Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='pinkmoon']Ale po co pan ma sam sobie robić kłopot, Najda go wyręczy :diabloti:[/QUOTE] wlasnie o tym pisalam haha
  2. Wzruszylam sie.... tak sie ciesze...
  3. [quote name='doddy']Miałam dzisiaj telefon ze strony fundacji o Najdę :) Ale pan ma kotki :([/QUOTE] To sie ich pozbedzie:diabloti::diabloti::diabloti:
  4. O rany...:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  5. A ja mam nadzieje zobaczyc ja na 'zywo':) Poza tym z moimi astkami nie ma szans :D 3,7 i 4,8 kg!!!
  6. trzeba by ta ozonelle moze kupic bo bez zmian
  7. [quote name='Kana']Nasz kochany brzydalek ;)[/QUOTE] Sama jesteś brzydalek:p:diabloti:
  8. miejsce na fotki w nowym wdzianku :) http://img203.imageshack.us/img203/1585/baka091.jpg z babcią http://img12.imageshack.us/img12/8099/baka095.jpg ja wracam... http://img300.imageshack.us/img300/9553/baka083.jpg
  9. [quote name='ewaf']Wiecie, czegoś nie rozumię , jezeli wydaje sie że komuś uciekła to dlaczego jest podjęta decyzja o sterylizacji w tak szybkim czasie. Czy to ogłoszenie było sprawdzone że to nie ona ? [URL]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,3482/[/URL][/QUOTE] Sprawdzone. To nie ta sunia...
  10. przychodnia weterynaryjna przy ul. Parkowej :) Sa zapisy.
  11. Doszedl przelew od gamety z bazarku :) na kwote 135 zl :):D
  12. Kilka dni bylam bez netu, a mialam dwa telefony o suni nr 4:). Jedna pani mowila, zeby oglaszac ja jako typowego pudla, a nie w typie i ona oglosila na pudelkach:) Druga pani miala oddzwonic do mnie i pytala sie o transport do Lodzi...Na razie tel. milczy...:( a mala nadal w schonie :(
  13. [quote name='pinkmoon']Jutro wieczorem :loveu:[/QUOTE] a ja sie domyslam...
  14. trzeba go na kudlaczach oglosic! i na mikruskach!
  15. dla mnie Lady... ukradne ja jak sie pudziana pozbede ...:D albo wymienie;):diabloti:
  16. a czy on potrafilby wytrzymac ok10 h w domu sam? od 4 do14...
  17. aga moze jakies spotkanko jak sie ociepli, albo kawa u mnie?:cool3: ja tez ostatnioo zmienilam zzdanie o astach itp...:evil_lol:
  18. ja na nia wolam lizi, moj tz: pudzian hehe
  19. [quote name='agnieszka32']No zajrzałam, ale link nie działa... No i nie wiem, co o tym sądzić - rozmnożył sukę idiota i nie wie, co zrobić ze szczeniakami, na które zbytu nie miał :shake::angryy: Teraz idzie na łatwiznę i prosi o szukanie im domów. Szlag mnie trafia :angryy: Co najwyżej mogę domek sprawdzić dla maluszków, jakby zaszła taka potrzeba.[/QUOTE] no a ja myslalam ze tylko ja tak sadze... wrrr...
×
×
  • Create New...