Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Dziś rozmawialam z p. Jadzią, wszystko nadal dobrze, wraca sobie spokojnie do pełnej formy no i są Wiolą zachwyceni ;)
  2. Miałam rano wieści, że nocka w porządku, Kesza jest bardzo grzeczna, w końcu się ośmieliła , w nocy spala jak suseł, rano byla na długim spacerze i pobawiła sie piłką, dostałam tez kilka fot na telefon, ale niestety nie chce ich ten mój durny sprzęt wysłać na maila i nie mam Wam jak tego pokazać, w każdym bądź razie jest na nich uchachany od ucha do ucha pychol naszej Keszuni biegającej po pieknym zadbanym ogrodzie . Na pewno za parę dni dostanę coś na maila to wtedy powklejam.
  3. Mega no ładnie, ładnie, zdolniacha z Ciebie :) ..nie zapomnij o kociakach!!!!! Dziewczyny jakiego psiaka do baster i lusi podesłać, może Terrego?? Baster i Lusi jak zwykle wielkie dzięki za pamięć o nas:Rose: [B]Przypominam, że w sobotę o 14 nasze szkolenie, zbiórka pod gabinetem Justynki o 13:45, ok? Ubierzcie się tak jak do przytuliska ( tzn. niewyjściowo;) ) no i w miarę ciepło, bo trochę zajęć na zewnątrz będzie :lol:[/B]
  4. Guniu dziękuję bardzo :) Z ostatniej chwili..... [B]Dziś do nowego domku pojechała Kesza[SIZE=3][/SIZE]:multi:[/B]
  5. Wiola czuje się dobrze, wszystko jest w porządeczku, jest teraz w hoteliku pod dobrą opieką .
  6. Kesza pojechała dziś do nowego domu! Ludzie po Vege niby przyjechali, ale Kesza kupiła ich w dwie minuty i po długim maglowaniu przeze mnie zapakowali się razem do auta, tzn. ubłocona Kesza została wniesiona na skórzane siedzenia :D Mam zepsuty aparat, a poza tym kompletnie nie spodziewałam się tej adopcji, więc nie mam żadnych fot. Mam obiecane foty z nowego domu, ale dopiero jutro, dziś się aklimatyzują, ponieważ nasza Keszunia jest troszkę zestresowana. Ludzie bardzo sympatyczni, dom z ogrodzonym prawie 30 arowym ogrodem, w domu od zawsze były psy, ostatnio foksterier i doberman, które odeszły ze starości, w domu wciąz przebywa mama, więc Kesza będzie miała towarzystwo przez cały czas, obiecane również spacery, jutro pewnie powklejam już jakieś foty. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację :)
  7. Agula ten "mój" pan również się nie kwalifikuje, bo tam jest 5-cio letnie dziecko w domu. Dziś byli młodzi ludzie po Vegę..ale jak zobaczyli co wyczynia to zdecydowali się na Keszę. Wg mnie Vega znajdzie dom, bo jest nia zainteresowanie, telefony dzwonią, musi to jednak być dom specjalny, na pewno nie blok i na pewno nie obecność dziecka.
  8. Ale będzie numer jak Kacper stwierdzi, że mu dynia kompletnie nie smakuje :D Figofigo jak tam Twój brzuś, urósł już??...matko ja tak czasem tęsknię za brzuszkiem i bobasem który tam do mnie robił stuk-puk....teraz mi robi stuk-puk komórką w łeb z rana:shake::mad:
  9. Pan byl sensowny, dom z ogrodem, rzeką, spanie w domu oczywiście, dlatego reklamowałam......no ale wiecie jak to jest....ogólnie to szukał labradorki ;)
  10. Ja ją dziś reklamowałam panu , który dzwonił o Wegę..ale czy się skusi..nie wiem
  11. Agula jeżeli chodzi o Kaję, to musisz to wziąć na siebie, wiemy jak jesteś z Kają związana i my z Becią nie podejmiemy się wybierania i decydowania o domku......
  12. 8.10 ja nie moge bo idę do gina, na co czekam już z półtorej miesiąca, ale 9 np. już tak ;) A może rzeczywiście ten czwartek 18:cool3:..a uczcicie sobie spokojnie urodzinki męża w sobotę, całą paką...no ale nie wtrancam się, Ty mamonabank decyduj;) Andzike ja na słoiczki sie już nie piszę, bo Paćka wcina prawie dorosłe jedzenie, więc niech mniejsze maluszki się obdzielą tymi dobrami ;)
  13. Aha...ja jadę od urodzenia na po prostu Pampersach, doopsko mamy zwykle śliczne, chyba że sie przydaży jakaś kwaśna "zębowa " kupa, teraz używamy rozmiaru 4+ , nie szukam innych pieluch, przywykłam do tych, kupuję w Realu na promocjach
  14. o jakich pampkach fit piszesz FF??
  15. Nie pisałam jeszcze oficjalnie na głównym wątku... [B]Franko jest w DT[/B], pod dobrą opieką i piecze nad nim ma Stowarzyszenie Adopcje Buldożków:multi::multi::multi: Gdyby ktoś chciał go wspomóc, bo leczenie jest kosztowne ( opatrunki żelowe) to tu są namiary: KONTO: 15 1160 2202 0000 0002 0821 3750 prosimy o wpłaty na konto o treści: DAROWIZNA + imię i nazwisko + imię psa [SIZE=3][B]Guniu mam wielką prośbę o wstawienie tych kociaków na Twoja stronkę, bo gabinet pęka w szwach....[/B] [/SIZE]W chwili obecnej do adopcji mamy w gabinecie gromadkę burasków, kochane łobuziaki, jest ich czwórka ( 3 kocurki i jedna kicia ) mają tak ok. 2 miesięcy. Jest też bardzo sympatyczny troszkę starszy, bo ok. 5 miesięczny kocurek Szaruś . Kontakt na Justynkę 602670139 [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/KociakiBuraskiDoAdopcji[/URL]
  16. Wszystko w porządku, ma dobra opiekę, zmienia opatrunki. Kto ma FB to tu jest info: [url]http://www.facebook.com/adopcjebuldozkow?ref=stream[/url]
  17. Ja też mam ten z pompką, ale zamarłam przez chwilę, ale swoją drogą to nieciekawa sprawa...
  18. Uwaga, uwaga : [url]http://wiadomosci.onet.pl/kraj/fakt-popularny-plyn-do-kapieli-z-sieci-rossmann-za,1,5264564,wiadomosc.html[/url]
  19. Asiu..ja tylko kawior i szampanskoje jakby co :D :D Weźże się nie wygłupiaj tylko jakąś listę zakupów zapodaj :) Ja mogę rozciągnąć przyjazd, tylko nie wiem czy wiesz co proponujesz, Godzillę widziałaś jakiś czas temu, od tamtej pory się zmieniła:roll:
  20. Beciu bomba, jakby się tam jeszcze udało wpleść informację, że ten Luminal jest tani ;)
  21. A to tak w tygodniu?? ja myślałam bardziej o weekendzie, ale w sumie to póki co nic mnie nie trzyma ( chociaz kto wie :) ) Andzike , a Wy jak jedziecie, autem? weź pod uwage, że w poniedziałek na drodze dzieją się cuda....
  22. mamuniunabank nasza kochana dostałam, ale w związku z tym że mnie choróbsko powaliło na 2 dni i ogarniałam wyjazd tego biednego buldożka Franko, sporo rzeczy nie "nadążyłam" , więc nie nadążyłam sie tu pozachwycać, ale oglądając maluteńką Tosieńkę morda mi się śmiała :) zawsze jak takie maluszki oglądam, to sie zastanawiam kiedy mi Paćka tak szybko wyrosła takie to malutkie też, niewinne i nieporadne było...a tymczasem nabiła mi ostatnio komórką śliwę na łuku brwiowym ....
  23. No tak...zapomniałam , że przecież Antoś się na Paćkę czai..:evil_lol: Rzeczywiście dla równowagi Zojka musi być:D "czymamy" kciuki &&&&&
  24. Oczywiście..goldeny i labradory:roll:...a rodowodowe??:diabloti: jak się Tośka wypnie na Maksa, to mu ewentualnie Paćkę możemy podsunąć, tylko czy będzie chciał taką "starą rurę " :D
  25. Wieści z domku : Wczoraj bezpiecznie dojechali, Franko zachowuje się super, widać, że był psem domowym, jest grzeczny, zachowuje czystość i już pozwala sie dotykać ludziom, to bardzo dobrze zwiastuje. Był też u weta zmienić opatrunek, miał również zrobione badania-biochemię krwi i jest anemia, będzie potrzebna dobra karma, ale pod troskliwą opieką uda mu się zapewne wydobrzeć. [SIZE=3][B]Jeżeli ktoś chce wspomóc Franko, to podam namiary na Stowarzyszenie Adopcje Buldożków , ponieważ jest on już teraz pod ich opieką. [/B] [/SIZE] [SIZE=3][B]tel. 690 994 922[/B][/SIZE] (p. Anna ) - gdyby ktoś chciał dostac jakieś bardziej szczegółowe informacje, ewentualnie polecić jakieś dobre opatrunki itp. itd. ) [SIZE=3][B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]KONTO: 15 1160 2202 0000 0002 0821 3750 [/B][/SIZE] prosimy o wpłaty na konto o treści: DAROWIZNA + imię i nazwisko Tu jest ich stronka: [URL]http://adopcjebuldozkow.pl/aktualnosci[/URL] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] Serdecznie dziekujemy za tak szybką pomoc naszemu biedakowi, opieka nad Frankiem nie jest łatwa, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za wszystko!!!! [/B][/SIZE][/COLOR]:Rose:
×
×
  • Create New...