Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Anusia zaraz wysle i przeszlo 60 l od Fafenkufen:D Bardzo dziekujemy:) Kana doszla umowa?
  2. [quote name='*anusia&ajlu*']ja piernicze co za babsko, co za chodzaca istota moze tak płytko myslec!!! to ta sunia powinna byc wysterylizowana, bo znowu przy kolejnej cieczce przyjdzie z maluchami, beszczelna!!!! magdola co to za tabletki bo nie doczytalam? jak dostane wyplate to przeleje na malutka kilka zł;)[/QUOTE] Na serduszko;)
  3. Ja tez mialam Yorka na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/threads/175030-Baka-juA-w-KochajAE-cym-Domku-Jest-juA-szczAE-sliwa[/url] a york z niej ze hej :D ale york. poza tym jutro dzwonie tam do schronu i rosze o kontrol. jesli evita nie ma nic do ukrycia to wszystko bedzie ok. a mnie tez okradli ! telefon,laptop,psp i piloty do tv!
  4. cioteczki 'zgubilam' linka do watku Lenki. Jest sunia ciezarna i dzika. nie wiedza a jak ja zlapac... i musi 'zniknac'. mala i kudlata... [url]http://www.dogomania.pl/threads/178980-Malutka-dzika-Misia-z-opuszczonej-kopalni-w-Rudzie-A-lAE-skiej-W-ciAE-A-y-Jak-jAE-zA-apaAE/page6[/url]
  5. aga z ciebie to normalnie paparazzi :Duwielbiam 'poduszeczki-stopeczki' ;):loveu::loveu::loveu:
  6. aga z ciebie to normalnie paparazzi :Duwielbiam 'poduszeczki-stopeczki' ;)
  7. [quote name='andzia69'] Magdola - gdyby tz nie lubił małej gołej to nie pozwalałby na spanie miedzy nogami!:evil_lol:[/QUOTE] No comment.... w kazdym razie jest ok ale ucieszyl sie jak wyslalam umowe na dt, a na zdjeciach pierwszych to tak lezeli przez caly film, czyli ok 1,5 h :D
  8. czyli domek nie sprawdzony?......
  9. superrrrr!!!
  10. moja niestety kropelkow nie toleruje :( A gammolen w kapsulkach wolowych jest dlatego wygodniejszy dla nas;)
  11. :oops: beda pojutrze czyli zaraz:cool3: jesli ktos moglby zmniejszyc i wstawic to bardzo prosze Dejzi zakochala sie w moim TZ (chyba bez wzajemnosci:-()i non stop siedo niego przytula: http://img17.imageshack.us/img17/1051/baka097.jpg http://img25.imageshack.us/img25/4105/baka098.jpg http://img521.imageshack.us/img521/452/baka099.jpg http://img713.imageshack.us/img713/374/baka100.jpg
  12. zwlaszcza ze evita przestala sie udzielac a przedtemmmm.... ja dzisiaj nie moglam zadryndac bo dystrykta mialam na glowie....
  13. aga ja ci proponuje gammolen na siersc i skore. rewelacja, ale to nie jest le tylko cos typie skrzypowity dla ludziow:)
  14. ja sie dowiedzialam na kudlaczach...
  15. Bazarkow nie bylo, i chyba nikt nie zdazyl wplacic... Ja postaram sie jutro zadzwonic ... Poza tym u nas w schronie sterylizuje sie tylko suki i kotki... Kastracji nie :(
  16. agus on na pewno jest gdzies schowany bo inaczej by nie przetrwal mrozow... i sadze tylko wychodzi na 'łowy '... I tak sobie mysle ze sarunia z nim jest tylko schronienia pilnuje....
  17. [quote name='pinkmoon']Dobra, a jaką macie pewność, że taki pies w ogóle istniał? Ja nie wierzę na słowo osobie która jest od dawna na czarnych kwiatkach. A oprócz opisów Golden Evity nie ma żadnego dowodu że w schronisku był jakiś york. Kiedy na forum pojawiła się osoba (Iza) która chciała go wziąć do siebie, nagle znalazł się domek w postaci znajomego - co za niespodzianka! - Golden Evity. Golden Evita kilkakrotnie prosiła o pieniądze, podawała ceny ponad 100 zł za wykup psa, prosiła o bazarki, itd. Nadal wierzycie w dobre intencje?[/QUOTE] Cholera! Chyba masz racje, za krótko tu jestem....I zla na siebie jestem, tylko mnie zastanawialo, ze york nie ma 'zbytu'.....:(
  18. [quote name='Litterka']A czy aby Golden Evita nie jest na Czarnych kwiatkach?[/QUOTE] jest niestety........myslalam, zeby dac jej druga szanse..szkoda:(
  19. Wow! Wszystkiego dobrego maly....
  20. a ja jutro wkleje szokujace zdjecie......:D
  21. [quote name='zerduszko']Poczytaj sobie podklejony wątek na PwP, o co pytać itp.[/QUOTE] gdzie ten watek?????/ ja za 'ciemna' jestem chyba.....
  22. Hmmm. juz sobie wyobrazam spotkanie z aga....Sarunia, Fiodorek,...a gdzie Piczka? Buhahaha Innej opcji nie ma!
×
×
  • Create New...