzwonie tam do schronu i rosze o kontrol. jesli evita nie ma nic do ukrycia to wszystko bedzie ok. a mnie tez okradli ! telefon,laptop,psp i piloty do tv! -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
cioteczki 'zgubilam' linka do watku Lenki. Jest sunia ciezarna i dzika. nie wiedza a jak ja zlapac... i musi 'zniknac'. mala i kudlata... [url]http://www.dogomania.pl/threads/178980-Malutka-dzika-Misia-z-opuszczonej-kopalni-w-Rudzie-A-lAE-skiej-W-ciAE-A-y-Jak-jAE-zA-apaAE/page6[/url] -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
aga z ciebie to normalnie paparazzi :Duwielbiam 'poduszeczki-stopeczki' ;):loveu::loveu::loveu: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
aga z ciebie to normalnie paparazzi :Duwielbiam 'poduszeczki-stopeczki' ;) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='andzia69'] Magdola - gdyby tz nie lubił małej gołej to nie pozwalałby na spanie miedzy nogami!:evil_lol:[/QUOTE] No comment.... w kazdym razie jest ok ale ucieszyl sie jak wyslalam umowe na dt, a na zdjeciach pierwszych to tak lezeli przez caly film, czyli ok 1,5 h :D -
czyli domek nie sprawdzony?......
-
superrrrr!!!
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
moja niestety kropelkow nie toleruje :( A gammolen w kapsulkach wolowych jest dlatego wygodniejszy dla nas;) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:oops: beda pojutrze czyli zaraz:cool3: jesli ktos moglby zmniejszyc i wstawic to bardzo prosze Dejzi zakochala sie w moim TZ (chyba bez wzajemnosci:-()i non stop siedo niego przytula: http://img17.imageshack.us/img17/1051/baka097.jpg http://img25.imageshack.us/img25/4105/baka098.jpg http://img521.imageshack.us/img521/452/baka099.jpg http://img713.imageshack.us/img713/374/baka100.jpg -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
zwlaszcza ze evita przestala sie udzielac a przedtemmmm.... ja dzisiaj nie moglam zadryndac bo dystrykta mialam na glowie.... -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
aga ja ci proponuje gammolen na siersc i skore. rewelacja, ale to nie jest le tylko cos typie skrzypowity dla ludziow:) -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
ja sie dowiedzialam na kudlaczach... -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Bazarkow nie bylo, i chyba nikt nie zdazyl wplacic... Ja postaram sie jutro zadzwonic ... Poza tym u nas w schronie sterylizuje sie tylko suki i kotki... Kastracji nie :( -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
agus on na pewno jest gdzies schowany bo inaczej by nie przetrwal mrozow... i sadze tylko wychodzi na 'łowy '... I tak sobie mysle ze sarunia z nim jest tylko schronienia pilnuje.... -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Dobra, a jaką macie pewność, że taki pies w ogóle istniał? Ja nie wierzę na słowo osobie która jest od dawna na czarnych kwiatkach. A oprócz opisów Golden Evity nie ma żadnego dowodu że w schronisku był jakiś york. Kiedy na forum pojawiła się osoba (Iza) która chciała go wziąć do siebie, nagle znalazł się domek w postaci znajomego - co za niespodzianka! - Golden Evity. Golden Evita kilkakrotnie prosiła o pieniądze, podawała ceny ponad 100 zł za wykup psa, prosiła o bazarki, itd. Nadal wierzycie w dobre intencje?[/QUOTE] Cholera! Chyba masz racje, za krótko tu jestem....I zla na siebie jestem, tylko mnie zastanawialo, ze york nie ma 'zbytu'.....:( -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Litterka']A czy aby Golden Evita nie jest na Czarnych kwiatkach?[/QUOTE] jest niestety........myslalam, zeby dac jej druga szanse..szkoda:( -
Wow! Wszystkiego dobrego maly....
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja jutro wkleje szokujace zdjecie......:D -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magdola replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Poczytaj sobie podklejony wątek na PwP, o co pytać itp.[/QUOTE] gdzie ten watek?????/ ja za 'ciemna' jestem chyba..... -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Hmmm. juz sobie wyobrazam spotkanie z aga....Sarunia, Fiodorek,...a gdzie Piczka? Buhahaha Innej opcji nie ma!