Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. To była prawdziwa przyjemność takie piękności obsługiwać ;)
  2. U Florki jest zawsze fajnie, a tym razem było jeszcze fajniej :D Maksowi i Kacprowi sie na bank bardzo podobało, nawiązali "wspólny język " :D, a i Godzilla się świetnie odnalazła w siedmio-sztukowym stadzie psów :D Mi Packa tez padła, całą droge przespała co prawda, ale jednak cała wycieczka mocno ją wykończyła :)...mamunia też już ledwo dycha i zaraz idzie lulu :) Asiu dziękujemy bardzo jeszcze raz:loveu:
  3. Agula nie rób scen plis, śpi w domu.
  4. Tak, wszystko ok, czekam na obiecane fotki
  5. To wsiadaj na rower i pedałuj do Niechobrza wymiziać czarnulę :) Siedzi w ciepelku całe szczęście bo już tak lodowato się zrobiło.....
  6. Beciu super wieści, cieszę się bardzo !!!! :)
  7. pół biedy z tym kotem, ale kalendarz na ścianie jest boski :D
  8. [quote name='Becia66']Dzwoniła dzisiaj pani z Warszawy ale szukają mniejszego terierka.[/QUOTE] No to yorka niech se kupią:shake::eviltong:
  9. ja koło południa, będe dzwonić z drogi :D Browarki już mi się chłodzą na pace :D
  10. Czy Becia kiedyś czegoś nie ogarnęła ?? :D No, no Beciu, dobry pomysł miałaś, "czymam" kciuki mocno !!!!
  11. O jaka super Wiola :D Cudności :D Postaram się wieczorkiem zrobić porządki w pierwszych postach ;) Szarikowa, a masz jeszcze fotki z pokazów Bolesława ? :)
  12. Wklejam linki do galerii . Nowy psak pudelkowaty - DINO [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/DinoNowyPiesek#[/URL] PATI [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Patisia[/URL] Szczeniaczki: [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Szczeniaczki[/URL] Szarikowa dzięki, dobra robota ;)
  13. Piękne maluszki, mam nadzieję, że uda się szybko trafić im do nowych domków, oby i Pati się udało przed zimą....
  14. [quote name='Becia66']dostałam sms od Magdy, ze w przytulisku nowy pies, mieszaniec pudla, wiek ponad 10 lat. No to mamy jazdę....:shake:[/QUOTE] Dostałam info od Justynki na temat tego nowego psa....ileż jeszcze tych bid tak będzie się tułać:shake: "To nasz nowy nabytek .Wczoraj ok.20 zadzwonili do mnie po interwencji na policji ze w polu w Kielanówce leży pies.No i przywiozłam go do gab.Z Madzią zrobiłyśmy oględziny. Niestety starszy ok. 10 letni pies, słaby-leżał chyba na tym polu, na słońcu cały dzień,na sierści oczywiscie larwy much. Nie miał ran tylko odparzenia w okolicy siusiaka i tam było najwiecej larw, i w okolicach oczu ,bo tam kołtuny i zaschnięta wydzielina.Wiekszość wycięłyśmy i co się dało, to umyłyśmy i opatrzyłyśmy (straszna robota, ale po buldożku to już nas nic nie zdziwi).Oczywiście musiał być troche znieczulony, bo to odparzenie na brzuchu go bolało.Dostał kroplówkę antyb. i lek p.zaplny i pojechał do przytuliska ok 22.30. Zdjęcia są dziś z rana . Jest lepszy trochę, zjadł i pochodził po wybiegu. Będę tam wieczorem zeby mu podac leki. Mieszka narazie w kontenerze." [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9797/80312059.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1155/64960436.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6632/16359461.jpg[/IMG] Charakterystyczny jest ten psiak, jak wydobrzeje i będzie można go jakoś do ładu doprowadzić ( mam na myśli zrobienie pudlowej fryzury ) to może uda się z domkiem.....ech.... brak mi słów:shake:
  15. Ja wiem tyle, że sunia- mamuśka nazywa się Pati :) Szczeniaczki są w wieku ok. 4 tygodni, czyli, jak wczoraj dowiedziałyśmy sie na szkoleniu w wieku w którym trzeba koniecznie zacząć je socjalizować i przyzwyczajać do życia w środowisku ludzkim, uczyć dobrego dotyku, różnych odgłosów cywilizacyjnych, pokazywać otaczający świat, dotykać uszu, łapek, zębów, to wszystko czego będa doświadczać w swoim dalszym życiu i ważne jest to aby się tego nie bały. Tak więc nasze młode wolontariuszki - macie pracę do wykonania :)
  16. Mamonabank, ale suknie koniecznie "bez plec " :D
  17. Dziewczyny cieszę, się, że wczorajsze szkolenie się Wam podobało i że mogłysmy się wspólnie dowiedzieć jak jeszcze lepiej, efektywniej i przede wszystkim bezpieczniej zajmowac sie psiakami w naszym przytulisku oraz swoimi domowymi. Dziekuje Wam za obecność i aktywne uczestnictwo :) Dziękujemy też bardzo p. Jadzi za poświęcony nam czas i przekazanie nam w ciekawy sposób tych wszystkich ważnych wiadomości:Rose:
  18. Florentynko współczuję serdecznie, nie chcę Cię martwić bo każde dziecię inne przeciez jest, ale u nas to trwało i trwało i trwało, a ja "cipiałam", "cipiałam" cipiałam"...... Podejrzewam dolne jedynki, czy widzisz u Maksa takie jakby małe bulwy tuż pod skórą dziąseł, jak tak to już niedługo...jak nie to ...ho, ho, ho.... Ok, jestem 10.10 , bez futer i bez starego ( najprawdopodobniej ) Andzike chcesz ogarniać swoje futra przed zimą , brać sprzęt?
  19. ogłoszenia już gotowe : 1.[url]http://tablica.pl/oferta/terri-kocha...u-ID1EeGp.html[/url] 2.[url]http://www.neeon.pl/301585-terri-koc...zuka-domu.html[/url] 3.[url]http://www.adin.pl/ogloszenia/190080.html[/url] 4.[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Terri,74147[/url] 5.[url]http://petsy.pl/ogloszenia/10/1/34/27981.html[/url] 6.[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/52270[/url] 7.[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...2231,Lw==.html[/url] 8.[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/128...ek-szuka-domu/[/url] 9.[url]http://www.eoferty.com.pl/terri_koch...mu_304379.html[/url] 10.[url]http://top-ogloszenia.net/289-18-119-419047[/url] 11.[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id50603.html[/url] 12.[url]http://rzeszow.cwirek.pl/oddam-przyj...15j6291f5.html[/url] 13.[url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/url] 14.[url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/url] 15.[url]http://rzeszow.swistek.pl/terri-koch...mu_169905.html[/url] 16.[url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Ter...omu_10032.html[/url] 17.[url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...-podkarpackie/[/url] 18.[url]http://polskastrefa.pl/rzeszow/zwier...zuka_domu,8tvr[/url] 19.[url]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...k_s,47393.html[/url] 20.[url]http://www.psy.pl/adopcje/art13645,terri.html[/url] 21.[url]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/183...szuka-domu.htm[/url] 22.[url]http://owi.pl/ogloszenie/Terri_-_koc...ka_domu,701485[/url] 23.[url]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5068180[/url] 24.[url]http://rzeszow.lento.pl/terri-kochan...mu,594852.html[/url] 25.[url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ek-szuka-domu/[/url] 26.[url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/terri-ko...a-domu/1999780[/url] 27.[url]http://podkarpackie.gumtree.pl/c-Zwi...AdIdZ420091358[/url] 28.[url]http://alegratka.pl/ogloszenie/terri...-21277195.html[/url] 29.[url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l33952.html[/url] 30.[url]http://podkarpackie.olx.pl/[/url] Dziękujemy bardzo :)
  20. Terik podesłany na bazarek ogłoszeniowy od baster i lusi :0 Skleciłam na szybko nowy tekst i dałam namiary na Becię, bo tak tu na wątku nawoływała.. Kopiuje co wysłałam, może jakaś dobra duszyczka też mu cos dorobi z tym tekstem i tymi fotami ( chya, że coś chcecie zmienic w tekście to proszę bardzo ;) ) [QUOTE]Tytuł : Terri - kochany samotny terierek szuka domu. Tekst : Terri to cudowny, około 4 letni terierkowaty psiak, żywiołowy i pełen radości. Pewnego dnia po dłuższej tułaczce trafił do naszego przytuliska i czeka na swój domek już tak długo... Jest bardzo mądrym i posłusznym psem, szybko się uczy , bardzo lubi spacery , potrafi pięknie chodzić na smyczy. Jest bardzo szczęśliwy w towarzystwie człowieka. Niestety chwile jego radości trwają krótko, przez większość dnia przebywa w małym zamkniętym schroniskowym boksie. To bardzo wdzięczny psiak i da swoim właścicielom wiele radości. Jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony. Terri przebywa w Przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa. (woj.Podkarpackie,Rzeszów ) Kontakt : tel. 606 262 450 mail. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Foty: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1963/terry1.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8424/terry2.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9974/terry3s.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5648/terry4.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7252/terry5.jpg[/IMG][/QUOTE]
  21. Dziewczyny to kiedy w końcu ten zlot, bo ja mam sajgon na budowie i musze się jakoś ogranąć, 8 i 9 nie mogę....
  22. [quote name='Becia66']Majuska podeślesz Terrego ? widzę że ten bazarek sie kończy więc trzeba szybko.[/QUOTE] Beciu dam radę dopiero około 21, jak ktoś może wcześniej, to proszę. Jeszcze więsci o nowej suni ze szczeniakami, dostałam od Justynki. Suczka młoda ok. 2 lat,szczeniaki- 2 suczki i piesek,ogólnie w stanie dobrym mają ok. 4 tygodni, zaczynają same jeść.Znalezione w opuszczonej posesji w Woli Zgłobieńskiej.Szczeniaków było 5 ale pani która je znalazła jednego wzięła i sasiadka drugiego. W gabinecie zostało nam 2 kocurki(bury i biało –bury) i u Madzi jest jeden mały rudo –biały na kwarantannie. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8036/zdjcie0402v.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6038/zdjcie0404e.jpg[/IMG] Trzeba suńce jakieś imię wymyśleć .........
  23. [quote name='majuska']Imię zostanie, już w gabinecie im mówiłam, że jak chcą to mogą ją sobie nazwać [B]po imieniu[/B], ale Kesza było idealne i zostaje :)[/QUOTE] po swojemu miałam napisac :D..."przejęzyczyłam" się :D
  24. Imię zostanie, już w gabinecie im mówiłam, że jak chcą to mogą ją sobie nazwać po imieniu, ale Kesza było idealne i zostaje :)
  25. Ajajaj no rzeczywiście smutne wieści..szkoda suni..straszne cholerstwo te kleszcze:shake::shake: Andzike ja uwielbiam żółty ser, jak można nie lubieć żółtego sera:crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol:..no ale jak Ci wmuszali w przedszkolu to rzeczywiście:D ...ale patrzcie jak to jednak zostaja na całe życie różne uprzedzenia:roll: Padam po dzisiejszej wyprawie do Krakowa, zrobiliśmy po Ikei 100 tysięcy km, Paćka demolowała co tylko mogła, w końcu przesiadując w koszu z jakimiś pledami napatoczyliśmy sie na jej rówieśnika, niejakiego Kubusia, który też coś tam demolował, niby się chwilę razem pobawili w tych pledach, ale w końcu Paćka mu przyłożyła z piąchy i się rozpłakał..no, ale na szczęście rodzice Kubusia nie chcieli nas do sądu pozywać, wyrozumiali byli, gdyż temat " bicia " jest im ogólnie bliski, Kubuś swojej mamie tak raz lutnął, że miała siatkówke odklejoną na oku:crazyeye::evil_lol:...tak więc dziewczyny przygotujcie się na nieuchronne:evil_lol:
×
×
  • Create New...