-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
ha, ha, ha :D
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dzięki Guniu, kto ma fejsa, lecieć udostępniać !!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ale wiesz co Andzike, to jest tak jakoś fajnie zorganizowane przez stwórcę, że jednak w każdym kolejnym momencie życia bobasa jesteś przeszczęśliwa, że to właśnie jest ten moment rozwoju ( nie wiem czy zrozumiale to ujęłam, bo już późno :D ) -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Fajnie figuś, jedź po ogólnopolskich, ja na region trzasnęłam: [URL]http://tablica.pl/oferta/wega-cudna-roczna-labradorka-do-pilnej-adopcji-ID1BXHp.html[/URL] [URL]http://www.krosno24.pl/ogloszenia.php?podstr=user&userId=41568[/URL] [URL]http://psieadopcje.com/dodaj-ogoszenie/142--rzeszow/257-wega-cudna-roczna-labradorka-d.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/ogloszenie.php?id=104267[/URL] [URL]http://www.podkarpacie24.pl/ogloszenia/szczegoly/236459[/URL] rzeszowiak, brzozowiak tarnowiak się tradycyjnie aktywują -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zrobiłam taki tekst na cito, może nie jest górnych lotów, ale nie mamy czasu, robię już ogłosznia, chociaż kilka ja, kilka figunia i może się uda, zaraz wkleje linki... Tekt : Szukamy pilnie dobrego domu dla pięknej czarnej labradorki o imieniu Wega. Suczka ma ok. roku, jest wesołą, żywiołową psiną. Mamy tylko kilka dni na znalezienie bezpiecznego miejsca dla niej, Wega niestety nie może zostać w naszym przytulisku , a miejsce gdzie ma trafić jest bardzo złe...boimy sie o nią. Wega jest bardzo przyjazna, lubi zabawy piłką, ładnie spaceruje, chętnie się uczy, będzie wspaniałym przyjacielem dla całej rodziny. Jest bardzo przyjazna w stosunku do innych psów. Przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa, jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona, istnieje możliwość darmowej sterylizacji w naszym gabinecie weterynaryjnym. Kontakt 727 906 679 -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wszystko w swoim czasie.....:D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A czy Kacper robi też już Tobie pierdziochy? bo Paćka mi już robi :D ...mało tego próbuje robić Mai i Bezie:roll: -
Coraz bardziej mi się Szira podoba :D :D U nas też jest takie przynoszenie zabawek, Maja przynosi, trochę się z Beza pobawią, powyszarpują sobie, potem Paćka to pomemla i na wieczór ja zbieram z powrotem do skrzynki :D
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Jak nie walijski, jak walijski....:D :D Powiedz panu, że to pies w typie teriera i najbliżej mu do walijskiego, czasem są wymogi na stronach ogłoszeniowych i trzeba psa sklasyfikować jakoś wg rasy ;) -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wszystko fajnie, ale to nie jest dobry tekst do ogłoszeń.........:roll: Trzeba dodać, że Wega ma około roku, całe życie przed nia, im szybciej znajdzie fajny dom, tym szybciej się "ułoży" -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Florentynko, gruchanie mu się włączyło, pani rehabilitantka i pani pedagog ( bo Paćka uczęszczała ) chwaliły bardzo gruchanie i to oznacza że dziecię jest szczęśliwe i zadowolone podobno. Paćka tak teraz grucha jak jej pierdziochy w brzuch robię i inne tego typu idiotyczne zabawy :D -
Buldożek Franko już w DT - potrzebna pomoc w leczeniu
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wpadam z dobrymi wieściami. Franko czuje się chyba lepiej, tzn. rana wygląda lepiej, przyschła, Franko ma apetyt i ładnie je, dużo odpoczywa i leżakuje. W sobotę przyjeżdżają Państwo aby zabrać go na DT, całą akcję pilotuje Stowarzyszenie Adopcji Buldożków -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']ja wam dziewczyny podspamuję, mam nadzieję że Florentynka nie zmyje mi głowy za to. Mimo, że jesteście młodymi mamusiami może zainteresuje was lektura pomocna na najbliższą przyszłość ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232840-PORADNIKI-dla-Rodziców-do-7-10-do-godz-20-00-dla-Samsunga-i-Orlena?p=19729535#post19729535[/URL][/QUOTE] Zastanawiałam się nad "Twoim nadpobudliwym dzieckiem " , ale w końcu wzięłam 365 gier i zabaw :D, nie będę wywoływać wilka z lasu, może się jeszcze Pacior ogarnie :D -
Andzieke jakbyś które brała na zlot to daj znać, wezmę sprzęt i oporządzimy :D
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank'] Andzike, cały Łowicz śpiewa, że kumulacja lotto trafiła się jakiejś pannie z Bolimowa, podobno ogłosiła ten fakt na fb :-D Może powstanie teraz jakaś złota droga nad nasz ulubiony zalew :-D [/QUOTE] Oj, no to blisko, blisko, coraz bliżej, następnym razem mamanabank, może Figa Figa:razz:....i że się troszkę podzielą:cool3: Nocka, tak jak myślałam...do doopy, ale katar troszke zgęstniał i nie leje się po brodzie, mnie za to gardło zaczęło drapać:roll: -
Buldożek Franko już w DT - potrzebna pomoc w leczeniu
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie za obecność na wątku i wszystkie pomysły, będziemy działać ;) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
A teriery fajne są.... Po strzyżeniu naszego Terrego już prawie śladu nie ma ;) -
[quote name='Andzike'] Nelka z politowaniem się temu przygląda ;) [/QUOTE] Ha, ha , nie dziwie się :D Szira bosko tu wyszła :D Andzike zobaczysz co się potem będzie działo...ja już tego u mnie nie ogarniam:shake::lol:
-
[quote name='Becia66']U kruszynki wszystko dobrze, otwiera sie coraz bardziej i przywiązyje do Grażynki. Wita ja podskokami gdy ta na chwilę wychodzi, a w nocy sypia z nią w łóżeczku. Dzień natomiast spędza najchętniej na fotelu, Grażynka podłożyła jej taki podnóżek i szybko załapała po co on pod fotelem stoi. :diabloti: Nie załatwiła się w domu ani razu, jak chce na zewnątrz to idzie pod drzwi....ot, taka mądra z niej kruszynka.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:...cudnie:loveu:
-
Buldożek Franko już w DT - potrzebna pomoc w leczeniu
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon od Pani ze Stowarzyszenia pomagającego buldożkom, mam nadzieje, że uda się małemu jakoś pomóc, nieśmiało myslę o jakims ciepłym i sterylniejszym niż kontener tymczasie..no i socjalizacja......musi być dobrze mały .... -
[B]Pilnie zwołuję i proszę o pomoc na wątku naszego nowego psa Franko!!!! Dramat!!!! Buldożek francuski, którego jadły larwy much!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232812-Franko-buldożek-fr-w-tragicznym-stanie-jadły-go-larwy-much?p=19725612#post19725612[/URL] [/B] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5914/dscf0970.jpg[/IMG] obawiam się, że to kolejny podrzucony do Boguchwały pies, nie z naszego terenu.....