Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Biedactwo nie miało łatwego życia, Justynka po obejrzeniu tej przepukliny uznałą ją za pourazową, prawdopodobnie pogryziona była. Wiola zasługuje już teraz na wszystko co najlepsze
  2. To tylko parę dni, taraz mamy na głowie Wegę i Franko, potem idzie Wiola na rozkład ;)
  3. ha, ha, ha :D
  4. Dzięki Guniu, kto ma fejsa, lecieć udostępniać !!!
  5. Ale wiesz co Andzike, to jest tak jakoś fajnie zorganizowane przez stwórcę, że jednak w każdym kolejnym momencie życia bobasa jesteś przeszczęśliwa, że to właśnie jest ten moment rozwoju ( nie wiem czy zrozumiale to ujęłam, bo już późno :D )
  6. Fajnie figuś, jedź po ogólnopolskich, ja na region trzasnęłam: [URL]http://tablica.pl/oferta/wega-cudna-roczna-labradorka-do-pilnej-adopcji-ID1BXHp.html[/URL] [URL]http://www.krosno24.pl/ogloszenia.php?podstr=user&userId=41568[/URL] [URL]http://psieadopcje.com/dodaj-ogoszenie/142--rzeszow/257-wega-cudna-roczna-labradorka-d.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/ogloszenie.php?id=104267[/URL] [URL]http://www.podkarpacie24.pl/ogloszenia/szczegoly/236459[/URL] rzeszowiak, brzozowiak tarnowiak się tradycyjnie aktywują
  7. Dziewczyny zrobiłam taki tekst na cito, może nie jest górnych lotów, ale nie mamy czasu, robię już ogłosznia, chociaż kilka ja, kilka figunia i może się uda, zaraz wkleje linki... Tekt : Szukamy pilnie dobrego domu dla pięknej czarnej labradorki o imieniu Wega. Suczka ma ok. roku, jest wesołą, żywiołową psiną. Mamy tylko kilka dni na znalezienie bezpiecznego miejsca dla niej, Wega niestety nie może zostać w naszym przytulisku , a miejsce gdzie ma trafić jest bardzo złe...boimy sie o nią. Wega jest bardzo przyjazna, lubi zabawy piłką, ładnie spaceruje, chętnie się uczy, będzie wspaniałym przyjacielem dla całej rodziny. Jest bardzo przyjazna w stosunku do innych psów. Przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa, jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona, istnieje możliwość darmowej sterylizacji w naszym gabinecie weterynaryjnym. Kontakt 727 906 679
  8. Wszystko w swoim czasie.....:D
  9. A czy Kacper robi też już Tobie pierdziochy? bo Paćka mi już robi :D ...mało tego próbuje robić Mai i Bezie:roll:
  10. Coraz bardziej mi się Szira podoba :D :D U nas też jest takie przynoszenie zabawek, Maja przynosi, trochę się z Beza pobawią, powyszarpują sobie, potem Paćka to pomemla i na wieczór ja zbieram z powrotem do skrzynki :D
  11. Jak nie walijski, jak walijski....:D :D Powiedz panu, że to pies w typie teriera i najbliżej mu do walijskiego, czasem są wymogi na stronach ogłoszeniowych i trzeba psa sklasyfikować jakoś wg rasy ;)
  12. Wszystko fajnie, ale to nie jest dobry tekst do ogłoszeń.........:roll: Trzeba dodać, że Wega ma około roku, całe życie przed nia, im szybciej znajdzie fajny dom, tym szybciej się "ułoży"
  13. Florentynko, gruchanie mu się włączyło, pani rehabilitantka i pani pedagog ( bo Paćka uczęszczała ) chwaliły bardzo gruchanie i to oznacza że dziecię jest szczęśliwe i zadowolone podobno. Paćka tak teraz grucha jak jej pierdziochy w brzuch robię i inne tego typu idiotyczne zabawy :D
  14. Wpadam z dobrymi wieściami. Franko czuje się chyba lepiej, tzn. rana wygląda lepiej, przyschła, Franko ma apetyt i ładnie je, dużo odpoczywa i leżakuje. W sobotę przyjeżdżają Państwo aby zabrać go na DT, całą akcję pilotuje Stowarzyszenie Adopcji Buldożków
  15. [quote name='docha']ja wam dziewczyny podspamuję, mam nadzieję że Florentynka nie zmyje mi głowy za to. Mimo, że jesteście młodymi mamusiami może zainteresuje was lektura pomocna na najbliższą przyszłość ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232840-PORADNIKI-dla-Rodziców-do-7-10-do-godz-20-00-dla-Samsunga-i-Orlena?p=19729535#post19729535[/URL][/QUOTE] Zastanawiałam się nad "Twoim nadpobudliwym dzieckiem " , ale w końcu wzięłam 365 gier i zabaw :D, nie będę wywoływać wilka z lasu, może się jeszcze Pacior ogarnie :D
  16. Andzieke jakbyś które brała na zlot to daj znać, wezmę sprzęt i oporządzimy :D
  17. [quote name='mamanabank'] Andzike, cały Łowicz śpiewa, że kumulacja lotto trafiła się jakiejś pannie z Bolimowa, podobno ogłosiła ten fakt na fb :-D Może powstanie teraz jakaś złota droga nad nasz ulubiony zalew :-D [/QUOTE] Oj, no to blisko, blisko, coraz bliżej, następnym razem mamanabank, może Figa Figa:razz:....i że się troszkę podzielą:cool3: Nocka, tak jak myślałam...do doopy, ale katar troszke zgęstniał i nie leje się po brodzie, mnie za to gardło zaczęło drapać:roll:
  18. dzięki wielkie za obecność na wątku i wszystkie pomysły, będziemy działać ;)
  19. A teriery fajne są.... Po strzyżeniu naszego Terrego już prawie śladu nie ma ;)
  20. [quote name='Andzike'] Nelka z politowaniem się temu przygląda ;) [/QUOTE] Ha, ha , nie dziwie się :D Szira bosko tu wyszła :D Andzike zobaczysz co się potem będzie działo...ja już tego u mnie nie ogarniam:shake::lol:
  21. [quote name='Becia66']U kruszynki wszystko dobrze, otwiera sie coraz bardziej i przywiązyje do Grażynki. Wita ja podskokami gdy ta na chwilę wychodzi, a w nocy sypia z nią w łóżeczku. Dzień natomiast spędza najchętniej na fotelu, Grażynka podłożyła jej taki podnóżek i szybko załapała po co on pod fotelem stoi. :diabloti: Nie załatwiła się w domu ani razu, jak chce na zewnątrz to idzie pod drzwi....ot, taka mądra z niej kruszynka.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:...cudnie:loveu:
  22. Figuniu będziemy bardzo wdzięczne, strasznie wdzięczne, dozgonnie wdzięczne...chociaż kilka, na dzień dzisiejszy najbardziej chyba ich potrzebują Wiola i Wega, mają spore szanse, musimy jakieś miejsce robić w przytulisku, bo przecież tragedia jest...Tobik taki fajny i nic...Terry....ech:shake:
  23. Miałam telefon od Pani ze Stowarzyszenia pomagającego buldożkom, mam nadzieje, że uda się małemu jakoś pomóc, nieśmiało myslę o jakims ciepłym i sterylniejszym niż kontener tymczasie..no i socjalizacja......musi być dobrze mały ....
  24. POtzrebujemy bardzo, bardzo ogłoszeń dla psów. Ja wcześniej coś robiłam, ale teraz kompletnie nie wyrabiam czasowo :( Zrobił się straszny zastój :(
  25. [B]Pilnie zwołuję i proszę o pomoc na wątku naszego nowego psa Franko!!!! Dramat!!!! Buldożek francuski, którego jadły larwy much!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232812-Franko-buldożek-fr-w-tragicznym-stanie-jadły-go-larwy-much?p=19725612#post19725612[/URL] [/B] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5914/dscf0970.jpg[/IMG] obawiam się, że to kolejny podrzucony do Boguchwały pies, nie z naszego terenu.....
×
×
  • Create New...