-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Nela i Tomek już w nowych domkach, można zdjąć z allegro. Zgłosiły się jeszcze 2 domki: [FONT=Arial]1). Jestem zainteresowana adopcją maleńkiego, spokojnego, kudłatego pieska, właśnie w typie Neli lub jorka. Mam 2 dzieci (7 i 3) oraz psa berneńczyka.[/FONT] 2). Drugi domek szuka pieska w typie Tomka (nie suczkę) - mały, kudłaty, łagodny do dzieci: Mieszkamy na śląsku w domku jednorodzinnym z wielkim ogrodem. Mamy już jednegopsa dużego -suczkę o wspaniałym charakterze, która bardzo chętnie zakoleguje sięz jakimś pieskiem , jest młoda i bardzo lubi się bawić, nie jest agresywna wstosunku do innych piesków. Może Chesterka ? w 1 przypadku??? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Nela i Tomek już w nowych domkach, można zdjąć z allegro. Zgłosiły się jeszcze 2 domki: [FONT=Arial]1). Jestem zainteresowana adopcją maleńkiego, spokojnego, kudłatego pieska, właśnie w typie Neli lub jorka. Mam 2 dzieci (7 i 3) oraz psa berneńczyka.[/FONT] 2). Drugi domek szuka pieska w typie Tomka (nie suczkę) - mały, kudłaty, łagodny do dzieci: Mieszkamy na śląsku w domku jednorodzinnym z wielkim ogrodem. Mamy już jednego[FONT=monospace] [/FONT]psa dużego -suczkę o wspaniałym charakterze, która bardzo chętnie zakoleguje się[FONT=monospace] [/FONT]z jakimś pieskiem , jest młoda i bardzo lubi się bawić, nie jest agresywna w[FONT=monospace] [/FONT]stosunku do innych piesków. Może Chesterka ? w 1 przypadku??? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wrrrrr...http://allegro.pl/item885428784_chinski_grzywacz_chinskie_grzywacze.html Po peelingu skórka jakby gładsza... ale codziennie robić? Ja bym co 2 dni albo rzadziej, bo taka słabiutka jest.... Z tym odrobaczaniem tez poczekam, na razie dałam to od weta, bo słabsze... Mała nawet po schodach kiepsko chodzi... Jesczez jest bardzo słaba, i jak aniprazol taki mocny...... to się bałam....może źle zrobiłam, ale ..... Te "krosty" to głównie na karku tam gdzie włosy (tragedia same czarne wągry) i na linii kręgosłupa.... Na główce włos jeszcze twardy, ale na łapkach i ogonie już prawie jak puszek :) I co zrobić żeby oduczyć psa złośliwości? Bo moja psia rezydentka sika nagminnie w domu jak jest drugi pies..... -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Domków Ci u nas dostatek.... -
Suczka 3 mies. ZAMARZAŁA W STODOLE!! - bezpieczna, ma DOM !!
magdola replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie :) -
Oj .. To były czasy....:D A mój śp tata podrabiał te kartki;) I mieliśmy wszystkiego fulllll.....
-
Chester malutki kudłaczek W SWOIM DOMKU - za TM
magdola replied to leni356's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudowna.... a po jakimś domowym SPA to cudo będzie. Ona jest na pewno spokrewniona z rasowcem...... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Normalnie jakbym Airę widziała :D -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Super :) teraz każdy będzie mógł wejść na wątek Lena stamtąd gdzie cos napiszesz :) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Czy tak jak jest to nie jest dobrze?[/QUOTE] Dobrze, tylko tak jak zrobisz jak napisałam to klikając na obrazek wchodzisz od razu na dany wątek :) Tak jak u mnie i innych ciotków :D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapomniałam podać, że mała waży 3,700 w porywach do 3,800 :) i po zrobieniu wielkiego kooooo :D -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
A teraz Ellig wchodzisz na dany wątek, klikasz w link strony, wciskasz pr. prz. myszy, klikasz KOPIUJ, wchodzisz tam gdzie poprzednio, czyli edytuj sygnaturkę, klikasz w obrazek odnośnie tego wątku co przed chwila kopiowałaś, następnie klikasz w taki globusik z położoną białą "ósemką", wyskakuje okienko, w które "wklejasz" ten link, co go przed chwila kopiowałaś, potem klikasz"zapisz sygnaturę" i masz podlinkowany bannerek :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Może z tą klatką rzeczywiście dobra rzecz, ale to zależy od psa, żeby się nie bał... Moja sunia jak sie boi, albo jak jej smutno, bo np. wychodzimy z domu to sama wchodzi do takiej torby transporterka (jest otwarty cały czas) i wtedy czuje się bezpiecznie ;) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ilka21']No z aniprazolem to głównie chodzi mi o łysą bo dla tj pisałam Airy starczy na razie drontal. Neistety szorowanie tyłkiem to rzadko kiedy oznaka robali a bardzo często oznaka zapchanych gruczołów okołoodbytowych.Kła trzeba usunąć bo zgryz pójdzie i jeszcze zapalenie się wda(dotknij go mocniej czy nie rusza się choć ciutkę? bo jak tak to ruszać nim delikatnie i powinien wylecieć). p.s. a jakoś daje ja sobie wychowałam małpy(choć i tak na sporo im pozwalam) i mi nie mają prawa wziąc z talerza(jak widzę bo jak nie to inna gadka hahahah) a jedynie powąchac i siedziec przy mnie jak jem ale moja mama i reszta ma przekichane bo sa nachalne bo niestety ona i goście często coś dają za co bardzo krzyczę bo sobie tego nei życzę. Ale jak ktoś da to neich sam potem się męczy i odpędza psy ;) Nie radzę ganiać bo uczysz głupoty psa tylko bierz kiełbaskę z lodówki wołaj i towar wymienny "znalezisko" za kiełbaskę(kawalątek) a z czasem pies bedzie ci oddawał "znaleziska" bo będzie się to opłacało bardziej a tj robisz to robisz im super nagrodę zabawa w gonitwę za znalezisko i nie oddawanie go czyli uczysz nie oddawania ;) dzięki, a kła to trza usunąć bo się nie rusza :( Z tym ganianiem to może trochę przesadziłam :D bo Aira to sie raczej słucha (jak nie udaje głuchej), ale gorzej z Dejzi ;). Z talerza tez nie pozwalam i na wszystkich krzyczę, przez co jestem tyranem dla psa....:), ale jak nikt nie widzi to czasem cos zniknie;) przypadkiem. A tak wogóle to jak takich maleństw nie rozpieszczać?..... Tylko one za inteigentne są i umieją to wykorzystać....Więc staram się nie dawać:D -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
magdola replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Dowiedz się jutro co i jak, może więc trzeba by mu szukać DS , co by koszty pokrył... Na pewno by sie znalazł.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mała ucałowana;) Poza tym ja specjalnie rzuciłam palenie dla psa i teraz nie żaluje na jedzenie, a po drugie, to ja już od jakiegoś czasu kupuje małe opakowania karm różnych innych żeby zmienić, bo wg mni eRoyal też ni ejest wart swojej ceny. Na razie miałam Eukanubę (nie bardzo) i Boscha (dosyć chętnie jadła), Acane zostaiłam na deser bo przy poprzedniej grzywce byłam bardzo z niej zadowolona :) I z Hillsa jeszcze też:) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356'] Też uważam ze dla yorka domek szybko się znajdzie.[/QUOTE] No własnie trzeba go ogłaszać dużo! Dużo! Dużo! :)Ciekawe dlaczego trafił do schronu.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla mnie Royal nie jest wcale najlepszą karma ale moja sunia nie chce nic innego jeść:( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Szejk nie miał swojego wątku, i nawet jego zdjęcia chyba nie mamy. No właśnie, nie każdy da radę wytrzymać kilka miesięcy. Edit: mam zdjęcie Szejka. On znalazł dom z wątku w dziale Przygarnę psa. To jego domowe zdjęcie. Było na tamtym wątku. Biedny Szejk. [/QUOTE] Biedny :( Tak mu dobrze ze ślepek patrzy....Taki śliczny jest.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Szejk nie miał swojego wątku, i nawet jego zdjęcia chyba nie mamy. No właśnie, nie każdy da radę wytrzymać kilka miesięcy. Edit: mam zdjęcie Szejka. On znalazł dom z wątku w dziale Przygarnę psa. To jego domowe zdjęcie. Było na tamtym wątku. Biedny Szejk. [/QUOTE] Biedny :( Tak mu dobrze ze ślepek patrzy....Taki śliczny jest.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj się dowiedziałam,że czeka mnie kolejny wydatek, bo mojej Airze trzeba kła usunąć mleczaka...:( Ale ja już mam w książeczce wklejoną naklejkę.... to tylko łysej bym ten aniprazol dała.... będę z nią szła za ok 2 dni to zapytam....jak dotrze do mnie książeczka. Zrobalami ja nigdy nie miałam styczności, bo nie było, zreszta "golas" nie szoruje tyłkiem po ziemi :D ale to przeciez nie znaczy że robaków nie ma.... No to szukam tych pozostałych 39 chętnych ;) do okulisty... PS. Ilonka jak Ty dajesz sobie rade ze swoim stadkiem, jak ja z dwoma nie mogę... Złodziejki wszędobylskie, wszędzie wejdą, wszystko muszą zobaczyć, poczuc, powąchać, zjeść.... Jako pierwsze. Kawałek czekolady po kryjomu jadłam w zamknięciu, bo by mi z buzi wyciągnęły, i znalazły jakąś stara gumę do żucia, to na przemian żuły i uciekały przede mną, żeby im nie zabrać...Gonitwa była jak w "Wilku i zającu":D