-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Flo dzięki :) Komu w drogę temu nowy fotelik i nowe buty na nogę :D [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6510/dscf1892g.jpg[/IMG] -
[quote name='Becia66']To może pomińmy tę zakładke o szczeniakach. Ale zaproponowalabym jeszcze zakładkę,,[B],Co robic gdy pies zaginie''. [/B]I to nie tylko przez nas wyadoptowany ale dotyczy wszystkich.Mam to wszystko pięknie opisane w punktach przez p.Andrzeja S. z Warszawy który adoptował naszą Blondii. To naprawdę cenne informacje w sytuacji , kiedy właściciel zagubionego zwierzęcia z reguły jest zrozpaczony i nie postępuje w sposób racjonalny. Korzystając z podanych wskazówek będzie poszukiwał pieska bardziej efektywnie.[/QUOTE] ok, dobry pomysł bardzo
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Totalne pato :D Dzięki:loveu: -
Tu jest wstawiona :) Ma teraz na imię MIKRA :) Trwają przygotowania do sterylki..... Zbieram się z jakimś małym bazarkiem na ten cel, ale czasu wciąż brak.... [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.460578507312528.93380.167056143331434&type=1[/url]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Florentynko ja nie wiem czy Ty zaglądasz na wątek boguchwalski, ale własnie powstaje nam stronka stowarzyszenia no i wpadłam na taki wspaniały pomysł, że zrobimy na niej zakładke, pt. Schroniskowe opowieści, pamietasz kiedyś taka była na starej orzechowskiej stronie ( jeszcze przed wszystkimi rewolucjami :) ) i tak nie śmiało zapytuje, czy nie dałabys rady, tak od czasu do czasu, jak poczujesz przypływ weny, naskrobac nam jakąs fajną schroniskową opowieść, wzruszającą, pouczającą, rozdzierającą serca....???? Tak nieśmiało zapytuję????.....tak raz na jakis czas ????................:razz: -
[quote name='figa33'] mogła by być też taka zakładka o tym jak należy postępować z psem zaadoptowanym ( adresatka itp. , taki krótki poradnik adopcyjny ) i o tym co należy zrobić jak pies np. zaginie [/QUOTE] ciekawy pomysł Figuś :) A Ty może znalazłabyś odrobinkę czasu, żeby cosik nam pomóc redagowac na tej stronce, chociażby taki właśnie poradnik adopcyjny:cool3:, Ty tez kochana pieknie piszesz:loveu: Beciu a jeżeli nie będzie przez pół roku żadnych szczeniaków? Myśle, że te zakładki mogą być ruchome, czyli jak nas zasypie szczeniakami to dodać, jak odgruzujemy to odjąć, zapytam o to...
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No ciekawe, ciekawe :D -
[B]Uwaga ważne !!! Powstaje strona internetowa naszego Stowarzyszenia, w związku z tym potrzebny jest jakiś "plan zagodpodarowania " jej , a mianowicie jakie chcemy miec zakładki na stronie głównej. Wymysliłam taki bardzo wstępny szkic, prosze bardzo o wszelkie komentarze, sugestie i opinie, co zmienic , co dodać, jutro po południu przekażę te nasze pomysły do p. Sławka który pomaga przy stronce. 1.O nas 2.Aktualności 3.Kontakt 4.Zwierzaki z naszego Przytuliska : -psy do adopcji -koty do adopcji -w nowych domach -odeszły za Tęczowy Most 5.Możesz pomóc ( dział gdzie możemy opisać potrzeby codzienne przytuliska takie jak karma , koce, budy itp. możemy poinformować o potrzebie DT, potrzebie transportów, o wolontariacie , o np. wirtualnych adopcjach itp. ) 6.Ogłoszenia 7.Podziękowania 8.Opowieści schroniskowe ( taki mały dzialik byl kiedyś na stronce orzechowskiej i tam nasza Florentynka pisała takie piekne teksty, tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby gdyby od czasu do czasu na naszej stronce mogła pojawiśc sie jakas taka fajna wzruszająca opowieśc z jakims schroniskowym psiakiem w roli głównej, to byłoby takie piękne, oryginalne i "nasze" ) - Florentynko tu pytanie do Ciebie, czy zgodziłabyś sie od czasu do czasu napisac nam coś takiego pięknego, w przypływie weny??? :) To taki wstępny zarys...piszcie proszę co o tym sądzicie, co dodać , co ująć !!!!!!!![/B]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Aaaaa, na krótkim wzroku "zjadłam zęby" mam -5,5, moje okulary ważą 3 kg , chodze tylko i wyłącznie w soczewkach....... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Moje nadzieje, że będę mieć dziś spokój bo Paćka będzie stała w butach w jednym miejscu okazały sie płonne..już chodzi w nich:roll: mamonabank Tośka przesłodka, no ale nie byłabym sobą gdybym nie nadmieniła, że znów otarłyście się o pato z tym brakiem obuwia na jednej nodze :D...nie bardzo kumam o co chodzi z nową mamą..krótkie włosy ??? wygladasz jak starsza siostra Tośki;) Andzike doskonale rozumiem Twój nastrój związany z powrotem do pracy, ja płakałam na samą myśl, że mam wracac do tego burdelu w którym pracowałam, raz że nie trawiłam tego burdelu, a dwa nie wyobrażałam sobie zostawiać Paćkę z jakąś obcą babą ( u nas babć niet ) , dasz radę, prace swoja w miarę lubisz , a i opiekę do Kacpra masz superową, myślę, że szybciutko się odnajdziecie w nowej sytuacji, zanim nadejdzie czas powrotu Kacper jeszcze wydorośleje i będzie już na prawdę powaznym facetem, który może bez mamuni wytrzymac te pare godzinek, a może sobie weźmiesz jeszcze z miesiąc , dwa wychowawczego, niby kasy zero za takie luksusy, ale zawsze troszke jeszcze synunia poniańczysz, a na pewno jakoś przeżyjecie ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']A spróbuj mu kiedyś powiedzieć, że to upubliczniłam... [URL]https://picasaweb.google.com/florentynka.psy/JogaZParowami?authkey=Gv1sRgCN-WkrjbiKnfUw[/URL][/QUOTE] :D :D :D a ty spróbuj mojemu coś chlapnąć :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] A czy ja Wam pokazywałam, jak mój mąż próbował zademonstrować jakąś jogiczną pozycję? [/QUOTE] nic nie pokazywałaś, w te pędy pokazuj:mad::mad: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'] A my dziś płakaliśmy ze śmiechu, tatuś mnie całuje, oczywiście mój synuś kochany interweniuje i buziaczka z dzióbkiem mamusi daje po czym opiera się o łóżko i patrzy jak się całujemy, w pewnym momencie tatuś przerywa i pyta się Antosia <jesteś zdegustowany>, a Antoś taką niewinną minkę zrobił i kiwnął <tak>normalnie sikaliśmy prawie z tej sytuacji :-)[/QUOTE] Dobry Antoś :D ..i nie tańcowac mnie tam z obcymi laskami, tylko Paćkę pooglądać proszę Antosiu ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Uziemiona [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/745/dscf1854g.jpg[/IMG] WTF ???:crazyeye::crazyeye::shake: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9969/dscf1858o.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/103/dscf1865k.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/79/dscf1862u.jpg[/IMG]