-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jogo pozwól żyć...... [url]http://img255.imageshack.us/img255/5857/dscf1828.jpg[/url] [url]http://img195.imageshack.us/img195/7074/dscf1837q.jpg[/url] [url]http://img651.imageshack.us/img651/1043/dscf1838w.jpg[/url] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Flo te buty dzis to pikuś, wczoraj płakaliśmy ze śmiechu jak ćwiczyła z tatusiem joge...całą joge szlag trafil oczywiście...zrobiłam całą sesję, ale mam zakaz publikacji :D..ale może znajdę chociaż ze dwa zdjęcia nadające się do pokazania -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Maks super :) A my mamy sposób na Paćkę...dziś przyszły buciki Befado, ubrałam na bachorowe stópki i tyle...stała w miejscu i krzyczała...nie chodzi w nich :D nie kuma o co chodzi , co to jej ubrali :D :D mamy ją :D -
MAŁA -mix beagle i teriera znalazła super dom!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Szczerze powiedziawszy ja też z doświadczenia nie "ufam" takim nagłym operacjom i raczej nie żywiłabym nadziei na ten dom.... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] Marchewka nie wzbudziła entuzjazmu Kacpra, Pawła jeszcze mniejszy - nie wiem jak oni mogli się tak wysmarować obydwaj taką małą ilością obiadku... :mdleje:[/QUOTE] :D :D :D faceci :D ...Andzike a spróbuj marchewki z Gerbera , ona taka słodziutka jest......albo daj Kacprowi czas na zapoznanie się z nowym smakiem i nie przejmuj sie, że mu nie smakuje ;) U nas szpitalik sie pomału robi, z Paćka właśnie wróciłam od pediatry z kontroli, niby ok, ale dalej do piątku antybiotyk i siedzenie w domu, a z kolei rozlożyła mi się Kasia, musiała się zwolnić z pracy tak ją wszystko bolało....echchch.... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/706/pierniczkif.jpg/[/URL][/QUOTE] Dopatrzyłam się w tej bogatej kolekcji pierniczka-Nelki :D...czy to wszystko jest jadalne?? [quote name='Figafiga'] Lecę spać, bo mi powieka się zamka, mieliśmy dziś gości, Antoś zyskał nową koleżankę, która chciała Go zabrać do domu swojego na noc :-) a ten tańczył przed Nią i rajstopki zdejmował i kręcił gołym tyłkiem :-) masakra jakaś, czyste PATO na dobranoc:-)[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:..PURE PATO:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...zdradził Paćkę:mad::mad::shake: Andzike ten garnek FP moi znajomi tez bardzo chwalą, ponoć się super dwójka ich dzieciaków tym bawiła, myśle o zakupie tego badziewia skoro takie cool....ewentualnie u mnie tez sie sprawdził pchacz od Figifigi, myśle, że taka zabawka tez Kacpra urządzi, a może jakies fajne klocki??? Napiszcie jakis dlugi list do Mikołaja i niech kupuje, a co :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ja tez sie tak zarzekałam z tym pijaństwem, a teraz ledwo jednego browara mieszczę...właśnie otworzyłam drugiego, wypiłam 2 łyki i staremu oddałam bo juz nie mogłam Andzike Pampersów i słoików niech Ci nakupią, Paćka nie ma za dużo zabawek, to Ci nie poradzę, ogólnie to lubi książeczki i wszystko co zakazane, kable, kosmetyki, śrubki, zakrętki i takie tam ;) A może jakies naczynia do samodzielnego jedzenia, jakies kubeczki niekapki i tego typu rzeczy, to się na pewno przyda ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']nie kracz :-)!!!!!!!!![/QUOTE] też tak wołałam :D [quote name='Andzike'] Czaputkowa w czwartek ma połówkowe - ciekawe czy też potwierdzi siusiaka ;)[/QUOTE] A czego wypatruje?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No to gratki 100%-towego Leośka...na Zojkę jeszcze przyjdzie czas ;) -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Agula on wchodzi do budy, dzis rano wyszedl z budy..nie wiem czy dobrze zrobiłaś...nie wiem tez czy w tym nowym baraku nie czułby sie nieswojo....wogóle psiaki przy tym oziębieniu duzo w budkach siedzą, wcale dzis jak byłam rano nie było duzo biegania,szybko i chetnie wracały do boksów i do budek od razu właziły. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Olaboga jak Wy pieczecie:crazyeye::crazyeye:...a ja nic nie piekę...siedzę i browarka sobie piję:eviltong: Zdjęcie nr 7 ...takie lekkie Pato:diabloti:..że nie wspomnę o planach mamynabank co do żywienia Tośki:shake::shake::evil_lol: a ja dziś w przytulisku byłam na tym mroziku ponad 2 godziny i powiem Wam, że nie zmarzłam o dziwo, bardzo przyjemnie było....ale nie rozumiem tej pogody, przecież jeszcze jesień jest chyba...a tu już takimi mrozami dowaliło..to co będzie później:shake: -
Agula to oni tak wieczorem chyba tylko wyją, rano jest spokój :) Dokleję trochę fotek Wilmy z moich zbiorów: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6403/dscf1231f.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5244/dscf1236i.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9269/dscf1238p.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1698/dscf1239f.jpg[/IMG]
-
Ha, ha ..jakie super zdjęcia wyszły tych dwóch wariatuńciów :D Elvis przypadkowo ( bo oczywiście siatka nie stanowi dla niego żadnej przeszkody ) znalazł sie z Miką na wybiegu i zaczęły się harce...a Mika niby kuleje :D Elvis jest superowym psem, łobuz , ale taki kochany, uległy, spokojnie do opanowania. Mikunia tez kochana, młodziutka, łagodniutka, do Mikropsów pewnie by się załapała, musimy ją zważyć :)
-
[quote name='Florentynka']Byłam bliska poszukiwania "ofcoma" w googlach... [/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A po czym uczulenie???? aha..Paćka lepiej, dużo lepiej, w poniedziałek i tak do kontroli idziemy -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
aaaaa...:D :D jakoś tak skrótowo się tu zrobiło :) Andzike a tak generalnie to nie dobieraj se strasznie do głowy tych schematów żywieniowych, najwazniejszy jest zdrowy rozsądek, matczyna intuicja i takie tam...zobaczysz jak Ci potem Kacper będzie dawał czadu to będziesz pukać se w głowę i się zastanawiać..." to ja mu zupki przecierałam, mlesio podgrzewałam, po pupci klepałam...a on tak mi sie odpłaca " ja to od zupek zaczęłam na przełomie 5 i 6 miesiąca - słoiki, po to żeby też wprowadzic ten gluten, po 6 mies. chyba dopiero kaszkę na noc, słoiki z mięskiem to chyba po 6 miesiącu też, dawałam też po południu słoiczek z owocami jakimiś, a potem to już poszło, patrzyłam w sklepie co jest dla bachorów i od którego miesiąca i dawałam Paćce, cyc na żądanie oczywiście był cały czas, teraz je praktycznie to co my ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
co to FFFTP, żebym po goglach sie nie szwędała ??? -
4 szczeniaki w pudle na przystanku. Wszystkie mają domki !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No Agula, gratuluję!!! Bardzo dobry wybór :) -
[quote name='Andzike']W sensie basset?[/QUOTE] Boszsz...gdyby Nelka to słyszała.....bo Szira pewnie nie zajarzyłaby o czym mowa :D
-
4 szczeniaki w pudle na przystanku. Wszystkie mają domki !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Agula no to jak z tylu telefonów nikt odpowiedni sie nie odezwał to znaczy, że chyba musi u Ciebie zostać.... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Moje ukochane Pato na dobranoc : [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2407/028045b049c96545e7f9d07.jpg[/IMG] Śpijcie dobrze !!!! Figafiga , jak sypiasz????