-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Takim to dobrze :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] Majuska - jak to kto?? listonosz :roflt:[/QUOTE] No i wyszło szydło z wora :D :D :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] Nie, to nie Paweł ;)[/QUOTE] No to kto ??? :D Andzike super reportażyk, Kacper ostatnimi czasy bardzo zmeżniał, fajniutki chłopaczyna że hej :) FF dbaj o siebie, leżakuj, trzymam kciukasy obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia, mocno trzymam&&&&&&&& -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Fajowo, bardzo sympatyczne i poprawiające humor wieści :) -
[quote name='Agula99']Na wszelki wypadek przypominam link, bo prawie nikt do niego nie zagląda, taki trochę po macoszemu traktowany: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236667-Maczo-malutki-przerażony-piesek-czeka-na-dom?p=20143065#post20143065[/URL][/QUOTE] Dobrze, że przypomniałaś, kompletnie mi umknął ten wątek ;) Już jest wszystko aktualne na pierwszej stronce ;)
-
Nie wiem jak to sie stało, ale nie wiedziałam, że Maczo ma wątek.....juz jestem. Fakt cięzki temat z jego oswajaniem, najlepszym rozwiązaniem byłby DT, mam w planach prosic o pomoc Mikropsy, niech no tylko Dejzi "wypchają" ;)
-
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ten mały Miki, najnowszy psiak -
Elvis trafił do naszego przytuliska podczas sporych mrozów, wyglądał tragicznie, szkielet pokryty skórą, czy uciekł, czy ktos go wyrzucił? w sumie to nie ma znaczenia , bo nawet jak miał dom, to nikt tam o niego nie dbał. Psiak jest młodziutki, pomimo cięzkich przeżyć garnie sie do czlowieka, jest w nim sporo pozytywnej energii i radości, którą nas zaraża. No bo jak nie usmiechnąc się na widok ogromniastego psiaka, który leci z jęzorem wywieszonym prawie do ziemi sie przywitać, kradnie pasztet, a na komendę " oddaj to łobuzie" wywraca się "kołami do góry " i oddaje przysmak, świetnie dogaduje się z psiakami przytuliskowymi urządzając sobie z nimi wesołe gonitwy i podgryzanka. Elvis jest kochanym przytulakiem i bardzo łagodnym psem, takim ogromnym " ciapą" . Niestety nie wszystko jest takie kolorowe....bardzo pragniemy znaleźc mu super dom, ale Elvis to niestety trochę łobuziak, potrafi przeskakiwać siatkę, dlatego też spędza większość czasu w boksie, a tam nudząc się "obraca w perzynę" wyposażenie swojego mieszkania:roll: Co począć z takim "oryginałem"?? Nie tracę nadziei, że jednak ktoś pokocha go z "całym inwentarzem" , po prostu musi byc gdzies ten jego dom. Pomóżcie go znaleźć!!! Oto nasze Elvisiątko: [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5859/dsc0442kl.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2738/dsc0435x.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6423/dsc0430lx.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/7877/dsc0431s.jpg[/IMG] Elvis przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa Kontakt 727 906 679
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
fakt jest cieplej, ale za to ciapa się zrobiła...mają przyjść znowu mrozy za parę dni podobno... -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Sońka jest bardzo grzeczna i bardzo mądra, nie ma z nią żadnych problemów w przytulisku, ...no oprócz nienawiści do Kaji, ale to obopólna antypatia jest :D -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A tak, ma tam swój mały kącik z posłankiem i kocykiem, a jak się tylko drzwi otwierają to pierwszy jest do wyskoczenia na siusiu i kupkę :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
FF a jakżesz, ja z moim Karolem przeszłam lekka gehennę, to było ponad 20 lat temu, zaczeło sie od ciężkiego porodu, przynosili mi go do karmienia z strzykawkami w skroni, napletek też mu nie schodził, więc pan doktor, ten ortopeda od bioderek, na żywca mu go sam odciągnął, potem się okazało, że bioderka nie takie więc Karol nosił taką specjalną poduszkę ortopedyczną - maskara, dziecko płakało i ja płakałam, pamiętam jeszcze taką akcję, że miał czyraka w uchu i na żywca mu to przecinali, ja wtedy z Kaśką już w ciąży mdlałam na korytarzu....ech nie chce sobie nawet tego wspominać..potem sie okazało że jest alergikiem, głównie trawy, ale też brzoza i orzeszki ziemne..z tego wszystkiego rozwineła mu sie po latach astma oskrzelowa, 2 lata temu leżał w szpitalu na zapalenie płuc, powinien być wciąż na lekach, ale on nigdy nie potrafił sie zmobilizować i pójśc do lekarza po receptę, jak ja mu załatwiłam i kupiłam leki to brał, a pali tez papierochy...tak więc widzsz kochana, my się denerwujemy i odchodzimy czasem od zmysłów, a oni lekceważą i kompletnie nie szanuja swojego zdrowia potem, ja wiem, że przyjdzie czas ,że się tym bałwan zainteresuje, ale do jakiego stanu doprowadzi w międzyczasie swój organizm to nie wiem...bałwan i tyle.....idźcie do chirurga, poradzi cos na pewno, dacie rade , teraz są inne metody, inne leki jak 20 lat temu, zachowaj spokój ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zwróciłyście uwagę co stoi na parapecie wśród groomerskich specyfików?? dopiero teraz to zauważyłam...pato musi być :D -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Karolciu jest w najodpowiedniejszym wieku, dojrzały, super kondycja, cud, miód, wygrzeczniał nam znowu chłopak, bo Dejzi która wszystkich facetów rozkochiwała juz siedzi w DT :) Teruś jest strasznie smutny jak nadchodzi czas zamknięcia w boksie, wchodzi tam bez zmrużenia oka..a potem zagrzebuje się w sianko w budce i smutna mordka obserwuje co sie dookoła dzieje, szkoda mi go strasznie... :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A co..jest o tym, że nie ma czasu sie wys..ać, zębow umyć i że kurna nigdy więcej ??? :D Nadawałam kundlom świąteczny look właśnie :) Before .....................................................................................After [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9725/dscf1943c.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/765/dscf1946xx.jpg[/IMG] :D Bezy nie mam bo sie praktycznie nie zmieniła, tylko kłaków wór z niej wydarłam :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mozna z przodu jak nie masz poduszki powietrznej, tylko przodem do kierunku jazdy i musza byc pasy oczywiście. Ja sobie Paćke jednak z tyłu zamontowałam, wydaje mi sie bezpieczniej, prawdę powiedziawszy nie widuje praktycznie jeżdżących z przodu bachorów, no chyba że ktoś ma vana 2 osobowego. Jasne, że wszystkie wskazówki specjalistów warto stosować, ale broń Boże dobierać sobie cokolwiek do głowy ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike tak przodem, więc jest bombowo dla małolatów, no do mojego auta pasuje ( combiak), mysle, że do Twojego też, Maxi Cosi takie uniwersalne jest ;) Kupiłam czarne, że niby syfu nie będzie widać, a tam już na tapicerce pięknie prezentuje się tona kłaków:shake::lol: Co do aktywności Kacpra .... cytat z J. Korczaka: [I]"Kiedy dziecko powinno już chodzić i mówić. Wtedy kiedy chodzi i mówi. Kiedy powinny wyrżnąć się ząbki? Akurat wtedy kiedy się wyrzynają. I niemowlę tyle godzin spać powinno. Ile mu potrzeba, by było wyspane. "[/I] :lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
BYła dzis jazda próbna, Paćka oniemiała, tyle rzeczy ciekawych za oknem, jak się wszystko widzi to można jeździć, spac sie nie chce, nie ma nudy. I moje i Paćki wrażenia bardzo na plus:) A my byłyśmy u ortopedy, pojechałam tak kontrolnie, żeby bachora doktor obejrzał, bo mi się wydawało, że ma zbyt krzywe nozki i stópki do środka skręca, a pan doktor mi się kazał puknąć w łeb...wszystko jest w porządku, nogi się wyprostują i jak strasznie chcę to moge przyjść za 2 lata do niego dopiero :). Andzike a jak masz ćwiczyć z Kacprem?? -
Beciu, ale z drugiej strony Elvis takie bardziej "marketingowe " jest :D
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
na nowy bazaros serdecznie zapraszam : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237330-Cos-dla-psa-dla-mamy-super-bazar-na-strylkę-Dejzi-Do-22-12?p=20128487#post20128487[/url] -
[SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]Kochani zapraszam na najnowszy bazarek dla Dejzi, która jest w DT u Mikropsów i zbiera na sterylkę. Pomóżcie rekalmowac i kupujcie!!! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237330-Cos-dla-psa-dla-mamy-super-bazar-na-strylkę-Dejzi-Do-22-12?p=20128487#post20128487[/url][/B][/COLOR][/SIZE]
-
U Dejzi _ Mikry wszystko dobrze, jest w dobrych rękach: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4613/67736460574877312891167.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3510/26499646057488064622472.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3843/31366746057485064622726.jpg[/IMG] [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff]Zapraszam serdecznie na szybki bazarek, który stworzyłam na potrzeby sfinansowania sterylki naszej suni, Mikropsy maja mnóstwo podopiecznych i chcemy im pomóc ile tylko damy rade :) Reklamujcie bazarek dla Dejzi : [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237330-Cos-dla-psa-dla-mamy-super-bazar-na-strylkę-Dejzi-Do-22-12?p=20128487#post20128487"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237330-Cos-dla-psa-dla-mamy-super-bazar-na-strylkę-Dejzi-Do-22-12?p=20128487#post20128487[/COLOR][/URL][/B][/SIZE]