-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Miałam rano wieści, że nocka w porządku, Kesza jest bardzo grzeczna, w końcu się ośmieliła , w nocy spala jak suseł, rano byla na długim spacerze i pobawiła sie piłką, dostałam tez kilka fot na telefon, ale niestety nie chce ich ten mój durny sprzęt wysłać na maila i nie mam Wam jak tego pokazać, w każdym bądź razie jest na nich uchachany od ucha do ucha pychol naszej Keszuni biegającej po pieknym zadbanym ogrodzie . Na pewno za parę dni dostanę coś na maila to wtedy powklejam. -
Mega no ładnie, ładnie, zdolniacha z Ciebie :) ..nie zapomnij o kociakach!!!!! Dziewczyny jakiego psiaka do baster i lusi podesłać, może Terrego?? Baster i Lusi jak zwykle wielkie dzięki za pamięć o nas:Rose: [B]Przypominam, że w sobotę o 14 nasze szkolenie, zbiórka pod gabinetem Justynki o 13:45, ok? Ubierzcie się tak jak do przytuliska ( tzn. niewyjściowo;) ) no i w miarę ciepło, bo trochę zajęć na zewnątrz będzie :lol:[/B]
-
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kesza pojechała dziś do nowego domu! Ludzie po Vege niby przyjechali, ale Kesza kupiła ich w dwie minuty i po długim maglowaniu przeze mnie zapakowali się razem do auta, tzn. ubłocona Kesza została wniesiona na skórzane siedzenia :D Mam zepsuty aparat, a poza tym kompletnie nie spodziewałam się tej adopcji, więc nie mam żadnych fot. Mam obiecane foty z nowego domu, ale dopiero jutro, dziś się aklimatyzują, ponieważ nasza Keszunia jest troszkę zestresowana. Ludzie bardzo sympatyczni, dom z ogrodzonym prawie 30 arowym ogrodem, w domu od zawsze były psy, ostatnio foksterier i doberman, które odeszły ze starości, w domu wciąz przebywa mama, więc Kesza będzie miała towarzystwo przez cały czas, obiecane również spacery, jutro pewnie powklejam już jakieś foty. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację :) -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Agula ten "mój" pan również się nie kwalifikuje, bo tam jest 5-cio letnie dziecko w domu. Dziś byli młodzi ludzie po Vegę..ale jak zobaczyli co wyczynia to zdecydowali się na Keszę. Wg mnie Vega znajdzie dom, bo jest nia zainteresowanie, telefony dzwonią, musi to jednak być dom specjalny, na pewno nie blok i na pewno nie obecność dziecka. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ale będzie numer jak Kacper stwierdzi, że mu dynia kompletnie nie smakuje :D Figofigo jak tam Twój brzuś, urósł już??...matko ja tak czasem tęsknię za brzuszkiem i bobasem który tam do mnie robił stuk-puk....teraz mi robi stuk-puk komórką w łeb z rana:shake::mad: -
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Pan byl sensowny, dom z ogrodem, rzeką, spanie w domu oczywiście, dlatego reklamowałam......no ale wiecie jak to jest....ogólnie to szukał labradorki ;) -
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja ją dziś reklamowałam panu , który dzwonił o Wegę..ale czy się skusi..nie wiem -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Agula jeżeli chodzi o Kaję, to musisz to wziąć na siebie, wiemy jak jesteś z Kają związana i my z Becią nie podejmiemy się wybierania i decydowania o domku...... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
8.10 ja nie moge bo idę do gina, na co czekam już z półtorej miesiąca, ale 9 np. już tak ;) A może rzeczywiście ten czwartek 18:cool3:..a uczcicie sobie spokojnie urodzinki męża w sobotę, całą paką...no ale nie wtrancam się, Ty mamonabank decyduj;) Andzike ja na słoiczki sie już nie piszę, bo Paćka wcina prawie dorosłe jedzenie, więc niech mniejsze maluszki się obdzielą tymi dobrami ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Aha...ja jadę od urodzenia na po prostu Pampersach, doopsko mamy zwykle śliczne, chyba że sie przydaży jakaś kwaśna "zębowa " kupa, teraz używamy rozmiaru 4+ , nie szukam innych pieluch, przywykłam do tych, kupuję w Realu na promocjach -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
o jakich pampkach fit piszesz FF?? -
Nie pisałam jeszcze oficjalnie na głównym wątku... [B]Franko jest w DT[/B], pod dobrą opieką i piecze nad nim ma Stowarzyszenie Adopcje Buldożków:multi::multi::multi: Gdyby ktoś chciał go wspomóc, bo leczenie jest kosztowne ( opatrunki żelowe) to tu są namiary: KONTO: 15 1160 2202 0000 0002 0821 3750 prosimy o wpłaty na konto o treści: DAROWIZNA + imię i nazwisko + imię psa [SIZE=3][B]Guniu mam wielką prośbę o wstawienie tych kociaków na Twoja stronkę, bo gabinet pęka w szwach....[/B] [/SIZE]W chwili obecnej do adopcji mamy w gabinecie gromadkę burasków, kochane łobuziaki, jest ich czwórka ( 3 kocurki i jedna kicia ) mają tak ok. 2 miesięcy. Jest też bardzo sympatyczny troszkę starszy, bo ok. 5 miesięczny kocurek Szaruś . Kontakt na Justynkę 602670139 [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/KociakiBuraskiDoAdopcji[/URL]
-
Buldożek Franko już w DT - potrzebna pomoc w leczeniu
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wszystko w porządku, ma dobra opiekę, zmienia opatrunki. Kto ma FB to tu jest info: [url]http://www.facebook.com/adopcjebuldozkow?ref=stream[/url] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja też mam ten z pompką, ale zamarłam przez chwilę, ale swoją drogą to nieciekawa sprawa... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Uwaga, uwaga : [url]http://wiadomosci.onet.pl/kraj/fakt-popularny-plyn-do-kapieli-z-sieci-rossmann-za,1,5264564,wiadomosc.html[/url] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Asiu..ja tylko kawior i szampanskoje jakby co :D :D Weźże się nie wygłupiaj tylko jakąś listę zakupów zapodaj :) Ja mogę rozciągnąć przyjazd, tylko nie wiem czy wiesz co proponujesz, Godzillę widziałaś jakiś czas temu, od tamtej pory się zmieniła:roll: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu bomba, jakby się tam jeszcze udało wpleść informację, że ten Luminal jest tani ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A to tak w tygodniu?? ja myślałam bardziej o weekendzie, ale w sumie to póki co nic mnie nie trzyma ( chociaz kto wie :) ) Andzike , a Wy jak jedziecie, autem? weź pod uwage, że w poniedziałek na drodze dzieją się cuda.... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
mamuniunabank nasza kochana dostałam, ale w związku z tym że mnie choróbsko powaliło na 2 dni i ogarniałam wyjazd tego biednego buldożka Franko, sporo rzeczy nie "nadążyłam" , więc nie nadążyłam sie tu pozachwycać, ale oglądając maluteńką Tosieńkę morda mi się śmiała :) zawsze jak takie maluszki oglądam, to sie zastanawiam kiedy mi Paćka tak szybko wyrosła takie to malutkie też, niewinne i nieporadne było...a tymczasem nabiła mi ostatnio komórką śliwę na łuku brwiowym .... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No tak...zapomniałam , że przecież Antoś się na Paćkę czai..:evil_lol: Rzeczywiście dla równowagi Zojka musi być:D "czymamy" kciuki &&&&& -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Oczywiście..goldeny i labradory:roll:...a rodowodowe??:diabloti: jak się Tośka wypnie na Maksa, to mu ewentualnie Paćkę możemy podsunąć, tylko czy będzie chciał taką "starą rurę " :D -
Buldożek Franko już w DT - potrzebna pomoc w leczeniu
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wieści z domku : Wczoraj bezpiecznie dojechali, Franko zachowuje się super, widać, że był psem domowym, jest grzeczny, zachowuje czystość i już pozwala sie dotykać ludziom, to bardzo dobrze zwiastuje. Był też u weta zmienić opatrunek, miał również zrobione badania-biochemię krwi i jest anemia, będzie potrzebna dobra karma, ale pod troskliwą opieką uda mu się zapewne wydobrzeć. [SIZE=3][B]Jeżeli ktoś chce wspomóc Franko, to podam namiary na Stowarzyszenie Adopcje Buldożków , ponieważ jest on już teraz pod ich opieką. [/B] [/SIZE] [SIZE=3][B]tel. 690 994 922[/B][/SIZE] (p. Anna ) - gdyby ktoś chciał dostac jakieś bardziej szczegółowe informacje, ewentualnie polecić jakieś dobre opatrunki itp. itd. ) [SIZE=3][B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]KONTO: 15 1160 2202 0000 0002 0821 3750 [/B][/SIZE] prosimy o wpłaty na konto o treści: DAROWIZNA + imię i nazwisko Tu jest ich stronka: [URL]http://adopcjebuldozkow.pl/aktualnosci[/URL] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] Serdecznie dziekujemy za tak szybką pomoc naszemu biedakowi, opieka nad Frankiem nie jest łatwa, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za wszystko!!!! [/B][/SIZE][/COLOR]:Rose: