-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
[quote name='Andzike'] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/7421/p1270206.jpg[/IMG] [/QUOTE] Boszszszeeeeee.....Sziraaaaa :D:D:D...wariaty :D:D
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Ritek, na innych wątkach terierkowych ( i nie tylko ), gdzie bywasz też taki zastój ?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'] Majuska Antoś oczywiście śmieje się od ucha do ucha jak widzi Twoją Paćkę :-) ehh te oczęta, buziunia. [/QUOTE] W związku z tym kochana, na przyszły zlot musisz stanąć na rzęsach i przybyć, trzeba jakoś zacieśniać te dogo-związki i koligacje , bo się nam to na boki porozłazi :D -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu napisz po prostu krótko, że więcej info udzielisz pod nr telefonu i już....co najmnie dziwne jest takie mailowanie, a wizyta przeadopcyjna? nie interesuje tej osoby? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Rany... wzruszyłam się, naprawdę się wzruszyłam. Dziękuję Wam wszystkim bardzo, bardzo!!!![/QUOTE] ..a zwłaszcza Beci :D -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dostałam takiego maila : [QUOTE] Dzień dobry. Czy Pepsi i Panda są jeszcze do adopcji? Proszę powiedzieć pare słów na temat piesków (charakter, jak trafiły do Przytuliska, ile urosnął i czy są zdrowe). Dziękuję[/QUOTE] Może przekażę namiary do kogoś innego tej pani, bo ja piesków na oczy nie widziałam i nie wiem co pisać -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]Florentynko nasza TY kochana, wszystkiego najlepszego!!!!!! [/B] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1694/kndewndyymtisndgxnjcwnz.gif[/IMG][/COLOR] -
Czemu tak piszesz Beciu, czy coś nie tak z Dingusiem??
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
piękny fotoreportaż, szczęśliwy pies, wogóle wszyscy szczęśliwi jak widzę, bardzo się cieszę :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
oj zleci, zleci, u mnie zleciało tak że hej, sama nie wiem kiedy... -
Guniu, dzięki wielkie
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
U mnie tez była zabawa żyrafką, głównie w piszczenie, a i sucze się zasadzały na żyrafke cały dzień i trzeba było pilnować, fajna ta żyrafka :D Paćka wchodzi bez problemu na krzesła, więc mam letki horror, oraz naśladuje moje "nie" które wykrzykuje co jakiś czas do natrętnej Bezy:shake: Robiliśmy dzisiaj zdjęcia, jest trochę Patrycji i nie do końca sprawnych umysłowo psów :D [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Sesyjka?authkey=Gv1sRgCPHK3fbik8zdjwE[/URL] -
Karolciu wychodzi na to, że nie musisz robić Wioli ogłoszeń....bo Wiola ma dom :D Zauroczyli się nią sąsiedzi p. Jadzi przez płot, czyli jej brat z żoną i Wiola już od wczoraj u nich mieszka, czekałyśmy do oznajmienia tego faktu głośno chwilkę, ponieważ nie wiadomo było czy suka rezydentka zaakceptuje malutką, ale jakoś dają radę :D, Wiola już trzyma doopkę na kanapce :D Mieszka w na prawdę fajnym domku, tak więc udało się przed zimą kolejnej naszej bidzie:multi:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ritek Twój Parysek też cudo, od jakiegos czasu marzę o erdelu......może kiedyś......:roll: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] A Kacper ślini się od rana jak nie przymierzając Jego Wysokość... :roll:[/QUOTE] Ciesz się, że jeszcze tak nie chrapie :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
He, he, boskie foty, przyznaję, Godzilla zachowywała się bardzo poprawnie, no może oprócz jakiś tam drobnych incydentów :D Faktycznie bardzo fajne dzieciaki nam sie udały :) No i nie czepiajmy się biednego Kangura, w końcu i tak 7 psów jakoś tam funkcjonowało, że mu się przydarzyło uszczypnąć od czasu do czasu Szirę w ucho to już pikuś ;) :D Mogę wykorzystać wizerunek tybetana na FB ? Super wyszli z Paćką:) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
..i pewnie te oczy tak patrzą :D -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Cudna Pati:loveu: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
To super dziewczyny :), Frocia jak zwykle przepiękna i oczywiście jakiś smakołyk musi mieć w pobliżu, słodka morka :) -
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Chyba Was troche poniosło:stupid::eviltong::-D -
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Agula mam w telefonie troche fot, ale za Chiny nie umiem ich tu przerzucić ( próbowałam teraz i znów nie poszły:shake: ) , jakbyśmy sie widziały to sie upomnij, pokaże Ci wszystko :) Kesza się w każdym bądź razie szybko zadomowiła, zna ponoć cały Przeworsk już :) W domu tak daje czadu czasem że dywany fruwaja, więc sporo czasu urzęduje na ogrodzie, zakumplowana jest z psiakami z sąsiedztwa, wogóle wszystko super, byłam strasznie zalatana i po prostu zapomniałam napisać;)