Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. [quote name='Andzike'] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/7421/p1270206.jpg[/IMG] [/QUOTE] Boszszszeeeeee.....Sziraaaaa :D:D:D...wariaty :D:D
  2. Ritek, na innych wątkach terierkowych ( i nie tylko ), gdzie bywasz też taki zastój ??
  3. [quote name='Figafiga'] Majuska Antoś oczywiście śmieje się od ucha do ucha jak widzi Twoją Paćkę :-) ehh te oczęta, buziunia. [/QUOTE] W związku z tym kochana, na przyszły zlot musisz stanąć na rzęsach i przybyć, trzeba jakoś zacieśniać te dogo-związki i koligacje , bo się nam to na boki porozłazi :D
  4. Beciu napisz po prostu krótko, że więcej info udzielisz pod nr telefonu i już....co najmnie dziwne jest takie mailowanie, a wizyta przeadopcyjna? nie interesuje tej osoby?
  5. [quote name='Florentynka']Rany... wzruszyłam się, naprawdę się wzruszyłam. Dziękuję Wam wszystkim bardzo, bardzo!!!![/QUOTE] ..a zwłaszcza Beci :D
  6. Dziewczyny dostałam takiego maila : [QUOTE] Dzień dobry. Czy Pepsi i Panda są jeszcze do adopcji? Proszę powiedzieć pare słów na temat piesków (charakter, jak trafiły do Przytuliska, ile urosnął i czy są zdrowe). Dziękuję[/QUOTE] Może przekażę namiary do kogoś innego tej pani, bo ja piesków na oczy nie widziałam i nie wiem co pisać
  7. [COLOR=#ff0000][B]Florentynko nasza TY kochana, wszystkiego najlepszego!!!!!! [/B] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1694/kndewndyymtisndgxnjcwnz.gif[/IMG][/COLOR]
  8. Czemu tak piszesz Beciu, czy coś nie tak z Dingusiem??
  9. piękny fotoreportaż, szczęśliwy pies, wogóle wszyscy szczęśliwi jak widzę, bardzo się cieszę :)
  10. oj zleci, zleci, u mnie zleciało tak że hej, sama nie wiem kiedy...
  11. Super , szkoda tylko, że mamy w naszym aktywnym wolontariacie tylko jednego Pana Maćka.....
  12. za jakies dwa tygodnie, jeżeli będe mieć w nowym domu net...tak więc proszę o cierpliwość
  13. Guniu, dzięki wielkie
  14. U mnie tez była zabawa żyrafką, głównie w piszczenie, a i sucze się zasadzały na żyrafke cały dzień i trzeba było pilnować, fajna ta żyrafka :D Paćka wchodzi bez problemu na krzesła, więc mam letki horror, oraz naśladuje moje "nie" które wykrzykuje co jakiś czas do natrętnej Bezy:shake: Robiliśmy dzisiaj zdjęcia, jest trochę Patrycji i nie do końca sprawnych umysłowo psów :D [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Sesyjka?authkey=Gv1sRgCPHK3fbik8zdjwE[/URL]
  15. Agula..uprzedzam Twoją dociekliwość..Wiola większość czasu spędza na kanapie :D
  16. Karolciu wychodzi na to, że nie musisz robić Wioli ogłoszeń....bo Wiola ma dom :D Zauroczyli się nią sąsiedzi p. Jadzi przez płot, czyli jej brat z żoną i Wiola już od wczoraj u nich mieszka, czekałyśmy do oznajmienia tego faktu głośno chwilkę, ponieważ nie wiadomo było czy suka rezydentka zaakceptuje malutką, ale jakoś dają radę :D, Wiola już trzyma doopkę na kanapce :D Mieszka w na prawdę fajnym domku, tak więc udało się przed zimą kolejnej naszej bidzie:multi:
  17. Ritek Twój Parysek też cudo, od jakiegos czasu marzę o erdelu......może kiedyś......:roll:
  18. [quote name='Andzike'] A Kacper ślini się od rana jak nie przymierzając Jego Wysokość... :roll:[/QUOTE] Ciesz się, że jeszcze tak nie chrapie :D
  19. He, he, boskie foty, przyznaję, Godzilla zachowywała się bardzo poprawnie, no może oprócz jakiś tam drobnych incydentów :D Faktycznie bardzo fajne dzieciaki nam sie udały :) No i nie czepiajmy się biednego Kangura, w końcu i tak 7 psów jakoś tam funkcjonowało, że mu się przydarzyło uszczypnąć od czasu do czasu Szirę w ucho to już pikuś ;) :D Mogę wykorzystać wizerunek tybetana na FB ? Super wyszli z Paćką:)
  20. ..i pewnie te oczy tak patrzą :D
  21. To super dziewczyny :), Frocia jak zwykle przepiękna i oczywiście jakiś smakołyk musi mieć w pobliżu, słodka morka :)
  22. Chyba Was troche poniosło:stupid::eviltong::-D
  23. Agula mam w telefonie troche fot, ale za Chiny nie umiem ich tu przerzucić ( próbowałam teraz i znów nie poszły:shake: ) , jakbyśmy sie widziały to sie upomnij, pokaże Ci wszystko :) Kesza się w każdym bądź razie szybko zadomowiła, zna ponoć cały Przeworsk już :) W domu tak daje czadu czasem że dywany fruwaja, więc sporo czasu urzęduje na ogrodzie, zakumplowana jest z psiakami z sąsiedztwa, wogóle wszystko super, byłam strasznie zalatana i po prostu zapomniałam napisać;)
×
×
  • Create New...